Riziková poradna. Co Vám dělali?

jjasmina
16. led 2020

Chodil někdo do rizikové poradny do porodnice? Co vše vám dělali? nevim , co čekat ?

sudylichozrout
16. led 2020

@jjasmina Ahoja, chodila jsem na Bulovce v Praze. Kazdy tyden se nabiral monitor, muj tlak, kontrolovali mi otoky, vazili me, delal se ultrazvuk a kontrola cipku. Rodit jsem "musela" na termin, chteli vyvolavat porod. Nebyl k tomu duvod, tak jsem podepsala reverz a rodila pak spontanne ve 40+5. Byla jsem na riziku spise "pro forma", dcerka byla mrnava, tak mi moje gynekolozka napsala v pribehu tretiho trimestru riziko, ze pry jsou na nem zkusenejsi lekari, tak abych byla pod dohledem. Mala se narodila s 46 cm/2,5 kg.

jjasmina
autor
16. led 2020

@sudylichozrout Děkuji, mě dr odesílá, kvuli pozitivnim protilátkam proti vlastní krevní skupině nebo tak něco... Tak uvidím

sudylichozrout
16. led 2020

@jjasmina No, tak hlavne drzim palce, at nemas zadne komplikace 🙂

jjasmina
autor
17. led 2020

@sudylichozrout Tak se zdá vše v pořádku, akorát se teda velmi divila, že to moje dr neřešila hned na začátku a posílá mě tam až ve 36. tt

jancabr
9. črc 2020

@jjasmina mě teď v krvi něco našli, nějaký protilátkový enzym a doktorka říkala, že se to začne řešit nejdřív po 20tt. Těch 36 tt se mi zdá už dlouho. To fakt měla řešit asi dřív

jjasmina
autor
9. črc 2020

@jancabr ale všechno dobře dopadlo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru