Těhulky, máte zkušenost s nálezem streptokoka?

jitulinda23
11. srp 2017

Jsem 36 tt konecne se po 2revizich zadarilo a cekame holcicku ale dneska mi prisli vysledky na vyter pochvy a streptokok :/ mam hrozny strach co se muze stat po tom co ctu na internetu ... tak hledam radu tady 🙂

j.a.n.i
11. srp 2017

@jitulinda23 Tolik nečti... 😉 Ne, je to celkem normální, má ho hodně holek, jen jeď do porodnice dřív, aby ti stihli dát kapačku s ATB, pak je riziko skoro nulové. Jinak já třeba ani nevím, zda jsem ho u druhého měla nebo ne, stihla jsem porodit dřív, než byla další poradna s výsledky. A i kdybych to věděla, tak by se stejně nic nestihlo, byla jsem ráda, že jsem dojela...

lenkas1982
11. srp 2017

Má to dneska asi třetina rodiček. Naprosto běžná věc. Dostaneš antibiotika do kapačky, toť vše. Je i spousta mamin, kterým ta antibiotika dát nestihli a nic se nestalo. Fakt neplaš, tohle je naprosto zanedbatelné.

prcekverunka
11. srp 2017

Opravdu to má hodně žen, není třeba se stresovat. Jen prostě musíte dostat atb před porodem. Toť vše 🙂

ejmate
11. srp 2017

Moje sestřenice ho měla taky, říkala, že když jela rodit, tak akorát dostala do kapačky antibiotika, jinak bylo všechno v pořádku. Malej je úplně zdravej 😉

linee
11. srp 2017

@jitulinda23 necti;)mela jsme to taky.Dostanes atb do kapacky u porodu,jinak naprosto bezna vec.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru