Co za léky na teplotu můžu v 10tt?

akmitaf
27. zář 2014

Ahoj holky jsem v 10 tt a už od pondělí mě trápí nachlazení. Včera mě přešla bolest v krku a přišla rýma. Dnes dorazily i teploty. Prosím do kolika stupňů je teplota pro mimouška ještě bezpečná a kdy a hlavně čím začít srážet? Mám doma paralen i panadol a dokonce i v dětské verzi. Jen nevím do čeho jít. Zatím jsem měla 37,2, tak myslím, že to se ještě srážet nemusí, ale večer před námi, tak začínám mít strach. Moc děkuji za rady

abalajda
27. zář 2014

Ja myslím,že Paralenem se nic nezkazi.... Ale i tak,když jsem byla těhotná chytla jsem v práci nějakou chřipku a i když jsem do té doby nikdy teploty neměla,tentokrát jsem měla 38 a zkusila jsem octove ponožky a studený obklad na hlavu,na mě to fungovalo,možná to byla jen náhoda,ale proč to nezkusit? Dceři jsem dávala octove ponožky při teplotě po očkování a taky pomohly,vždycky teplota o pár stupňů klesla....

lennus
27. zář 2014

Já měla v červnu nějakou virózu a taky jsem byla na začátku, tak jsem to léčila jen něčím na bolest v krku a Vincentkou. Dobrý je na vypocení lipový čaj. Myslím, že ten paralen je dobrý, četla bych příbalový leták, ale zatím je to v pohodě. Hodně zdaru!

akmitaf
autor
27. zář 2014

@abalajda prosím o postup octových ponožek, neznám a určitě bych zkusila jako první. Jinak jsem si říkala, že vlažná sprcha, ale mám u toho i zimnici, tak se asi sama nedonutím

abalajda
27. zář 2014

Stačí do nějaké malé misky ktera mě cca 500 ml nalít tak půl deci octa a sílit vodou do 500 ml... Sprcha taky dobrý,ale bála bych se že nastydnete ještě vic....🙂

akmitaf
autor
27. zář 2014

@abalajda děkuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru