Kdy jste se dozvěděly/li pohlaví miminka? 🙂

holly1
22. kvě 2008

Ahoj, zajímalo by mě, kdy se dá na ultrazvuku zjistit pohlaví miminka. Doufám, že plodovce se vyhnu a celkem ráda bych to věděla. Předesílám, že je NÁM úplně jedno, co to bude, ale jednak bych si s miminkem ráda už trochu povídala a jednak i kvůli zařizování věcí, abych neměla vše bílé a žluté. Takže se už celkem těším, že se nám brouček brzo ukáže 😉 😉

jihajiha
2. únor 2012

Ahoj, já se to dozvěděla právě dneska - jsem 14 tt, u prvního těhu jsem jsem to dozvěděla až ve 25 tt

majinka1981
3. únor 2012

Já až v 19tém týdnu z plodové vody. Do té doby nám to nikdo ani říct nechtěl.

sandynka
4. únor 2012

My jsme se to dozvěděli v 17. týdnu a doktorka se nespletla 😎

usounek25
4. únor 2012

Poprvé ve 12. týdnu na NT screeningu a od té doby nám to jen potvrzovali - jelikož mám placentu na přední straně a trošku to zlobilo, tak mě dr. dělal ultrazvuk v podstatě při každé kontrole, mimo jiné jsme byli i na velkém ultrazvuku v Prenatalu a vždy se shodli. Ale na 100% to uvidíme na porodním sále 🙂

lucifereeek
4. únor 2012

až na velkém UTZ v 21tt 🙂

callipa
25. led 2021

Me u synacka řekli hned na prvním velkem ultrazvuku ve 12tt. Cca o dva tydny pozdeji mi ho jiny doktor na kardiologii potvrdil.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru