Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

LBWC - vada neslučitelná se životem. Máte prosím zkušenost?

klara.jas
28. únor 2020

Ahoj, prosím znáte někoho s touto diagnózou u miminka? Jak dlouho se třeba vydrží vyvíjet, když ho matka nechce usmrtit, ale dopřát mu klidný život v břiše a přirozeny odchod? A je možné a bezpečné rodit ho pak vaginálně? Je to vzácná vada, moc info jsem nenašla. Limb body wall complex. Díky..

lachipie
29. únor 2020

Holčičku s LBWC před pár měsíci porodila ve 26tt cca snacha mého kolegy. Miminko žilo pár minut a pak zemřelo. Jak rodila nakonec nevim, ale vím že jí porod vyvolávali. Oni jsou věřící tak nechali miminko žít v děloze co to šlo, déle už by prý miminko v děloze nevydrželo. Je mi to líto.

barmil
29. únor 2020

@klara.jas co jsem cetla na anglickych strankach, dite umira samo jiz pred narozenim, malo jich dozije porodu a pokud ano, umiraji hned po nem.
Dovolila jsem se kouknout na profil, mate krasnych 5deti, je mi lito, ze vas to jako rodinu potkalo.

klara.jas
autor
29. únor 2020

@barmil
@lachipie
Děkuji moc! Taky mi řekli, že pár minut max, ale šance je malá. A tím, jak to není moc časté a doporučují potrat co nejdřív, tak asi té statistiky moc není. Je to zvláštní nejistota, nemít termín, ale jsem za něj ráda. Měl nám vyrovnat síly v týmu, to bohužel neklapne, ale aspoň chvilku tu je a můžeme ho doprovodit.. Díky, mamky!

aksil_e
6. bře 2020

@klara.jas Zkusenost nemam, jen moc drzim palce a preji hodne sil. Doufam a verim, ze bych v podobne situaci take mela silu nechat miminko zit co to pujde nejdele. Drzte se.

Sem začni psát odpověď...

Odešli