🎄1.předadventní soutěž s Fisher Price🎄
Krásné dobré ráno ☕ máme tu pomalu konec listopadu a za chvíli bude první adventní neděle, pak druhá... a najednou tu bude Štědrý večer, Ježíšek a dárečky 🎄🎁🎀 Tak abychom náhodou něco nepromeškali, budeme u Fisher Price nadělovat ve velikém už tento týden, aby všechny výhry do Vánoc našly své majitele, maminky je stihly zabalit pod stromeček a hlavně, aby dětem hračky udělaly pod stromečkem co největší radost 😍 Stejně jako nás čekají 4 adventní neděle, čekají nás v tomto týdnu i 4 soutěže a v každé z nich máte možnost vyhrát 3 krásné ceny 🎁🎁🎁 Takže dnes tedy soutěž první, jdeme na to 👏

V 1.předadventní soutěži jsou cenami tyto krásné hračky:
1) naučné karty 1 až 5 - obrázky se zvířátky, z jedné strany v černobílém kontrastním provedení, z druhé strany barevné s číslicemi a zvířátky 🦁🦓🐮🦍🦏

2) chrastítko žirafa - pro posílení jemné i hrubé motoriky nejmenších dětí 🦒

3) počítáme se zvířátky - hudební "knížka" s prvními počty zvířátek, písničkami a veselými zvuky 🐷🐑🐸

Protože soutěže budou hned 4, tak to tentokrát nebudete mít zase tak snadné a nad otázkami se budete muset trošku zamyslet 🤔 Nebojte, nebudou to otázky z jaderné fyziky 💥 ale když nás čeká ten čas lásky, pohody a rozjímání 💕🎄💋tak vám nabídnu pár otázek, nad kterými se vám snad bude přemýšlet příjemně a bude to pro vás doufám i trochu zajímavé 🤩
Pro zapojení do soutěže je třeba:
1) dát like tomuto článku 👍
2) do komentáře pod článkem odpovědět na soutěžní otázku: co byste poradily svému desetiletému já 👧 Prostě si představte, jaké jste byly v 10 letech a co byste si z dnešního pohledu rády řekly, abyste si budoucnost ulehčily, zpříjemnily, nebo možná trochu změnily 💫💌🙏 ?
Soutěž probíhá v pondělí 25.listopadu 2019 do půlnoci a o výhercích následně rozhodne generátor náhodných čísel 🍀 Všem přeji příjemné zamyšlení nad odpovědí na soutěžní otázku, štěstí při losování a v neposlední řase i příjemný předadventní čas 🎁🎀🎄 A další soutěž můžete vyhlížet už ve středu ✨
Monika a #fisherprice 😘 #predadventni_soutez_1
Doporučujeme
Já jsem asi nejspokojenější teď, ale také bych nic z minulosti neměnila. Možná bych jen řekla: všechno bude dobré!
Zdravím všechny. Asi bych více vnímala rad svých rodičů. Kolikrát jsem je měla na háku a dneska to vidím jako oni. Na druhou stranu si říkám. Trpělivost přináší růže.
Poradila bych,aby moje desetileté já bylo více splachovací a nehrozilo zbytečně některé situace 🍀
Poradila bych rozhodně to, ať si víc vážím rodičů na prarodičů, neodmlouvam a tak... Čím jsem starší, tak si uvědomuji, jak mi na nich záleží a mám je ráda a že tady nebudou věčně.
já bych asi poradila aby moje desetileté já dalo víc na rady rodičů a více se zaměřilo na výběr střední školy 🙂
Poradila bych si - neurazej se, netrucuj a poslouchej rodice 🙂
Poradila bych, že nic není jen černé nebo bílé. Asi by to stejně bylo zbytečné, protože určité zkušenosti jsou neprenositelne 😊
Memu 10letemu ja bych poradila abych byla trochu vic bojacnejsi a mene stydlivejsi😊. Uplne si pamatuju jak mi to otravovalo zivot a uplne zbytecne🌸
Poradila bych: "Věř hlavně sama sobě a svým pocitům"
Svému 10-ti letému já bych poradila, aby se nebálo a nestydělo za to, že nemá vše co ostatní a našlo si samo sebe. Aby si nemyslelo, že všichni jsou zlí tak jako děti ve škole, protože tak to není a jenom proto, že nemá zvonáče není špatné. A taky bych mu řekla, ať si jde za svými sny, a neohlíží se na to, co si myslí ostatní.
Poradila bych si, že nemusím pořád vyhrávat.. Ale asi bych nic neměnila, díky minulosti jsem dnes tam kde jsem a tím čím jsem 🙂
Ahoj, ja bych svemu 10-ti letemu ja poradila, aby si uzivalo kazdou chvilku, protoze ten cas toooolik leti a uprimne si tu dobu uz ani nepamatuju
Asi bych mu poradila některé situace až tolik neřešit. Asi by bylo vše jednodušší.
Svému 10ti letému já bych poradila, abych si více věřila...nic víc, nic míň...
Co bych si poradila? Že i když je občas zataženo tak slunce vždycky vyjde, ať víc věřím sobě a svému úsudku, že ne všichni jsou přátelé i když se tak tváří a naopak, i když ti někdo něco zakazuje a radí ti, není to tvůj nepřítel...
Věř svému 6. smyslu. Má vždyck pravdu!
No nejspíš bych si asi zkusila domluvit, abych neměla tak divokou pubertu, zpětně jsem asi byla fakt občas na přes hubu, ale dnes jsem vcelku šťastná a spokojená, takže víc bych asi měnit nechtěla... 😀
Nauč se poslouchat sama sebe! Měj se ráda 😉
Přestaň se hádat se sestrou, važ si prarodičů(nebudou tu na věky)
Ja bych svemu 10 letemu ja rekla,ze kazdy na svete je svym zpusobem krasny a jedinecny a aby si narazky na svou osobu vyresilo tim,ze vztyci hlavu a ne tim,ze se schova do kouta. 🙂
Poradila bych mu, aby se tolik neuráželo a netrucovalo 😂😂😂
Poradil bych si, abych poslouchala víc své rodiče, jelikož většinou mají fakt pravdu. Abych nelhala a neurážela se kvůli kdejaké blbosti. A užívala si mnohem víc společné chvíle s nimi a se svými prarodiči ❤️
Nesoutěžně
Tak já bych asi svému 10letemu já poradila, že by mělo samo od sebe doma pomáhat a nečekat na příkazy od rodičů 😄🙄
Jsem zvědavá, zda si tohle samé řekne syn, až se ho někdo na MK zeptá, co by svému 9letemu já poradil😂😂😂
Neužírej se zlými, obklopuj se dobrými a važ si jich.
To že si jiná bude jednou tvoje velké plus a výhoda.
Co bych si poradila? Asi nebýt takový sobec, všechno se nemusí točit kolem mě. A rozhodně se hned neurazet a brát si všechno osobně. To by se mi hodilo i teď, ale nejak mi to furt nejde. 😊😊😊
Já bych určitě přestala pořád stěhovat nábytek a rady mých rodičů ať toho nechám,jsem se vždy jen ušklíbla s teď bych se za to pleskla.Moje záda trpí 🙄
Já bych si poradila, ať si jdu za svými sny..protože v budoucnu, o pár let později, se všechny splní a já budu opravdu šťastná.. a ještě bych si poradila, nebo spíš výrazně pohrozila prstem, ať nejsem v pubertě tak drzá a "problémová", naši si to určitě nezaslouží(li)..ale to člověk stejně pochopí, až má sám děti 🙂
Aby se vykašlalo na kecy ostatních a přestalo zajidat prázdno v srdci.
Asi bych si poradila, abych byla víc aktivní. Chodila jsem ven, na brigády, pomáhala doma i na zahradě, ale i tak mám teď pocit, že jsem toho mohla dělat více. A taky abych se tak neurážela a nežádala, život by byl pak jednoduchší.
Mému 10ti letému já bych pordila,užij si pořadně dětství,protože pak ten život rychle uteče.😉
V dnešní době si děti hrajou brzo na dospěláky.A aby moje já žilo život naplno reálně a ne za mobilem virtuálně.A trošku ten uspěchaný svět zpomalit a rozveselit🤔😉🌲Ale to už jsou asi pohádky🤔😳
Řekla bych si, abych život nebrala tak vážně. Honila jsem znamky ve škole, abych byla nejlepší a zapomínala na kamarády a dětství.
Me desetileté já bylo v pohodě. Myslím že rady nepotřebovalo. Poradila bych svému staršímu já. Že má máma vždycky pravdu 😁 to by mi ušetřilo dost "starostí" 😆 a že spolužák má zůstat kamarádem, nic víc 😆
Doporučila bych si občas vypnout hlavu a nad vším tak moc nepřemýšlet.
Že rodiče a starší přece jen občas dávají dobré rady a vyplatí se jim naslouchat.
Asi bych svému desetiletému já řekla abych se tak neurážela. A dávej si pozor s kým se kamarádíš, slepě nedůvěřuj....
Abych neodstrkovala dedu, kdyz me chtel obejmout 😞 nebyla jsem na objimani az tak zvykla z domova, ale pro dedu jsem byla nejoblibenejsi vnucka a chtel me vzdycky "pochovat a pomazlit". Kdyz mi bylo 12, tak zemrel na rakovinu plic a do dneska nad tim obcas premyslim, jak jsem se k nemu chovala a zpetne me to mrzi 🤔
Poradila bych si, abych si ty roky více užívala a neprozivala tolik hlouposti.
Mému 10 ti letému já. Neurazej se nemá to cenu. Rozhodně nepočítej že všechno půjde podle toho jak si to naplanujes a měj radost z každé maličkosti. Hlavně si užívej přítomnost babičky a dědy a poslouchej rodiče mají zkušenosti
Snad jen to, abych si víc vážila rodičů a jejich lásky. Protože oni tu nebudou navěky...
Já bych svému desetiletému já řekla jen jednu větu: “Jsi krásná a chytrá, neboj se”
Svět se netočí kolem tebe 🙂 neurazej se zbytečně a užívej si s kamarády
Poradila bych si,abych se nestyděla přihlásit ve škole,když vím správnou odpověd.Byla více komunikativní a ne ze všeho tak vyplašená a nenechala si všechno líbit.
Mému desetiletému já bych poradila, aby se tolik nestydelo, že o nic nejde a je lepší brát vše s nadhledem, než sedět někde v koutě a čekat až se něco a že se vůbec něco stane....
Já bych svému desetiletému já řekla, až se bude rozhodovat kam na střední, tak si má stát za svým a jít kam chce ona 😀 Protože střední a VŠ v oboru Finance byla chyba 😀
Každý, kdo někdy viděl či četl něco o cestování časem ví, že měnit minulost (a vlastně i budoucnost) se nevyplácí. Tudíž bych musela dát radu, která by žádnou změnu nezpůsobila, a to mne napadá leda "jen si klidně čti dál" 😂
Poradila bych si být více průbojnější a méně stydlivá. Věřit si 🙂
Svému 10-letemu já bych poradila,ať si užívá každý den dokud je bez starostí. Že dospělost mu neuteče.
Poradila bych si, abych neresila dospelacke veciila se stale za tim byt starsi a uzivat si detstvi, protoze je to nejkratsi obdobi v nasem zivote. A hlavne se nebat a postavit se šikaně.
Poradila bych si, že je zbytečné být hubatá na své rodiče. Vždyť oni mají ve Všem pravdu. A hlavně mají o mě strach....
Svému desetiletému já bych poradila, aby si vážilo všeho, čemu se mu dostává, protože za pár let, bude všechno jinak
Já bych si poradila, ať vše neberu nijak moc vážně. Že pokud nejde o zdraví a o život, jde o prd. A hlavně - že každý průser má své řešení.
Netrap se tím, že se se Ti ostatní posmívají za kila navíc a nadváhu, devadesát procent z posmívajích se dívek bude za deset patnáct let vážit o dvacet kilo víc než ty.
Poradila bych si, abych nebyla do všeho tak moc hr. Stejně to nikdo neocení 🙂
"Buď v klidu, máš se na co těšit!"
Neboj se říkat NE a nepochybuj o sobě, jsi skvělá taková, jaká jsi. Tohle mě měli naučit mí rodiče, ale bohužel.
Neboj, bude to za dalších 10 let v pohodě 👍 všechno přejde a přežiješ to ve zdraví...
Já bych svému 10 letemu já poradila ať neposlouchá tolik rodiče v tom co je pro něj nejlepší, v budoucnu by si pak ušetřilo několik starostí 😀
Asi bych mu řekla, že čekání na tu pravou lásku stojí za to. Já jsem třeba svého chlapa potkala před 8 lety, kdy mi bylo 27. Předtím jsem měla jen 2 krátkodobé vztahy, které trvaly pár měsíců. Ale to čekání se fakt vyplatilo.
A taky bych mu poradila, aby v některých věcech nebylo tak přecitlivělé a dokázalo se za sebe postavit, aniž by u toho uronilo slzu.
Já bych svému 10ti letému JÁ řekla hlavně ať více poslouchám a dám na rady rodičů.. Maminka mi vždycky dobře radila a já neposlechla.. a pak jsem to sama poznala.. a teď to vidím sama na sobě,když jsem v roli mámi 👶❤
Sobě v 10 bych řekla, víc si věř.
Ať více než prohánět kluky se soustředím na školu a učení..🙈
V 10 letech bych si řekla, ať se tolik neurazim a neberu si vše tak osobně.
Řekla bych si, že kamarádky si dobrotama prostě nekoupíš, i když budeš snažit sebevíc 🙈😔.
Já bych svému desetiletému já poradila, abych byla více sebevědomější a dala více na rady rodičů 🙂
Já bych svému desetiletému já řekla, že není třeba se stresovat a vždy nakonec vše dobře dopadne 😉.
Já bych svému desetiletému JÁ poradila, abych byla více nad věcí, že když nejde o život nejde vlastně o nic, že se nedá v životě zavděčit a líbit všem lidem v mé blízkosti, že být svá, je to nejlepší co pro sebe můžu udělat.
Ja bych mu poradila, aby si uzivalo detstvi a nechtelo byt hned tak dospele a aby se mene urazelo. 😅
Poradila bych svému o 17let (to je docela mazec 😂) mladsimu JA aby se tak neurazelo. Aby mělo vic trpělivosti vuci sobě i ostatním, přece jenom by to usnadnilo lec kterou situaci 😁.
Svému desetiletému já bych poradila, ať nikam nespěchá, ať je samo sebou a nesnaží se někomu zalíbit, ať věří v samo sebe a nepodléhá zbytečným strachům a taky ať si užije trochu té rebélie. Já byla strašná slušňačka, až hrůza 😂
Svému 10ti letému ja bych poradila at si uziva kazdou chvili s tatou a neodsoudi ho za to ze si nasel jinou zenu...ze ne vsechny veci jsou takove jak se zdaji a ze tata nema tolik casu a kazda vzpominka pak bude vzacna...a taky abych se tolik neurazela 🙂
Mému já v deseti... Neurážej se a spíše si užívej to, co máš..bav se.. A užívej si, že nemáš žádné starosti... Nikam nespechej a neříkej si, jak už by jsi chtěla být dospělá...
Já bych si asi řekla nauč se dotahovat věci do konce a nebuď takový perfekcionista 🙂 Snad by mi to pomohlo v životě se sebou i s ostatními 🙂
Asi to, že vsechno přijde v ten správný čas a nemusí to být hned když chci 🙂
Buď průbojnější, a hlavně nechtěj rychle dospět a užívej dětství.
Neurazet se tolik 😊 A udělat si lepší vztah s rodiči 😊
Já bych si poradila, ať se tolik nevztekám na rodiče, že jednou to sama pochopím 🙂
To je zaludna otazka. Z toho veku bych toho zmenila spoustu, ale zase bych asi nebyla tam kde jsem ted a ted jsem stastna a spokojena. Takze bych nic nezmenila jenom bych si vzkazala: neboj bude lip.
Ja bych svemu 10ti letemu ja poradila, abych se tolik nestydela pred cizimi a ze nejlepsi lek na tremu je si verit a neutikat, ale jit tomu vstric, se vztycenou hlavou clovek dojde nejdal. Pokud si clovek veri, citi to i ostatni, pokud naopak si neveri, ostatni to citi a vyuzivaji toho. A hlavne, abych si uzivala tu bezstarostnost, nejhezci leta clovek zazije prave v detstvi. Pak ze jsou nektere smutne udalosti, ktere k zivotu patri, avsak cas umi aspon trochu znirnit bolest at se jedna o cokoli.
Svému desetiletému já bych poradila, aby si nebralo všechno tak doslova. Nikdy nic není tak černě, jak se na první pohled zdá.
Svému já bych vzkázala - měj se ráda taková jaká jsi a nepodceňuj se ❤
Mít tu možnost, tak bych si poradila, ať se tolik netrápí s tím co se děje ve škole... Že za pár let na vše zapomenu a budu mít zase jine starosti 🙂
Poradila bych, aby nedala na to, co si myslí ostatní 🙂
Řekla bych si at si více věřím, každý dělá chyby a hlavně neber si prvního chlapa, do kterého se zamilujes😂
“Jdi za svými sny a dělej maximum pro to, aby ses jim přiblížila a postupně si je plnila” 🙂 👍
" Lidi okolo sebe si vždy nejdříve dobře prověř, než si je pustíš blíž k tělu . Jdi vždy napřed se vztyčenou hlavou."
Nedej se, nenech se urazet a sikanovat, vsem tem ubozakum to jednou natres!


Rozhodně bych svému 10 letemu já poradila, aby se tolik neuráželo....obcas jsem byla jako puchýř 😂 když si na to vzpomenu, mus se tomu jen smát. Tak zbytečně jsem si ztrpčovala život 😁🤦♀️