Jak spát? Jsem ve 28tt a mám zkrácený čípek

jejeta
12. kvě 2016

Ahoj maminky a tehulky,
Jsem ve 27tt+3 a mám zkraceny cipek, kazdy tyden musim na kontrolu. Mam pit magnosolv a na noc si zavadet dva cipky.
Take mam spat s podlozenym zadkem a nohama... Jenze kdyz se podlozim, hrozne me boli v krizi (na to trpim od zacatku tehu). Zkousela jsem si pod sebe davat periny, matraci nezvednu nebot mame s manzelem velke letiste. Mate nejaky typ co pouzit, nebo jak to vymyslet abych tak mohla spat a pritom nemela ty bolesti?
A mela jste nektera z vas taky zkraceny cipek, vydrzela jste az do terminu?
Dekuji za rady a odpovedi.

sweetest
12. kvě 2016

My máme tedy také letiště,ale máme každý svou půlku oddělenou (svůj rošt) a tím pádem se dají zvednout každá zvlášť. V těhu se synem jsem musela mít také zvednutou půlku těla a tak mi manžel podložil jen můj rošt a spala jsem vlastně na nakloněné rovině....prostě na netopýra,jak jsem tomu říkala 😀 A pomohlo to dost. Děloha se odkloní od čípku,netlačí na něj a těhu je ok.

irennn
12. kvě 2016

Podložit nohy postele a ja si davala pod kříž antidekubitni kruh , koupíš na netu nebo ve zdravotních potřebách , trosku to pomáhalo jinak bych zesilela. A u obou porodu jsem se valela po zemi nekecam ted u druhyho jsem ležela na zemi na sále nic mi na ty kontrakce do krize nepomahalo

ivis_b
12. kvě 2016

určitě podložit celou postel nebo rošt, pak si ani nevšimneš, že máš nohy nahoře. Pokud si nějakým polštářem podkládáš nohy a zadek, věřím, že tě bolí záda, určitě to není pro ně nic vhodného...

legionella
13. kvě 2016

ahoj, vicero doktoru me upozornovalo, ze lezeni s podlozenym zadkem je prezitek a smysl to nema. Asi zalezi tedy na tobe a tvem osobnim pocitu, jestli se ti tak spi lip 🙂 pokud ano, tak bych asi podlozila nohy postele, at si manzel taky uzije nebo at jde spat na gauc...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru