Otěhotněly jste během užívání Warfarinu?

bhrozen
12. lis 2014

Ahojte, chci se zeptat jestli některá z vás brala warfarin a do toho nečekaně otehotnela? Co bylo, jak co probíhalo? Díky

veruska007
13. lis 2014

Já mám trombofilii a píchala jsem injekce, ale vím, že některé holky po porodu mohly warfarin. Ale myslím, že v těhotenství píchaly injekce i ony.

zuzi82
13. lis 2014

V těhotenství se Warfarin nemůže, píchají se injekce. já po porodu píchala asi 5 dnů injekce a pak do konce šestinedělí brala Warfarin 😉

kamculenka
13. lis 2014

V těhotenství jsem si píchala clexane a chodila na kontroly, celé těhu od asi 7tt do konce šestinedělí. Ale já to měla z prevence, neboť mám 3 roky po hlubokožilní tromboze. Ale v těhu se warfarin nesmí proto se převádí na injekce, protože je v těle hodně nestabilní a krvácením by se ohrozil plod... plus ať mi netvrdí, že to pro dítě není toxické (stejně tak jako pro nás, ale holt občas není jiná cesta no)

ylliess
27. pro 2014

Ja brala warfarin a zjistila jsem ze jsem v 5tt okamzite mi nasadili fraxiparin a budu pichat cele tehu zatom je vse v poradku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru