Můžu Hylak forte v těhotenství?

helinka88
17. led 2017

Holky, prosím.. Mam problém s nadýmáním a větry.. Nic nejde ven a břicho mě bolí.. Šílené bolesti.. Může se v těhotenství hylak? Máte některá zkušenosti? V letáku není výslovně zakázáno.. Děkují

kalutedi
17. led 2017

mně doktor dovolil🙂

helinka88
autor
17. led 2017

@kalutedi a jak dlouho se může užívat, prosím? A kolikrat denně jsi brala? Děkuji 😊

kalutedi
17. led 2017

já měla ale průjem, brala 3x denně a stejně jsem skončila na Smectě🙂 Až ta mi pomohla.

lucy_89
17. led 2017

Ja beru i s probiotiky každý den..cca 2 ml jednou denně. A netrapi me zadne zazivaci problemy. Hylak je v podstate jen krmivo pro ty dobre bakterie ve střevě, takze muzes i v těhotenství i dlouhodobě.

helinka88
autor
17. led 2017

@kalutedi dekujii i tak za zkušenost

helinka88
autor
17. led 2017

@lucy_89 a jake probiotika? A muzu to i kdyz jsem asi v 5tt?

lucy_89
17. led 2017

@helinka88 jjj muzes. Jakekoliv z lekarny, pani ti tam poradi... Vsecky probiotika jsou vhodne i v těhotenství. Jsou to jen prospesne bakterie pro streva... Takze to se spise radi mezi vitaminy, doplnky stravy. Leky to nejsou 🙂

lv
17. led 2017

Hylak forte je výtečný, na nadýmání stačí 1ml 1-2x denně. Lze dlouhodobě, pak i podporuje imunitu.

helinka88
autor
17. led 2017

@lucy_89 dekujuuuuuuuu

helinka88
autor
17. led 2017

@lv mela jsem a vazne uleva, ale mozna psychicky
😂 ale zda se, ze pomohlo 😊

sofivalen
29. led 2017

Ahojky, pomuze mi i při silné zácpě? Jdu jednou týdně, a hrozně trpím, sedím tam i hodinu, pak spousta krve a bolesti ještě týden, a než se zadek zahojí, jdu tlačit znovu 😑 Hylak máme, jsem v 8tt. Dekuji

lucy_89
29. led 2017

@sofivalen zkusit muzete a bud pomuze nebo neuskodi...zkuste ale i probiotika.

lv
29. led 2017

@sofivalen ano, pomůže (no a na akutní zácpu Bílinská kyselka, jdeš za pár hodin).
@lucy_89 to jsou probiotika

lucy_89
29. led 2017

@lv co ja vim, tak hylak nejsou probiotika - je to "krmivo" pro ty dobre bakterie (probiotika)

sofivalen
29. led 2017

Už jsem byla 😑 Nevím, jestli pomohl Hylak takhle na poprvé, nebo už to muselo ven, ale ani 😑 můj zadek. Tolik krve zase, ani nevím, jak dlouho jsem byla zase. Asi mám trhlinu, která nemá šanci se zahojit. Co mi pomůže prosím 😑 Tři měsíce osmihodinové sedavé práce vzaly za své.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru