Zvracení krve. Stalo se Vám něco podobného?

katarina562
8. srp 2019

Zdravím.... nechce se mi tu nějak plašit ale jsem ve 12tt a nevolnosti už asi týden ustoupili a zvracela jsem dnes a naposledy před pár dny.
Dnes se mi při obědě z ničeho nic udělalo špatně a šla jsem zvracet. Celý oběd byl pryč ale na konci se objevila tmavě červená krev nejdřív jsem si myslela, že to bude jen něco červeného co jsem snědla a pak jsem asi 3x až 4x zvracela a odplivavala jen krev.
Stalo se vám něco podobného?
Děkuji

zelenaesmolda
13. srp 2019

@journals
no narozdil od vetsiny dotazu nemam aspon iq tykve protoze ptat se na to,proc krvacim na internetu to chce slusnou davku tuposti..

journals
13. srp 2019

@zelenaesmolda Uznávám, že některé dotazy tu jsou neskutečně stupidní. Je třeba si uvědomit, že internet je dneska dostupný všem a tak se tu objevují i jednodušší lidé (myšleno zcela vážně). Někdy jsou otázky na úrovni prvního stupně, taky mě umí pobavit i rozčílit, ale v tomto případě mi opravdu nevadí odpovědět. Já jsem taky hned koukala na internet abych se uklidnila. Hlavně ty nevíš, co dotyčná v mezičase dělá/nedělá. Občas by neuškodilo nebýt hned tak útočná a neurážet hned druhé 😉 však to je její zodpovědnost. Ne moje, ne tvoje. Je to její věc, ty za ní tu krev nepliveš, tak tu přestaň urážet jí i mě.

zelenaesmolda
13. srp 2019

@journals
no tak az uvidime,ze uzivatelka je neaktivni tak aspon vime proc... :D

platilovamarcela
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru