icon
1 / 1
avatar

Pecu doma,uz mam hotovo,13 druhu😊

15. pro 2025
avatar

Dostaneme od babiček, doma jen vanilkové rohlíčky a linecké na provonění a atmosféru.

15. pro 2025
avatar

Pečeme plus máme i od rodičů

15. pro 2025
avatar

Pečeme a něco koupím od místních maminek

15. pro 2025
avatar

Letos peče manžel s dětmi

15. pro 2025
avatar

Nepecu a nejim, zkoušela jsem nepecene a moc to nedopadlo. Aby bylo něco na stole, dostáváme od rodičů partnera 😉.

15. pro 2025
avatar

Pečeme perníčky a medovníkové kuličky 😋😍

16. pro 2025
avatar

Pečeme doma

16. pro 2025
avatar

Mám objednané a něco upeču s dcerou🌲

16. pro 2025
avatar

Perníčky, kuličky uplácám, ostatní dostávám

16. pro 2025
avatar

Pečeme doma

16. pro 2025
avatar

Pečeme doma a něco jsme dostali od babiček.

16. pro 2025
avatar

Pečeme doma.

16. pro 2025
avatar

Pecu doma

16. pro 2025
avatar

Pečeme doma, ale jen 3 druhy

16. pro 2025
avatar

Peču doma.Letos cca 8 druhu

16. pro 2025
avatar

Pečeme s dcerou. Vždy víc já 10 druhů.

16. pro 2025
avatar

Peču ráda,chtělo by to více času...většinou cca 12 druhů, ale.davam 2kg známé

16. pro 2025
avatar

Něco málo pečeme doma, hlavně kvůli dětem. Hodně pečeme akorát perníčků

16. pro 2025
avatar

letos jsem delala dva druhy zatím nepečeného, jinak 2 kg mám objednáno

16. pro 2025
avatar

Já na to úplně peču. 😅

16. pro 2025
avatar

Peču doma - pečené i nepečené, které máme nejraději. Pár jiných druhů dostaneme od tchýně.

16. pro 2025
avatar

Něco málo napečeme

16. pro 2025
avatar

Pečeme s detmi

16. pro 2025
avatar

Jen perníčky

16. pro 2025
avatar

Peceme ☺️ sice mnohem min nez kdysi, ale peceme

16. pro 2025
avatar

Pečeme doma, letos zatím 2 těsta v lednici 😂

16. pro 2025
avatar

Péče babička

16. pro 2025
avatar

Pečeme doma

16. pro 2025
avatar

Máme objednáno a něco málo pečeme doma, podle času a nálady.

16. pro 2025
avatar

Pečeme, tři druhy. Ty máme rádi a vím, že se sní 👍🙃🎄

16. pro 2025
avatar

Pečeme plus máme i od babicky .

16. pro 2025
avatar
16. pro 2025
avatar

Peče nám moje maminka.

16. pro 2025
avatar

Něco upeču já, něco mamka a vyměníme si to

16. pro 2025
avatar

Peču doma

16. pro 2025
avatar

Každý rok pečeme, sice jen 6 druhů,zato ve velkém množství

16. pro 2025
avatar

Pečeme 3 druhy, zbytek dostaneme od babiček.

16. pro 2025
avatar

Peču doma, mám 13 druhů, ještě o vikendu udělat krémy a hotovo,
Mamka je od loňska po operaci na voziku, tak pecu i jim💓

16. pro 2025
avatar

Pecu linecké a rohlíčky

16. pro 2025
avatar

Mám objednané klasické a peču tři druhy bezlepkového

16. pro 2025
avatar

Pečeme s dětmi

16. pro 2025
avatar

peču si svoje z másla, sice míň druhu ale svoje

16. pro 2025
avatar

Pečeme doma, 4-5 druhů to nam stačí

16. pro 2025
avatar
16. pro 2025
avatar

Peču doma, sice jenom 3 druhy, ale peču

16. pro 2025
avatar

Peču doma

16. pro 2025
avatar

Peču, ale málo, obvykle 2-3 druhy.

16. pro 2025
avatar

Peču doma,ale jen asi 3 druhy

16. pro 2025
avatar

Pecu a dostáváme

16. pro 2025
avatar

Sice nestíhám, ale něco vždy upeču, baví mě to. Ještě dostaneme od babiček.

16. pro 2025
avatar

Peču doma. V neděli jsem začala. 🙂

16. pro 2025
avatar

Peceme jen to, co v klidu stihame. Zadny stres 🙂
Mam chvilku casu, pecu. Nestiham, nepecu.

16. pro 2025
avatar

Peču si sama jako každý rok, vždy si najdu čas.

16. pro 2025
avatar

Mám objednané a doma jsme upekli perníčky a vanilkové rohlíčky 🍀

16. pro 2025
avatar

Peču doma naše tradiční cukroví, na které máme recepty ještě od prababičky.

16. pro 2025
avatar

Peču doma

16. pro 2025
avatar

letos bez cukroví

16. pro 2025
avatar

Peču doma a něco málo dostanu.

16. pro 2025
avatar

Jsem čím dál tím línější, takže se letos možná k jednomu druhu přemluvím

16. pro 2025
avatar

Pečeme doma 🙂 13 druhů pečených a 2 nepečené

16. pro 2025
avatar

U nás peče babička

16. pro 2025
avatar

Pečeme doma

16. pro 2025
avatar

Peču, baví mně to, ale čím dál míň, jen podle toho co kdo jí.

16. pro 2025
avatar

Peču doma

16. pro 2025
avatar

Pečeme.

16. pro 2025
avatar

Pečeme.

16. pro 2025
avatar

Vždy peču svoje

16. pro 2025
avatar

Pečeme se synem takovou tu naši klasiku.

16. pro 2025
avatar

Peču

16. pro 2025
avatar

Pečeme se synem ... dnes bude mít 1. letošní zkoušku na vejšce, tak začneme až zítra 🙂

16. pro 2025
avatar

Peču doma, ale málo - aby se neřeklo..

16. pro 2025
avatar

Kupujeme i peceme

16. pro 2025
avatar

peče babička

16. pro 2025
avatar

Peču. Letos mě to hodně bavilo a možná i proto se mi dařilo. Fakt jsem se na pečení těšila. 🙂

16. pro 2025
avatar

Peču sama,ale jen trochu a jednoduché cukroví

16. pro 2025
avatar

peču s dcerou, ale jen tak, aby se neřeklo

16. pro 2025
avatar

Většinou peču ale letos na to nějak nemám čas. Mam par druhů za studena 🙂

16. pro 2025
avatar

Chtela jsem pect doma, bohuzel jsem jeste nezacala a obavam se, kdyz vidim nas natriskany program, ani nezacnu. Ale za to, si udelam urcite domaci štolu, tu mame vsichni moc radi 🙏.

16. pro 2025
avatar

Něco pečeme s dětma a něco dostaneme od dědečka 🤩 (linecké a vanilkové rohlíčky).

16. pro 2025
avatar

Pečeme doma s dětmi, ale jen pár druhů, které mají rádi. 😊

16. pro 2025
avatar

Pečeme doma,ale jen málo druhů.

16. pro 2025
avatar

Peču, ale jen par druhu

16. pro 2025
avatar

Peču 2-3 druhy a něco objednávám

16. pro 2025
avatar

Peču moc ráda 24 druhů a syn 5 let rád pomáhá ale vždy z půlky dávky

16. pro 2025
avatar

Peču doma s dcerkou. Máme oblíbených pár druhů

16. pro 2025
avatar

Pecu doma s detmi

16. pro 2025
avatar

Pečeme s dětmi

16. pro 2025
avatar

Pečeme, ale jen trošku a to co se opravdu sní

16. pro 2025
avatar

Pečem a mám i objednáno

16. pro 2025
avatar

Peču jen perníčky, jinak máme cukroví od babiček.

16. pro 2025
avatar

Cukroví peču, miluju to.

16. pro 2025
avatar

Každý rok jsem pekla tak 13-16 druhu ale letos když jsou dceri 2 roky a vydrzi u toho tak 10minut tak jsme to omezili a máme jen asi 6 druhů ❤️ ale pečeme 👍

16. pro 2025
avatar

Pečeme doma + vyměňujeme s rodinou 😊

16. pro 2025
avatar

Letos peču 5 druhů, poprvé pařížské rohlíčky. Jinak ještě dostávám od maminky 😊

16. pro 2025
avatar

Něco málo peču, asi 3 druhy. Tety a babičky pečou hodně a rády rozdávají 😁

16. pro 2025
avatar

Vše si peču sama doma... V práci dostaneme kilo cukroví, ale to vždy někomu na fb daruji

16. pro 2025
avatar

Peču 👍

16. pro 2025
avatar

Pečeme doma

16. pro 2025
avatar

Peču doma

16. pro 2025
avatar

Pečeme doma

16. pro 2025
avatar

každý rok říkám, že nepeču a opětně už mám 6 druhů, tři druhy objednané a nějaké cukroví přivezou maminky

16. pro 2025
avatar

Něco málo peču..

16. pro 2025
avatar

Pečeme doma pár druhů.

16. pro 2025
avatar

Letos poprvé nestiham a neskutečně me to štve. Takze alespoň symbolicky dnes neco upleskam

16. pro 2025
avatar

Pečeme s dětmi každý rok, letos máme hotovo 🙂

16. pro 2025
avatar

Pečeme doma 🎄

16. pro 2025
avatar

Pečeme doma

16. pro 2025
avatar

Pečeme svoje.

16. pro 2025
avatar

Peču, ale jenom 3 druhy.😀

16. pro 2025
avatar

Pečeme. Malo, ale ano

16. pro 2025
avatar

Peču naše 2 oblíbené druhy a zbytek dostáváme od rodiny

16. pro 2025
avatar

pečeme doma.

16. pro 2025
avatar

O víkendu budeme dělat Raffaello kulučky a vosí hnízda, jinak dostáváme krabičku cukroví od babičky 🩷

16. pro 2025
avatar

Doma peceme vetsinou aspon pernicky, a krabici ruzneho mame od babicky. Doufam ze neco na stedry den zbyte, uz to je skoro sezrany 😅

16. pro 2025
avatar

Hlavne vanilkove rohlicky

16. pro 2025
avatar

Pečieme so synom.

16. pro 2025
avatar

Peceme doma.

16. pro 2025
avatar

peču jen doma

16. pro 2025
avatar

Peču,ale přiznám se,že nerada.

16. pro 2025
avatar

Pečeme jen perníčky

16. pro 2025
avatar

Nepecu,nemam rada. Neresim. Perniky, kdyz si deti vzpomenou, letos to zvladly s babickou.

16. pro 2025
avatar

Nepeču.Nebaví mi to jen linecké s dětma.Bábovky a buchty mi nevadí ale to nucené na vánoce nedávam

16. pro 2025
avatar

Peču, ale nepřeháním to 🙂

16. pro 2025
avatar

Bez pečení nejsou vánoce 🤩 takže ano, letos jsem už dopekla.

16. pro 2025
avatar

Peče celá rodina

16. pro 2025
avatar

Peču doma,ale jen 2 druhy (perníčky+linecké) 🙂

16. pro 2025
avatar

Něco upeču a něco koupím

16. pro 2025
avatar

Peču doma, obvykle na poslední chvíli, ani letos jsem ještě nezačala.

16. pro 2025
avatar

Peču sama

16. pro 2025
avatar

Peču doma

16. pro 2025
avatar

Peču doma, jen letos úplně minimum skrz termíny v práci 🫤

16. pro 2025
avatar

Peču doma

16. pro 2025
avatar

Pecu s detma

16. pro 2025
avatar

Peču doma, pouze vosí hnízda objednávám 🙂

16. pro 2025
avatar

Pečeme doma 😁

16. pro 2025
avatar

pečeme doma

16. pro 2025
avatar

Peču doma.

16. pro 2025
avatar

Peču doma

16. pro 2025
avatar

Peču doma

16. pro 2025
avatar

Jedině domácí, peču já, moje maminka, babička a pak si vyměňujeme

16. pro 2025
avatar

domaci , peceme doma

16. pro 2025
avatar

Peču doma, cca 3 druhy.

16. pro 2025
avatar

✨ Peču cukroví každý rok s rodinou — je to naše tradice! ✨
U nás doma to voní vanilkou, skořicí a pomerančovou kůrou celé odpoledne. Nejraději mám klasické linecké, medové perníčky a ořechové hvězdičky. 🧁❤️ A když někdy nezbyde čas, přizvou se i pomocníci z místní cukrárny — ale doma pečené je prostě nejlepší!

16. pro 2025
avatar

Peceme doma...cca 7druhu

16. pro 2025
avatar

Pečeme spolu s dětmi

16. pro 2025
avatar

Peču a letos jsem i něco dokoupila.

16. pro 2025
avatar

Pečeme doma

16. pro 2025
avatar

Peču, oblíbené kousky všech. Cca 7 druhů.

16. pro 2025
avatar

Pečeme doma

16. pro 2025
avatar

peču a nejen sobě.🙂

16. pro 2025
avatar

Letos mi péče moje nevlastní maminka

16. pro 2025
avatar

Nepeču, cukroví máme od babičky

16. pro 2025
avatar

Kupuji vždy kilo cukroví, ale zároveň s dětmi dva tři druhy uděláme doma

16. pro 2025
avatar

Peču doma.

16. pro 2025
avatar

Lehce peču

16. pro 2025
avatar

Pečeme vždy doma, ale letos bohužel - odešla trouba, opravit nejde a na novou zatím není...takže bude jen nepečené, i tak nevadí, stejně ho vždycky zblajznu jen já 😉

16. pro 2025
avatar

Peču a baví mě to. Dřív jsem pekla nejen pro nás, ale i pro moji a manželovu rodinu, po krabičce pro kamarády, do práce... Býval to pro mě relax. Teď už peču míň, jen pro nás a mamku, času navíc se mi nějak nedostává.

16. pro 2025
avatar

Pecu 😊

16. pro 2025
avatar

Jenom kvůli dětem a jen perníčky a linecké 🙂

16. pro 2025
avatar
16. pro 2025
avatar

pečeme doma

16. pro 2025
avatar

Peču

16. pro 2025
avatar

Peču doma.

16. pro 2025
avatar

Normalne pecu doma. Ale letos nepecu vubec.

16. pro 2025
avatar

Peču doma.

16. pro 2025
avatar

Peču vlastní, ale jen pár druhů. 🍪

16. pro 2025
avatar

Nepeču, ale mám skvělou tchýni, která nám každý rok nějaké cukroví na zobání donese... 🙂

16. pro 2025
avatar

Peču🍀🎄

16. pro 2025
avatar

Peču doma, ale letos teda kvůli nemoci moc nezvládám 🙃

16. pro 2025
avatar

Peču domácí

16. pro 2025
avatar

Peču i když mam doma 7 měsíčního chlapečka a 8 letého. Oba s chřipkou ale zvládla jsem už 7 druhů a zbytek dodělá mamka

16. pro 2025
avatar

Vzdy jsme pekli a pect budeme

16. pro 2025
avatar

Pečeme doma, jen par druhů pro zábavu

16. pro 2025
avatar

Pečeme 4 druhy, které máme rádi.

16. pro 2025
avatar

Každý rok peču své. Aspoň deset druhů. Az na letošek. Mám malé miminko a teď jsme se stěhovali do našeho bytečku takže jsem letos pečení zkrouhla na pouhých 5 druhů

16. pro 2025
avatar

Pečeme, ale jen 2-3 druhy, víc bysme nezvládli sníst ani do jara snad...

16. pro 2025
avatar

Mám napečeno 6 druhů a každoročně objednávám cukroví i makronky na doplnění.

16. pro 2025
avatar

Peču a letos jsme i část vyměnily s mamkou a sestrou. 🙂

16. pro 2025
avatar

Pekla bych rada, ale letos zdraví moc nedovoluje..

16. pro 2025
avatar

Nejsme doma moc na sladké, takže pečeme 3 druhy

16. pro 2025
avatar

Pečeme, ale jen pár druhů, které máme rádi. Nijak to nepřeháníme.

16. pro 2025
avatar

pečeme doma

16. pro 2025
avatar

Dostáváme od babiček a stejně ještě rozdáme, u nás cukroví moc neletí 🙄

16. pro 2025
avatar

Pečeme zlehka a dostáváme.

16. pro 2025
avatar

Peču s dětmi, mamkou, sama, miluju to, ale nepřeháním to, s nikým nesoutěžím.

16. pro 2025
avatar

Peču doma

16. pro 2025
avatar

Peču. Kolem 30 druhů. Miluju tu vůni

16. pro 2025
avatar

Peču,ale jen pár druhů

16. pro 2025
avatar

Letos opravdu hodne, hlavne kvuli moji male holcicce, je skvely stravnik a moc ji to bavi <3 jedine domaci cukrovicko

16. pro 2025
avatar

pecu perníčky, nepečené cukroví dvoje koule a zbytek dostaneme od rodičů 💓

16. pro 2025
avatar

Pečeme doma 🙂

16. pro 2025
avatar

Chci péct doma, ale letos jsme to nezvládli, takže budem mít od mamky a babičky

16. pro 2025
avatar

Pečeme 😉

16. pro 2025
avatar

Peču 3 druhý cukroví..

16. pro 2025
avatar

Peču doma,ale nechám si něco i upéct 😅

16. pro 2025
avatar

Peču doma

16. pro 2025
avatar

Čast peču, část mamča, která mi skoro vše nadělí♥️

16. pro 2025
avatar

Peču doma ♥️

16. pro 2025
avatar
16. pro 2025
avatar

Peču doma.

16. pro 2025
avatar

Pečeme s dětmi

16. pro 2025
avatar

Peču domácí a dcerky se rády zapojují a ujídají!

16. pro 2025
avatar

Pečeme doma

16. pro 2025
avatar

Pečeme doma 🙂

16. pro 2025
avatar

S dětmi pečeme a zdobime jen perníčky....alespoň patery během adventu, protože se hned snědí. Ostatní cukroví nám dávají babičky.

16. pro 2025
avatar

Peču doma- máme cca 15 druhů.

16. pro 2025
avatar

Kupuji od těch co to umí,mě to fakt nebaví.

16. pro 2025
avatar

Peču a ráda, zároveň dostáváme jako bonus v práci kilo cukroví, takže máme mnoho druhů a chutí

16. pro 2025
avatar

Pečeme doma, 12 druhů.

16. pro 2025
avatar

Peču perníčky plus udělám dva druhy nepečeného cukroví. Jinak peče babička

16. pro 2025
avatar

Doma delam jen 3 druhy, zbytek mame od babicky. S casti pomaham.

16. pro 2025
avatar

Dělám jenom nepečené cukroví.

16. pro 2025
avatar

Peču doma s dětmi

16. pro 2025
avatar

Peču doma, vždy min. 10 druhů, baví mě to.

16. pro 2025
avatar

Pečeme doma 🙂

16. pro 2025
avatar

Pečeme 🩷

16. pro 2025
avatar

trochu pečeme.

16. pro 2025
avatar

peču s dcerou max 2 druhy🤣

16. pro 2025
avatar

Upekli jsme perníčky a udělali si sušenky, víc neřeším.

16. pro 2025
avatar

Peču doma,letos 8 druhů

16. pro 2025
avatar

Každý rok peču perníčky, které rozdáme, něco koupím a něco ještě upeču o víkendu. Ale moc to neřeším.

16. pro 2025
avatar

Peču se synem perníky a linecký a něco i koupím.

16. pro 2025
avatar

Peču i kupuji ☺️

16. pro 2025
avatar

Peču a pak směnný obchod🤣

16. pro 2025
avatar

Letos pouze nepečené

16. pro 2025
avatar

Peču, ale jen cca 5 druhů.

16. pro 2025
avatar

Peču cca 5 druhů (včetně nepečeného), i když mám málo času.

16. pro 2025
avatar

Něco málo peču, ale strašně mě to nebaví. Aspoň že děti z toho mají zážitek

16. pro 2025
avatar

Pečeme doma a je to vždy super

16. pro 2025
avatar

Pečeme asi 5 druhů

16. pro 2025
avatar

Peču doma

16. pro 2025
avatar

Peču doma se synem, který rád pomáhá. Takže do kus, to originál 🙂

16. pro 2025
avatar

Pečeme 😊

16. pro 2025
avatar

Pečeme si😉

16. pro 2025
avatar

Nepecu🙂

16. pro 2025
avatar

Pečeme

16. pro 2025
avatar

Pečeme vždy doma.

16. pro 2025
avatar

Peču, baví mě to

16. pro 2025
avatar

Peču doma, ale moc mě to nebaví 🙃

16. pro 2025
avatar

Něco upeču a některé cukroví si koupím. 🎄🎁🍀😉❤️

16. pro 2025
avatar

Doma nepeču, většinou dostanu od mamky a to nám stačí (nejsme moc na cukroví).

16. pro 2025
avatar

Peču, baví mě to

16. pro 2025
avatar

Zadělala jsem těsta a mladší dcerka - 11let - to vzorně prohnala troubou ... u nás jedině domácí

16. pro 2025
avatar

Pečeme doma, těsta udělá manžel, já vykrajuji, dělám krémy, polevy, zdobím. Letos máme 8 druhů.

16. pro 2025
avatar

Peču, a hodně

16. pro 2025
avatar

Peču čtyři druhy a zbytek peče hodná paní 😁👍

17. pro 2025
avatar

Peče nám maminka 🙂

17. pro 2025
avatar

Krabici cukroví dostáváme v práci, to už je snězené, a něco napeče mamka.

17. pro 2025
avatar

Pečeme doma, dcery se na to každý rok těší.

17. pro 2025
avatar

Peču doma, aby to i krásně vonělo a děti mohly ujídat.

17. pro 2025
avatar

Se starší dcerou pečeme perníčky, linecké a vanilkové rohlíčky, ty máme nejraději. Další druhy peče tchýně a moje mamka. Já bohužel se 2 malými dětmi víc nezvládám🙈

17. pro 2025
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

Soutěž byla ukončena v 8:00

17. pro 2025
avatar

Peciem, tento rok som, dostala velku krabicu 😁

17. pro 2025