Krvácení v 7. tt. Co byste dělaly?

lobella
4. bře 2023

Ahoj. Prosim o radu,nazor,tipy. Dle PM jsem 8+4,dle UTZ 6+6tt. Tehu potvrzeno v utery, As+. Ve ct odpo jsem zacala krvacet, ukapavat. Moje dr uz tam nebyla a ani v patek,tak jsem volala na gyn/por.pohotovost,zda mam prijet. Je mi jasme,ze se s tim v tomto stadiu tehu nic delat neda,ale proste pro kontrolu. Na pohotovosti mi rekli,at nejezdim,ze stejne nic neudelaji. Zadny sex,mam odpocivat. Mam doma 2 deti 4 roky a skoro 2 roky,takze se snazim v ramci moznosti setrit,ani ven jsme vcera nesli,jen sedeli doma na zadku a hrali si. Nicmene krvacim stale,obcas vic obcas mene intenzivne. K tomu lehke bolesti podbrisku a krize. Pri namaze mi jakoby tvrdne bricho, nevim,zda je mozne v tomto tydnu? Co byste delali? a sjet na tu pohotovost? Urcite se chystam v pondeli rano k dr,ale nevim,zda cekat. Vcera jsem zrusila kamaradku,dnes odpo mame jet na rodinnou oslavu,ale vubec se na to necitim. Uz jsem to samozrejme obrecela,ze o prcka prijdeme. Cekala jsem,ze se krvaceni rozjede a potratim,ale porad nen ukapavam. Asi me vic ubiji ta nejistota,ze nevim,zda mrne zije nebo ne.

europa00
4. bře 2023

@lobella to je mi líto ano nejistota je opravdu hrozná… zjidtis jen podle hcg zajdi si v pondělí a Psk v úterý jako samoplatce pokud hcg bufe klesat je to jasné. Drz se naděje stále je ale ty bolesti a stahy dělohy nejsou úplně dovre

lobella
autor
4. bře 2023

@europa00 si myslim,ze jednorazovy UTZ rekne hned,zda je As+ ,pripadne,zda se nevytvoril hematom,ale v ut tam nic nebylo...

volfikovi
4. bře 2023

@lobella já bych zajela na pohotovost. Je pravda že s tím nic neudělají, ale člověk alespoň ví, na čem je

kkkt
4. bře 2023

@lobella ma cerstva zkusenost ikdyz v pozdejsim tydnu. Predminule utery jsme byla na odbery na 1 screaning, jeste v nemocnici silny hnedy vytok. Hned poplach a kontrola. Dle doktora vse v norme 🤷‍♀️. Druhy den jsem zacala krvacet, poplach znova a letela jsem ke sve mudr. ta me tvrdila ze vklinena placenta v cipku. Okamzite prejezd na fakultku a co tam nenasli? Hematom, zustala jsem na 1 noc nasazen ascorutin - to je cecko proti krvaceni a je bez predpisu 😇 a utrogestan, ten uz teda na predpis je.

Ale vzhledem k te nejistote bych nikde nevolala sedla do auta a jela, kdyz uz tam budes tak te tezko vyhodi 🤷‍♀️ ano je to nejiste a ani doktori nejsou vsemocni ale sakra. Ja bych teda do pondeli nevydrzrla sedet a cekat 😖

Bylo me receno ze cerstva krev je problem, muze byt z cerstve praskleho hematomu, ale i odjinud. Ja pote uz spinila jen hnedou starou krvi a to je z hematomu, kt se vyprazdnuje.

lobella
autor
4. bře 2023

@kkkt kez by to bylo podobne...hlavne ze to u vas dopadlo dobre🙂

kkkt
4. bře 2023

@lobella drzim palecky 🍀 a urco bych ficela fo nemocnice 😇

monika3456
4. bře 2023

@lobella já bych zajela hned na pohotovost, budeš vědět na čem jsi. Držím 🍀🍀🍀🍀🍀🍀

lencaa11
4. bře 2023

@lobella zajela bych na pohotovost a řeknou vám aspoň jak to vše vypadá je možné že máte hematom ,nebo praskla zilka atd .. je pravda že teď je to úplný začátek a příroda si sama řekne co chce na oslavu bych nešla max dala děti chlapovy ať jde sám a odpočívala

katherine177
4. bře 2023

@lobella jela bych na pohotovost ,jinak mě dali na krvácení Ascorutin tbl., dá se koupit bez receptu.Nakonec to skončilo špatně .Já neměla ,ale srdeční akci , těhotenství 8tt odpovídalo 6tt.

europa00
4. bře 2023

@lobella aha promiň Js prehlidla ze jdeš už v pondělí bs ultrazvuk ano pokud nebude srdeční akce je zo jasné…drz se

krisstina93
4. bře 2023

Já jsem taky krvacela, byl to hematom a musela sem potom 6 týdnů doslova jen ležet s nohama nahoru, skoro ani na záchod sem nemohla. O staršího syna se musel naplno starat manžel, já krvacela i když sem si jen stoupla. Ale dopadlo to dobre, těhotenství vydrželo. Můžeš někoho poslat do lékárny aspoň pro ascorutin.

lobella
autor
4. bře 2023

Holky ted odpo se to rozjelo vic,uz je to jak silnejsi ms,tmave,...nevidim to dobre😞 kdybych opravdu potratila...komu se to stalo, to z vas proste vypadne prcek do zachodu???! Neumim si predstavit proste splachnout? Kdyz to skonci jinde,co pak? Mit zahradu,udelam hrobecek,ale jsme v byte...vubec nevim,co si pocit

lencaa11
4. bře 2023

@lobella pokud to jde do vany dát něco pod sebe když to na vás přijde 😔😔 tak bych se rozloučila třeba to dopadne dobře držím palce 😔😔 ....hlavně pozor na velkou stratu krve atvse vám neudělá špatně hlavně nebejt sama

ivetka7686
4. bře 2023

@lobella napsala jsem Ti zprávu ☺️

lobella
autor
4. bře 2023

Holky,tak je nejspis konec...k veceru jsem dostala ostre ms bolesti do podbrisku a zad, zacala krvacet hodne...pred hodkou sla do sprchy a po chvilce mi v dlani skoncila jakasi hromadka srazene krve😭...od te doby jen hodne krvacim, bolesti se stale drzi😞nevim,jestli jet na pohotovost nebo cekat, jestli se to zklidni

drahotka
4. bře 2023

Nemam zkušenosti, jen jsem přečetla diskuzi a chci te podpořit...❤️ Mas dve jiste zdravy a krasny deti, vaz si jich, obejmi je a ver, ze jen co bude moznost, urcite se Vam to povede znovu ❤️ Asi to takhle priroda chtěla a ma to tak byt...

monika3456
4. bře 2023

@lobella určitě bych jela na pohotovost

carameels
4. bře 2023

@lobella Rozumím, že člověk nechce být za hysterku apod. Ale tady nemáme věšteckou kouli a uklidňovat, že to někdo měl třeba stejně, je k ničemu! Každé těhotenství je jiné, každý průběh je jiný. Já si tisíckrát přečetla, že bodání v podbřišku je normální a stejně jsem raději jela. Jasně, byla jsem 30tt s dvojčaty, ale nikdo mi nevynadal, ba naopak si mě tam chtěli nechat na pozorování. Být tebou, nepíšu na koníka, ale už fičím na pohotovost. I byť jen kvůli té ztráty krve… Snad to nevyzní blbě, ale fakt místo celého dne řešení na koníku by byla lepší rovnou pohotovost. Přeju hodně sil 🤍

volfikovi
4. bře 2023

@lobella mohl to být klidně i hematom ta hromádka. Opravdu já bych už dávno byla na pohotovosti, není na co čekat

europa00
Autor odpověď smazal
Zobraz
europa00
5. bře 2023

@lobella drz se snad vše odejde samo to spíše bude sliznice… uvidíš jsk tu bude kdyby se přidali veliké bolesti a teploty jela bych na pohotovost… kyretaz opravdu jen v nejnutnejsim případě. Zkus to nechat odkrvacet. Drz se brzy se zadari a bude vše v pořádku uvidíš 🙏😘

lencaa11
5. bře 2023

@lobella zajela bych do nemcnice ať víte jak to s vama vypadá zda je vše ok zda není velka strata krve atd ..

lobella
autor
5. bře 2023

Tak jsme tam vecer sjeli, sly ze me velky kusy a hodne krve....potvrdili potrat,uz nebylo nic videt,s tim ze hodne krvacim,ale cisti se to samo,bud me tam chteli nechat nebo pichnout injekci pro podporeni cisteni,s tim ze se krvaceni zhorsi i bolesti,kdyby neco hned zpet...no pichli mi ji a cestou dom se mi kontrakce uplne zastavily a krvacim minimalne,proste presny opak nez se melo dit...🙈 snad se to jeste rozjede,at nemusim na cisteni

lencaa11
5. bře 2023

@lobella to mě moc mrzi 😔aspoň víte že tělo si poradilo samo něco nebylo v pořádku povede se znovu teď hlavně odpočívat ☘️☘️

lobella
autor
5. bře 2023

@carameels ja jsem tu hledala spis zkusenosti ostatnich,kdo si potratem prosel doma,jak to zvladnout,co cekat, ridila jsem se pokyny z pohotovosti,kdyz jsem jim volala ten ct

ivetka7686
5. bře 2023

@lobella já Ti psala zprávu ☺️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru