Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Pálení žáhy v těhu, co používáte?

miren
25. dub 2015

holky. co pouzivate v tehu na žáhu?? piju asi litr denne mleka,- 😒 to jedine mi pomha...ale mate nejake tipy??

majkoz
25. dub 2015

Tak já měla ve všech bundách, všude po kapsách i po baráku Rennie nebo Tums, bez nich ani ránu..než mi magistra v lékárně poradila, že je na to výbornej grepfruit..možná na něj nebudeš mít chuť-já taky neměla-ale opravdu to funguje..ovšem před spaním nefungovalo stejně nic, snad jen se vypodložit co nejvíc polštářema

teraseba
25. dub 2015

Me fungovalo Rennie, jedla jsem ho celý těhotenství... nebylo mi vůbec špatně ale se žáhou jsem si užila..... Ale měli jsme nejvlasatější miminko z celé porodnice, sestřičky se na něj chodily koukat 🙂 takze na tom možná něco je.....

hanyzka11
25. dub 2015

@miren nechci strašit, ale ono stejně dlouhodobě nic nepomáhá. pokud mimi špatně tlačí na určitá místa, tak to utiší tyto přípravky jen na chvíli :(

soleilll
25. dub 2015

@miren Lžička jedlé sody do sklenky vody - řešení asi za 0,10 Kč - nechutný, ale fakt účinný. 🙂

miren
autor
26. dub 2015

diky moc, vyzkousim🙂

lendulos
26. dub 2015

Já od poloviny těhu piju Gaviscon. Ten je nejlepší. Přes den po kabelkách Rennie - jak psala některá výše a před spaním a v noci Gaviscon 🙂 Teď už jen čekám a doufám, že brzy porodim! 😉

sim007
26. dub 2015

To byly muka.....u me jedine Rennie 🙂
Ale jakmile jsem ted porodila tak vse zmizelo 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli