Novinky

#babydove

vanea AMBASADORKA
Včera ve 14:45 Čtené 199x

Krásné, leč upršené poledne:slight_smile:!

Chvilku mi trvalo, než jsem dala dohromady výsledky, ale je to! :rose:

Předem bych vám všem chtěla moc poděkovat za krásnou účast i za příspěvky, které by určitě nejednu maminku zahřály u srdce. Zahřály svým způsobem i příspěvky těch, které, jak jsem pochopila, nemají ideální vztah s maminkou, což mě moc mrzí - přála bych vám holky opak, nebo alespoň báječnou tchýni. Na druhou stranu je vlastně hezké, že i v této situaci lze najít slova díku alespoň za jednu, vlastně tu nejpodstatnější věc. Jste skvělé ženy!

Ale nebudu to už zdržovat! Losování výherkyně proběhlo pomocí generátoru, video (omluvte kvalitu:D) i screen přikládám:slight_smile: A vylosované číslo je: 29 , aneb @veinka !

Mamince mog gratuluji, brzy pošlu zprávu s více informacemi:slight_smile: Všem vám ostatním pošlu po srdíčku a budu držet palce zase příště - dneska ještě máte možnost zúčastnit se soutěže u @ivakalinova Ivči :rose:

Mějte se krásně! 

Irča, Adámek & Baby Dove

#babydove

#skutecnemamy #den_matek_s_ambasadorkami #dny_s_ambasadorkami 
#maj_s_ambasadorkami 

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
21. kvě 2019 Čtené 451x

Je to tady! :sun_with_face:

Soutěž s Baby Dove na sebe nenechala dlouho čekat. A už teď je myslím jasné, že odměna pro jednu z vás bude krásná:slight_smile: Je tam něco "pro každého" - Sprchový gel z nové edice Nourishing Secrets pro vás a případně i vaši maminku a krásné produkty pro vaše nejmenší. Já budu doufat, že jsem to naskládala k vašemu potěšení :tulip: Tak šup! Jdeme na to!

Dnešní otázka bude velice jednoduchá a zároveň určitě k zamyšlení. A na co že se budu ptát?

Čeho si na vaší mamince vážíte nejvíce? 

Je mi jasné, že vybrat jednu jedinou věc pro vás nemusí být lehké, můžete se tedy klidně rozepsat (samozřejmě nemusíte, stačí stručně). Možná budu některé z vašich příspěvků číst dlouho, ale vůbec mi to nevadí. Ráda si to projdu. Každý příběh je jiný, každá maminka je jiná. Každá má jiný přístup, jinou povahu, jiný názor, jinou(é) ctnost(i). A to bychom si i my mohly občas připomenout. Buďte své :-*

Pravidla:

- Odpovědět na otázku do komentářů pod tímto článkem

- Dát like tomuto článku

- Dát like dnešnímu krásnému článku u @rebe , zde (klik)

- Výherkyni vybere generátor náhodných čísel

Čas na zapojení se do této soutěže je dnes 21.5.2019 do půlnoci, výherkyni vyhlásím zítra dopoledne! Srdíčko příletí každé zúčastněné, jako dík.

Mějte se, smějte se, užívejte si krásný den!

A kdyby něco...tak mi napište!

Irča, Adámek & Baby Dove

#babydove

#skutecnemamy #den_matek_s_ambasadorkami #dny_s_ambasadorkami #maj_s_ambasadorkami 

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
18. kvě 2019 Čtené 511x

Krásné dobré ráno všem!

Už i já jsem přišla na řadu - a se mnou také krátké povídání o někom, kdo je mému srdci velmi blízký...A co bych o něm, resp. o ní, napsala? :rose:

Moje maminka je sluníčko. Umí rozzářit den a její smích je opravdu nakažlivý. Jestli něco umí, tak dělat nesobecká rozhodnutí, nabízet pomoc rodině i cizím lidem...Stará se o všechny okolo sebe bez ohledu na své pohodlí či únavu. Vždycky byla taková..Obětavá a hodná, zkrátka opravdu dobrý člověk...Proto je pro mne velkým vzorem. Přála bych vám ji poznat, určitě byste se jí všichni něčím líbili! Ale abyste si nemysleli... Neměly jsme vždycky takto kamarádský a přátelský vztah..drhlo to, máma na nás jako na děti byla opravdu přísná. Ale od věku - kdy jsem dospěla a trochu ji pochopila - můžu říct, že se na sebe můžeme vždy obrátit a vzájemně se svěřit s každým tajemstvím. Můžeme spolu sdílet radosti i starosti, dokážeme telefonovat i hodinu a půl, pálí nás uši a okolí si ťuká na čelo. Ale to nám nevadí..Bydlíme od sebe spoustu kilometrů a vídáme se málo, tak máme nárok;). Jasně že není dokonalá, má své mušky. Ale kdo ne...Jsem neskutečně šťastná, že mám za maminku právě ji. Měla (a má) život náročný a přesto zvládá být silnou ženou, úžasnou maminkou a dokonalou babičkou, která nosí v nosítku, neváhá lézt po čtyřech až do úplného vyčerpání..a tak bych mohla pokračovat. Jen bych si přála, aby víc hleděla na sebe a své zdraví ... :heart: 

A co o ní ještě nevíte? Tak třeba že se jmenuje Jana a narozeniny má právě v květnu, stejně jako její maminka=) A široko daleko je nejlepší kuchařko-pekařkou! Nikdy se nestalo, že by snad někomu její jídlo nechutnalo. Umí vymýšlet neskutečné kombinace, jako malí jsme jedli i poměrně netradiční záležitosti...Zkrátka se toho nebála. Já toto bohužel moc nepodědila:D A ani vám sem nehodím žádný její netradiční recept, u nás se to totiž nepíše a ona to většinou stejně nikdy nezopakuje a neuvaří stejně... Ale dám sem moji srdcovku (resp. jednu z mých srdcovek), na kterou se těším vždycky, když za ní přijedu. Třeba recept budete znát - není na něm nic světaborného a je myslím si, hodně oblíbený:slight_smile:

Takto voní moje vzpomínky na dětství  :heart: Užijte si je i vy:

Hraběnčin koláč (na větší plech)

Těsto:

21 dkg másla, 21,5 dkg mletého cukru, 60dkg hl.mouky, 2 prášky do pečiva, 6 žloutků

Náplň:  

6-8 jablek (dle velikosti), skořicový cukr, nasekané vlašské oříšky (hodně), rozinky, 3 bílky, citronová šťáva/kůra, trocha mletého cukru

- Vypracujeme těsto, které rozdělíme na větší a menší část. Dáme uležet do lednice alespoň na 2 hodiny. Větší díl poté rozválíme na plech pokrytý pečícím papírem, na těsto nastrouháme jablka, která zaprášíme skořicovým cukrem, posypeme nasekanými oříšky a rozinkami.

TIP: Těsto dělat poctivě ručně, hodně se drolí a potřebuje péči a teplo;) Je možné přidat trošku másla -pokud se rozpadá i po dlouhé době, já od oka trochu přidala.  Vajíčka dle velikosti, pokud máte hodně malá, můžete přidat jeden žloutek. Ideál je vel. L. Při válení těsta je fajn si na něj položit igelitový sáček, půjde to přes něj lépe.

- Na takto připravený podklad našleháme sníh ze 3-4 bílků, do kterého přidáme citronovou kůru/šťávu (s citem!) a trošku mletého cukru. Tuto našlehanou hmotu opatrně poklademe na nastrouhaná jablka, zasypeme skořicí a opět oříšky.

TIP: Rozinky si můžete namočit dopředu

- Na závěr vyndáme zbytek těsta z lednice a hojně jej nastrouháme na povrch koláče. 

Pečeme v mírné troubě 140-160 stupňů - do zlatova cca 30-45 minut.

Dobrou chuť ;) :rose: Pokud snad děláte doma stejný, nebo podobný recept, budu moc ráda, pokud se podělíte o zkušenost do komentářů :-* A pokud v rámci výzvy tento koláč vyzkoušíte, očekávám fotku a info o tom, jak chutnal! :slight_smile:

PS:V repertoáru mi utkvělo i slané jídlo, konkrétně chutney od mé babičky, tak pokud by někoho zajímal recept na něj, ráda dodám:slight_smile: (je vynikající k masu!!)

Irča & Baby Dove

#babydove #tyden_s_ambasadorkami #den_matek_s_ambasadorkami #maj_s_ambasadorkami #skutecemamy

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
14. kvě 2019 Čtené 98x

Krásné dobré ráno :rose:

Druhá květnová neděle je za námi .... a s ní i svátek všech maminek!

A my jsme si u této příležitosti přichystaly týden plný vůní, chutí a vzpomínek. Na naše maminky, na maminky našich maminek, na maminky našich tatínků …Tak si to pojďte užít s námi!

Maminky by pro nás měly být pevným bodem v našem životě -  se vždy otevřenou náručí. A když zavřeme oči a vzpomeneme si na maminku, nebo třeba na babičku, vybaví se nám vůně, chutě, barvy …

Co vám maminky a babičky vždycky vaří nebo vařily? Co vás vrací do bezstarostného dětství? My se s vámi o naše voňavé vzpomínkové poklady budeme celý týden dělit a zároveň vám k tomu vždy nachystáme i nějakou parádní soutěž!

A že se máte na co těšit!

Každý den vyhlížejte článek s báječným rodinným receptem. A čtěte pozorně, každý tento článek bude v jednom dni doprovázet také soutěžní článek, u jiné ambasadorky. Takže dávejte pozor, lajkujte a komentujte.

Podrobná pravidla najdete v každém soutěžním článku. Jsou podobná jako v předchozích dnech s ambasadorkami.

Pravidla Dnů s ambasadorkami:

Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:

- dát like soutěžnímu článku

- odpovědět v komentáři na soutěžní otázku

- dát like článku s receptem ze stejného dne (ze stejného dne, ve kterém vyšla soutěž – článek bude u jiné ambasadorky!)

Soutěž bude probíhat vždy od dopoledne do večera, konkrétní čas si pokaždé určí daná ambasadorka a uvede ho u soutěžní otázky. Výherce bude vybrán pomocí generátoru náhodných čísel a vyhlášen buď ještě ten den, nebo druhý den dopoledne. Opět záleží na konkrétní ambasadorce.Všichni soutěžící obdrží po skončení soutěže srdíčko, jako poděkování za účast.

Doufáme, že se vám dny s ambasadorkami budou líbit tak jako vždy a že si společně užijeme prima týden!

PS: Speciální výzva pro odvážné – kdo zvládne vyzkoušet všechny ambasadorské vzpomínkové recepty? Nezapomeňte se s námi podělit o fotky a u fotek nás označit, aby nám nic neuniklo!

Irča & Baby Dove

#babydove #maj_s_ambasadorkami #tyden_s_ambasadorkami 
#den_matek_s_ambasadorkami #skutecnemamy

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
26. dub 2019 Čtené 159x

Krásný dobrý večer holky! :rose:

Dala jsem si malinko na čas, ale mám tady pro vás výsledky dnešního losování pomocí našeho báječného, jedinečného a nepřekonatelného generátoru náhodných čísel!:slight_smile: 

Přidaly jste do této soutěže spoustu super příspěvků, za což jsem hrozně moc ráda a všem tímto děkuju za účast, zájem a za podporu, jste nejlepší! :-* Ráda bych udělala radost všem, ale ...chápete:X 

...........................................................................................................................

Tak jdeme na to!

Vygenerovaná čísla jsou : 47 & 16! A pod nimi se neskrývá nikdo jiný, než @nocarka a @oplatecka ! Holkám moc gratuluji, čekejte na moji zprávu:slight_smile: :tulip:

Všem ostatním ještě jednou moc děkuju a těším se na další soutěže! Srdíčka byla odeslána, pokud vám dopoledne nic nepřišlo, dejte vědět a napravím:slight_smile: Zatím připomínám možnost zkusit štěstí v tématu měsíce u nás ve skupince Baby Dove (klik). 

Užijte si krásný víkend a zase někdy! 

Irča & Baby Dove

#babydove #bleskovka #skutecnemamy

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
25. dub 2019 Čtené 199x

Krásné dobré ráno! :-*

Jak jsem slíbila, i dnes na vás čeká blesková soutěž s Baby Dove! První kolo jsme si vyzkoušeli v úterý a mělo celkem úspěch, tak uvidíme, co dnes:slight_smile: :tulip: Nezapomeňte, že zúčastnit se můžete pouze do zítra, do 9:00 !!

Těšit se můžou dvě maminky na krásný balíček s následujícím vybavením k vyzkoušení:


1x Baby Dove tableta na mytí Rich 75g 
1x Baby Dove mycí gel Sensitive 50ml
1x Baby Dove vlhčené ubrousky Rich 50ks

Jediné, co je nutné pro výhru udělat je:

- Dát like tomuto článku

- Odpovědět na soutěžní otázku dolů do komentáře pod tímto článkem

A otázka zní:

:rose: LÍBILO SE VAŠEMU MIMINKU PRVNÍ KOUPÁNÍ? :rose:

....ať to máme hezky tematicky, vzhledem k Baby Dove kampani First Bath!:slight_smile: Tak držím palce, výherkyně vylosuji zítra:-*

#babydove #skutecnemamy #bleskovka #firstbath

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
24. dub 2019 Čtené 180x

Krásné dobré ráno holky! :tulip:

Předně bych vám všem chtěla moc poděkovat, za skvělou účast a za vaše příspěvky do této soutěže, jste skvělé! Pro mě (a myslím, že i pro ostatní) bylo zajímavé si počíst, jak to kdo má s koupáním a celkově mytím prcků různých věkových kategorií:slight_smile: 

... No a teď už přejdu rovnou k vyhlášení dvou výherkyň, na které čeká balíček s tabletami a s krémem proti opruzeninám :rose: ...

Těmi šťastnými jsou:

MOC GRATULUJI! V blízké době vám přijde zpráva:slight_smile:! :heart:

Čísla se vygenerovaly na webu jako obvykle, pro zájemce jsem jako vždy nahrála i video, ale není zas tak zajímavé, abych ho sem musela cpát:D Tak si kdyžtak rekněte a napravím:-* 

Všem ostatním byla odeslána srdíčka, jako dík za účast:slight_smile:

No a samozřejmě bych vás potřebovala zlákat na další bleskovou soutěž, která bude v podobném duchu už TENTO ČTVRTEK! Výhry budou opět dvě a s jiným sortimentem, tak se těšte! Já se určitě těším:slight_smile: Tak sledujte, číhejte ! Budu držet palce:slight_smile:

#babydove #skutecnemamy 

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
23. dub 2019 Čtené 207x

Krásné dobré ráno milé maminky (či budoucí maminky:slight_smile: )!

Jak jsem slíbila, konám! A vůbec to nebudu protahovat, abyste nemusely číst mé dlouhé vypovídání :D Blesková soutěž, aneb "bleskovka" bude tento týden hned 2x a dnes je první šance vyhrát a nemuset vymýšlet nic složitého! Jediné, co je potřeba, je:

1. Dát like tomuto článku

2. Napsat pod článek do komentáře odpověď na otázku:

:rose: JAK ČASTO KOUPETE VAŠE NEJMENŠÍ? :rose:

Je mi jasné, že se tady budou objevovat nejrůznější věkové skupinky, a starší děti předpokládám, budou myty častěji než ty úplně nejmenší :slight_smile: Tak pokud se vám bude chtít, napište i věk dětí :-*

Odměnou za tuto "bleskovku" bude -pro dvě vylosované maminky- krásný a voňavý:

Krém proti opruzeninám Baby Dove

Tableta na mytí Baby Dove 2ks! 

Tak šup šup, čas běží! Soutěž bude ukončena ZÍTRA V 9:00.

#babydove #skutecnemamy #bleskovka

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
28. bře 2019 Čtené 92x

Krásný večer milé soutěžící (a náhodní čtenáři :rose: ) !

Je to tady - jak jsem slíbila. Už jsem téměř nedoufala, že se dnes dočkáte, ale anooo, bude vyhlášení. Jelikož článek píšu postupně, tak jsem ještě stále, v tuto chvíli, u těchto písmenek, jak je tu čtete...Napjatá jak struna:slight_smile: Poslaly jste totiž neuvěřitelnou nálož krásných fotek vašich unavených broučků, někteří opravdu pobavili, jiní dojali - ale každý jsem snad několikrát obhlídla.

Moc vám tímto děkuju za zapojení se, za milá slova a za sdílení těchto krásných okamžiků i s ostatními :-*

Tak a teď už jdeme na to.

Soutěže se vás zúčastnilo krásných rovných 60! Jako obvykle, výherkyni vylosuje generátor náhodných čísel ze stránek https://www.itnetwork.cz/javascript-online-generator-nahodnych-random-cisel-se-zvolitelnym-rozsahem

A kdo že to je?!  Číslo 57, neboli @annacee !! Výherkyni moc gratuluju :-* (brzy budu psát zprávu ohledně doručení atd.)

Vám ostatním popřeju krásný konec pracovního týdne a slunečný víkend a budu se moc těšit zase příští měsíc ;) Pro zájemkyně připomínám, že do konce března jede také téma měsíce ve skupince Baby Dove, kde je stále možnost se zapojit!

A teď už opravdu nezbývá, než se rozloučit (srdíčka už odletěla, případně mi dejte vědět, pokud někomu ne!) Mějte se famfárově ! :slight_smile:

Irča & Baby Dove

#babydove #soutez #skutecnemamy 

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
25. bře 2019 Čtené 171x

Krásné úterý všem! :rose:

Za okny nás hřeje sluníčko, blíží se první jarní den.....a já jsem zpátky s další soutěží s #babydove! Už jste se dle reakcí těšili - a já rozhodně taky!Tak jdeme na to!

Tentokrát se podíváme na zoubek spacím polohám našich nejmenších. Občas jsou totiž schopní se k odpočinku naštelovat velice záhadným způsobem, který dokáže vykouzlit úsměv i po mnoha letech:slight_smile: Sama jsem toho svědkem u Adámka, kterého skoro každou noc vyprošťuju z různých zákoutí postele a postýlky - čímž jsem v jeho spících očích jistě považována za hrdinu (tedy...možná si to jen namlouvám :D) .

Než se ale vrhneme k podmínkám soutěže, dovolte mi vysvětlit, proč jsem spací polohy vybrala jako téma soutěže teď na jaře, když se právě naopak všechno probouzí a spíš by se nabízely jarnější záležitosti.

Už tento týden totiž můžeme slavit “Mezinárodní den zdravého spánku”, ten minulý týden se pak slavil “Světový den spánku”, jako takového. Jako maminky si můžeme tematicky položit otázku, co to vlastně ten spánek je, případně na něj s láskou v očích zavzpomínat a zadoufat, že se už brzy opravdu “zdravě” vyspíme - třeba i dýl, než tři hodiny ;) Všechny ty, které spíte krásně od porodu….no vlastně vám nemám co říct, snad jen drze podotknu, že blednu závistí! :D

Každopádně bych vás ráda vyzvala, abyste se v rámci sebe i svých nejbližších zkusily zamyslet nad tím, zda máte vhodné podmínky pro kvalitní spánek, který je důležitý pro naše psychické i fyzické zdraví. Čistý vzduch, tmavá místnost, nerušeno hlukem...Pokud se snad trápíte špatným spánkem, aniž by vás budil nějaký ten malý šotek, zde můžete najít pár doporučení: Světový den spánku (klik).

A teď už k PRAVIDLŮM naší soutěže!

1. Pro účast v soutěži je nutno přidat jeden komentář s textem a fotkou pod tento článek. A to s vtipnou, roztomilou, či jinak zajímavou spací polohou vašich nejmenších - pokud jste snad v očekávání, nebo máte způsobně spící dětičky, počítám i spací polohy ostatních členů domácnosti:D Poprosím s krátkým popiskem k fotce:slight_smile:

2. Zapojit se můžete do 26.3. do půlnoci

3. Být členem skupiny Baby Dove (klik)

4. Dát like tomuto článku

A o co konkrétně se bude soutěžit? Pro jednu z vás mám nachystaný krásný balíček pro vašeho drobečka a pozor!!! - i pro vás, pro maminku;) konkrétně se jedná o tyto produkty:

Dove Sprchový gel Purifying Detox 250ml

Dove Sprchový gel Renewing Glow 250ml

Dove Baby tableta na mytí Rich Moisture 75g

Dove Baby mycí gel Sensitive Moisture 200ml ST

Dove Baby krém proti opruzeninám 45 ST

Dove Baby tělové mléko Sensitive Moisture 200ml

Výherkyni vybere z vašich příspěvků generátor náhodných čísel. Pokud něco není úplně jasné, dejte mi vědět! Srdíčka budou přichystána pro všechny soutěžící:-*

Tak se těším na příspěvky!!:slight_smile:

Irča & Baby Dove

#babydove #soutez #skutecnemamy #prozdravyspanek #krasnesny

Čti celý článek
maanule AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 28. únor 2019
Když se u nás v domácnosti sejde #sunar a #pepco :blush: (vileda visí opodál)

Tato fotka me přivedla na myšlenku, ze je super, ze pro nás konik vytváří projekty s ambasadorkami, různé testovací akce a soutěže...

a ze jsem díky MK zjistila:
ze existuje fialový #vileda hadrik, který umí nadpozemske věci,
ze v #pepco mají super věci za par korun
ze už vím jestli #zapf baby born nebo anabelle
ze až půjdu do lékárny a budu tapat v nosních sprejich, tak budu znát #sterimar
ze #babydove má ty nejprijemnejsi mýdla
ze #hipp má skvělou pěnu do vany s kacenkou, kterou moje děti miluji
ze #fisherprice nabizi skvěle interaktivní hračky

A ze #sunar je značka, kterou vam mužů doporučit jako máma dvou děti, která dává svým dětem to, co je kvalitní a občas povolim i to, co jim chutná... (sušenky)

Díky MK, děláš to dobre! :hearts:

(Ještě jsem zapomněla na projekty @apacheee která nám předává plno pozitivní energie i mimo veletrhy :slight_smile: )
Taky #joie kočárky a plno dalších...
Zobraz celou zprávu
vanea AMBASADORKA
22. únor 2019 Čtené 94x

Krásný páteční večer!

Jak jsem slíbila, tak konám:slight_smile: A nebudu to dlouho protahovat! 

Pro začátek bych chtěla všem poděkovat za krásnou účast, vaše texty si vždycky moc ráda pročítám a zjišťuju, jak vlastně "fungují" a vypadají životy či příběhy ostatních. U některých jsem se dojala, jinde pobavila....Ale každý jeden příspěvek byl originál a jsem moc ráda, že jste se rozhodly jej opět sdílet se mnou i dalšími uživatelkami. :heart: 

A teď už tedy k vyhlášení:slight_smile: 

Generovány byly tři z vás a vybrána byla tato čísla:

1, 53 a 3. Jmenovitě to jsou: @mamamili , @renatka16 a @terka555

Moc vám holky gratuluju!! Brzy dostanete zprávu s dalším postupem:-*

Všem ostatním letí slíbená srdíčka a budu se moc těšit zase příště! A bude to brzy ;)

Pokud by snad někdo toužil po videu generování, také existuje a ráda dodám:slight_smile:

Připomínám, že stále běží téma měsíce (do 28.2.) o srdíčka a nějakou tu "maličkost" i u nás ve skupině Baby Dove!

Krásný zbytek týdne přeje

Irča&Baby Dove

#babydove #skutecnemamy #soutez #valentyn

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
14. únor 2019 Čtené 187x

Krásný zamilovaný večer! :heart:

Určitě jste už dnes přesrdíčkovaní, sladkost a příspěvky na toto téma vám lezou i ušima.... a říkáte si, že už toho snad bylo dost. Přesto - proč by toho vlastně mělo být dost? ;) Láska se má oslavovat každý den... Ať už se týká vašich dětí, partnera, rodiny, přátel, mazlíčků...Ty všechny milujeme, každého z nich - a každého z nich malinko jinak...

A proto, pokud jste dnes s někým "slavili", nebo jste snad na dotyčné mysleli, a rádi byste  se podělili i s námi ostatními o to, jak se zapsali do vašich srdcí - máte příležitost! Pod tento příspěvek přidejte fotku, nebo klidně jen text, kterým se vyjádříte=) Jak jste se s vašimi láskami poznali? Které jsou ty největší? 

Budu se moc těšit na všechny vaše příspěvky! Pro tři z vás jsou nachystané krásné balíčky s výrobky Baby Dove, které určitě potěší vaše nejmenší.

Každý z nich obsahuje:

Baby Dove vlhčené ubrousky Rich Moisture 1x50ks

Baby Dove tableta na umývání Rich Moisture 75g

Baby Dove mycí gel Sensitive 50ml

Baby Dove krém proti opruzeninám 45g

Výherkyně vybere generátor náhodných čísel a všichni zúčastnění dostanou 3 srdíčka za účast.

A jako vždy, pár pravidel účasti:

- Dát like tomuto článku

- Přidat do komentáře pod tento článek příspěvek s fotkou či textem (klidně obojí) na dané téma

- Být členem skupiny Baby Dove (klik)

Zapojit se můžete ode dnes, do 21.2. do půlnoci! Držím palce :-* 

Irča & Baby Dove 

#babydove #skutecnemamy #valentyn #soutez

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
10. pro 2018 Čtené 218x

Krásné dobré ráno všem!

V posledních několika dnech jste měli v rámci dnů s Ambasadorkami možnost přečíst si spoustu krásných a zajímavých článků na téma Vánoc – a dnešek? Ten jim bude také věnován. A pokud jste (jako já) milovníky vánoční nálady, ruchu okolo a celkově atmosféry a shonu, určitě pochopíte, proč mám toto období tak strašně ráda.

A protože už v článcích padlo spoustu jiného – od čertů a Mikulášů, až k adventním trhům a tradicím, rozhodla jsem se zaměřit přímo na náš Štědrý den. Aneb jak jsem trávila Štědrý den jako malá, jak ho trávíme dnes a jaké tradice nás tímto kouzelným dnem provázejí.

Nebudu psát, že jsou zrovna naše Vánoce ty nejkrásnější a nejzajímavější na světě, že děláme spoustu tradic, o kterých jste dlouho neslyšeli, a že právě proto jsem já ta nejpovolanější, která by o tom měla psát…Ale pro mě jsou Vánoce nádherné vzpomínkami a tím, že se každý snaží udělat druhým radost, vykouzlit úsměv na tváři, a to vše je mu vráceno v krásné, slavnostní atmosféře za zvuku koled a za všudypřítomných světýlek. Ano, radost se má rozdávat celý rok. Ale přeci jen – s hudbou a celkově atmosférou, to má na Vánoce úplně jiné kouzlo.

A teď už k tomu, jak to vždy bývalo u nás=)

Když jsme byli s bráchou malí, oba jsme docela dlouho věřili na Ježíška. A musím podotknout, že ačkoliv to byla „lež“ a dnes je možná populární říct dětem celou pravdu rovnou, já jsem vděčná, že jsem mohla tak dlouho opečovávat tento magický pocit. A i tehdy, kdy jsme už dávno nevěřili, jsme stejně předstírali, že se snad děje něco tajemného, něco, čemu úplně nerozumíme. Zkrátka jsme se nenechali připravit o to vánoční „něco“, co v našich srdcích stále existuje.

U nás v rodině vždy bylo zvykem, že Ježíšek tvořil a zdobil se svými pomocníčky stromeček už pozdě v noci 23.12. My děti jsme byly zalezlí v postýlkách, protože – kdybychom tam trajdali, tak je vyrušíme a stromeček nebude, takže ten večer se nám usínalo opravdu lehce. V převlečených peřinách, se světýlkami v oknech a s netrpělivým nadšením, které nás mělo probudit už 24.12. – velice brzy ráno. Rodiče se vždy v noci vyčerpali na zdobení velkého stromku, který byl obvykle až po strop a i poměrně široký, takže budíček okolo 5 ráno museli „vítat nadšeně“. Nicméně to dělali pro nás a nikdy na nich nebylo nic znát. Bylo to, něco, co nám hned po ránu udělalo tak šílenou radost, že by nám to teoreticky mohlo vystačit na celé svátky:D Stromeček byl vždycky slaměný s barevnými světýlkami. Myslím, že tuto tradici jsme poprvé porušili až když jsem byla na střední škole a začala jsem stromek zdobit já s mámou – tehdy už baňkami a v moderním stylu. A večer, ne v noci.

Když jsme přestali dovádět okolo stromečku, maminka nás nahnala do svátečního oblečení a šlo se ke stolu. Na snídani jsme mívali vánočku, hezky s rozinkami a mandlemi a kakao, nebo pečený čaj.

Celé dopoledne jsme obvykle trávili u babičky a u dědečka, kam jsme se vypravovali hned po snídani. Přinesli jsme jim kousek vánočky a šli se dívat na stromeček (u nich s kolekcí a barevnými baňkami) a na kapry ve vaně. Vždycky tam chudáci plavali dva a nás děsně bavilo je hladit po vouscích. U babičky se taky hned z rána koštovalo cukroví – resp.mělo se ….Ale my z domu poučení, že cukroví se jí až po večeři za odměnu, jsme si ani jako děti nic nedali. (babička nám to vyčítá dodnes:D) Asi jsme to měli pomotané, ale nějak jsme doufali, že díky tomu to zlaté prasátko přeci jen uvidíme.

S dědou i babičkou se taky pouštěly loďky, házel se „střevíček“ ke dveřím, a myslím, že někdy i lilo olovo, ačkoliv to mám už ve velké mlze. Co nám zůstalo skryto, byl osud kapříků. Do nějaké doby jsme pak akceptovali, že jsou zkrátka na talíři, ale jak jsme byli starší, začalo nám jich být líto, a tak se postupně tradice živých kaprů vytratila.

Na oběd jsme už utíkali domů a co mi paměť sahá, měli jsme vždy krupici, občas kyselici s hříbky a bez masa.

Čas po obědě se už trávil různě. Když bylo štěstí a bylo hodně sněhu, šli jsme s tátou sáňkovat, zatímco maminka si postupně chystala večeři. My se mezitím procházeli, dávali zrní ptáčkům a dováděli ve sněhu. Výjimkou nebyly ani ty Vánoce, kdy bylo venku ošklivo, a tak jsme trávili den čtením, hrami a pomáháním mamince.

Slavnostní večeře u nás začínala s první hvězdou – tedy okolo 17 hodiny. Vždycky jsme se umyli, znovu hezky oblékli a šlo se hodovat. Nejdřív jsme si každý rozkrojil jablíčka. Nikdy se nestalo, že by uprostřed nebyla hvězdička. Před jídlem se máma s tátou pomodlila a my jako úplně malí taky (její rodina je věřící a maminka také, my se přidávali, protože už jsme to měli zažité). Jako polévku jsme mívali hřibovou, nebo pak onu bílou kyselici. Pamatuju si, že jsme tomu moc nedali, ale byla to tradice, tak se držela. Moc dobře si taky pamatuju, že většinu našeho dětství se držela i tradice kaprů, a to i přes moji a bráchovu nevoli. Hrozně jsme to nesnášeli. Když se pak jednoho krásného štědrého večera lovila kost v bratrově krku, zatímco chudák statečně modral (ačkoliv, to se mi možná jen zdálo:D), rodičové od této tradice upustili a od té doby jsme mívali rybky různé, my děti jsme si obvykle dávali lososa, rodičové exotičtější druhy. To vše s vynikajícím a nepřekonatelným maminčiným bramborovým salátem, na který už jsem mnohokrát rozdala recept=)

No a po večeři to nastalo. Abychom byli ukáznění a držela se mimo tradic i ta morálka, museli jsme naklusat do pokojíčků a odpočívat po večeři. Maminka mezitím myla nádobí a tatínek šel pro něco do sklepa, obvykle pro mléko. (za celé ty roky jsme nikdy nepojali podezření, pro jaké mléko to šel, když ho nikdy nepřinesl… a proč zrovna po večeři:D) V tu chvíli se obvykle na zahrádce objevovalo zlaté prasátko, aneb náš tatínek svítící baterkou do různých houští. Myslím že snad kdysi i přímo houštím probíhal a dupal, ale to mi možná pracovala fantazie, neb se k tomu nikdy nepřiznal.

Když už tedy ustal náš jásot a tatínek posbíral zbytky důstojnosti, šel nosit dárečky. To jsme samozřejmě nevěděli, byli jsme zavření v pokoji. On se s tím asi poměrně natahal, jelikož je nosil ze sklepa až do horního patra obýváku, tedy dvě patra po schodech – a to ještě v tempu, abychom neztratili trpělivost a nešli hledat Ježíška na vlastní pěst.

Když se konečně zazvonilo zvonečkem, vylítli jsme jak neřízené střely z pokojíků. A pak se pár minut jen kochali se zatajeným dechem – mělo to zase jiné čarokrásno, když byly okolo prskavky, tma…a plno balíčků, slibujících velká překvapení. Každý z nás měl u stromečku úlohu. Jeden vybíral dárky druhý podával, třetí jim stříhal mašle. A ten poslední rozbaloval. Vždycky se jeden dárek vzal, stříhnul a podal majiteli. Dokud si ten člověk svůj dáreček neprohlídnul, nepotěšil se s ním a Ježíškovi nepoděkoval, další dárek nikdo netahal z pod stromečku. Všichni se radovali s obdarovaným. Takto jsme tedy zvládli trávit čas u stromečku i dvě hodiny. Byly to krásné chvilky a většinou už u nich bylo i ono cukroví a večerní pohádka. Po tom všem jsme si povídali, sledovali pohádky, a těšili se na další dny, kdy se do sytosti potěšíme s dárečky.

Musím přiznat, že při psaní mi ukápla nejedna slza. Vám to určitě nebude připadat tak krásně osobní jako mně, ale měli jsme doma nádherné Vánoce. Samozřejmě v nich byly i okamžiky, kdy táta běhal s foťákem a všem nám tím působil osypky, nebo padl nějaký ten mámin lepanec za protesty u jídla či za nevhodné chování u stolu…Ale to jsou banality a musím říct, že opravdu ani jedny Vánoce jsme neměli pokažené.  

Co se týká Vánoc aktuálně, když už máme s manželem vlastní Vánoce a trávíme je doma ve čtyřech, (ano, i pan pes se účastní) snažím se držet všechno v podobném duchu, jako jsme to měli my doma. Jediný rozdíl je, že je Adámek ještě malinký, takže si to kouzlo Vánoc neužívá v takové míře a my nemusíme dělat ani prasátko, ani se tolik snažit něco tajit. Ale věřím, že jednou tu krásu objeví a bude mít ze stromečku a z celého dne stejnou radost, jako mám každým rokem i já.

Doufám, že jste u článku neusnuli - jak tak koukám, je to poměrně dlouhé:D Chtěla jsem se víc rozepsat i o našich Vánocích aktuálně, ale asi si to nechám na později, protože to už by bylo opravdu nekonečné... Zbývá mi jen Vám popřát, ať si vaše vánoční dny a Štědrý den i večer užijete stejně tak, jako my, ať vás nic ve zlém nepřekvapí (třeba nějaký ten připálený řízek:D) a kdyby ano, ať vám to nepokazí krásné okamžiky s vašimi nejbližšími.

Co víc dodat! Užijte si zbytek dnů s Ambasadorkami a pokud najdete chviličku, podělit se s ostatními o vaše Vánoce, napište mi sem do komentářů, jak to máte u vás, které zvyky dodržujete, co byste rádi zavedli a co máte na Štědrém dni nejraději=)

Odměna v podobě spousty srdíček vás jistě nemine:-*

Irča & Baby Dove

#vanoce_s_ambasadorkami

#babydove

#skutecnemamy

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
5. pro 2018 Čtené 355x

A máme tady pondělí:slight_smile: Zima, sníh...v našem případě spíš déšť a slota...na sebe nenechali dlouho čekat. Kalendář i počasí prozrazují, že pomalu ale jistě přichází na řadu chladnější roční období. 

Za normálních okolností by se člověk zavrtal do deky a třeba si krátil dlouhou chvíli
čtením u horkého čaje. Taky se vidíte? Já rozhodně. Ale o tom to dneska nebude! Blíží se nám totiž Vánoce, jedno z mnoha krásných období v roce. Pro hodně z nás (moji maličkost nevyjímaje), troufnu si říct, to nejkrásnější.

Kdo ví, čím to je. Snad tím, že si vzájemně děláme radost za svitu svíček a světýlek, v domě kromě obyčejných koláčů, které se pečou celý rok, voní taky cukroví, skořice a mandarinky. V kuchyni i domě panuje čilý ruch, děti jsou natěšené, rodiče ve víru příprav na den D. 

A my jsme se s holkama rozhodly, že vám tyto přípravy a shon obohatíme taky soutěžením a články, které vám třeba připomenou, proč jsou vlastně Vánoce tak krásné, zvláštní....a jiné, než kterékoliv jiné dny v roce. 

A dnes?! Dnes začneme soutěží se značkou Baby Dove! Abyste si ty přípravy nejen mohli užít, ale taky se po náročných dnech zrelaxovali ve vodě - jak vy maminky, tak vaši nejmenší. A nebo třeba můžete vyhrát krásný balíček, kterým uděláte radost pod stromečkem někomu dalšímu.

A jaká že je ta soutěžní otázka? Velice jednoduchá:slight_smile: Stačí dolů do komentářů napsat, co máte na Vánocích nejraději:slight_smile:

Dva krásné balíčky čekají hned na dvě z vás! A o co budete soutěžit?

Balíček 1.:

Micelární sprchový gel Dove Sensitive skin (zelený)

Micelární sprchový gel Dove Anti-Stress (červený)

Baby Dove Krémová tableta na mytí Rich Moisture 75 g

Baby Dove Vlhčené ubrousky Rich Moisture 4x50ks

Baby Dove Tělové mléko Sensitive Moisture 200 ml

Balíček 2.:

Micelární sprchový gel Dove Sensitive skin (zelený)

Micelární sprchový gel Dove Anti-Stress (červený)

Baby Dove Vlhčené ubrousky Rich Moisture 4x50ks

Baby Dove Krémová tableta na mytí Rich Moisture 75 g

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Rich Moisture 200 ml

Dvě z vás už zítra ráno vybere generátor náhodných čísel. Všechno, co pro to musíte udělat, je splnit pár pravidel:slight_smile:

1. Přidat soutěžní příspěvek (odpověď na otázku) pod tento článek

2. Dát tomuto článku like

3. Dát like dnešnímu Vánočnímu článku u Marci @mummy88

4. Přidat soutěžní příspěvek do dnešní půlnoci.

Toť vše! :slight_smile: Všem vám moc držím palce a přeji pevné nervy do předvánočních dní, které jsou určitě plné příprav. 

Nezapomeňte ale v tom shonu, že je toto období také obdobím lásky a radosti. Tak až vás přepadne panika, že něco nestíháte, nebo že jsou lidi v obchodech nepříjemní - nenechte si to pokazit, hoďte se do klidu a obejměte své nejmilejší:slight_smile:

Určitě hned bude líp!

Irča & Baby Dove

#babydove #soutez 

#vanoce_s_ambasadorkami #dny_s_ambasadorkami

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
4. pro 2018 Čtené 126x

Krásné dobré ráno všem!

Hned na úvod si dovolím napsat, že jste byly všechny úžasné! Tolik krásně vánočních příspěvků pohromadě určitě naladilo na vlnu cukroví, těšení se a pohody nejenom mně, ale i vás ostatní:slight_smile: Maličko mně to taky popíchlo, abych doma konečně trošku nazdobila stůl, takže díky Vám to vlastně u nás vypadá, že je prosinec :D ! Ale to je vedlejší! 

Dostávám se k tomu, na co jste všechny nejzvědavější. ANEB .... koho generátor vybral! A jsou to čísla....

122 a 93 ! Neboli @alilisi a @korlen !

Oběma holky moc gratuluju, brzy očekávejte moji zprávu:slight_smile: 

A vy ostatní nebuďte smutní a neklesejte na duchu! Protože už dneska 
(a zítra..a pozítří...a popozítří...a popopo...no však to znáte:D)  bude další soutěž:slight_smile: 

Sledujte ostatní holky, sledujte #vanoce_s_ambasadorkami a těšte se s námi! :-*

Ještě jednou všem moc děkuju!!! My se spolu v rámci Vánoc s ambasadorkami "potkáme" ještě jednou u článku, který si na vás brousí zuby v následujících dnech.

Mějte se krásně!:slight_smile:

Irča & Baby Dove

#babydove

#vanoce_s_ambasadorkami

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
2. pro 2018 Čtené 53x

Nás to prostě baví. A vás podle všeho taky. Vánoce jsou navíc obdobím, kdy se mají plnit přání a sny a máme si dělat radost.

Proto opět začínají DNY S AMBASADORKAMI.

Odfrkněte si na chvíli od vánočního shonu a odreagujte se při gruntování, zdobení, nakupování, pečení a všeho ostatního, co pro vás představuje začátek adventu. Máme pro vás znovu týden (dobře, tentokrát skoro dva) nabitý zajímavými články o Vánocích a o všem, co k nim patří, a také samozřejmě se spoustou soutěží. Protože ty ke Dnům s ambasadorkami taky neodmyslitelně patří.

Vyhrát můžete všechno možné od drobností po hodnotné výhry. A i když se na vás třeba neusměje štěstí, obohatíte alespoň svého ducha.  Každý den vyhlížejte článek; jednou o vánočních pověrách, jindy třeba o tom, proč jíme zrovna to, co jíme. A čtěte pozorně, každý tento článek bude v jednom dni doprovázet také soutěžní článek, u jiné Ambasadorky. Takže dávejte pozor, lajkujte a komentujte.

Podrobná pravidla najdete v každém soutěžním článku. Jsou podobná jako v předchozích dnech s ambasadorkami. Nebyl čas vymýšlet nic extra nového, na tento formát už jsou všichni zvyklí.  Ale nějaká ta změna přeci jen proběhla, proto si je přečtěte pozorně:

Pravidla Dnů s ambasadorkami:

 Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:

- dát like soutěžnímu článku

- odpovědět v komentáři na soutěžní otázku

- dát like Vánočnímu článku ze stejného dne (ze stejného dne, ve kterém vyšla aktuální soutěž – pozor, článek bude u jiné Ambasadorky)

Soutěž bude probíhat vždy od dopoledne do večera, konkrétní čas si pokaždé určí daná Ambasadorka a uvede ho u soutěžní otázky.

Výherce bude vybrán pomocí generátoru náhodných čísel a vyhlášen buď ještě ten den, nebo druhý den dopoledne. Opět záleží na konkrétní Ambasadorce.

Všichni soutěžící obdrží po skončení soutěže 10 srdíček jako poděkování za účast.

Pevně doufáme, že se vám i tentokrát budou dny s ambasadorkami líbit, užijete si je, dozvíte se něco nového a třeba si i odnesete jednu z výher.

Hodně štěstí! První článek a soutěž se objeví už zítra! 

Irča & Baby Dove

#vanoce_s_ambasadorkami #babydove

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
26. lis 2018 Čtené 52x

Krásný podvečer milé maminky:slight_smile: 

Jak jsem slíbila, je to tady. Opět je na čase vyhlásit výherkyně soutěže s Baby Dove! zapojila se Vás opět krásná řádka a tady jsou výsledky! Upřímně, jsem poměrně ráda, že nejsem v pozici výběrčího, protože bych zřejmě nebyla schopná vybrat, komu mají balíčky přiletět:slight_smile: Jako obvykle jsem použila stránku : ZDE . 

První balíček: Proběhlo "losování" a jako první byla vybrána @dannki

Druhý balíček : Opět se "losovalo generátorem", který vybral číslo pro @andynka78

A třetí, poslední balíček, generátor přiřadil číslu, které představovala @evusacek

Všem Vám maminky moc moc gratuluju a doufám, že výherní balíčky udělají velkou radost nejen vám, ale taky vašim malým pomocníčkům! Zúčastněným moc děkuju za velkou účast, srdíčka vám rozpošlu co nejdříve:slight_smile:

No a na všechny taky čeká dárečky nabitý prosinec! A pokud byste rádi zkusili i se svými mrňousky štěstí ještě teď, tak je stále šance u nás v Baby Dove skupince, kde se koná téma měsíce, ve kterém tentokrát nejde jen o srdíčka, ale taky o krásné balíčky:slight_smile: 

Přeji krásný týden! :-*

Irča & Baby Dove

#babydove #soutez #skutecnemamy

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
19. lis 2018 Čtené 171x

Krásné odpoledne všem:slight_smile:

Už je to tak, je tady pro vás "malé" překvapení! Jelikož se pomaloučku blíží Vánoce a čas, kdy se bude uklízet, chystat, vařit a hlavně taky péct a zdobit, Baby Dove si pro vás přichystal takovou malou "odměnu" už do začátku, říkejme tomu třeba motivační balíček pro "vás" a hlavně vaše malé zlatíčka:-*

A ono...ne že by snad v prosinci nebyla soutěž další (muahahaha), ale myslím si, že s rychlostí doručování v těchto předvánočních termínech bude jistější, když si nadělíme dárečky už takto s předstihem:slight_smile: Výhry budou přesně tři, takže šance jsou opravdu veliké! A o čem že to tentokrát bude?

Je tady období prvního sněhu, zanedlouho začíná advent..A mně by zajímaly hned dvě věci...

1)Jak probíhají přípravy na vánoce u vás doma:slight_smile: Může to být klidně co teprve plánujete, pokud ještě nezačínáte (což já naprosto chápu:D) 

2)Který z výrobků Baby Dove byste nejraději vyzkoušeli pro vaše maličké:slight_smile: 

To vše prosím přidat do komentářů pod tento článek, společně s tematickou fotkou. Ať už úklidové čety, kýble, krásného cukroví, stromečku, dárečků, či snad jen veselá fotka z nákupů:slight_smile: Jak je libo:-* Podotýkám, že pokud nesplníte zadání, váš příspěvek rovnou smažu, aby se dále nezapočítával (...a vám to dá třeba echo, že je potřeba ho přidat znovu a správně)

Podmínky soutěže:

1) Napsat komentář pod tento článek v bodě 1 i 2, dle zadání.

2) Dát like tomuto článku

3) Být členem skupiny Baby Dove zde: KLIK

Toť vše vážení a milí :D :-* Tentokrát to bude jednoduché!:slight_smile: A o co se bude soutěžit? 

O srdíčka pro každou z vás:slight_smile: a hlavně :

Balíček 1.

Baby Dove Krémová tableta na mytí Rich Moisture 75g

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Sensitive Moisture 50ml

Baby Dove Vlhčené ubrousky Sensitive Moisture 4x50ks

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Sensitive Moisture 400ml

Baby Dove Šampon Rich Moisture 400ml

Baby Dove Tělové mléko Sensitive Moisture 200ml

Balíček 2.

Baby Dove Krém proti opruzeninám 45g

Baby Dove Vlhčené ubrousky Rich Moisture 50ks

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Rich Moisture 200ml

Baby Dove Krémová tableta na mytí Rich Moisture 75g

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Sensitive Moisture 50ml

Baby Dove Tělové mléko Sensitive Moisture 200 ml

Balíček 3.

Baby Dove Krém proti opruzeninám 45 g

Baby Dove Vlhčené ubrousky Sensitive Moisture 50ks

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Rich Moisture 400ml

Baby Dove Krémová tableta na mytí Rich Moisture 75g

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Sensitive Moisture 50 ml

Baby Dove Tělové mléko Sensitive Moisture 200 ml

Je toho celkem nálož, co říkáte?;) Výherkyně budou tentokrát opět vybrány generátorem náhodných čísel:slight_smile:

Čas na zapojení se máte přesně do této neděle, tedy do 25.11.2018 do půlnoci.

Tak hodně štěstí!! :-*

Irča & Baby Dove

#babydove #soutez #skutecnemamy

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
31. říj 2018 Čtené 117x

Krásný večer maminky!

všem hrozně moc děkuju za zapojení se do soutěže, bylo vás tentokrát krásných 36 :-* Všechna vaše přání byla určitě vzata v potaz a všem moc přeji, aby se vyplnila:slight_smile: A teď už k tomu, která z vás se stala výherkyní krásného balíčku!

Jako obvykle jsem použila generátor náhodných čísel....a ten určil číslo 22!! 

Tramtadadááá...vyhrává:

@halasovci007 s tímto příspěvkem:slight_smile:

#babydove #tajne_prani Co bych si nejvíce přála? Aby byli všichni zdraví a spokojení a aby se zadařilo i těm, kterým nebylo miminko zatím přáno a dočkali se takového štěstí jako já. Nejvíce si přeji, aby naše princezna, až příjde na svět byla zdravá a přímo pro sebe si přeju, co možná nejvíce pohodový porod  a rychlé sžití s naší holčičkou.. Sice se točí vše kolem zdraví, ale co víc si přát..Bez zdravíčka nám jsou hmotné statky k ničemu..Zdravíčko je to nejdůležitější..

Moc gratuluji, jdu psát zprávu - všem ostatním děkuju za zapojení se!! Někdy během zítřka rozešlu alespoň srdíčka:slight_smile:

A taky už se těším na další soutěžení s vámi:slight_smile: Do Vánoc jich bude zřejmě víc a pro více z vás, tak číhejte!

Irča:slight_smile:

#babydove #skutecnemamy #soutez #tajne_prani

Čti celý článek
dvorkada
Zpráva byla změněna 27. říj 2018
#babydove #tajne_prani
Asi jako všichni si přeji zdraví pro celou rodinu a moje malé přání je úspěšně dokončit školu protože si tím plním sen a aby jsme byli všichni co nejvíce spolu a aby ten čas neutíkal tak rychle :blush::heart:
Zobraz celou zprávu
lucieeva777
25. říj 2018
Muj vzkaz zni :
Pro me jsi nadprirozeny, protoze tva duse je v nebi a stal se z Tebe andel, muj milovany brasko. Mam k Tobe blizko a myslim na Tebe kazdy den. Koncem mesice prijde tajemny cas, budou dusicky. Prala bych si splnit jedno prani : Ty vis, ze se snazim pomahat kde muzu. Prala bych si ziskat penize pro toho postizeneho chlapecka na rehabilitace. Prani je to velke, prosim, pomoz mi jej splnit ♡
#babydove #tajne_prani
Zobraz celou zprávu
jenyska4
24. říj 2018
#babydove #tajna_prani všechny vesmírné dušičky bych chtěla poprosit o zdraví a štěstí pro celou mou rodinu
Zobraz celou zprávu
eresiel
Zpráva byla změněna 23. říj 2018
Věřím na nadprirozeno a věřím i v boha. A je hodně večeru kdy tam někam nahoru do vesmíru vysílám svá přání. Navíc v tomto období myslím na všechny kteří už tu nemohou s nama být. Ať už členy rodiny (hlavne dědu,ktery umřel letos a ja se s nim na jeho pohřbu nemohla rozloučit. Přesně v čas jeho rozloučení jsem totiž porodila jeho prvního pravnuka ...) nebo děti či maminky, které museli ze svéta odejít dřív. A proto je mým největším přáním vidět vyrůstát své zdravé děti a být jim oporou co nejdéle. Protože nic nez zdravi
a plnohodnotny život není. I když na to pod náporem všedních i nevsednich starosti často zapomínáme.
#babydove #tajne_prani
Zobraz celou zprávu
martinka0209
Zpráva byla změněna 22. říj 2018
Volám všechny duchy a přeji si aby mojí dcerce nic nechybělo, byla zdravá a pořád šťastná:fallen_leaf: #babydove #tajne_prani
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další