Mykóza. Co místo tetraboritanových čípků?

tercula
12. kvě 2020

Ahoj holky, jsem 20tt a už druhý den klasické projevy mykózy. Doktorka teď neordinuje a co jsem koukala, mé osvědčené tetraboritanové čípky se nevyrábí??? Nebo jen špatně koukám? Co jste případně kupovali volně prodejné místo nich?

malytlustyhroch
12. kvě 2020

@tercula nektere lekarny myslim vyrabi svoje, zkus obvolat lekarny (i male) ve svem okoli. Jinak jsem na zaklade nejakych diskusi na netu koupila v tehotenstvi imazol, moje doktorka s tim byla v pohode. Ale ty globule jsou nejlepsi vynalez na svete pro tehotne, to chapu.

terezia10
13. kvě 2020

Já se ptala na gynde protože už v první tehu jsem dost trpela na mykozi ale to sem používala ty globule mě napsala normálně že můžu i canesten , jenamazol atd

pindrusice
17. kvě 2020

Nejvíc pomůže dieta. Candida se přemnoží když je hodně cukru - a to nejen toho jednoduchého. Takže omezit vše sacharidové (přílohy, pečivo,ovoce), ale reaguje i na laktózu - jogurty,mléko. Hodně zelené zeleniny, vejce, semena,maso, vývary. (Myslím že tu mám na to i album)
Můžeš mazat kokosovym olejem s kapkou teatree. Vnitřně koupit kapičky z grepruitovych jadérek (např. Naděje). A klasika, větrat, balvnene volné oblečení atd.
Hodně štěstí.

adri_anna_
19. kvě 2020

ahoj, me pomaha kdyz si v lekarne koupim Clotrimazol nebo neco na ten zpusob ale po ukonceni lecby nasadim lactobacily, nejlepe Gynocaps SR - jsou to jen 2 tablety. naprosto dokonale, jelikoz nemusis kazdy den zavadet. Prvni tabletu zavedes na noc prvni den a druhou tabletu az 5 den zase na noc. Dulezite ale je abys ji pred zavedenim namočila! nedam dopustit na lactobacily - Gynocaps SR.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru