Strašná bolest lopatky a krční páteře. Co si můžu vzít?

janicka1983
11. čer 2012

Strašně mě dnes v noci chytla lopatka. Bolí mě až celé rameno a krční páteř. Jsem ve 21tt. Celou noc jsem nespala. Dříve jsem to řešila brufenem. Ale co teď? Nemůžu bolestí vydržet. Můžu paralen? A kolik denně?

monahr
11. čer 2012

Ahoj ja mam dost podobny problem....boli me zada a ramena jak blazen.Me pritel vymaze alpou a paralen muzes.Nevim kolik denne,ale ja ho beru vzdy pri velkych bolestech.Zavolej si sve gynekolozce ta by ti mela poradit 🙂 🙂 .Hodne stesti a at to neboli

eficenka
11. čer 2012

jsem fyzioterapeut.... brufen nepomůže.... Dle tvého popisu se Ti tam udělal tzv. trigger point,
bolestivý svalový uzlíček který může propagovat bolest do krku, celé hlavy.... Chtělo by to manuální odstranění, ale to zvládne zkušený fyzioterapeut... Jediná rychlá pomoc přes dálku, zkus tak na 10 sekund co nejvíce zatlačit obě lopatky silou k sobě, vydrrž a na 20 sekund povol, udělej to 3 krát a snad se Ti alespoň trochu uleví.
Pokud je doma manžel a nebjojí se, může Ti jakoby rukou zajet pod lopatku - bude to BOLET!!! cvhíli tam jakoby rukou projezdí a mělo by se Ti ulevit...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru