Opět covid 39+3tt. Může ohrozit miminko?

barborat13
22. čer 2022

Ahoj holky nebylo mi dnes dobře....zvracela jsem velka bolest v kříži..slabe pohyby maleho průjem...tak jsem vyrazila do porodnice..radsi tak me vzali na monitor mela jsem i vyšší tlak...ale nakomec vse v poradku malej ok ...dostatek plodove vody...prijela jsem domu a stale stejné tak me napadlo si udelat ještě test na covid a ten vyšel pozitivni.. ted nevim muže to ohrozit malého???mam zavolat do nemocnice ze mi vysel pozitivni test nebo pockat na PCR...vubec nevim jak postupovat dal...děkuji

jelenice_zavodnice
22. čer 2022

@barborat13 Maleho snad ne pokud ty budes v pohode a nebudes mit u porodu zdrav. obtize ale z covidu ma hodne lidi porad velky respekt, tak bych to nahlasila obv. lekarce a gynde. A v pripade porodu i porodnici. Nos sebou dostatecny pocet respiratoru at se te pak nikdo neboji.

barborat13
autor
22. čer 2022
klokanka31
22. čer 2022

@barborat13 Já bych to asi nahlásila v nemocnici když jsi tam byla, a zeptat se jich, jestli to nemůže ohrozit mimčo...

fire85
22. čer 2022

@barborat13 v tomhle momentě jsi vlastně skoro na konci nemoci, roznasela jsi to kdyz jsi to ještě nevěděla, teď už by to melo byt ok. Nahlasily bych to u doktora. Já měla covid 2x a jak mi bylo zle, tak to trvalo už 2-3 dny a v pohodě.jestli může být ohroženo miminko ti řekne doktor

vaseli16
22. čer 2022

Já rodila Covid pozitivní,sice císařem,ale i tak ..gynekolog mi řekl že placenta vir nepustí,že pokud by se mimco nakazilo tak při průchodu porodními cestami stejně jako u streptokoka a to bych musela teda rodit přirozeně a v době kdy je vir aktivní a to je dle dostupných informací 3-5dni,takže věřím že i u vás to bude v pořádku.

barborat13
autor
22. čer 2022

@fire85 snad ano dekuji

barborat13
autor
22. čer 2022

@vaseli16 dekujiii 🌷

gbp
22. čer 2022

@barborat13 ja bych zavolala a zeptala se. mela sem covid v tehotenstvi a dostala injekce na redeni krve.

ada22
22. čer 2022

Nahlásila bych to v té porodnici, kde jsi byla na kontrole. Někdo se od tebe mohl nakazit, tak aby to pak zbytečně nešířil dál než mu dojde, že jde o Covid. Jinak jak píšou holky konzultovat s gynekologem kvůli lékům na ředění krve.
Případně zkus udělat ještě jeden antigen. Ale přijde mi, že ty antigeny poslední dobou nebývají moc falešně pozitivní.

europa00
22. čer 2022

@barborat13 určitě vych řešila Js měla covit v ranbem tehu naštěstí ok mela jsem velmi slabý průběh Ale přesto se mi zahustila krev. Samotný virus není nebezpečný asi pro dítě ale ty trombofilni stavy které muže vyvolat včetně hustejsi krve už asi ano…

barborat13
autor
22. čer 2022

@europa00 dekuji za odpověď bude stačit zavolat rano ..vzala jsem si paralen teplota byla 37.3...caj ..malej je stale v pohybu...tak jsem klidnejsi dycha3sw mi dobre ...jen me trosku boli hlava a zada

martassekk84
22. črc 2022

@barborat13 můžu se zeptat , dostala jsi léky na ředění krve?
Já jsem teď 32tt a vypadá to na covid , jen budu muset počkat do pondělí a zavolám si na gyndu raději...jen by mě zajímalo, zda to bere každá těhule😶

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru