Bolest v levém podžebří v 10tt, jde o namožení svalu?

ahojcau
29. kvě 2017

Dobrý den, jsem v 10 týdnu těhotenství a včera odpoledne jsem nosila z bodu A do bodu B lavory s vodou.( cca 15 - 20m ) dohromady to byli asi 4 lavory. Ješte ten den k večeru mě začlo bodat, píchat v levém podžebří směrem do břicha. Bolest neboli takové píchání pokračuje i dnes..ale jen když se hýbu nebo se víc nadechnu. Může jít pouze o namožení nějakého svalu nebo to s tím nemá nic společného. Vím nejste doktoři jen jestli ste někdo nezažil něco podobného. Děkuji 🙂

silvapokorna
29. kvě 2017
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

Ahoj, zažila jsem u jednoho i druhého těhotenství. Někdy je to jenom namožení a někdy se z toho rozjede něco víc. Sleduj se a buď připravená kdyby se to zhoršovalo vyrazit raději na kontrolu, tím nic nezkazíš 🙂 Hlavní je sledovat místo. Pokud je to v horních částech, tak sleduj, pokud se to začne posouvat (ta bolest, píchání) a bude toho víc a častěji, tak raději zajeď na kontrolu. Taky nic nezkazíš, když zavoláš svému dr. a zeptáš se na názor. A raději netahej nic těžké, pokud to není nutné, dej si v těhu pohodu a dopřej tělu co nejvíce energie pro "pečení" mimča 😉 Po jeho narození se ještě nanosíš a nataháš do sytosti 🙂 Přeji pohodu!

ahojcau
autor
29. kvě 2017

@silvapokorna děkuju 🙂 ..trochu mě to uklidnilo..tak snad to bude jen to namožení 🙂 ..u prvního těhotenství sem nic neřešila ničeho se nebála a teď u druhého se bojim každýho zabolení 😄🙈😀

silvapokorna
28. čer 2017
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

@ahojcau Tak to já měla přesně opačně. U prvního jsem vše řešila, hledala na netu, stresovala se. A u druhého nebyl vůbec čas, ještě jsem nekonstruovali barák. Tak ale zase je druhá holka hodně víc v pohodě a víc si věří, asi to mělo vliv :D

pucmelinka
28. čer 2017

@ahojcau me to bolelo i bez namahy a dr.mi rekl,ze se v tehotenstvi roztahuje hrudni kos...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru