Nízko placenta. Máte zkušenost?

19. říj 2020

Ahoj, chci se zeptat máte někdo zkušenosti z nízkou placentou? Jsem v 16tt a trochu i spinim mám zákaz cokoli zvedat, mít sex.
Celkem mám strach neboť mám bolesti a trochu krve.

terla
19. říj 2020

Já pouze, že se od tohoto týdne vytáhla nahoru, jak miminko rostlo. Tak snad by tě poslal do nemocnice, kdyby to bylo vážné. Předpokládám, že jsi byla dnes u lékaře.

avaya
19. říj 2020

Mela jsem od 18.tt, klidovy režim. Od 22.tt. Uz bylo v poradku.

crutela
19. říj 2020

Ano já měla. Placenta se mi nevytáhla.
Od první hospitalizace v nemocnici 26tt- klidový režim, žádný sex a opravdu se šetřit.
S každým krvácením i špiněním okamžitě do nemocnice! Dopadlo to SC v 35tt, protože jsem měla masivní krvácení a lékaři už nechtěli čekat.

aneta15
19. říj 2020

Mě se vytáhla až po 30 týdnu. Ale fakt jsem si to vylezela. Nic jsem nedelala. Polehavala. Rodila jsem ve 38 týdnu spontalne. Porod byl na prd ale ne kvůli placentě.

moonulka
19. říj 2020

Na druhém screening jsem ji taky měla nízko, ale jak mimčo rostlo tak se vytáhla nahoru a bylo pak vše bez problémů.

mirenka_rajchmanka
19. říj 2020

Ahoj, já ji měla. Krvácela jsem čerstvou krví, jednou hospitalizace. Zaváděla jsem utrogestan. Po čase to vymizelo úplně, rodila jsem po termínu a vše ok 🙂

vaseli16
20. říj 2020

Měla jsem taky v tomto tydnu taky jsem spinila, mela jsem stejny zákaz jako ty a na další kontrole uz se vytahla.

autor
21. říj 2020

Děkuji moc všem, mám trochu z toho strach ale snad se vytáhne a bude vše dobré

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru