Krvácení z močové trubice v těhotenství 😞

dadaamstaff
28. zář 2016

Ahojik maminy, uz nevim co si myslet :/ Chtela bych se zeptat, zda jste nektera mela po ranu krev po utreni. Od soboty kazdy den rano po utreni mam krev na toaletnim papiru :( v pondeli jsem byla na gynde a vse okay. V utery na pohotovosti - mechyr a ledviny ok i test moci. Dnes jsem byla opet, protoze uz to bylo i pres den na spodnim pradle - zas vse okay. Precetla jsem na netu, ze jak miminko tlaci na vse dole, ze po utreni muze byt krev :/ prijde mi to zvlastni, protoze jsem o tom neslysela...premyslim, ze v patek nabehnu na pohotovost zas, at mi reknou co a jak :/ s timhle asi nemate zadna zkusenosti ze? :(

lv
28. zář 2016

šla bych ne na pohotovost, ale ke svému gynekologovi, jo, může to být, jen maličko

dadaamstaff
autor
28. zář 2016

@lv u gynekologa jsem byla a vse pry v poradku :( zajedu na pohotovost gynekologie :/ Ma doktorka tam je jen pondeli a streda :/ jsem zoufala :( uz je to hodne :/

alexah89
2. říj 2016

Mela jsem a zjistena bakterie v MC

hancazivocich
2. říj 2016

@dadaamstaff - v jakém jsi týdnu? A nemáš žádné tlakové bolesti, pálení, nic? Není to z pochvy? Třeba hlenová zátka, nebo tak něco?

dadaamstaff
autor
2. říj 2016

@hancazivocich trvalo to tyden presne. Nikdo nevedel co to je. Prace ze to nebylo z pochvy. Je to zvlastni. Diky bohu je to pryc, doufam, ze se 5o nevrati. Zadne bolesti tomu doprovazene nebyly.

hancazivocich
2. říj 2016

@dadaamstaff - kouříš? Nebo kouřila jsi? Jen tak... se ptám...Nebo .. nemáte v rodině kamínky?

dadaamstaff
autor
2. říj 2016

@hancazivocich jinak se mi to delo v 33tt. Nee nekourim a kameny take nikdo nema.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru