Zánět ledvin a streptokok

hannasweet
22. srp 2018

Zdravíčko,

jsem aktuálně v 36tt těhotenství a bohužel se mi potvrdil akutní zánět ledvin + streptokok v moči. Byla mi nasazena antibiotika a úleva už tedy přišla veliká.

Máte někdo podobnou zkušenost? Jak léčba na dále postupuje a jak moc je ohrožené miminko?

kackakastanka
22. srp 2018

@hannasweet pokud ti psal antibiotika doktor, který vi, ze jsi tehotna a v jakem tydnu, dal ti atb vhodna pro tehotne, s minimálním dopadem na mimco, je uz velke, vse ma hotove, takze ano, ovlivnit ho to castecne muze, poskodit urcite ne, neboj se

hannasweet
autor
23. srp 2018

@kackakastanka ano. Napsal mi to gynekolog po vyšetření. Na urologii mi řekli, že se tyto atb v těhotenství píšou, ale i přesto vím, že to není to nejlepší co může malej dostat. Každopádně děkuji za uklidnění a snad bude vše v pořádku

kackakastanka
23. srp 2018

@hannasweet fakt neboj, pro tebe jsou zasadni a ty jsi jeho vak 🙂, takze musí byt vak v poradku, aby se mu u tebe nadále libilo, nic se nemůže stat...

hannasweet
autor
23. srp 2018

@kackakastanka já se nejvíc bojím aby kvůli tomu nechtěl na svět dříve, ale zatím nepocituji žádné změny, tak snad pobude tak jak má 🙂 a raději déle

calvac
23. srp 2018

@hannasweet Neboj,bude to ok. Urcite ti napsali to, co v tehu muzes. Vylecit se musis. Jinak koukala jsem kdysi na tve diskuse a chci se zeptat,jestli se bude tve mimi nakonec teda jmenovat Vivo. Nebo jste vymysleli neco jineho? 🙂 🙂 🙂

hannasweet
autor
24. srp 2018

@calvac Aniello Vladimír nakonec 🙂) to Vivo je fakt blbý, rychle mě to přešlo :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru