Problémy se štítnou žlazou v těhotenství

lucijenkaa
14. zář 2016

Dobrý den,jsem v 10 tt po odběrech krve a zjistili mi vysokou hladinu cukru v krvy,takže znovu na odběry a budou dělat i testy na štítnou žlazu,měla to některa těhulka taky a miminko bylo zdravé? děkuji

caverina
14. zář 2016

@lucijenkaa ahoj jsem skoro 15 let po operaci stitne zlazy a pred deviti lety se mi narodil naprosto zdravy syn🙂

nuggett
14. zář 2016

Já mám problémy se štítnou žlázou už několik let, byla jsem poučena, že pokud budu v jiném stavu musím přijít okamžitě na odběry neboť hladila těch hormonů kolísá. Beru prášky chodím na kontroly co měsíc a všechno by mělo být v pořádku. Důležité je dodržovat co lékař řekne, jestli budete muset brát léky tak je opravdu brát (pokud to budete dodržovat tak se není čeho bát, oni si vás tam pohlídají 🙂 )

lucijenkaa
autor
14. zář 2016

holky děkuji,jen chci abych v klidu donosila miminko,už teď mam problemy s dělohou a ještě tohle,jen aby bylo zdravé,nemuže ta žlaza ovlivnit vývoj plodu(prostě jestli nemuže být postižene?) ☹

r25
14. zář 2016

Dobrý den, také se léčím se štítnou žlázou, vlastně léčila. Měla jsem nejdříve nízkou, pak vysokou, hrozila mi operace a bylo mi řečeno, že otěhotnění nepřipadá v úvahu. Po asi měsíci jsem otěhotněla a najednou byly všechny problémy se štítnou žlázou pryč, takže bych se nebála. Nyní už chodím jen 1x za rok na kontrolu a nic neberu. Mám už 2 zdravé kluky.

lucijenkaa
autor
14. zář 2016

Moc děkuji,opravdu,ja už to asi psychicky nedam

caverina
14. zář 2016

@lucijenkaa tak jasne mas strach....ale pokud budes doopravdy poslouchat doktory tak to bude v pohode🙂

lucijenkaa
autor
14. zář 2016

děkuju určitě budu ... ale ja se tak strašně bojím

caverina
14. zář 2016

@lucijenkaa neboj....a uzivej si tehotenstvi....🙂

verunkach
14. zář 2016

ahoj, neboj, pokud to budou dr. hlídat, nemáš se čeho bát, já se léčím se štítnou žlázu už od puberty, mám sníženou fce. a tvoří se mi protilátky, teď jsem podruhé těhotná, chodím co měsíc na kontrolní odběry, a hlídají mi hladinu hormonu v krvi, uprvuje se dávkování léků, te´d beru Euthyrox a Jodid, jinak už mám jednu zdravou dceru, těhu taky v pohodě; problém by byl, kdyby na to přišli pozdě nebo vůbec, ale když chodíš k dr. a dodržuješ přesně léčbu, není se čeho bát 😉

lucijenkaa
autor
14. zář 2016

Moc děkuji ,jste zlaté,snad vše dobře dopadne

nuggett
14. zář 2016

Určitě bude všechno v pořádku...je dobře že ti na tyhle všechny problémy příjdou...sice to vyplaší, ale jsi pod kontrolou stejně jako miminko 😲 věř doktorům...vidíš, že nás se štítnou žlázou je hromada 😀

lucijenkaa
autor
16. zář 2016

Dobrý den,tak štítná žláza potvrzena a i cukrovka,takže uvítam každou radu prosím a případné rizika,ať jsem aspoň připravena,děkuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru