Rodily jste po konizaci předčasně?

marketa11112
5. pro 2016

ahoj maminky. před asi 4 /5 lety jsem byla na konizaci. po nejake době jsem otěhotněla, nyní mam 2 leteho syna. rodila jsem o 9 tydnu dřív, nemam zapsanou zadnou diagnozu... ale presto vim, ze zrovna konizace muze byt pricinou... jak to mate vy ostatní po konizaci? rodily jste také drive nebo jste prcka donosily zdarne? nechci si to moc pripoustet a vim, ze třeba tentokrát to bude ok, ale nebudu lhat, když reknu, ze se bojim.... dite je moc chtene. 🙂). dekuji

shargianna
5. pro 2016

@marketa11112 Ahoj 🙂 já byla na konizaci v listopadu 2014 a letos v listopadu se mi narodila holčička v 39+1tt, takže donošená 🙂

marketa11112
autor
5. pro 2016

@shargianna super, to jsem potrebovala vedet. slo ale o první tehotenstvi, ze.... ja v to doufam nyní 🙂..syn je nastesti zdravi, ale zacatky s nedonosencem jsou opravdu tezke.. a nebudu uz mluvit o tom silenem strachu jak vse dopadne....

podestatka
5. pro 2016

Ahoj,já byla na konizaci v září 2011,syn se narodil v prosinci 2012,přesně v den termínu,dceru jsem porodila deset dní před termínem 🙂 Držím palce!

kacaba85
5. pro 2016

Rodila jsem v termínu a spíš měla problém, že čípek držel pevněji.

marketa11112
autor
5. pro 2016

@podestatka
@kacaba85 holky, to je super.. kez by se na podruhe poštěstilo i u me... dekuji za dobre zprávy.....

broskvicka01
6. pro 2016

Ahoj, v roce 2011 jsem byla na konizaci a rekonizaci a rodila jsem v 38+4tt ;)

barchen
6. pro 2016

@marketa11112
Konizace pred 4 lety a miminko jsem tyden prenasela.Gynekolozka cele tehotenstvi rikala,ze to urcite pride driv nez v terminu a ne,prave naopak,cipek byl pevny a vydrzel ukazkove az do konce.

valeri10
6. pro 2016

@marketa11112 já byla na konizaci minuly rok v květnu a teď jsem 28 tt.A dle čípku prý vůbec nejde poznat,že konizace proběhla tak jsem zvědavá kdy porod přijde.

marketa11112
autor
6. pro 2016

@valeri10
@barchen
@broskvicka01 holky moc dekuji....ja svůj predcasny porod nejvíce přisuzovala prave konizaci a jsem moc rada , ze tim to byt nemusi... snad ted druhého prcka donosim 🙂)..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru