icon
avatar
konik_testuje
Zpráva byla změněna    24. čer 2019    

Co kromě mléka pijí vaše miminka nejraději? 🍼 Za každou odpověď dostanete ❤️❤️❤️

A) čaj
B) čistou vodu
C) džus
D) ani jedno (doplňte případně, co jiného)

Chystáme pro vás testování, na které se mohou těšit vaše děti. Jestli ještě dudlají a zároveň byste je rády naučily pít z hrnečku, sledujte náš profil. Už příští týden oznámíme další testování!

#test_nuk

avatar
24. čer 2019
avatar

B🙂

24. čer 2019
avatar

B, A

24. čer 2019
avatar

Krom Vaska pije Eli i Vojta tak nejak vse...Od mleka, pres vodu az po dzus 🙂

24. čer 2019
avatar
Autor komentář smazal
avatar
24. čer 2019
avatar

Tobi kromě MM pije vodu z vyvařeneho ovoce, ale měl už i čistou vodu☺️

24. čer 2019
avatar

B čistou vodu - ze skleničky
Žádné speciální hrnečky a lahvičky nejsou potřeba, je to jen vyhazování peněz a zatěžování planety zbytečným plastem.
Navíc se tím jen oddaluje chvíle, kdy se dítě naučí normálně pít ze sklenice. (to se naučí půlroční dítě do týdne úplně s přehledem)

24. čer 2019
avatar

B a občas C

24. čer 2019
avatar

Mimčo zatím jen vodu a občas feniklovy čaj.

24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar

B, čistá voda je nejlepší

24. čer 2019
avatar

A, B a obcas hresime dzus s vodou

24. čer 2019
avatar

A,B občas dávám džus s vodou a to ji taky moc chutna

24. čer 2019
avatar

A,B a C- ředěný s vodou 🙂

24. čer 2019
avatar

B a pak má nejraději bezinkovy sirup 😉

24. čer 2019
avatar

U nás vede B. Nic jiného nechce.

24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar

Zatím je maličký, takže dostal jenom čistou vodu a jo, už ji i pil. Čaj pro takto malé děti je jen fenyklový a ten jako miminko nesnášel i když jsem ho pila já, tak to nebudu dávat jemu.

24. čer 2019
avatar

V zimě A, v létě B a výjimečně C 🙂
Dcera nikdy neměla problém s příjmem tekutin, miluje třeba také Caro nebo obyčejné mléko 🙂

24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar

D - zatim stale jen kojime🙂

24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar

B 🙂

24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar

A, B a občas naředěnou domácí šťávu z ovoce

24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar
Autor komentář smazal
avatar
24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar

B a D - nariedenu cerstvu stavu z jablk

24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar

A,B a obcac C

24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar

B a mam po synovi jen lahvicku co tece, tak jsem zvedava, s čím se vytasite 😁

24. čer 2019
avatar

B, občas C

24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar

C+B 😉

24. čer 2019
avatar
24. čer 2019
avatar

Pres zimu jsem davala hodne caj, ted spise tu vodu. Vyjimecne dzus (svarena voda z ovoce). Porad je i kojeny 🙂

24. čer 2019
avatar

B,žádné příchutě mi nepije,max 1x za měsíc se přemluví ke kakau

24. čer 2019
avatar

u nás je nejoblíbenější čajík, milují ho obě moje děti, občas si koupí to pitíčko pro děti

25. čer 2019
avatar

C-džus

25. čer 2019
avatar

B (to nej na ty jejich krehke zoubky)

25. čer 2019
avatar

D - ani jedno. 14 měsíců a do pusy nevezme jinou tekutinu než maminky mlíčko ❤️ vše prská a plive 🙂

25. čer 2019
avatar
25. čer 2019
avatar

Ja davam acko , becko i cecko taky davam mleko kdyz chce, ochutnala i sodovku 😁 ale nejvic ma cajicek a vodu

25. čer 2019
avatar

B ☺️

25. čer 2019
avatar

Vodu 🐳

18. črc 2019