Špinění a slabé krvácení v 8. tt, máte zkušenost?

petraw88
18. srp 2015

Dobrý den, dle MS jsem 8+0 ale dle UZ je těhotenství mladší, před týdnem jsem dvakrát během jednoho dne zakrvácela s velkými kusy sraženin, druhý den jsem byla u své dr. která mě prohlédla a udělala UZ kde bylo vše v pořádku a už byla vidět srdeční akce. Dr. říkala, že v tomto období je to časté, napsala mi Duphastone a Ascorutin. Od té doby špiním hnědou krev a občas růžovou, ale jen když se otřu toaletním papírem, není to ani na intimku, na kontrolu jdu za dva dny. Již před třema rokama jsem prodělala zamlklý potrat ve 12. tt a druhé těhu bylo naprosto bez problémů a máme doma 18. měsíční zlatíčko. Tak bych se chtěla zeptat zda máte některá stejné zkušenosti a jak to u vás dopadlo? Miminko je moc chtěné a já se bojím, že opět potratím 😢

veruka
24. srp 2015

krvácela jsem a špinila v posledním těhotenství až do 16.týdne,pak to přestalo a teď mám skoro půlročního kluka
držím pěsti!!!

petraw88
autor
24. srp 2015

Tak to nedopadlo dobře, jsem dnes po revizi, zamlklý potrat a to to vypadalo ve čtvrtek ještě dobře 😢

veruka
24. srp 2015

@petraw88 to mě mrzí !!!snad se povede brzy jiné miminko!potratila jsem 4x vím jaké to je ☹

mery96
24. srp 2015

Ahoj, já tohle teď měla z pátka na sobotu v noci. Byla jsem v sobotu na gyndě a vše OK. Primář mi řekl, že to může být i očekávanou MS, která by normálně přišla. Ale léky nemám. Na KO jdu až v pondělí. Taky jsem se pěkně vyděsila. Snad bude vše OK!

petraw88
autor
24. srp 2015

@veruka Já podruhé, ale jedno zlatíčko máme naštěstí už doma a to nás drží nad vodou. Věřím, že když se nezadařilo teď podaří se příště.

veruka
24. srp 2015

@petraw88 určitě se podaří já potratila 2x za sebou a na potřetí už to doppadlo dobře
tak Ti moc držím pěsti ♥

veruka
24. srp 2015

@mery96 tobě také přeju štěstí!♥

janamal37
8. zář 2015

Krvácela jsem od 5tt, opakovaně hematom ve sliznici-bylo to hrozně náročné ☹. Měla jsem Utrogestan a potom i klidový režim.. ale to u tebe s 18 měs. prckem asi nehrozí..☹.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru