Ostrá bolest v kříži ve 21tt, co s tím?

dubnacek
30. srp 2015

Holky potrebuji poradit.Silene me boli v krizi a strili mi to az do kostrce.Jsem ve 21tt,vim,ze to k tehu patri,ale je to bolets jak blazen.Staci mi dyl chodit nebo i lezet a je to pak hruza,nemuzu se pomalu ani narovnat a ani chodit nez to rozchodim.Mate nekdo radu co s tim?? Leky neuzivam a radeji bych se jim vyhla,ale pokud to jinak nepujde neda se nic delat.Diky za rady😉

m21elis
31. srp 2015

ahoj, taky sem to měla, sou to nějaký esíčka či co, lehni si na záda, roztáhni ruce a dávej hlavu a kolena střídavě na stranu, vždy opačně, abys to uvolnila a amzala sem to alpou, doufám, že ti to pomůže

m21elis
31. srp 2015

ale samozřejmně to může být i něco jinýho 🙂

diniki
31. srp 2015

Já bych si pro jistotu určitě došla ke gynekologovi. A ten třeba poradí i dobrou rehabilitaci. Existují různé cviky na povolení této bolesti, ale je lepší je dělat pod odborným dohledem. Tak ať to brzy přejde a jste oba v pořádku 🙂

m21elis
1. zář 2015

mě ten cvik učila PA na těhu cvičení, ale souhlasím, radši si zajdi k doktorovi, nebo jestli máš nějakou známou PA

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru