Utrogestan. Je to tak v pořádku?

28. pro 2021

Dobry vecer,
chci se zeptat, dostala jsem tento hormon, abych ho dvakrát denne polykala. Mela jsem lehke krvaceni, nyni jiz jen spineni. Jsem 5+4 tt.
Problemy mi to nedela, neni mi po nem špatně. Ale byla jsem dnes u kamaradky a ta rikala ze je lepsi zavadet. Plus jsem pak cetla pár příspěvku z poraden. Tak jsem z toho mimon.
Gynekolozka kterou mam, je celkem kapacita. Tak snad vi, jestli je to v poradku ze?

journals
28. pro 2021

A na co se ptas? Jestli mas verit vystudovane lekarce nebo kamaradce? Ktera to asi tak bude vedet lip…?
🤦🏻‍♀️

verka86
28. pro 2021

Já Utrogestan zaváděla po IVF a když jsem začala špinit musela jsem ho polykat a dolů raději nic nestrkat a nedráždit to tam

katherine177
28. pro 2021

Prý při zavádění se dostane víc toho Utrogestanu kam má než při polykání ,mě doktorka řekla ,že účinnější je zavádět vaginálně.

danvitka
28. pro 2021

Po zkušenostech bych polykala.

maki90
28. pro 2021

Já teda zaváděla, ale i potom mi po něm bylo pekelně blbě. Dle mého gynekologa při zavádění lepší dostupnost (víc hormonu tam,kde je potřeba) a méně nevolností.

autor
29. pro 2021

Tak mě nic není. Když ho polykám.

@journals nemusíš si bouchat do hlavy.
Vím, že dr. určitě ví co dělá, jen mě zmatli diskuze, kde i pan Koucký doporučuje jen zavádět. Samozřejmě polykám dál podle de.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru