Martánci FUTURA

Všichni si přejeme, aby jednou byly naše děti samostatné, silné a odolné. Máme jen pár let, kdy můžeme něco ovlivnit. Zato každý den. Krůček za krůčkem. Aby nás jednou přerostly. Doplňky stravy Marťánci FUTURA vám ve vašem snažení mohou pomoci. Produkty jsou přizpůsobené potřebám dětí v konkrétním věkovém stadiu.

Marťánci FUTURA

Na testování vám zašleme sirup a cucavé tablety. Sirup Marťánci Futura 1-3, který je vhodný pro děti ve věku od 1-3 let. Podporuje správný růst, příznivě ovlivňuje rozvoj vnímání a dalších kognitivních funkcí a v neposlední řadě podporuje také přirozenou dětskou imunitu. Sirup má navíc lahodnou chuť díky obsahu jahodového a jablečného pyré.

Cucací tablety Marťánci Futura 3-6, obohacené o betaglukany, jsou určeny pro předškoláky ve věku 3 až 6 let. Podporují funkci imunitního systému, pečují o správné kognitivní funkce dětí, jako např. schopnost soustředit se a učit, ale podporují také správný růst a silné kosti. Cucavé tablety mají příjemnou jahodovou příchuť.

Obsažený vitamín D přispívá k normální funkci imunitního systému u dětí a spolu s vápníkem jsou důležité pro správný růst a vývoj kostí u dětí, železo přispívá k normálnímu kognitivnímu vývoji u dětí. Doplněno o vitamin C a K2.

Nejnovější články

Hodnocení a zkušenosti s Marťánky FUTURA

Máš zkušenost s Marťánky FUTURA?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost