Najedou méně pohybů v 25tt

nikolkare
21. pro 2017

Ahoj holky..Jsem ve 25tt a poslední dva dny mě situace donutila se trošku stresovat a nervíky na pochodu,ikdyž jsem si řekla,že se nebudu rozčilovat :( Najednou jsem přestala mít pohyby :(,občas se tam něco hne,ale není to jako předtím :( Vyčítám si to a bojím se abych něco nepokazila??? :( :( Stresuji zbytečně?

kaculka2014
21. pro 2017

@nikolkare místo toho aby ses tady ptala tak mas byt už dávno v nemocnici pokud si nejsi jista jed na pohotovost. Tady ti nikdo nic lepšího neporadí. Pak můžeš nafackovat akorad sama sobe. Promin ale pokud mas ráda sebe i miminko tak koukej mazat. Hodně stesti

booobika21
21. pro 2017

Presne tak, pokud se ti pohyby nezdaji, nikdo te nebude mit za stresmanku, zkus jeste nez vyrazis dat si treba milku a colu, lehni na levy bok zda se mimi rozdovadi, i jej klidne postouchej, hlavne zkus ty cukry, miminko zaktivni, nemusis panikarit. Nezabere-li to, jdi ihned na pohotovost

neria55
21. pro 2017

@nikolkare já i teď v 26tt měla asi 3dny skoro bez pohybu, vzbudil se pouze tak 1x denně a to jsem si dala sladkou bombu aby se trošku zahýbal, ale spíš se jen zavlnil...pak o ty 3dny později začal hrozně silně kopat, a dva dny vkuse zase snad nespal co vyváděl přemety, kopance a kdoví co. Dokonce mě i vzbudil několikrát za noc. Jestli aspoň nějaký pohyb citis tak bych zase tak nestresovala, přeci jen ve 25tt má ještě místo 😉 ale každého názor samozřejmě....zkus si dát třeba kafe a chvilku počkej, mělo by jo to nabudit 😉

nikolkare
autor
21. pro 2017

@neria55 děkuju za normální odpověd,néé jako první paní,která mě snad vystresovala ještě víc.Není to o tom,že bych necítila vůbec nic,jen je to slabší,určitě do sebe hodím nějaké cukry.Děkuji

kaculka2014
21. pro 2017

@nikolkare ja jsem se tě nesnazila vystresovat ale popohnat k tomu pokud nic necitis jak si napsala "přestala jsem Mít pohyby" aby jsi jela na pohotovost. Nikdo ti za to hlavu neutrhne. Lepší jet 100krat zbytečne než jednou pozde. Kdybych to s tebou nemyslela Dobře určíte ti nenapíšu Hodně štěstí. To sis trochu blbe přebrala.

neria55
21. pro 2017

@nikolkare nemáš zač, hlavně klid, prcek vše vnímá 😉 a jo přesně jak píšeš slabší pohyby, spíš vlnění sem tam jestli vubec...všimla jsem si že můj malej si každý týden dá tak 2dny pauzu kdy je opravdu pasivní a hýbe se jen minimálně, pak zase ožije a koukám jak povyrostl 😀

anetka1701
21. pro 2017

Jsem 29tt a poslední 2-3 dny to mám podobně... mám pocit že se tam jinak otočil a hejbe se prostě jinak... Mně to teda nestresuje, pokud se hejbe aspon trošku, tak není důvod to hrotit 🙂

nikolkare
autor
21. pro 2017

@anetka1701 právě proto nechci vyšilovat a jen sem se zeptala,jestli třeba to má někdo taky tak a koukam,ze jo 🙂,kdybych necitila vubec nic,urcite bych uz mazala,verim,ze prestane trucovat a zase to rozjede 🙂

kaculka2014
21. pro 2017

@nikolkare půjdu do pelechu. Tobě přeju ať se prcek zase brzo rozhýbe. Mym dětem vadilo nejvíc kdyz jsem ležela na boku. To se "oddloubavali"zpatky😂 zkus si dát naloz něčeho dobryho , pusť si film a odpocivej uvidíš. Bude to dobry. ALe kdyby přece se ti neco nezdalo tak mazej ❤jsou na to zvykly 🙂ze furt někdo plaší. Nebyla bys jediná ani ja nebyla jina🌷 tak pa

nikolkare
autor
21. pro 2017

@kaculka2014 už tady do sebe láduju čoko a colu :D děkuji a přeji dobrou noc 🙂

kaculka2014
21. pro 2017

@nikolkare i tobe. A prckovi🍀

bamimi
21. pro 2017

Ja to mela podobne jako vy, dva dny jsem mela pohyby slabsi, ale mela jsem placentu vepredu, tak jsem si myslela ze je to tim, pro jistotu jsem ale utikala ke svemu doktorovi. Bohuzel jsem o miminko prisla.
Tim Vas nechci strasit ale radeji bych byla za hysterku a utikala k doktorovi na utz.
Preji at je male v poradku.

smudlinka24
21. pro 2017

Kdyz se mi zdalo, ze se mimi malo hybe, poslechla jsem angelsoundem a to malou vzdycky dost rozciłilo, ze kopala prvni ligu.

kika266
21. pro 2017

@nikolkare Zkus si dat neco hodne sladkeho a nebo studeny napoj, to by melo miminko probrat a pokud ani potom nebudou pohyby jak jsi byla zvykla, tak bych jela se nechat zkontrolovat. I tak bych radeji jela. Muze to byt cokoli, i uplna blbost, ale radeji bych byla za hysterku nez aby bylo pozde.

deniee
21. pro 2017

Mně se to u dcery cca v půlce těhotenství otočilo a přes den nic a jak jsem večer lehla do postele, tak s sebou začala vrtět.. Výsledek? Ještě půl roku po porodu jsem se nevyspala.. Přes den jakž takž spala a v noci řádila.. 😂

luciebx
21. pro 2017

Studené pití. Zkus to

booobika21
22. pro 2017

@nikolkare tak co, zabrala ta cola a coko? Ja si jednou dala snad v 33 tt brutalne cokoladovou buchtu co jsem pekla, jen takovy dva maly kousicky a tedy co to s moji holcinou v brisku udelalo, myslela jsem ze porodim, ze se mi vykope z briska 😂😂😂 jestli chces, poslu recept 😉 a tedy byl to takovej mazec, ze uz jsem druhy den nemela odvahu ani oliznou nuz, kdyz jsem to pak krajela manzelovi 😁

pavlinar
22. pro 2017

Ahoj, taky jsem vypozorovala, že je ta aktivita různá, některé dny fakt menší. Už jsem byla taky párkrát nervozní, že co je.. já dost trpím na zácpu, a přijde mi, že právě pohyby jsou menší, když mám zácpu. Což mi i přijde logické.

nikolkare
autor
22. pro 2017

Ahoj holky 🙂 díky za rady s těma cukrama :D je mi teda pěkně blbě,ale malá opět spolupracuje tak jak má a to je hlavní 🙂 Hezké svátky přeji a hlavně všem moc zdravíčka 🙂

jitka0a
22. pro 2017

@nikolkare Jo cukr udělá divy 🙂. Já když jsem čekala malou a chodila na monitor, tak malá u toho vždycky spala 🙂, Tak jsem se měla napít ledové vody, naštěstí byl srpen, ale malá pak drsně řádila v tom břichu 😀

zuzanka_13
23. pro 2017

@nikolkare Ahojky, já si poslední dny toho taky všímám, že některý den by mi div z břicha mimčo nevyskočilo a některé dny se ohlásí sotva večer a slaběji... přiznávám, že v den kdy se moc nehlásí, jsem jak na trní... ale ptala jsem se ted na kontrole u mé MUDr. a ona mi říkala, že v začátcích, kdy mimčo začíná kopat a hýbat se víc a víc, je to normální, že většinou večer v klidu by se ale ohlásit mělo... a kdyžtak podpořit něčím sladkým nebo colou (což mi nedělá problém, v těhotenství jsem neskutečně mlsná) 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru