Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Miminku našli 2 symetrické cystičky v předních postranních komorách

dennysa123
6. pro 2017

Dobry den dnes jsem byla na ultrazvuku.Jsem 21+5 a miminku nasly dve symetricke cesticky v oblasti prednich postranich komor.Chci se zeptat jak to muze byt vazne.dekuji

janculikmar
7. pro 2017

Dobrý den, vůbec se tím nezatěžuje ☺️ My měli taky cysty a do 14 dní nám zmizeli ☺️ Je to prý tím že se hlavička neustále vývýjí, nevím jak Vás ale my jsme podstoupili ještě i genetiku kvůli tomu (z vlastní zkušenosti genetiku nedoporučuji)

lumixii
7. pro 2017

@janculikmar můžu se zeptat proč genetiku nedoporucujete?

janculikmar
7. pro 2017

@lumixii nevím jestli jste genetiku podstoupila a možná i hodně záleží na doktorovi ale my na ní s manželem byly v Ústí nad Labem a ten přístup doktorky byl něco nepředstavitelného. Po prvních 10minutách nás oba málem převezly na psychiatrii protože nám doktorka řekla že to zcela určitě bude "retardované" dítě a že musíme podstoupit odběr plodové vody (zásadně jsme odmítly kvůli komplikacím od začátku těhotenství a docela vysokému procentu potratu) a když jsme doktorce tohle řekly tak nám řekla že by bylo vhodné uvažovat o přerušení těhotenství 🙈 Po 14 dnech na kontrolním ultrazvuku všechno zmizelo a malý je v naprostém pořádku ☺️ Tohle je má zkušenost, třeba máte jinou ale já vím že už nikdy nepodstoupím genetiku (navíc si v žádném případě nedokážu představit že bych "zabila" dítě v 22-24tt jenom kvůli tomu že to někdo doporučuje!)

lumixii
7. pro 2017

@janculikmar Já právě zkušenost genetiky v těhotenství nemám. Respektive takto, na genetice jsme byli několikrát, ale před těhotenstvím. Jinak jsem samozřejmě byla v těhotentví na genetice, ale na té zatracované plodovce.
Ptala jsem se spíš ze zvědavosti, jak to probíhá v době těhotenství..

janawaes
7. pro 2017

@janculikmar Teda tak to je psycho. Asi bych pak vzala maleho a sla ji jednu vlepit, at vidi 🙂. teda to musel byt hrozny zazitek, uplne mi beha mraz po zadech. A v tak vysokem stadiu tehotenstvi bych taky na potrat nesla. ☹ preji at se vse dari jak ma 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli