Zralá placenta - za jak dlouho jste rodily?

pradlenka
21. říj 2018

Máte někdo zkušenost s předčasné zralou placentou? Od 27.tydne jsem ležela měsíc v nemocnici s inkopetencí děložního hrdla.asi 5dní po propuštění jsem šla na kontrolu k mojí Dr a ta mi řekla že hrdlo je sice pořád stejně zkrácené a nehorší se to, ale že má mimčo zralejší placentu a asi bude chtít fakt ven dřív. Až doma jsem si všimla v prukazce že zralost placenty označila stupněm 3 ☹ ten den jsem byla 31+4 a moje otázka zni - měla jste některá takhle brzo zralou placentu a kdy jste s tím nakonec porodily??
Na netu moc info není, někde jsem četla i názor že by se na to neměl moc brát ohled pokud mimčo prospívá a má dobré průtoky. jenze ty mi Dr nezjišťovala. Na kontrolu jdu 30.10 tak se jí vyptam víc, ale zajímají mě zkušenosti, přeci jen mám strach aby prcek nestrádal když už se nám daří udržovat aspoň to hrdlo ve stejném stavu… :think:

adelinda89
23. říj 2018

@pradlenka ja jsem mela zralou placentu ve stupni 4 asi uz 4 tydny pred terminem a nakonec jsem prenasela jeste 4 dny. ale mela jsem nakonec spatnou plodovku, ze to bylo dost na hrane.

pradlenka
autor
23. říj 2018

@adelinda89 děkuju, trochu jsi mě uklidnila 🙂 za týden jdu na kontrolu tak se trochu víc budu vyptávat. Snad vydržíme aspoň do toho 37.tydne...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru