Ten moment, kdy jsme přišli do obýváku a já uviděla ten nádherný rozzářený 🎄
Bohuzel asi zadna. 😁
Když jsme byli jako celá rodina pospolu. Bohužel jen do sedmi let.
Když jsme se já,brácha,táta i máma schovávali pod postelí a čekali na Ježíška 😊
Jednou v roce na Vánoce Coca-cola. 😃😃😀
Když sem našla vysněnou panenku s miminkem
Když jsem dostala kreslící potřeby-vodovky a tempery
Rodina pospolu. Bohuzel jen do mych 14. 😥
Zazvonění zvonecku, sprint do obýváku, tam rozsviceny stromeček a pod ním kočárek s panenkou.
Ani nevim, z meho detstvi si moc nepamatuji, je to dlooooouho. 😂 Ale z Lukyho bylo, kdyz Jezisek prinesl slapaci traktor. 🥰
Nejvíc mě asi utkvělo jak taťka vždy mizel po večeři s nějakou výmluvou kam musí jít a mezitím rozsvítil stromeček, že tam byl Ježíšek 😁 spojitost jsem si samozřejmě dala dohromady až po letech. Je krásný tomu věřit 😍
Když jsme byli celá naše velká rodina spolu a ještě k tomu jsem věřila na Ježíška.
Když jsem dostala želvu
Ujidani cukrovi, prochazky a hledani rozsvicenych stromku a hlavne rodina spolu - mama, tata, bracha a ja ❤️ a cekani na Jeziska 🎄
Když jsme přiběhli ráno do obýváku a tam stal a voněl stromeček.
Hledání darecku 👌🏼
Každé Vánoce s maminkou, která už s námi bohužel není a taky si pamatuju, že za nejkrásnější Vánoce jsem dlouho považovala ty, když jsem dostala pravou Barbie 😀
když jsme všichni u stolu s napětím poslouchali jestli uslyšíme cinkání zvonečku, že už jde Ježíšek 🙂
Rozsvícený stromeček s prskavkami, který jsme pozorovali přes sklo dveří a vitděli ten kouzelný barevný mlhavý odraz.
Nejhezčí vzpomínka na Vánoce z dětství jsou každé Vánoce s mým tatínkem, který už tu není. A taky Vánoce, které byly na sněhu.
První Spodní prádlo 😀😂
rozsvícený stromeček a pod ním spousty dárků
Ráda vzpomínám na všechny Vánoce z dětství, nedokážu říct, které byly ty nej 🙂
Každé když s námi byl ještě děda...s ním to bylo vždycky nejlepší, nejen o Vánocích.❤️🌲
Čekání na zazvoneni zvonečku, že přichází Ježíšek 🙂
Když jsem věřila, že dárky nosí Ježíšek.
To, že byly každé skoro stejné. Ráno navštívit tetu, v poledne babičku s dědou, pak přijít, obalit kapra, nachystat stůl a po jídle čekat na Ježíška
Večer, když už rodiče spali, chodili jsme s brachou koukat na rozsvícený stromeček a ujídali bonbony 😍
My jsme vždy staly se segrou na půdě a koukaly na sousedovu střechu, ze uvidíme běžet zlaté prasatko.. mamka nás pridrzovala, ať nespadneme ze židle a taťka v chodbě vedle svítil baterkou na tu sousedovu střechu.. miluju Vánoce a své rodiče i sestru ❤️❄️❤️
Čekání na zazvonění zvonecku po večeři
Každé vánoce byli a jsou krásné, ale vzpomněla jsem si jak jsme šmírovali jestli Ježíšek už strojí stromeček a jednou jsme z venku viděli roku, jak dává baňku na stromeček. To byl ale zážitek.
roku = ruku
Ten moment, když zazvonil zvoneček, vždycky jsem doufala, že Ježíška zahlédnu
Asi prskavky při čekání na Ježíška 😉
Když jsem dostala vysněnou Barbie 🙂
Kdyz jsme cela rodina sli vedle do baracku k dedovi na veceri a ja s brachou koukala oknem, jestli uz u nas sviti svetylko a Jezisek dava darecky😍🥰
Nejvíce vzpomínám na vše když jsem byla malá. Měla jsem ještě oba rodiče a bezstarostný život. Dnes mám život bohatší a malými dětmi ty Vánoce jsou nádherné.
Na ten moment, kdy čekáš na TO zvonění zvonečku...🙂
Kdyz byl na Vanoce snih a brodili jsme se zavejemi v lese ke krmelci 🙂
Jahody ze šlehačkou po pulnoci😋
Jak jsme chodili se strýcem myslivcem ke krmelci.
sníh v nížině o zimních prázdninách
Kdyz jsem zaslechla zvoneček ❤
sáňkování..
Moc si toho nepamatuji, ale super bylo, když sněžilo a dívala jsem se z okna na vločky.
ty co byly ještě s tátou a babičkami...
Kupa sněhu a jako dárek videorekordér 🤣
Čekání na Ježíška 😀
Ráda vzpomínám na to, že byly Vánoce na sněhu, bylo v tom něco kouzelného
Jak jsem jednou dostala princeznovské šaty 🙂 To bylo radosti!
Nejkrásnější asi nemám, všechny Vánoce byly krásné, dokud žil táta...
Vsechny vanoce meli sve kouzlo a byli necim výjimečné.Rada vzpominam na detstvi
Vsechny vanoce meli sve kouzlo a byli necim výjimečné.Rada vzpominam na detstvi
Moc ráda vzpomínám na vánoce z dětství, rodiče se opravdu moc snažili a snaží dodnes udělat nám nádherné vanoce
Být se svojí rodinou všichni spolu dárky už byli bonus
To neskutečný napětí, když už bylo všechno hotovo - všude vonělo jehličí, františek a leštěnka a čekali jsme na pratetu, která byla vždycky na večeři u nás a nemohli jsme se s bráchou dočkat a teta nešla a nešla a nám to připadalo k nevydržení...tehdy nám to připadalo nekonečný, ale teď na to ráda vzpomínám.
To čekání na zvoneček.
Když jsme se ségrou dostaly kolečkové brusle a ještě ten večer jsme je musely vyzkoušet v našem paneláku na chodbě 😁 dodnes se bavím při pohledu na fotku, kde jsme ve slavnostních šatech s volánky a k tomu brusle a chrániče 😂
K nám na Vánoce většinou jezdívala babička ze Slovenska (občas my k ní) a vždy, když přijela pár dní před Vánoci, tak jsem milovala to vybalovanání jejích tašek - vždy toho hrozně moc přivezla - různá jídla, sladkosti apod. Tak to bylo super 🙂
Když jsem dostala přehrávač na CD a k tomu CD Twenty 4 Seven😀
Slavnostní večeře a to krásné čekání a napětí v kuchyni, kdy už ten Ježíšek konečně zazvoní🙂.
Když jsme za matnýma,prosklenýma dveřma šmírovaly se ségrou a mamkou Ježíška,jak dává pod stromeček dárky.Netušily jsme,že to byl táta 🙂
Brát tajně ze stromečku čokoládu
Nejkrásnější bylo když jsme byli všichni spolu, a pak když už konečně nastala ta chvíle a šlo se ke stromečku na dárečky 🥰😁
Čekání az zacinka zvonecek..
Kdyz tu jeste byli babi s dedou, travili jsme je vzdy s nima ❤️
když jsem jako úplně malá viděla světýlko a věřila jsem, že to byl ježíšek a přinesl dárky. .:3
Když jsme jedny Vánoce vstaly se ségrou později a čekal na nás prostřený stůl svátečním servisem a nachystanou snídaní 🥰 to bylo taaak krásné 😍
Nejkrásnější když jsem ještě věřila na Ježíška, to až zacinká zvoneček a já poletím ke stromečku jestli mě opravdu něco přinesl🙂
Když u nás ještě na Štědrý den byla babička...
Vlastně na každé vánoce strávené společně s oběma rodiči 🙂
Jak jsme napnutě čekaly, zda nám Ježíšek přinesl dárky a poslouchaly, až uslyšíme zvoneček, který musel třikrát zazvonit, pak se šel taťka mrknout a pak otevřel dveře do obýváku, na stromečku hořely prskavky, pod ním kupa dárků a my oči navrch a šmejdili očima který dárek nám asi patří... 🙂
Když jsem trávila Vánoce ještě s prababičkou, která byla skvělá
Jak jsem dostala walkmana 😁
Oznameni, ze se brzy narodi bratricek👶
Sezení se sestrou za stromečkem na Štědrý den ráno...venku ještě byla tma, my obě v pyžamu, byly to krásné chvíle.
Ráno probuzení a v obýváku nazdobený stromeček
Asi to, když jsme vždy přišli k rozsvícenému stromečku, na který ještě naši dávali prskavky, pod ním ta hromada dárků, to bylo vždycky super 🙂
Když jsme otevřeli dveře od obýváku a tam byl rozsvícenej stromeček na něm prskavky a kolem spousta dárků 🙂
Nejúžasnější vzpomínky jsou už na tu atmosféru. Vůně, naklizeno, motylci v břiše, co pod tím stromečkem asi tak bude... A nelepší dárek ever byl kazeťák 😁
Ten pocit krásného napětí,těšení a první pohled na rozsvícený stromeček pod kterým leží dárky
Když jsem jako dítě našla schované zabalené kolo za gaučem
Teseni na vecer a na darecky, to ze jsme byli spolu cela rodina, vanocni koncert v kostele a spousta dalsiho. 🙂
Když jsem našla kolo pod stromečkem
celá ta vánoční atmosféra,kterou nám rodiče dokázali připravit👏 ,moc jsem se těšila na nákup kapra a stromečku🙂
Těšení se na stromeček, dárky a hlavně nervozita z toho zda něco dostanu 🙂
Já v bílých šatičkách, u stromečku plného prskavek a plápolajících svíček, recituji Hoj, ty Štědrý večere. Pořád cítím tu vůni...
Celodenní sledování pohádek a těšení se na večer, co Ježíšek přinese.
Rozzareny stromeček a darecky pod nim❤️
Milovala jsem vzbudit se 24 a vbehnout do obyvaku, kde najednou stal stromecek a svitil 😍 vecer to bylo taky super ale zase jinak
Když jsme chodili po nadilce doma ještě k babi a dědovi.
Čekání na zacinkání zvonečku
dětství nic moc, spíš když jsem měla malé děti, ta radost ze stromečku, dárků k nezaplacení
Když jsem za svému tatínkovi koupila moderní plastovou pastičku na myši, co to je poznal, pak zjišťovala teta, skříplo ji to a aauuuuu pastička na myši 🤣🤣🤣
Tatínek hned na půdě nastražil a chodili jsme koukat zda tam je a ráno byla.👍😂
Bylo mi asi 11 nebo 12.
Zvonění zvonečku,pomala chůze do obýváku, třpytivý stromeček s prskavkami a dárečky pod ním💝
Sníh o Vánocích a když jsem poprvé viděla vánoční stromeček. 🙂
Zvoneni zvonecku v obyvaku
Když jsme se ségrou věřili na Ježíška, po večeři zazvonil zvoneček a pod stromečkem byla hromada dárků. To byli ty krásné dětské pocity štěstí 🙂
Bohužel si toho z dětství moc nepamatuji.
Kdyz jsem ve druzine tatkovi vyrobila z moduritu prasatko a nastrikala ho zlatou barvou a on mel tak uzasnou radost, ze konecne na Vanoce vidi zlate prase!! 😀 a pritom takova hloupost... 🙂 ale tu chvili jsem si opravdu moc zapamatovala... 🙂
Vánoční vůně, zvonění od stromečku
Jak jsem chodila ujidat ze stromecku cokoladove kolekce,to si pamatuju moc dobre🙂
Je to vzpomínka našich a rádi mi ji předhazují: seděla jsem u stromku,rozbalila cukrové,kousla,zahodila s tím-to není dobré,zas rozbalila,kousla,....
Když jsem dostala velkého plyšového Mickeyho 😍
Ze byl Jezisek, kdyz jsme prisly se sestrou do obyvaku a tam spousta darku
Darek, velka krabice a na ni napis 3 opice. Dostaly jsme se segrama brusle. 🙂
Vzpominam strasne rada na Vanoce jako na celek. Vsechno to napeti, dobre jidlo, darky, cukrovi, cela rodina spolu ☺️
Nejlepsi byly ty u tatky s mym brachou, babi a dedou. Po veceri jsme s napetim cekali na zazvoneni zvonecku a pak se s brachou predbihali v rozdavani darecku 😊 v dospelosti to byly vanoce poprve ve 3,nezapomenu, kdyz se dcerka vzbudila a videla rozzareny vanocni stromecek ❤️
Asi nic. Ale po dnešním šílenství v obchodech si člověk uvědomí, že si lidé měli k sobě blíž
Když jsem dostala obrovského plyšového medvěda
nebyly to dárky, bylo to očekávání, jestli nám Ježíšek přinese stromeček a 24.12. ráno bude stát nazdobený v obývacím pokoji. Ježíšek nikdy nezklamal 🙂
Čekání na zvoneček 💗 achhh
Když jsem dostala barbinu 😁
To dětské napětí, když jsme čekali až budeme moci jít ke stromečku rozbalit dárky.
Každý rok 😉, i když jsme byli sami jen s mamčou, tak děda a babičkou nám to vždy nahradili a pak už další léta s tím nejúžasnějším taťkou na světě - vždy tajemno a spoustu lásky ❤️ a s dětmi opět krásné ❤️
Vzpominek je mnoho, nejhezci vzdy to zdobeni stromecku na Stedry den, ktereho jsme se ucastnili vsichni. Kazdy nejak zdobil, aby k nam Jezisek trefil a rozsvitil nam ho.
Musela jsem hodně přemýšlet...moc pěkných vzpomínek nemám...ale asi taky ta chvile, kdy zazvonil zvonek a sli jsme ke stromku
Čekání na zazvonění zvonecku a vyprávění příběhů U večeře, kde už asi ježíšek byl a kde tprávě teď je, než se dostane k nám 🙂
Čekání na zazvonění zvonecku a vyprávění příběhů U večeře, kde už asi ježíšek byl a kde tprávě teď je, než se dostane k nám 🙂
Nevím o žádném 😕
To simrani v brise pri cekani ono zvoneni..
KONEC!
Dvacáté okénko adventního kalendáře otevřela pomocí generátoru náhodných čísel @lulufafo13
V okénku bylo balení hadříku Colors a balení houbiček Pur Active.
Gratuji vyherkyni, do IP pošlu pokyny k doručení výhry.
Okénko s číslem 21 je u mě na blogu 🌲
Pokyny poslány do IP!
@ivakalinova moc dekuji ❤💙

Co ten poník? 😂 Ten bude až na Štědrý den jako zlatý hřeb kalendáře? 😉😀