Krvácení z konečníku v 39tt, je to nebezpečné?

chelexi
27. pro 2015

Ahoj, nikde jsem nenašla žádné informace k mému problému ☹. V sobotu 26.12 od 6h do 8h křeče na záchodě a problém se vyprázdnit (myslela jsem ze mam už i kontrakce co 10min).cca v 8:30 neskutečná úleva po vyprázdnění, ale vylezl mi hemeroid o kterém jsem do té doby nevěděla a od té doby při každém vyprázdnění (nic už nejím) ze mě jde jen krev. Měla jste s tím některá taky problém? Je to nebezpečné?
V sobotu jsem měla cca od 14h pravidelné kontr po cca 30 min a bolest trvala třeba i 3min což mi přijde divné, ale na dnešní noc ustaly nebo se objeví třeba co 2h.
Nevím zda jet do porodnice kvůli tomu krvácení z konečníku aniž bych měla pravidelné kontrakce ☹

cerberos1306
27. pro 2015

Ahoj, být tebou zavolám do nemocnice a prostě se zeptám, zda přijet nebo jak situaci řešit. Držím palec ☺

chelexi
autor
27. pro 2015

@cerberos1306 Zítra jdeme do poradny (termín porodu mám až příští neděli), tak počkám co mi řeknou. "kontrakce nebo pokličky" mám nepravidelně tak jednou za hodinu, takže to nevypadá ze by se něco rozjizdelo ☹. Trochu sem se najedla, tak předpokládám, že se trochu potrapim, ale bez jídla už to nešlo. Tohle čekání je fakt šílený celý těhu si preju aby mi praskla voda 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru