Hrbolky v prsou v těhotenství

marketka_m
15. dub 2019

Ahoj maminky, jsem v 11tt.. a na levém prsu - vnitřní část - si nahmatám takové dva hrbolky, boulky? nevím... jdu k doktorovi na screening až za dva tydny - počká to ? nebo mám spěchat dřív? nějaká zkušenost podobná? mám celkem strach

marketka_m
autor
15. dub 2019

AHoj maminky, jsem v 11tt.. a na levém prsu - vnitřní část - si nahmatám takové dva hrbolky, boulky? nevím... jdu k doktorovi na screening až za dva tydny - počká to ? nebo mám spěchat dřív? nějaká zkušenost podobná? mám celkem strach

malinkaelinka
15. dub 2019

Já jsem ze začátku měla prsa celý takový hrbatý a nehezký - bradavky jsem měla jako ztvrdlý paty, prsa takový skoro flekatý a nahmatat se v nich dalo všelicos - mě hned od začátku těhotenství hodně rostly a chvílema teda vypadaly nic moc a na pohmat taky nic moc. Teď jsem 21 tt a už se to docela uklidnilo. Nicméně, pokud se ti bouličky nezdají, kontroluj je a určitě se doktorovi zmiň.

kac9
15. dub 2019

Ahoj, měla jsem to v prvním těhotenství... bulka byla dost bolestivá, byla jsem na sonu, pro jistotu, ale už dr na gyndě mi říkala, že to jsou zduřelé mléčné žlázy... a měla pravdu 🙂 byla bych v klidu, věřím, že je to u tebe stejné 🙂

marketka_m
autor
15. dub 2019

díky za odpovědi, ono nejhorší že člověk si tam pořád rukama šmejdí, a myšlenky jsou strašné.. tak snad ty dva týdny přežiju... a gynekolog udělá co je potřeba...

marketka_m
autor
16. dub 2019

@kac9 a chci se zeptat ty mléčné žlázy zduřelé ani nevím co to je... to se nějak léčí? krémem nebo něčím.... ? díky... prso mě začíná pobolívat...ach joj

kac9
16. dub 2019

@marketka_m To jsou prostě mléčné žlázy, jsi těhotná 🙂 tělo se chystá na kojení 🙂 nijak se to neléčí, je to běžné a bolest prsou je v těhu taky normální... mě to chodí ve vlnách, občas bolí, pak to zase poleví a pořád dokola 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru