Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Nízký tlak v 38. tt. Je pro mimi nebezpečný?

evcounek
26. dub 2010

Ahojky budoucí maminky,
Jsem v 38 tt a je mi 26 let. V poradně mi naměřili tlak 90/50 no prostě hrůza. normálně mám 120/70. Při natáčení monitoru jsem musela i prcka vzbudit aby se začal hýbat a sestřčky pak byly spokojené. Je tento tlak nebezpečný pro miminko? Co dělat na zvýšení tlaku. Podotýkám, že kávu nepiji. Celé těhu jsem měla normální tlak a teď se začínám obávat aby se něco nezvrtlo u bezproblémového těhu. Díky Eva

vladimuraz
26. dub 2010

Evco, já mám takový tlak celý život i celé těhotenství a doktor nic neříkal, že by to bylo nebezpečné... nebezpečnější je vysoký tlak.

casiopeia
26. dub 2010

Evco nemusíš mít vůbec obavy. U prvního mimi mi taky i tak nízký tlak klesl na tyto hodnoty. Jen si dej pozor, kdyby se ti udělalo slabo aby jsi neomdlela.

ryangi
26. dub 2010

Evcounek, celé těhotenství jsem měla tlak 90na45, chce to pít hodně tekutin a dávat na sebe pozor při vstávání. Byla jsem i na udržování 61dní a tlak nám měřili dennně, nic mi na to nikdo neříkal akorát to ať jsem opatrná 😅 😉

evcounek
autor
27. dub 2010

děkuji za info. Už jsem se moc bála aby to Lukáškovi neublížilo. Jenže já na sobě nízký tlak nepozoruji. tak snad bude vše v pořádku.

Sem začni psát odpověď...

Odešli