Adventní kalendář #dm - 16. prosince
-----------------------------------------------------------
V dnešní soutěži hrajeme o sadu koření od privátní dm značky dmBio 🎁
-----------------------------------------------------------
Jak se do soutěže zapojit?
1. Dejte lajk této zprávě
2. Do komentáře pod TUTO ZPRÁVU mi odpovězte na otázku:
Co vy a pečení cukroví? Pečete doma, kupujete, nebo absolutně neřešíte?
Soutěžní komentáře můžete přidávat od této chvíle až do středy 17. prosince do 8:00.
Hodně štěstí 🍀
Kompletní pravidla ambasadorských soutěží na MK najdete zde:
https://www.modrykonik.cz/jine/pravidla-soutezi-organizovanych-ambasadorkou-znacky/
Dostaneme od babiček, doma jen vanilkové rohlíčky a linecké na provonění a atmosféru.
Pečeme plus máme i od rodičů
Pečeme a něco koupím od místních maminek
Letos peče manžel s dětmi
Nepecu a nejim, zkoušela jsem nepecene a moc to nedopadlo. Aby bylo něco na stole, dostáváme od rodičů partnera 😉.
Pečeme perníčky a medovníkové kuličky 😋😍
Pečeme doma
Mám objednané a něco upeču s dcerou🌲
Perníčky, kuličky uplácám, ostatní dostávám
Pečeme doma
Pečeme doma a něco jsme dostali od babiček.
Pečeme doma.
Pecu doma
Pečeme doma, ale jen 3 druhy
Peču doma.Letos cca 8 druhu
Pečeme s dcerou. Vždy víc já 10 druhů.
Peču ráda,chtělo by to více času...většinou cca 12 druhů, ale.davam 2kg známé
Něco málo pečeme doma, hlavně kvůli dětem. Hodně pečeme akorát perníčků
letos jsem delala dva druhy zatím nepečeného, jinak 2 kg mám objednáno
Já na to úplně peču. 😅
Peču doma - pečené i nepečené, které máme nejraději. Pár jiných druhů dostaneme od tchýně.
Něco málo napečeme
Pečeme s detmi
Jen perníčky
Peceme ☺️ sice mnohem min nez kdysi, ale peceme
Pečeme doma, letos zatím 2 těsta v lednici 😂
Péče babička
Pečeme doma
Máme objednáno a něco málo pečeme doma, podle času a nálady.
Pečeme, tři druhy. Ty máme rádi a vím, že se sní 👍🙃🎄
Pečeme plus máme i od babicky .
Kupuji
Peče nám moje maminka.
Něco upeču já, něco mamka a vyměníme si to
Peču doma
Každý rok pečeme, sice jen 6 druhů,zato ve velkém množství
Pečeme 3 druhy, zbytek dostaneme od babiček.
Peču doma, mám 13 druhů, ještě o vikendu udělat krémy a hotovo,
Mamka je od loňska po operaci na voziku, tak pecu i jim💓
Pecu linecké a rohlíčky
Mám objednané klasické a peču tři druhy bezlepkového
Pečeme s dětmi
peču si svoje z másla, sice míň druhu ale svoje
Pečeme doma, 4-5 druhů to nam stačí
Peču
Peču doma, sice jenom 3 druhy, ale peču
Peču doma
Peču, ale málo, obvykle 2-3 druhy.
Peču doma,ale jen asi 3 druhy
Pecu a dostáváme
Sice nestíhám, ale něco vždy upeču, baví mě to. Ještě dostaneme od babiček.
Peču doma. V neděli jsem začala. 🙂
Peceme jen to, co v klidu stihame. Zadny stres 🙂
Mam chvilku casu, pecu. Nestiham, nepecu.
Peču si sama jako každý rok, vždy si najdu čas.
Mám objednané a doma jsme upekli perníčky a vanilkové rohlíčky 🍀
Peču doma naše tradiční cukroví, na které máme recepty ještě od prababičky.
Peču doma
letos bez cukroví
Peču doma a něco málo dostanu.
Jsem čím dál tím línější, takže se letos možná k jednomu druhu přemluvím
Pečeme doma 🙂 13 druhů pečených a 2 nepečené
U nás peče babička
Pečeme doma
Peču, baví mně to, ale čím dál míň, jen podle toho co kdo jí.
Peču doma
Pečeme.
Pečeme.
Vždy peču svoje
Pečeme se synem takovou tu naši klasiku.
Peču
Pečeme se synem ... dnes bude mít 1. letošní zkoušku na vejšce, tak začneme až zítra 🙂
Peču doma, ale málo - aby se neřeklo..
Kupujeme i peceme
peče babička
Peču. Letos mě to hodně bavilo a možná i proto se mi dařilo. Fakt jsem se na pečení těšila. 🙂
Peču sama,ale jen trochu a jednoduché cukroví
peču s dcerou, ale jen tak, aby se neřeklo
Většinou peču ale letos na to nějak nemám čas. Mam par druhů za studena 🙂
Chtela jsem pect doma, bohuzel jsem jeste nezacala a obavam se, kdyz vidim nas natriskany program, ani nezacnu. Ale za to, si udelam urcite domaci štolu, tu mame vsichni moc radi 🙏.
Něco pečeme s dětma a něco dostaneme od dědečka 🤩 (linecké a vanilkové rohlíčky).
Pečeme doma s dětmi, ale jen pár druhů, které mají rádi. 😊
Pečeme doma,ale jen málo druhů.
Peču, ale jen par druhu
Peču 2-3 druhy a něco objednávám
Peču moc ráda 24 druhů a syn 5 let rád pomáhá ale vždy z půlky dávky
Peču doma s dcerkou. Máme oblíbených pár druhů
Pecu doma s detmi
Pečeme s dětmi
Pečeme, ale jen trošku a to co se opravdu sní
Pečem a mám i objednáno
Peču jen perníčky, jinak máme cukroví od babiček.
Cukroví peču, miluju to.
Každý rok jsem pekla tak 13-16 druhu ale letos když jsou dceri 2 roky a vydrzi u toho tak 10minut tak jsme to omezili a máme jen asi 6 druhů ❤️ ale pečeme 👍
Pečeme doma + vyměňujeme s rodinou 😊
Letos peču 5 druhů, poprvé pařížské rohlíčky. Jinak ještě dostávám od maminky 😊
Něco málo peču, asi 3 druhy. Tety a babičky pečou hodně a rády rozdávají 😁
Vše si peču sama doma... V práci dostaneme kilo cukroví, ale to vždy někomu na fb daruji
Peču 👍
Pečeme doma
Peču doma
Pečeme doma
každý rok říkám, že nepeču a opětně už mám 6 druhů, tři druhy objednané a nějaké cukroví přivezou maminky
Něco málo peču..
Pečeme doma pár druhů.
Letos poprvé nestiham a neskutečně me to štve. Takze alespoň symbolicky dnes neco upleskam
Pečeme s dětmi každý rok, letos máme hotovo 🙂
Pečeme doma 🎄
Pečeme doma
Pečeme svoje.
Peču, ale jenom 3 druhy.😀
Pečeme. Malo, ale ano
Peču naše 2 oblíbené druhy a zbytek dostáváme od rodiny
pečeme doma.
O víkendu budeme dělat Raffaello kulučky a vosí hnízda, jinak dostáváme krabičku cukroví od babičky 🩷
Doma peceme vetsinou aspon pernicky, a krabici ruzneho mame od babicky. Doufam ze neco na stedry den zbyte, uz to je skoro sezrany 😅
Hlavne vanilkove rohlicky
Pečieme so synom.
Peceme doma.
peču jen doma
Peču,ale přiznám se,že nerada.
Pečeme jen perníčky
Nepecu,nemam rada. Neresim. Perniky, kdyz si deti vzpomenou, letos to zvladly s babickou.
Nepeču.Nebaví mi to jen linecké s dětma.Bábovky a buchty mi nevadí ale to nucené na vánoce nedávam
Peču, ale nepřeháním to 🙂
Bez pečení nejsou vánoce 🤩 takže ano, letos jsem už dopekla.
Peče celá rodina
Peču doma,ale jen 2 druhy (perníčky+linecké) 🙂
Něco upeču a něco koupím
Peču doma, obvykle na poslední chvíli, ani letos jsem ještě nezačala.
Peču sama
Peču doma
Peču doma, jen letos úplně minimum skrz termíny v práci 🫤
Peču doma
Pecu s detma
Peču doma, pouze vosí hnízda objednávám 🙂
Pečeme doma 😁
pečeme doma
Peču doma.
Peču doma
Peču doma
Jedině domácí, peču já, moje maminka, babička a pak si vyměňujeme
domaci , peceme doma
Peču doma, cca 3 druhy.
✨ Peču cukroví každý rok s rodinou — je to naše tradice! ✨
U nás doma to voní vanilkou, skořicí a pomerančovou kůrou celé odpoledne. Nejraději mám klasické linecké, medové perníčky a ořechové hvězdičky. 🧁❤️ A když někdy nezbyde čas, přizvou se i pomocníci z místní cukrárny — ale doma pečené je prostě nejlepší!
Peceme doma...cca 7druhu
Pečeme spolu s dětmi
Peču a letos jsem i něco dokoupila.
Pečeme doma
Peču, oblíbené kousky všech. Cca 7 druhů.
Pečeme doma
peču a nejen sobě.🙂
Letos mi péče moje nevlastní maminka
Nepeču, cukroví máme od babičky
Kupuji vždy kilo cukroví, ale zároveň s dětmi dva tři druhy uděláme doma
Peču doma.
Lehce peču
Pečeme vždy doma, ale letos bohužel - odešla trouba, opravit nejde a na novou zatím není...takže bude jen nepečené, i tak nevadí, stejně ho vždycky zblajznu jen já 😉
Peču a baví mě to. Dřív jsem pekla nejen pro nás, ale i pro moji a manželovu rodinu, po krabičce pro kamarády, do práce... Býval to pro mě relax. Teď už peču míň, jen pro nás a mamku, času navíc se mi nějak nedostává.
Pecu 😊
Jenom kvůli dětem a jen perníčky a linecké 🙂
Peču
pečeme doma
Peču
Peču doma.
Normalne pecu doma. Ale letos nepecu vubec.
Peču doma.
Peču vlastní, ale jen pár druhů. 🍪
Nepeču, ale mám skvělou tchýni, která nám každý rok nějaké cukroví na zobání donese... 🙂
Peču🍀🎄
Peču doma, ale letos teda kvůli nemoci moc nezvládám 🙃
Peču domácí
Peču i když mam doma 7 měsíčního chlapečka a 8 letého. Oba s chřipkou ale zvládla jsem už 7 druhů a zbytek dodělá mamka
Vzdy jsme pekli a pect budeme
Pečeme doma, jen par druhů pro zábavu
Pečeme 4 druhy, které máme rádi.
Každý rok peču své. Aspoň deset druhů. Az na letošek. Mám malé miminko a teď jsme se stěhovali do našeho bytečku takže jsem letos pečení zkrouhla na pouhých 5 druhů
Pečeme, ale jen 2-3 druhy, víc bysme nezvládli sníst ani do jara snad...
Mám napečeno 6 druhů a každoročně objednávám cukroví i makronky na doplnění.
Peču a letos jsme i část vyměnily s mamkou a sestrou. 🙂
Pekla bych rada, ale letos zdraví moc nedovoluje..
Nejsme doma moc na sladké, takže pečeme 3 druhy
Pečeme, ale jen pár druhů, které máme rádi. Nijak to nepřeháníme.
pečeme doma
Dostáváme od babiček a stejně ještě rozdáme, u nás cukroví moc neletí 🙄
Pečeme zlehka a dostáváme.
Peču s dětmi, mamkou, sama, miluju to, ale nepřeháním to, s nikým nesoutěžím.
Peču doma
Peču. Kolem 30 druhů. Miluju tu vůni
Peču,ale jen pár druhů
Letos opravdu hodne, hlavne kvuli moji male holcicce, je skvely stravnik a moc ji to bavi <3 jedine domaci cukrovicko
pecu perníčky, nepečené cukroví dvoje koule a zbytek dostaneme od rodičů 💓
Pečeme doma 🙂
Chci péct doma, ale letos jsme to nezvládli, takže budem mít od mamky a babičky
Pečeme 😉
Peču 3 druhý cukroví..
Peču doma,ale nechám si něco i upéct 😅
Peču doma
Čast peču, část mamča, která mi skoro vše nadělí♥️
Peču doma ♥️
Pečeme
Peču doma.
Pečeme s dětmi
Peču domácí a dcerky se rády zapojují a ujídají!
Pečeme doma
Pečeme doma 🙂
S dětmi pečeme a zdobime jen perníčky....alespoň patery během adventu, protože se hned snědí. Ostatní cukroví nám dávají babičky.
Peču doma- máme cca 15 druhů.
Kupuji od těch co to umí,mě to fakt nebaví.
Peču a ráda, zároveň dostáváme jako bonus v práci kilo cukroví, takže máme mnoho druhů a chutí
Pečeme doma, 12 druhů.
Peču perníčky plus udělám dva druhy nepečeného cukroví. Jinak peče babička
Doma delam jen 3 druhy, zbytek mame od babicky. S casti pomaham.
Dělám jenom nepečené cukroví.
Peču doma s dětmi
Peču doma, vždy min. 10 druhů, baví mě to.
Pečeme doma 🙂
Pečeme 🩷
trochu pečeme.
peču s dcerou max 2 druhy🤣
Upekli jsme perníčky a udělali si sušenky, víc neřeším.
Peču doma,letos 8 druhů
Každý rok peču perníčky, které rozdáme, něco koupím a něco ještě upeču o víkendu. Ale moc to neřeším.
Peču se synem perníky a linecký a něco i koupím.
Peču i kupuji ☺️
Peču a pak směnný obchod🤣
Letos pouze nepečené
Peču, ale jen cca 5 druhů.
Peču cca 5 druhů (včetně nepečeného), i když mám málo času.
Něco málo peču, ale strašně mě to nebaví. Aspoň že děti z toho mají zážitek
Pečeme doma a je to vždy super
Pečeme asi 5 druhů
Peču doma
Peču doma se synem, který rád pomáhá. Takže do kus, to originál 🙂
Pečeme 😊
Pečeme si😉
Nepecu🙂
Pečeme
Pečeme vždy doma.
Peču, baví mě to
Peču doma, ale moc mě to nebaví 🙃
Něco upeču a některé cukroví si koupím. 🎄🎁🍀😉❤️
Doma nepeču, většinou dostanu od mamky a to nám stačí (nejsme moc na cukroví).
Peču, baví mě to
Zadělala jsem těsta a mladší dcerka - 11let - to vzorně prohnala troubou ... u nás jedině domácí
Pečeme doma, těsta udělá manžel, já vykrajuji, dělám krémy, polevy, zdobím. Letos máme 8 druhů.
Peču, a hodně
Peču čtyři druhy a zbytek peče hodná paní 😁👍
Peče nám maminka 🙂
Krabici cukroví dostáváme v práci, to už je snězené, a něco napeče mamka.
Pečeme doma, dcery se na to každý rok těší.
Peču doma, aby to i krásně vonělo a děti mohly ujídat.
Se starší dcerou pečeme perníčky, linecké a vanilkové rohlíčky, ty máme nejraději. Další druhy peče tchýně a moje mamka. Já bohužel se 2 malými dětmi víc nezvládám🙈
Soutěž byla ukončena v 8:00
Peciem, tento rok som, dostala velku krabicu 😁

Pecu doma,uz mam hotovo,13 druhu😊