3 týdny bolest v krku, 15. tt

obyvatelka
15. kvě 2016

ahoj holky. jsem 15 tt, už 3 týdny mě bolí v krku, jen na jedné straně, teploty nemám, rýmu trochu, tělo mě nebolí. zkoušela jsem paragrippe, propolki, teď septilan, do toho horký lipový nebo heřmánkový čaj s citrónem a medem.....a furt nic. zítra už s tím půjdu k doktorce, ale nevím, jestli mi s tím nějak může pomoct. navíc mám pocit, že se mi po 5 letech objevila alergie, teče mi z očí, pčikám a jsem unavená a celá opuchlá, tak mě napadlo, jestli to nemůže být i z toho. už mě to nebaví, nevím, čím to mám léčit. Předpokládám, že bolest v krku prckovi uškodit nemůže, že? díky za rady

puresin
15. kvě 2016

Mne to dost zni jako alergie, ale doktor povi vic. 🙂

rozmarynacitronova
15. kvě 2016

Já teď s tím taky bojovala. Přes 3 týdny mě bolelo v krku a nejvíc v noci ☹. Ta bolest byla někdy v noci tak silná, že jsem musela vzít Ibalgin, abych se vyspala (nejsem těhu 🙂 ). Pak jsem šla k doktorovi, byla jsem si téměř jistá, že mi dá antibiotika - nedal. Dal mi Salolové kloktadlo, které mi sice v minulosti vždy zabralo, ale teď tedy ne ☹. Nakonec jsem si koupila za 30 korun propolisový sprej. Byla to teda síla, ale toto mi pomohlo 🙂 Vy jste ale těhulka, tak si s tím zajděte. Je to nepříjemné a když už to trvá tak dlouho, tak už je člověk z toho i nervozní. Ale u vás bych taky řekla, že to bude nějaká forma alergie. Mohlo se vám to v těhotenství znovu rozběhnout. Teď nám všude "voní" ta řepka, všechno kvete, myslím, že toto bude původ bolesti u vás 😎 ... ale chce to lékaře, který vám koukne do krku 😎. Tak ať jste brzy zase fit 🙂.

denousek
15. kvě 2016

Me to chytlo v 16tt a byla z toho angina kterou jsem mela poprve v zivote

obyvatelka
autor
16. kvě 2016

No, takže u mě vyskočily i teploty, sice mírné kolem 37, ale jsem ráda, že jsem zůstala doma, dneska naklušu k doktorce a jsem zvědavá, co mi poradí....nejsem si jistá, jak dlouho jsem ty teploty měla, jelikož až poslední dva dny mám doma funkční teploměr, ale horečky jsem určitě neměla, teploty kolem 37 stupňů by prckovi ublížit neměly, ne? jsem už trochu paranoidní, furt mi něco je, žádné poklidné užívání těhotenství 😀

denousek
16. kvě 2016

@obyvatelka třeba fakt angina....

rozmarynacitronova
16. kvě 2016

@obyvatelka Tak jakpak jste dopadla u doktorky ? 😉

obyvatelka
autor
16. kvě 2016

@rozmarynacitronova zatím nijak, dneska jsem se jim tam nevešla, jsem objednaná na zítra ráno.... ;)

rozmarynacitronova
16. kvě 2016

@obyvatelka Tak pak napište, jak jste dopadla 🙂

obyvatelka
autor
19. kvě 2016

@rozmarynacitronova tak angina to neni, bud to muze byt z te alergie nebo lehka viroza, ted jen doufam, ze ani ta viroza prckovi neublizi, i kdyz podle prakticke je to v klidu, kdyby me nepobolivalo v krku, tak se citim uplne v pohode.....

rozmarynacitronova
20. kvě 2016

@obyvatelka Hmm, tak snad jo. Nezbývá než dát na paní doktorku. Snad to brzy přejde a budete mít klídek. Miminku toto určitě neublíží, spíš je to obtěžující pro vás 😒 . Mám sestru doktorku (sice oční 😎 ), ale ta mi říkala, že je dobré několikrát za den pocucávat nějaké bonbony zvlhčující sliznici a mírně dezinfikující krk - např. Beskydky nebo Hašlerky nebo nějaké jiné mentolové ... tak zkuste, třeba to pomůže 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru