Používáme cookies. Více informací zde. OK

Hematom v těhu

miselp
22. led 2017
Ahoj. Chci se zeptat. V 9tt mi našli menší hematom... Ale co jsem četla, tak většina přitom spini nebo krvácí. Mě se nedostavilo ani jedno kromě občasného pobolivani bříška... Doktor na UZ mě strasil že to je o potrat i když je malinký, moje doktorka zase řekla že ať ležím ale ze to bude v pořádku a nejak nevím co si z toho vzít nemáte podobné zkušenosti??
absintka19
22. led 2017
@miselp ahoj, take jsem mela byl dokonce vetsi nez prcek, doporuceno jen lezeni a info od mudr.ze to bude bud anebo dle toho jak mimi bude silne. Vstrebal se az casem.
miselp
autor
22. led 2017
@absintka19 no já právě nevím, protože každý doktor mi řekl něco jiného. Tak nevím čemu věřit, protože se rozchází ve víc věcech ale děkuji 🙂 snad se to nějak podda 🙂
vodnarka2013
22. led 2017
Sem v 15 týdnu ... hematom mám už od začátku tehu .... ležela sem i v nemocnici kuli křečím ... žádné krvácení a to je docela velký 🙂 doktoři mi řekli ze to ze nekvacim je lepší než krvavá ze .. teď už se mi hematom vstřebává a ustupuje mimcu 🙂 příkladem fotku ... to velke černé pod mimcem je on ...
ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
eofab
22. led 2017
Me v 9.tt, kdy jsem šla na prvním ultrazvuku, bylo řečeno, že tam mam hematom. Byl větší než mimi. Dostala jsem neschopenku a doporučení na odpočinek, krátké procházky, nic těžkého netahat. Měla jsem hrozný strach, protože naše mimi bylo vymodlene z IVF. Nakonec vše dobře dopadlo a teď tu vedle me leží náš 11. tydenni chlapeček🙂
miselp
autor
22. led 2017
Dekuju moc 🙂 díky tomu že je to první těhotenství bojím se všeho. Bojujeme ještě s genetikou, ze začátku těhu mi dělali ct a rentgen, tak je lítání zda mimi bude v pořádku i z téhle stránky..
Hematom je malý, je vidět uprostřed ultrazvuku skulinka.. Ale děkuji snad to bude tedy v pořádku 🙂
lenickakl
22. led 2017
Měla jsem hematom v jedenáctém týdnu velikostně skoro jako velikost plodu a hned u hlavy.. Znovu na kontrolu jsem měla přijít za týden a už tam nebyl.. Žádný špinění ani krvácení.. Doktor říkal, že kdyby ho neměl vyfocenej, tak by ani nevěřil, že tam něco bylo 😃
eofab
22. led 2017
@miselp Hlavně na sebe dávej pozor, nic netahej těžkého a odpočívej
miselp
autor
22. led 2017
@eofab nic jiného nedělám a těžkým věcem se vyhýbám 🙂 děkuji za pomoc 🙂
eofab
22. led 2017
@miselp a ještě jsem měla zakázanou horkou vanu a ve sprše jsem si nesměla na břicho pouštět horkou vodu
miselp
autor
23. led 2017
@eofab dekuju to mi nikdo neříkal tak aspoň info navíc 🙂
ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
miselp
autor
23. led 2017
@ttm no já už ležím přes měsíc a půl 😕 vím o čem mluvíš 🙂 ale děkuji za rady a pomoc 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli