Operace vyhřezlé ploténky a následné těhotenství

mamaws
19. lis 2018

Ahoj chci se zeptat jsem po operaci ploténky měla jsem tam i skřípnutí nerv a vystrelovalo my to až do kyčle a pak do celé nohy,nejvíc se my to zhoršilo po porodu a nakonec když synovi bylo 8 měsíců šla jsem na operaci už to bylo akutní,teď jsem rok po operaci a zjistila jsem že jsem těhotná(neplanovane)nějak si s tím nevím rady mám strach že se to zase vrátí,zada jsou i hodně o váze až zase naberu kila (v prvním tehu to bylo 17kg) a budu na tom ještě hůř ,protože ani po té operaci nejsem bez bolesti a problému s nohou doktoři nic moc neřeknou furt jen že se musím rozhodnout sama ze musím sama vědět jestli se na to cítím,tak o to nejde mě jde spíš o to jestli to ty záda zvládnou takovou zátěž jako je tehotenctvi aby jsem pak na tom nebyla ještě hůř nebo nedej bůh další operace doma bych měla 2 malé děti no.. nebo má tady někdo podobnou zkušenost děkuji za nazory

sobinka90
10. srp 2019

@mamaws Dobrý den, vím že je to už dlouho co ste sem psala. Mám obdobný problém s bedry a další komplikace. Rodila ste normálně nebo císař? Sem zatím 34. tt ale už set bude muset řešit. Děkuji Hana

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru