39.tt a krvácení. Může to být před porodem častěji?

makra1988
21. bře 2020

Zdravím,

Jsem horší, jak prvorodicka, měla jsem tu minulý týden příspěvek a otázku, zdali se vám na začátku v 39tt stalo, že by jste měla výtok s krví. Jako ne úplně jasnou, ale je tam. Byla jsem na pohotovosti, kde konstatovali, že nic zvláštního to není. V týdnu jsem měla kontrolu u svého MUDr. Ve čtvrtek. Říkal, že mohu zas krvácet, ale nic. Až od včera od včera opět krvácím po utreni a více než minulý týden. Teď jsem 39tt konec.. Chápu že se vše připravuje, ale jen má otázka, zdali to může být před porodem nějak častěji. Křečky občas mám, únava, ať. d

jjasmina
21. bře 2020

@makra1988 bych zkusila zavolat do porodnice, jen pro jistotu

te_reza
21. bře 2020

taky bych tam zavolala

nat
21. bře 2020

@makra1988 sestra také krvácela po 38 TT a za 6 h porodila 🙂 Raději bych zavolala do porodky a řekla jim co a jak a že to není poprvé 🙂

makra1988
autor
21. bře 2020

Už to přestalo, bylo to jen ráno. Snažím se nějak zabavit, uklízet, pucovat, vařit, abych se rozhoupala.
Ale něco udělám a musím chvíli spocnout, však to znáte, pak chytnu křeč dole a konec, ale ty křeče mám už dlouho

anirij332
21. bře 2020

@makra1988 mně řekli, že to může být tím, že se připravuje čípek a celkově porodní cesty 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru