icon
1 / 1
avatar

Co ten poník? 😂 Ten bude až na Štědrý den jako zlatý hřeb kalendáře? 😉😀

20. pro 2019
avatar

Ten moment, kdy jsme přišli do obýváku a já uviděla ten nádherný rozzářený 🎄

20. pro 2019
avatar
Autor komentář smazal
avatar

Bohuzel asi zadna. 😁

20. pro 2019
avatar

Když jsme byli jako celá rodina pospolu. Bohužel jen do sedmi let.

20. pro 2019
avatar

Když jsme se já,brácha,táta i máma schovávali pod postelí a čekali na Ježíška 😊

20. pro 2019
avatar

Jednou v roce na Vánoce Coca-cola. 😃😃😀

20. pro 2019
avatar

Když sem našla vysněnou panenku s miminkem

20. pro 2019
avatar

Když jsem dostala kreslící potřeby-vodovky a tempery

20. pro 2019
avatar

Rodina pospolu. Bohuzel jen do mych 14. 😥

20. pro 2019
avatar

Zazvonění zvonecku, sprint do obýváku, tam rozsviceny stromeček a pod ním kočárek s panenkou.

20. pro 2019
avatar

Ani nevim, z meho detstvi si moc nepamatuji, je to dlooooouho. 😂 Ale z Lukyho bylo, kdyz Jezisek prinesl slapaci traktor. 🥰

20. pro 2019
avatar

Nejvíc mě asi utkvělo jak taťka vždy mizel po večeři s nějakou výmluvou kam musí jít a mezitím rozsvítil stromeček, že tam byl Ježíšek 😁 spojitost jsem si samozřejmě dala dohromady až po letech. Je krásný tomu věřit 😍

20. pro 2019
avatar

Když jsme byli celá naše velká rodina spolu a ještě k tomu jsem věřila na Ježíška.

20. pro 2019
avatar

Když jsem dostala želvu

20. pro 2019
avatar

Ujidani cukrovi, prochazky a hledani rozsvicenych stromku a hlavne rodina spolu - mama, tata, bracha a ja ❤️ a cekani na Jeziska 🎄

20. pro 2019
avatar

Když jsme přiběhli ráno do obýváku a tam stal a voněl stromeček.

20. pro 2019
avatar

Hledání darecku 👌🏼

20. pro 2019
avatar

Každé Vánoce s maminkou, která už s námi bohužel není a taky si pamatuju, že za nejkrásnější Vánoce jsem dlouho považovala ty, když jsem dostala pravou Barbie 😀

20. pro 2019
avatar

když jsme všichni u stolu s napětím poslouchali jestli uslyšíme cinkání zvonečku, že už jde Ježíšek 🙂

20. pro 2019
avatar

Rozsvícený stromeček s prskavkami, který jsme pozorovali přes sklo dveří a vitděli ten kouzelný barevný mlhavý odraz.

20. pro 2019
avatar

Nejhezčí vzpomínka na Vánoce z dětství jsou každé Vánoce s mým tatínkem, který už tu není. A taky Vánoce, které byly na sněhu.

20. pro 2019
avatar

První Spodní prádlo 😀😂

20. pro 2019
avatar

rozsvícený stromeček a pod ním spousty dárků

20. pro 2019
avatar

Ráda vzpomínám na všechny Vánoce z dětství, nedokážu říct, které byly ty nej 🙂

20. pro 2019
avatar

Každé když s námi byl ještě děda...s ním to bylo vždycky nejlepší, nejen o Vánocích.❤️🌲

20. pro 2019
avatar

Čekání na zazvoneni zvonečku, že přichází Ježíšek 🙂

20. pro 2019
avatar

Když jsem věřila, že dárky nosí Ježíšek.

20. pro 2019
avatar

To, že byly každé skoro stejné. Ráno navštívit tetu, v poledne babičku s dědou, pak přijít, obalit kapra, nachystat stůl a po jídle čekat na Ježíška

20. pro 2019
avatar

Večer, když už rodiče spali, chodili jsme s brachou koukat na rozsvícený stromeček a ujídali bonbony 😍

20. pro 2019
avatar

My jsme vždy staly se segrou na půdě a koukaly na sousedovu střechu, ze uvidíme běžet zlaté prasatko.. mamka nás pridrzovala, ať nespadneme ze židle a taťka v chodbě vedle svítil baterkou na tu sousedovu střechu.. miluju Vánoce a své rodiče i sestru ❤️❄️❤️

20. pro 2019
avatar

Čekání na zazvonění zvonecku po večeři

20. pro 2019
avatar

Každé vánoce byli a jsou krásné, ale vzpomněla jsem si jak jsme šmírovali jestli Ježíšek už strojí stromeček a jednou jsme z venku viděli roku, jak dává baňku na stromeček. To byl ale zážitek.

20. pro 2019
avatar

roku = ruku

20. pro 2019
avatar

Ten moment, když zazvonil zvoneček, vždycky jsem doufala, že Ježíška zahlédnu

20. pro 2019
avatar

Asi prskavky při čekání na Ježíška 😉

20. pro 2019
avatar

Když jsem dostala vysněnou Barbie 🙂

20. pro 2019
avatar

Kdyz jsme cela rodina sli vedle do baracku k dedovi na veceri a ja s brachou koukala oknem, jestli uz u nas sviti svetylko a Jezisek dava darecky😍🥰

20. pro 2019
avatar

Nejvíce vzpomínám na vše když jsem byla malá. Měla jsem ještě oba rodiče a bezstarostný život. Dnes mám život bohatší a malými dětmi ty Vánoce jsou nádherné.

20. pro 2019
avatar

Na ten moment, kdy čekáš na TO zvonění zvonečku...🙂

20. pro 2019
avatar

Kdyz byl na Vanoce snih a brodili jsme se zavejemi v lese ke krmelci 🙂

20. pro 2019
avatar

Jahody ze šlehačkou po pulnoci😋

20. pro 2019
avatar

Jak jsme chodili se strýcem myslivcem ke krmelci.

20. pro 2019
avatar

sníh v nížině o zimních prázdninách

20. pro 2019
avatar

Kdyz jsem zaslechla zvoneček ❤

20. pro 2019
avatar

sáňkování..

20. pro 2019
avatar

Moc si toho nepamatuji, ale super bylo, když sněžilo a dívala jsem se z okna na vločky.

20. pro 2019
avatar

ty co byly ještě s tátou a babičkami...

20. pro 2019
avatar

Kupa sněhu a jako dárek videorekordér 🤣

20. pro 2019
avatar

Čekání na Ježíška 😀

20. pro 2019
avatar

Ráda vzpomínám na to, že byly Vánoce na sněhu, bylo v tom něco kouzelného

20. pro 2019
avatar

Jak jsem jednou dostala princeznovské šaty 🙂 To bylo radosti!

20. pro 2019
avatar

Nejkrásnější asi nemám, všechny Vánoce byly krásné, dokud žil táta...

20. pro 2019
avatar

Vsechny vanoce meli sve kouzlo a byli necim výjimečné.Rada vzpominam na detstvi

20. pro 2019
avatar

Vsechny vanoce meli sve kouzlo a byli necim výjimečné.Rada vzpominam na detstvi

20. pro 2019
avatar

Moc ráda vzpomínám na vánoce z dětství, rodiče se opravdu moc snažili a snaží dodnes udělat nám nádherné vanoce

20. pro 2019
avatar

Být se svojí rodinou všichni spolu dárky už byli bonus

20. pro 2019
avatar

To neskutečný napětí, když už bylo všechno hotovo - všude vonělo jehličí, františek a leštěnka a čekali jsme na pratetu, která byla vždycky na večeři u nás a nemohli jsme se s bráchou dočkat a teta nešla a nešla a nám to připadalo k nevydržení...tehdy nám to připadalo nekonečný, ale teď na to ráda vzpomínám.

20. pro 2019
avatar

To čekání na zvoneček.

20. pro 2019
avatar

Když jsme se ségrou dostaly kolečkové brusle a ještě ten večer jsme je musely vyzkoušet v našem paneláku na chodbě 😁 dodnes se bavím při pohledu na fotku, kde jsme ve slavnostních šatech s volánky a k tomu brusle a chrániče 😂

20. pro 2019
avatar

K nám na Vánoce většinou jezdívala babička ze Slovenska (občas my k ní) a vždy, když přijela pár dní před Vánoci, tak jsem milovala to vybalovanání jejích tašek - vždy toho hrozně moc přivezla - různá jídla, sladkosti apod. Tak to bylo super 🙂

20. pro 2019
avatar

Když jsem dostala přehrávač na CD a k tomu CD Twenty 4 Seven😀

20. pro 2019
avatar

Slavnostní večeře a to krásné čekání a napětí v kuchyni, kdy už ten Ježíšek konečně zazvoní🙂.

20. pro 2019
avatar

Když jsme za matnýma,prosklenýma dveřma šmírovaly se ségrou a mamkou Ježíška,jak dává pod stromeček dárky.Netušily jsme,že to byl táta 🙂

20. pro 2019
avatar

Brát tajně ze stromečku čokoládu

20. pro 2019
avatar

Nejkrásnější bylo když jsme byli všichni spolu, a pak když už konečně nastala ta chvíle a šlo se ke stromečku na dárečky 🥰😁

20. pro 2019
avatar

Čekání az zacinka zvonecek..

20. pro 2019
avatar

Kdyz tu jeste byli babi s dedou, travili jsme je vzdy s nima ❤️

20. pro 2019
avatar

když jsem jako úplně malá viděla světýlko a věřila jsem, že to byl ježíšek a přinesl dárky. .:3

20. pro 2019
avatar

Když jsme jedny Vánoce vstaly se ségrou později a čekal na nás prostřený stůl svátečním servisem a nachystanou snídaní 🥰 to bylo taaak krásné 😍

20. pro 2019
avatar

Nejkrásnější když jsem ještě věřila na Ježíška, to až zacinká zvoneček a já poletím ke stromečku jestli mě opravdu něco přinesl🙂

20. pro 2019
avatar

Když u nás ještě na Štědrý den byla babička...

20. pro 2019
avatar

Vlastně na každé vánoce strávené společně s oběma rodiči 🙂

20. pro 2019
avatar

Jak jsme napnutě čekaly, zda nám Ježíšek přinesl dárky a poslouchaly, až uslyšíme zvoneček, který musel třikrát zazvonit, pak se šel taťka mrknout a pak otevřel dveře do obýváku, na stromečku hořely prskavky, pod ním kupa dárků a my oči navrch a šmejdili očima který dárek nám asi patří... 🙂

20. pro 2019
avatar

Když jsem trávila Vánoce ještě s prababičkou, která byla skvělá

20. pro 2019
avatar
Autor komentář smazal
avatar

Jak jsem dostala walkmana 😁

20. pro 2019
avatar

Oznameni, ze se brzy narodi bratricek👶

20. pro 2019
avatar

Sezení se sestrou za stromečkem na Štědrý den ráno...venku ještě byla tma, my obě v pyžamu, byly to krásné chvíle.

20. pro 2019
avatar

Ráno probuzení a v obýváku nazdobený stromeček

20. pro 2019
avatar

Asi to, když jsme vždy přišli k rozsvícenému stromečku, na který ještě naši dávali prskavky, pod ním ta hromada dárků, to bylo vždycky super 🙂

20. pro 2019
avatar

Když jsme otevřeli dveře od obýváku a tam byl rozsvícenej stromeček na něm prskavky a kolem spousta dárků 🙂

20. pro 2019
avatar

Nejúžasnější vzpomínky jsou už na tu atmosféru. Vůně, naklizeno, motylci v břiše, co pod tím stromečkem asi tak bude... A nelepší dárek ever byl kazeťák 😁

20. pro 2019
avatar

Ten pocit krásného napětí,těšení a první pohled na rozsvícený stromeček pod kterým leží dárky

20. pro 2019
avatar

Když jsem jako dítě našla schované zabalené kolo za gaučem

20. pro 2019
avatar

Teseni na vecer a na darecky, to ze jsme byli spolu cela rodina, vanocni koncert v kostele a spousta dalsiho. 🙂

20. pro 2019
avatar

Když jsem našla kolo pod stromečkem

20. pro 2019
avatar

celá ta vánoční atmosféra,kterou nám rodiče dokázali připravit👏 ,moc jsem se těšila na nákup kapra a stromečku🙂

20. pro 2019
avatar

Těšení se na stromeček, dárky a hlavně nervozita z toho zda něco dostanu 🙂

20. pro 2019
avatar

Já v bílých šatičkách, u stromečku plného prskavek a plápolajících svíček, recituji Hoj, ty Štědrý večere. Pořád cítím tu vůni...

20. pro 2019
avatar

Celodenní sledování pohádek a těšení se na večer, co Ježíšek přinese.

20. pro 2019
avatar

Rozzareny stromeček a darecky pod nim❤️

20. pro 2019
avatar

Milovala jsem vzbudit se 24 a vbehnout do obyvaku, kde najednou stal stromecek a svitil 😍 vecer to bylo taky super ale zase jinak

20. pro 2019
avatar

Když jsme chodili po nadilce doma ještě k babi a dědovi.

20. pro 2019
avatar

Čekání na zacinkání zvonečku

20. pro 2019
avatar

dětství nic moc, spíš když jsem měla malé děti, ta radost ze stromečku, dárků k nezaplacení

20. pro 2019
avatar

Když jsem za svému tatínkovi koupila moderní plastovou pastičku na myši, co to je poznal, pak zjišťovala teta, skříplo ji to a aauuuuu pastička na myši 🤣🤣🤣
Tatínek hned na půdě nastražil a chodili jsme koukat zda tam je a ráno byla.👍😂
Bylo mi asi 11 nebo 12.

20. pro 2019
avatar

Zvonění zvonečku,pomala chůze do obýváku, třpytivý stromeček s prskavkami a dárečky pod ním💝

20. pro 2019
avatar

Sníh o Vánocích a když jsem poprvé viděla vánoční stromeček. 🙂

20. pro 2019
avatar

Zvoneni zvonecku v obyvaku

20. pro 2019
avatar

Když jsme se ségrou věřili na Ježíška, po večeři zazvonil zvoneček a pod stromečkem byla hromada dárků. To byli ty krásné dětské pocity štěstí 🙂

20. pro 2019
avatar

Bohužel si toho z dětství moc nepamatuji.

20. pro 2019
avatar

Kdyz jsem ve druzine tatkovi vyrobila z moduritu prasatko a nastrikala ho zlatou barvou a on mel tak uzasnou radost, ze konecne na Vanoce vidi zlate prase!! 😀 a pritom takova hloupost... 🙂 ale tu chvili jsem si opravdu moc zapamatovala... 🙂

20. pro 2019
avatar

Vánoční vůně, zvonění od stromečku

20. pro 2019
avatar

Jak jsem chodila ujidat ze stromecku cokoladove kolekce,to si pamatuju moc dobre🙂

20. pro 2019
avatar

Je to vzpomínka našich a rádi mi ji předhazují: seděla jsem u stromku,rozbalila cukrové,kousla,zahodila s tím-to není dobré,zas rozbalila,kousla,....

20. pro 2019
avatar

Když jsem dostala velkého plyšového Mickeyho 😍

20. pro 2019
avatar

Ze byl Jezisek, kdyz jsme prisly se sestrou do obyvaku a tam spousta darku

20. pro 2019
avatar

Darek, velka krabice a na ni napis 3 opice. Dostaly jsme se segrama brusle. 🙂

20. pro 2019
avatar

Vzpominam strasne rada na Vanoce jako na celek. Vsechno to napeti, dobre jidlo, darky, cukrovi, cela rodina spolu ☺️

20. pro 2019
avatar
Autor komentář smazal
avatar

Nejlepsi byly ty u tatky s mym brachou, babi a dedou. Po veceri jsme s napetim cekali na zazvoneni zvonecku a pak se s brachou predbihali v rozdavani darecku 😊 v dospelosti to byly vanoce poprve ve 3,nezapomenu, kdyz se dcerka vzbudila a videla rozzareny vanocni stromecek ❤️

20. pro 2019
avatar

Asi nic. Ale po dnešním šílenství v obchodech si člověk uvědomí, že si lidé měli k sobě blíž

20. pro 2019
avatar

Když jsem dostala obrovského plyšového medvěda

20. pro 2019
avatar

nebyly to dárky, bylo to očekávání, jestli nám Ježíšek přinese stromeček a 24.12. ráno bude stát nazdobený v obývacím pokoji. Ježíšek nikdy nezklamal 🙂

20. pro 2019
avatar

Čekání na zvoneček 💗 achhh

20. pro 2019
avatar

Když jsem dostala barbinu 😁

20. pro 2019
avatar

To dětské napětí, když jsme čekali až budeme moci jít ke stromečku rozbalit dárky.

20. pro 2019
avatar

Každý rok 😉, i když jsme byli sami jen s mamčou, tak děda a babičkou nám to vždy nahradili a pak už další léta s tím nejúžasnějším taťkou na světě - vždy tajemno a spoustu lásky ❤️ a s dětmi opět krásné ❤️

20. pro 2019
avatar

Vzpominek je mnoho, nejhezci vzdy to zdobeni stromecku na Stedry den, ktereho jsme se ucastnili vsichni. Kazdy nejak zdobil, aby k nam Jezisek trefil a rozsvitil nam ho.

20. pro 2019
avatar

Musela jsem hodně přemýšlet...moc pěkných vzpomínek nemám...ale asi taky ta chvile, kdy zazvonil zvonek a sli jsme ke stromku

20. pro 2019
avatar

Čekání na zazvonění zvonecku a vyprávění příběhů U večeře, kde už asi ježíšek byl a kde tprávě teď je, než se dostane k nám 🙂

20. pro 2019
avatar

Čekání na zazvonění zvonecku a vyprávění příběhů U večeře, kde už asi ježíšek byl a kde tprávě teď je, než se dostane k nám 🙂

20. pro 2019
avatar

Nevím o žádném 😕

20. pro 2019
avatar

To simrani v brise pri cekani ono zvoneni..

20. pro 2019
avatar

KONEC!

21. pro 2019
avatar

Dvacáté okénko adventního kalendáře otevřela pomocí generátoru náhodných čísel @lulufafo13
V okénku bylo balení hadříku Colors a balení houbiček Pur Active.
Gratuji vyherkyni, do IP pošlu pokyny k doručení výhry.
Okénko s číslem 21 je u mě na blogu 🌲

21. pro 2019
avatar

Pokyny poslány do IP!

21. pro 2019
avatar

@ivakalinova moc dekuji ❤💙

21. pro 2019