icon

Dnes přicházím se zajímavou #anketou Napadla mě díky @m.e.l. ❤️

Kdyby byli vaši partneři doma celý měsíc s dětmi sami. Jak by to vypadalo po vašem příjezdu?

U nás by nebyl problém úklid, to by dal i levou zadní. Ale to jídlo, to by byl kámen úrazu. Mamka by vypomohla nejspíš o víkendu, v týdnu holt restaurace nebo studená kuchyně 😅😁 Každopádně, byla by sranda největší a dítě spokojený. Což je vlastně hlavní 🙂

#vileda

avatar

K nám by se jistě nastěhovala tchýně. Nebo oni k ní 😂 jinak o domácnost i děti se postarat zvládne. I neco málo uvaří. Ale určitě by si to ulehčil a zapojil maminku 😁

29. kvě 2020
avatar

Mame diky tchyni zasobu bilych jogurtu ktere nikdo nezere. . . 😂 Nevim co jedl manzel od utery do patku. . . . Jara byl ve skolce. 😂 O vikendu se sackoval k rodicum a fasoval jidlo na pondeli. . .

29. kvě 2020
avatar

Děti a jídlo by bylo v pohodě, spíš myslím, že by tu byl neustále borčus jak po výbuchu, protože chlap má pocit že se asi uklízí samo😂 no třeba by překvapil 🤔😁

29. kvě 2020
avatar

Vsadim se, ze manzel by si do baraku nastejoval tchyni, protoze jednak varit neumi, uklid by rekl, ze nestihal a myslim, ze by ani nedal ten mesic doma se synem, pac nema trpelivost 😬

29. kvě 2020
avatar

@verrys Jooo manzel si furt stezoval jak na nic nema cas - 2x tydne do prace, od po-patku batole ve skolce. . . Ale presto by den musel mit 30 hodin, aby vse zvladl. Maminka se mu sem chtela nastehovat - s diky odmitl, takovy sebevrah neni. 😂

29. kvě 2020
avatar

U nas by se snazil perfektne vygruntovat, aby mi to natrel. Ale podle me by mu to mala nedovolila, stejne jako hnedle zatentuje vsechno uklizene po mne 😃 jinak by to zvladli skvele, manzel hlídá hodne a casto. Je sikovny...

29. kvě 2020
avatar

Mě stačilo, když jsem byla týden v nemocnici před porodem Jasmi a 5 dni v Brně, než ji pustili domů. Po obou pobytech se nedaly zout boty doma a to máme zatím společnou domácnost s tchýní🤦‍♀️

29. kvě 2020
avatar

To bych nechtěla vidět, uvari o syna se postará, ale nesnáší uklízet. Takže by asi jedli oba z jednoho talíře 😂a používali asi jeden hrnec a panev😂o prachu atd nemluvě. 😂😂😂děsná představa😱

29. kvě 2020
avatar

Jídlo by byla katastrofa, nejvíc asi zvládne řízek a bramborovou kaši, děti by byly v pořádku a s úklidem by pustil robotický vysavač a myčku. Asi by se snažil uklízet, ale po chlapsky no..., plno věcí nevidí. Jo a roztřídit věci na praní by asi taky nedal.

29. kvě 2020
avatar

Asi jako při odjezdu, my máme doma provozní bordel kontinuálně a imrvére furt 😀 Uvařit umí a tak ve 30% případů se to dá i žrát 😀 😀 😀

29. kvě 2020
avatar

Tak u nás by asi byla ve velkém záprahu tchýně, hlavě co se týče vaření. Muž udělá vajíčka, steak apod. Ale jinak si s vařením netyka. Veškerý pracně nastaveny režim by byl v trapu. Úklid neřeším. A hlavně by to pro něj byla opravdu tvrdá zkouška. Zatím dám ještě nehlidal, vždy mu u toho asistovala jeho mamina

29. kvě 2020
avatar

Můj muž umí tak nějak od všeho trochu. Umí pustit pračku, sušičku, myčku. Umí vytřít, něco vyčistit, umí se postarat o děti. Umí uvařit pár jídel. Problém by byl asi to, že by to všechno nestihal. Je to precizní člověk, takže by mu všechno trvalo a tím pádem by nezbýval čas na všechno potřebné. Myslím, že kdybych přišla po měsíci domů, tak bych našla uklizenou kuchyň a obývák, ale špinavou koupelnu a záchod, binec v ložnici a pokojíčku, prádlo částečně vyprané, které by si rovnou brali z pradelniho koše (s čistým prádlem), děti v neladícím oblečení (typu tepláky plus nejlepší svetr, mix nejrůznějších vzorů na sobě atd). Určitě bych ale našla spokojené a 100% obstarané děti.

29. kvě 2020
avatar

Bylo by to v pohodě. Byla jsem minuly rok s kamaradkou na čtyři dny v lázních. Přijela jsem a doma bylo uklizeno, prádlo vyprane, ususene a poskladane ve skříni a bylo i uvareno. Úklid teda ne podle mých představ ale uklizeno bylo, o deti postaráno takže za me spokojenost 🙂

29. kvě 2020
avatar

U nas by zas nebyl problem jidlo, ale uklid a pradlo 😂
....si to ani nechci predstavovat. 👼

29. kvě 2020
avatar

U nás by bylo vše ok. Uvařeno, uklizeno, vyprano. Manžel mne dokáže zastat na 100%.

29. kvě 2020
avatar

Úklid v pohodě a na jídle společně usilovně pracujeme. Muž se dobrovolně učí vařit a jde mu to. Asi mu to pak přenechám, ale pšššt 🙂

29. kvě 2020
avatar

U nás by byl největší problém žehlení. To je jediná věc, kterou nedělá. Ale obecně bych neměla hrůzu se po měsíci vrátit domu.

29. kvě 2020
avatar

@hanina_d na prádlo doporučuji ubrousky na zabarvení prádla. Takže by zvládl i vyprat 😁

29. kvě 2020
avatar

U nás by byla malá spotřeba vody při praní prádla, protože chlap by dětem dával celý týden to jedno oblečení s výjimkou střídání spodního prádla 🤣😆
K jídlu by vařil brambory, řízky, bramboráky, polévky, ale nějaké dezerty?? Ani omylem. I když palačinky by možná zvládl 😆

29. kvě 2020
avatar

Taky se na měsíc zdejcham do lázní s dcerkou...sobotu a neděli buď jezdili za námi, nebo si zašli k babičce na oběd. Ta jim i v týdnu pekla, dovezla třeba něco na veceri. Vysát vysaje (těsně před mým návratem), kuchyně je uklizena (to zvládá), prach je ale stoletý, koupelna ujde - opláchnout vanu a umyvadlo zvládne, špinavé mu vadí. WC ujde. Pračku a sušičku zvládá. Pere i nám do lázní. Dcerka akorát je věčné neucesana, tričko sem tam pokrčené (něco musím žehlit), ale spokojená. Přežívají docela slušně 😉 hlavně je doma kliiid, samé výlety a blbinky. A taky nic nestíhá 😉

29. kvě 2020
avatar

u nas by zvladli vse, pac by tata nesnesl priznat,ze je to Drina🙂

29. kvě 2020
avatar

Máme pani na úklid takže po této stránce bych byla klidná. Ovšem co se tyče jidla, tak to by asi umřel hlady🙊

29. kvě 2020
avatar

U nás by nebyl problém s jídlem ani s tím jak zabavit dítě. Ale ten bordel po mém návratu.... Neee, to si nechci ani představovat. Koš s prádlem bych ani nenašla pod nanosem oblečení, zabordelena koupelna a neměla bych si kam stoupnout, aniž bych nemusela mít strach, že se někde prilepim. Nádobí by díky myčce asi umyté bylo. Ale.... 🙂

29. kvě 2020
avatar

U nás přesně obráceně, jídlo v pohodě, ale o úklidu bych trochu pochybovala... 😀

29. kvě 2020
avatar

@ivakalinova .....se bojim, ze ani ubrousky by to nezachranily. 😂

29. kvě 2020
avatar

Úplně stejně, jako když jsem doma já.

29. kvě 2020
avatar

Tak u nas si to kluci vyzkoušeli, kdyz jsem byla 8 dni v nemocnici.
Jidlo - restaurace nebo babička
Uklid - uklizeli do vecera nez jsem mela prijet 😅
Prani - manzel se skamarádil i s prackou, sušičku uz ovladal 😁

29. kvě 2020
avatar

já se toho nebojím , vím že se postará, a když bude třeba zvládne dobře nebo si poradí ..my to teda vyzkoušený máme, byla jsmem sedm týdnů pryc...😂

29. kvě 2020
avatar

Zvládl by to úplně v pohodě. Ano, s pomocí širší rodiny, ale na tom není nic špatného. I já, když je muž na služebce, se na ni obracím, např. tchán mi párkrát večer vyvenčil psa.

29. kvě 2020
avatar

U nás by byl taky problém s jídlem. Celý měsíc by jedli chleba s lučinou a jogurty, možná by si ubalili suši (jediné jídlo, které manžel umí připravit). Ale předpokládám, že minimálně na víkendy by jezdili k mojí mamce a ta by jim určitě navařila i domů 😄

29. kvě 2020
avatar

Jídlo by nebyl absolutně žádný problém, úklid by nebyl dokonalý, ale byl by. Asi by neměli co na sebe, pač prát neumí

29. kvě 2020
avatar

Věřím, že by manžel zvládl všechno. Když jsem čekala naše druhé dítko, nevolnosti a do toho chřipka na začátku těhotenství mi vůbec nedovolily asi tyden vylézt z postele a o domácnost i staršího syna bylo kompletně postaráno. ❤️ Se dvěma už by to měl těžší, ale jsem si 100% jistá, že by to nějak dal 😁

29. kvě 2020
avatar

Ani by si nevšimli, že tam nejsem 😄 teda možná až by jim došlo oblečení a muž to pral vše najednou, protože to průběžně prostě neumí. Ale jinak vše obstará bez problémů.

29. kvě 2020
avatar

Asi by, si nevsimli, ze tam nejsem 🙂 chlap zastane vse na jednicku

29. kvě 2020
avatar

U nás zase o jídlo postaráno, protože vaří stejně jen muž. Zato úklid 0. Ale já se z toho nehroutím... Prádlo, to by dopadlo. Nevím v čem by chodili, vypral by všechno dohromady klidně na 90...

29. kvě 2020
avatar

Úklid by tak nějak zvládl, vysát, umýt nádobí, prach by asi nechal prachem, ale určitě by umřeli hlady, zvládne uvařit akorát vajíčka a celý týden chodili v jednom oblečení (do porodnice mi volal jak se zapíná pračka a nakonec to radši zanesl k našim)🤣 druha věc je, že by to asi nedokázal skloubit se starosti o syna. Ale věřím že o toho by bylo postaráno 100 %, malému je teda zatím 7 měsíců, tak si to nějak nedovedu představit. Ale jsem si jistá, že by to zvládli i tak, jelikož by si teda urcite nenastěhoval tchýni (jeho mamku), ale verim že moje mamka by zaskočila každý den uvařit, poklidit a pomazlit se s malým.

29. kvě 2020
avatar

tak u nás by byl nehorázný bordel, ale manžel strašně rád vaří, takže hlady by neumřeli....

29. kvě 2020
avatar

Když jsem byla v porodnici, tak zvládl dětem (4 roky a 2 roky) navařit i uklidit. Vaří o víkendu běžně a moc dobře. Úklid dělávám já, ale taky to zvládne. Uměl by i vyprat a vyžehlit. Asi by nebyl problém s ničím. Žádná babička by určitě nepomáhala.

29. kvě 2020
avatar

Jídlo by nebyl problém i ten úklid by tak nějak dal. Když jsem byla v nemocnici, zvládli to. Jen by asi věci nebyli na svém místě a furt by něco hledal 😭

29. kvě 2020
avatar

Jídlo v pohodě, uklid kuchyně po vaření by taky dali, ale nevím v čem by chodili... asi by přes špinavé prádlo ani nemohli do koupelny🙈

29. kvě 2020
avatar

U nas vse naprosto v pohode... Uz jsme si to 6 tydnu vyzkouseli, kdyz jsem byla v nemocnici s mladsim synem (nedonosenatko). Starsi mel 2,5 roku a meme zadnou babicku, tak si musel manzel poradit sam 🙂

29. kvě 2020
avatar

Nám se to i stalo, manžel se musel starat mesic o domácnost, dceru a ještě chodil do práce (ja jsem byla nemocna se zádama nemohla jsem se ani hnout) jediné co nedělal bylo žehlení, jinak to zmáknul skvěle 🙂

29. kvě 2020
avatar

Úplně stejně jako při mém odjezdu.

29. kvě 2020
avatar

Stejně nebo možná ještě líp než bych odjela👍

29. kvě 2020
avatar

Uklizeno by bylo - syn je na to pedant. Vyprano by taky měli, nakoupili by si tak 30 kg párků, rajčat, okurek, banánů a chodili by vedle do vietnamský restaurace na jídlo. Akorát pak by musel na nějaký odpočinek s nervama 😅

29. kvě 2020
avatar

Jídlo by nebyl problém, prádlo vypere, o podlahu se nepostara,prach neutre, teď už je syn větší, takže se obleče sám, ale do porodnice ho přivedl v dlouhém tričku a měl pyzamove kraťasy, a to byly zrovna vedra, takže kdyby měl na starosti i teď dcerku, tak ji obleče cokoliv i je jí schopný ji dat oblečení od syna, když ji vymění mokré triko,

29. kvě 2020
avatar

Muz neumi varit, takze by deti velmi casto bral do restaurace/k mym rodicum/k pratelum a zvladl by teda uvarit parky a testoviny s kupovanou omackou. Ale zbytek by urcite zvladl levou zadni. O deti se stara stejnou merou jako ja jiz od narozeni, vsechny domaci spotrebice taky umi pouzivat, jen by mozna nebylo vytreno. Ale urcite by s nim deti zazily mnohem vic dobrodruzstvi a zabavy nez se mnou.

29. kvě 2020
avatar

Uz s nimi 3 tydny sam byl a postaral se skvele, vcetne jidla. Co ovsem bylo trosku blby bylo to, ze chodili zmackani, protoze nezehli a pradlo sklada svym zpusobem. A trosku zvlastni byly i modely, ve kterych deti chodily. Jinak super.

29. kvě 2020
avatar

Já vím, že u nás by to bylo v pohodě. Manžel by si to s naší malou užil a jestli by bylo doma vycideno je mi fuk. Hlady by taky neumreli a určitě by si se vším poradili. Jen mě by se stýskalo až k zblazneni. A jim myslím taky🙂

29. kvě 2020
avatar

U nás by zvládl úklid i vařit ❤

29. kvě 2020
avatar

zvládl by vše, byl 2 roky na rodičovské ❤❤❤

29. kvě 2020
avatar

Nenakojil by mimino, jinak by tu přežili celkem bez problémů. Jídlo by asi nebylo zrovna jako z michelinské restaurace, ale určitě by vařil, úklid by taky nebyl problém (neuklízel by tolik, co já, ale posbírat večer věci a umýt nádobí by zvládl, to totiž dělá běžně).
Jee, já bych tak odjela! 😀

29. kvě 2020
avatar

Holky, to je super. Jsou šikovní. A tak nějak, možná by ty děti měly víc zábavy s nimi než s námi. Bylo by to pro ně dobrodružství 😀
Hlavní pořád je, že se zvládnou postarat o děti, to další, to je už jen bonus k tomu 🙂

29. kvě 2020
avatar

manzel vari perfektne. líp a častěji nez já. z uklidu by maximalne narovnal nadobi do mycky a zapnul a obcas by asi vysal. Nic jineho by nedělal a trochu se desim, co by holkam daval na sebe za oblečení, kdyz ani nevi kde co maji...

29. kvě 2020
avatar

Už byl měsíc sám a zvládl tl na 1*.je pravda, že úklid nebyl takový, jak uklízim já, ale doma bylo hezky. A o vše postaráno.

29. kvě 2020
avatar

Tak to bych nechtela videt 😀 Muj chlap neuklidi ani nenavari... 😀 Takze urcite by se starala tchyne

29. kvě 2020