Která u vás zvítězí? Řeč je o chladničkách Samsung, které budeme testovat!
Obrázek 1, 2, nebo 3?
Dejte nám vědět v komentáři, která vám padla hned do oka a získejte jednu domů. Napořád. Zapojit se můžete pod tímto článkem: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/article/vase-zkusenosti-s-lednicemi-samsung-nv1dpp/
Tak 3 by byl můj sen.. Nicméně musela bych se zbavit kuchyňského stolu 😂
Budeme se stehovat do noveho a na cislo 3 by mistecko bylo...nase rodina jednou sni i me, takze cim vic mista v lednici tim lepe😁
Obrázek číslo 3 (americká) je super, ale nám se do kuchyně nevejde, obrázek číslo 1 je krásná, ale jsem zvyklá mít mrazák dole a hlavně bude širší než co mám prostor pro lednici. Takže já bych si vybrala ledničku číslo 2 🙂
Hned mi padla do oka jednička, krásná, prostorná....pro nás jako dělaná
Mě se líbí nejvíc ta první 😍
Libi se nejvic libi obrazek c.3 😍
Amerika, je nás prostě už hodně 😉
Pro nás dvojka
Pro nás trojka 😉
Americkou trojku vždycky u všech Američanů obdivuji. Ale nám by se do kuchyně nevešla, tak se ani nebudu do testování přihlašovat. 😕
Americká se mi líbí ale za mě určitě číslo 2, jiná by se mi domu ani nevešla 🙂 a honem honem protože samsung máme doma snad vše a stará nám zrovna odchází do věcných lovišť 😍
Ta první nemá chybu (určitě)
Číslo 2, ale jsou hezké všechny 😍
3, americká by u nás našla využití 🙂
1 je jednička 🙂
2 🙂
2., ta je ideální 😉
3 ta je proste dokonala a u nas by se ji urcite moc libilo🙂
1 a brala bych ji i s těma dobrotama uvnitř😉
Do oka by padla trojka, ale k nám do bytu ještě lépe padne dvojka 😉
mě zaujala 2🙂)
U mě č. 2. Láska na první pohled😍
Trojka trojka, ale i jednicka vypada dobre 😍
3 by se nám hodně hodila 🙂
každá by byla super ale ta 3 by byla úplně asi nejlepší 🙂
Všechny jsou krásné, ale k nám do kuchyně by se vešla jen č. 2
je nás hodně, takže za mě 1 nebo 3
Za mě 1 vypadá moooc krásně
Americká lednička nebo ta kombinovaná...😊 Jako, to by byl dárek k mým narozeninám jak vyšitý...🤗 Americká lednička s výrobníkem ledu, to je sen...😊
U mě vyhrává lednice č1, jsem mamka 2 kluků, kteří jsou neustále hladoví včetně tatky, tak musím neustále doplňovat zásoby.Mám podobný typ od jiné znacky, která již dosluhuje, tak mám s čím porovnávat! Se značkou samsun prozatím v domácnosti zkušenost nemám.
tak trojka je snad sen každého ale i dvojka by nebyla špatná...jsou krásné :*
Líbí se mi vsechny, ale 3 je luxus😀
Brala by jsem jakoukoliv 😍 značku Samsung milujeme ❤👍
Chtěla bych testovat americkou ledničku, jelikož u nás máme pořád narvanou ledničku a mrazák,a do naší se to pořádně nevejde. Máme vždy problém to tam dostat. Tak potom manžel s dětmi chodí a hned vyjídají. U nás se moc peče a vaří,tak bych si do tak velké Lednice mohla dělat pořádnou zásobu na vaření a na pečení a alespoň bych nemusela být každou chvíli v krámu pro něco, že mi chybí. Tak bych si bez problémů mohla udělat pořádnou zásobu. Fotky by nebyly problém,u nás se fotí všichni moc rádi a nejradši u jídla. Měli bysme aspoň vyřešený dárek k Vánocům. Přemýšleli jsme o koupi nové ledničky. Značka Samsung je nejlepší. Mám od této značky více spotřebičů.
Rozhodně 1😊 je tam dost místa na všechny dobroty, tim že jsem cukrář tak se v pohodě vlezou i dorty
Obrázek cislo 3, americka to je s pritelem nas velikansky sen uz dlouho 😍
Za nás je top č.1 ❤👏👍😍
Trojka, aby az v lete budu delat frape, jsem měla led nebo trist hned po ruce 🙂 a pak jednicka.
@katkavfr
@gambrinuska
@orosice
@tadeasek2016
Holky, jestli se chcete zúčastnit testování, musíte to napsat do komentářů pod článkem, ne pod touhle zprávou 😉.
Všechny 😊 top je ale 2 a 3 :-*
@radkamorrisova já už komentář pod článek napsala dávno...😊😉 Sem jsem jen napsala, která lednička mi padla do oka...😊🤗 Ale moc děkuji za upozornění...😊 Občas se člověk překoukne, a je fajn, že ho někdo upozorní, kam to má napsat správně...😊
3 🙂
@tadeasek2016 Tak super. ☺ Já jsem se nejdřív taky překoukla a pak mi přišlo, že nejsem sama, tak jsem radši napsala. Přeci jenom je to škoda se kvůli takové maličkosti nezúčastnit 😉.
O trojce sníme s manželem už dlouho 😍😍😍 Myslím americkou lednici 😂
Joo, americká to je můj sen. Byl by to takový chrám...
Obr.3 a byl by to uuuzasny dáreček pod stromeček.Rodina by byla šťastná..Už jen kvůli tomu prostoru 🙂
Určitě 3😍. Náš sen a místa pro ni máme až až 😂
Urcite 2 🙂 3 je krasny obr,ale pro nas az moc velka a u 1 bych si asi tezko zvykala na mrazak nahore,jsme spise zvykla ho mit dole 😉🙂
určitě 2❤
3,aby se nám vešla do spíže 😀
@radkamorrisova
@tadeasek2016 holky a vylosovani nekde budou zverejneni? Zatim jsem nenasla
@petulikaa13 Mělo by to být pod článkem. A ty vybrané dostanou zprávu do IP.
@radkamorrisova jeste jsem to v článku nevidela prave
@petulikaa13 ani já to nikde nevidím
Kde tedy najdu výsledky?
Také čekám na výsledky...
Taky me zajima kdo bude testovat 😊
Už je to někde zveřejněné??
@petulikaa13 dokud vybrané nenapíšou, že jsou vybrané, tak ne. Vždycky to tak je 🙂
@michalelka uz psali vyjadreni ze vyherkyne kontaktovali do zpravy
@petulikaa13 no jasné, to je vždycky.. spíš to bylo i v reakci na ostatní, co čekají na výsledky 🙂
No ten kdo vyhrál tu jednu tak uz ji prodává...Co já bych za to dala vyhrát..A určo bych ji neprodávala... smutny...
:(



Americka 😍ta by u nas vyuziti nasla ❤️