Riziková poradna v Pardubicích. Jak to tam probíhá?

Holky chtěla jsem se zeptat nechodila jste některá do rizikové poradny v Pardubicích?Mám tam jít zítra kvůli zvýšenému cukru tak by mě zajímalo jak to tam probíhá.Díky
sisstin
5. kvě 2008
ada80: jdi tam co nejdřív, at jsi první, pže se tam běžně čeká i pět hodin :-| já tam naštěstí chodila až po termínu 🙂
ada80autor
5. kvě 2008
sisstin prosím Tě a od kolika tam jsou?A jsou tam každý den?
sisstin
5. kvě 2008
ada: jsou tam pondělí a čtvrtek, Kokrdová nebo Mindžák tam chodí až na devátou, ale běžně se tam chodí na půl sedmou až sedmou :-| je to tam šíííííleně narvaný :-| přeji pevné nervy 🙂
ada80autor
5. kvě 2008
sisstin díky moc.Ještě,že jsi mi napsala,že jsou tam jen pondělí a čtvrtek můj doktor mě objednal na zítra protože to nevěděl tak jsem mu volala a mám jet teda až v pondělí protože ve čtvrtek je ten svátek.Můžu se Tě zeptat s čím jsi tam chodila ty?
sisstin
5. kvě 2008
ada80: já kvůli přenášení 😉 přenášela jsem týden, takže jsem tam byla 2x 😉
e.k.t
5. kvě 2008
Taky jsem tam jednou byla a skončila jsem hospitalizována nahoře na rizikovém těhotenství. Já přišla někdy po 10 a šla jsem na řadu asi za hodinu. Taky se tam někdy střídají. Teď je Mindžák spíš s námi nahoře, pak je dole Henzel.
ustarana
14. bře 2013
Ahoj, blíži sa mi porod a doktorka mi vravela, že ma bude posielať do rizikovej poradne, kvoli tomu, že prvé dieťa bolo veľké a rodila som akútnym císarským rezom. Zaujíma ma, ako to tam funguje a čo ma tam čaká. V prvom tehotenstve som tam chodila len na monitory a to som sa k žiadnemu doktorovi nedostala. Vlastne prvého doktora som tam videla až keď pri porode prišlo na tlačenie.

Sem začni psát odpověď...

Odešli