Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kosmetika Yves Rocher Lifting Végétal

Účinnou látkou obsaženou v nové kosmetické řadě Yves Rocher Lifting Végétal objevili experti ve zběhovci plazivém, který běžně řadíme mezi plevel. Tentokrát se ale ukázalo, že i tato obyčejná rostlina může být užitečná. Vědci firmy Yves Rocher tak vytvořili originální a patentovaný koncentrát – rostlinný kolagen, který dodává buňkám energii a posiluje strukturu kůže.

1. Denní zpevňující péče Lifting Végétal
Díky vysoké koncentraci rostlinného kolagenu posiluje tento denní krém strukturu pleti, zvyšuje buněčné napětí a stimuluje syntézu elastinu. Tato péče na obličej a krk s jedinečnou účinnou texturou s hydratačními vlastnostmi má okamžitý zpevňující efekt. Již po 1 měsíci se zvyšuje objem pleti, vrásky jsou redukovány a kontury obličeje zpevněny. Nanášejte každé ráno na celý obličej a krk.

2. Noční zpevňující péče Lifting Végétal
Tato péče na obličej a krk s balzámovou texturou hydratuje pleť a dodává jí pohodlí. Po probuzení je kůže vyhlazená a pleť je jako znovuzrozená. Již po 1 měsíci jsou vrásky redukovány, pleť je pružnější a plnější. Nanášejte každý večer na celý obličej a krk. Vyhněte se okolí očí. Před uvedením na trh byla péče důkladně testována pod dohledem dermatologa a na vlastní kůži ji vyzkoušelo 100 žen.

3. Vysoce koncentrované zpevňující sérum Lifting Végétal
Toto sérum na obličej a krk s fluidní hydratační texturou s vypínacím efektem má okamžitý zpevňující účinek. Již po 1 měsíci jsou kontury obličeje zpevněny, vrásky redukovány a pleť vypadá silnější. Nanášejte ráno a večer na celý obličej a krk. Sérum zanechá na vaší pokožce jemný ochranný film. Je vhodný pro všechny typy pleti.

4. Zpevňující denní péče na ovál obličeje Lifting Végétal
Tato péče na obličej a krk se svěží fluidní texturou s duhovými odlesky hydratuje a okamžitě projasňuje pleť. Vrásky jsou ihned redukovány. Již po 1 měsíci má pleť větší objem a kontury obličeje jsou zpevněny. Obličej je projasněný a zpevněný a vypadá mladistvěji. Nanášejte každé ráno na celý obličej a krk. Denní péči na ovál obličeje můžete používat pro všechny typy pleti.

5. Zpevňující péče na okolí očí Lifting Végétal
Tento gel se svěží texturou hydratuje pleť, redukuje váčky pod očima a okamžitě oživuje pohled. Již po 1 měsíci jsou vrásky redukovány a kruhy a váčky pod očima jsou méně výrazné. Pohled je projasněný a působí svěžím dojmem. Nanášejte ráno a večer na okolí očí.


Jak byly spokojené s řadou Lifting Végétal od Yves Rocher testující maminky:

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s kosmetikou Yves Rocher Lifting Végétal

Máš zkušenost s kosmetikou Yves Rocher Lifting Végétal?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost