Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

  Výsledky vyhledávání pro slovo #recenze

  Zruš hledání
  luciel125
  Včera v 19:19    Čtené 74x

  Testování s Dáme jídlo

  Byla jsem vybrána na testování s Dáme jídlo v sekci obchody. Obdržela jsem dva vouchery na 500 Kč a podmínkou bylo jeden voucher uplatnit na Tesco Expres.
  Druhý jsem pak mohla uplatnit v libovolném obchodě, já zvolila Dáme Market, výběr byl docela obsáhlý, měla jsem v nabídce Žabku, Party24, Party Box, Smoky Kalik, Došel Chlast, Online Květiny Praha, Hamleys, Mlsky, Beer Paradise, Sklizeno, Alkoholová Pohotovost, Dr.Drunk, Dárkové produkty - SABLIO, Florina....
  Výběr obchodů byl velký a věřím, že by si vybral každý. Ceny jsou oproti kamenným prodejnám vyšší, ale na druhou stranu si ušetříte čas a máte doma nákup do 30-55 minut po objednání.

  TESCO EXPRES

  Zde nastal jediný problém, bydlím na Praze 14 a obchod Tesco Expres na mojí adresu nedovážel, problém jsme hned vyřešili a nákup objednali k partnerovi do práce.
  Pro ty, co jsou zvyklí objednávat potraviny přes jiné stránky, by mohlo nastat menší zklamání v nabídce, ale pro rychlý nákup je nabídka velice pestrá. Seženete tu věci odzeleniny, uzenin, přes menší výběr masa, drogerie, péče o dítě až po květiny anebo mlsky pro domácí mazlíčky.
  Doprava byla do 45 minut od objednání, minimální výše objednávky 99 Kč, doprava 39 Kč. Objednávka na zadanou adresu dorazila velmi rychle, asi půl hodiny po objednání.

  DÁME MARKET

  Pro druhý nákup jsem si zvolila obchod Dáme Market, za mě nejlepší volba, ceny jsou srovnatelné s cenami v obchodě, máte tam spousta akčních nabídek, seženete tam kategorie jako zdraví, kosmetika, trvanlivé potraviny, uzeniny, mléko a mléčné produkty, oproti Tescu Expres jediné mínus, že v tomto obchodě neseženete maso, ale na rychlý nákup je nabídka opravdu dostačující. Minimální objednávka byla 99 Kč a doprava 39 Kč a rozvoz je do 45 minut. Já jsem nákup obdržela asi 32 minut po objednání. K objednávce jsem obdržela dva vouchery na slevu 100 Kč na příští nákup.

  DORUČENÍ NÁKUPU
  S doručením nákupu jsem byla u obou dvou obchodů spokojená, nákupy vždy dorazili dříve než byl limit, kurýr byl vždy příjemný a velmi ochotný.
  Potraviny byly skvěle zabalené, chlazené potraviny byly oddělené v igelitovém sáčku, zelenina byla zabalená v papírovém sáčku.

  SHRNUTÍ

  Přes Dáme jídlo objednáváme dost často, ale nikdy jsme nic neobjednali ze sekce obchody, takže jsem ráda, že jsem si mohla tuhle možnost vyzkoušet. Nicméně, nákupy na Dáme jídlo nejsou na velké rodinné nákupy, ale na menší nákup. V tomhle letním počasí mi to ušetřilo spoustu času, který jsem mohla strávit se synem a nemusela se trmácet do obchodu.

  S objednáním jsem problém neměla, platba proběhla úspěšně (lze zvolit platbu kartou, hotově při převzetí anebo platbu přes twisto). V závěru objednávky můžete zvolit i dýško pro kurýra 10, 20, 30, 50 Kč nebo můžete zadat vlastní částku.

  Celé testování hodnotím velmi pozitivně a určitě občas této služby využiji i do budoucna. 

  #test_damejidlo #recenze #zkusenosti_damejidlo_nakup6

  veroniquecz
  Včera ve 12:32    Čtené 18x

  Test Bepanthen

  Minulých 14 dní jsem měla příležitost testovat krém Bepanthen baby. Jedním slovem - spokojenost. 👍👍 Testovala u nás především naše nejmladší 4-měsíční princezna, ale více-méně jsme se zapojili všichni. Bepanthen mohu rozhodně doporučit pro miminka, jako prevenci detmatitidy a pokud už se stalo, a hledáte hojivý krém, tak i na to je Bepanthen ideální. Pro starší dceru posloužil jako hojivá mast při odřeninách ze školky a nám dospělákům vyléčil vysušené a popraskané ruce po desinfekci. Má příjemnou vůni a hutnou konzistenci, která dobře a hodně promastí. Neposlední výhodou je možnost zvolit velikost balení akorát pro vaše potřeby. Takže u nás v lékárničce má Bepanthen své místo jisté. 👍

  #zkusenosti_bepanthenbaby8

  1monicka1
  Včera v 05:54    Čtené 28x

  100% spokojenost

  Ahoj, jsem maminka 4-měsíčního Říši a měla jsem tu možnost otestovat Bepanthen Baby ve chvíli, kdy venku panovaly vysoké teploty, jak ve dne, tak i v noci. Také jsme hodně cestovali, a proto to byla pro Bepanthen zatěžkávací zkouška. Bepanthen jsem používala při každém přebalení a umytí, a po celou dobu zůstala pokožka jemná, bez známek opruzenin či začervenání. Samotný krém je velice příjemný, dobře se roztírá a stačí malé množství. I mě na různých místech trápí suchá a podrážděná pokožka, proto jsem využila této příležitosti a testovala i na sobě. Výsledek byl vynikající, a proto jsem ho zakoupila i sobě a budu ho také používat. Dále musím vyzvednout balení, které je praktické a vejde se kamkoliv na cestách, do kočárku i doma. V porovnání s jinými krémy, které jsem vyzkoušela, je Bepanthen opravdu ve všech ohledech a hodnocení na mém žebříčku nejlépe a mohu jen doporučit.
  #zkusenosti_bepanthenbaby8 #test_bepanthen #recenze

  kajajaf
  21. čer 2021    Čtené 67x

  Nákupy s Dáme jídlo

  Byla jsem moc ráda, že jsem mohla vyzkoušet opravdu rychlé nákupy s Dáme jídlo. Jsem zvyklá na nákup jezdit autem se dvěma dětmi za zády, což nebývá vždy úplně příjemná záležitost. A někdy s tímhle konvojem jedu MHD a tašky v rukách, což je ještě výživnější varianta. Přiznám se, že párkrát jsem využila služeb dovezení nákupu domu. Ale zase čas dovozu byl nejbližší třeba za 2 dny. A ono s dětmi bůhví, co bude zítra, že?

  Na Dáme jídlo jsem zavítala poprvé. Chvilku jsem se musela zorientovat na stránkách, z počítače je to daleko přehlednější než z mobilu. Po zadání adresy jsem viděla dostupné obchody v okolí mé adresy. To už je krásně přehledné. Já tam mám nejrůznější obchody, od potravin přes květiny, prodejny vína a dalších dobrot. Já jsem zkusila potraviny z Tesco Expres.

  Po rozliknutí obchodu se objeví různé kategorie zboží  -  ovoce, zelenina, mléčné, trvanlivé apod. Hezky se v tom orientuje a je tam i docela dobrý výběr. Prostě z běžných potravin tam seženete snad všechno, včetně koření. Samozřejmě, není tam tolik druhů zboží jako v klasických regálech, ale to asi nikdo neočekává. Prostě místo deseti jahodových jogurtů máte na výběr dva.

  Naklikala jsem si z pohodlí gauče svůj nákup a pokračovala k pokladně. Platba za nákup je možná online kartou, hotově při doručení či přes Twisto. Alespoň tedy já měla takový výběr. A cena za dovoz konkrétně z tohoto Tesca byla 39 Kč. Je možné přidat i dýško pro kurýra, což je jistě fajn, když vám nese nákup třeba do čtvrtého patra.

  Zkoušela jsem nakoupit dvakrát v Tesco Expres. Jednou to bylo opravdu ve „špičce“, někdy okolo 12. hodiny v pondělí. Na stránkách se i psalo, že je velká vytíženost kurýrů. Avizovaná doba doručení byla tuším 40-50 minut. Reálně nákup dorazil asi za 45 minut. Podruhé jsem nakupovala hned ráno v 9 hodin v sobotu. A z toho samého obchodu se srovnatelnými položkami jsem nákup měla doma za neuvěřitelných 20 minut! Oba kurýři byli velmi milí a ochotní.

  Nákupy byly pokaždé v pořádku. Objednávala jsem i maso, zeleninu a chlazené potraviny typu šunky či sýru. Vše bylo ok, čerstvé, pěkné a ještě stále pořádně chlazené. Během přepravy to rozhodně neutrpělo, i když venku bylo teplo.

  Pravdou je, že jsem si všimla, že někdy stránky Dáme jídlo nesmysl píšou, že obchod je momentálně zavřený. V době, kdy zavřený jistě není. Mě se tedy podařilo vždycky proklikat, objednat a zaplatit i přes tuto hlášku. Nevím, jestli je to závislé na počtu kurýrů, nebo je v tom nějaké jiný šotek. Působí to matoucím dojmem, ale když už máte zkušenost, tak vám to ani nepřijde.

  Na závěr ještě dodám, že mi jednou volala po nákupu operátorka, že jedna z položek v nákupu byla levnější, než mi bylo účtováno (asi nějaká akce v obchodě), a že mi vrací korunu na účet. Tu korunu bych klidně oželela, ale prý to jinak nešlo.

  Každopádně, za mě velká spokojenost, o takové službě jsem nevěděla. Vím, že Dáme jídlo vozí obědy nebo jiné občerstvení do zaměstnání či domů. Taky jsem párkrát využila. Ale nákupy mě fascinovaly, neskutečně rychlé. K nezaplacení, když nemůžete s dítětem do obchodu, nebo prostě nestíháte a doma už opravdu není co zakousnout. Nebo bych klidně využila i pro babičku, která by mi po telefonu řekla, co chce a během půl hodiny by to měla u dveří. A není to lenost jít do obchodu. Neříkám, že bych takto nakupovala den co den. Ale je to opravdu fajn rychlá služba, která se v dnešní době určitě neztratí. Chválím a děkuji!

  #test_damejidlo a #recenze

  #zkusenosti_damejidlo_nakup6

  monunkaaa
  20. čer 2021    Čtené 17x

  Nic se Bepanthenu nevyrovná

  Krásný den všem maminkám 🙂 

  Testovali jsme spolu s naším šestiměsíčním Marečkem krém Bepanthen Baby. Nemohu napsat nic jiného, než že, za mě, je to opravdu nejlepší krém. A to nejen na zadeček, ale také drobné škrábanečky, které si miminko způsobí nehtíky. 

  Bepanthen jsem také použila na rozbitá kolínka u starších dětí, na odřeniny, manželovi na pořezaný prst z práce. Opravdu použitelný krém na jakékoli zranění a krásně a rychle hojí. Za nás tedy velká spokojenost a doporučuji. 

  Vyzkoušeli jsme i Sudocream, Rybilku a mnoho dalších krémů, ale nic se Bepanthenu nevyrovná.

  Přikládám 3 fotky našeho spokojeného miminka 🙂 

  #zkusenosti_bepanthenbaby8

  haninka712
  20. čer 2021    Čtené 11x

  Testování Bepanthen Baby

  Konečně se i na mě usmálo štestí s testováním, a když u nás zazvonil kurýr, mohlo se jít na věc. Bepanthen Baby přišel v krabici sice trochu pomačkaný, nicméně, samotný krém zůstal nepoškozený.

  Zrovna začalo i období veder a já mám v živé paměti, jak jsem přes léto u starších dcer bojovala s opruzeninami. Poučena z minulých zkušeností jsem se rozhodla mazat Bepanthenem Baby preventivně.

  Krém má příjemné balení, velikost tak akorát do ruky, víčko lze otevřít jednou rukou. Z tuby se krém vymačkává velmi lehce. Je pohodlně roztíratelný, nezanechává stopy a stačí ho opravdu malé množství. Dalším bonusem je i jemná, velmi lehká vůně, která nikterak nenaruší „vůni miminka”.  

  I když venku panovaly opravdu tropické teploty a já se vážně bála opruzenin, synův zadeček zůstal bez jediného náznaku zarudnutí. Lehce se oprudil v záhybech pod krčkem a na loktech, párkrát jsem tedy využila Bepanthen Baby i na tato místa a stav pokožky se už druhý den výrazně zlepšil.

  Během testování jsem Bepanthen použila i na odřená kolena a další drobná zranění u starších dcer a určitě pomohl i zde v lepším a rychlejším hojení.

  Bepanthen Baby chválil i manžel, hlavně kvůli nemastné konzistenci a dobré roztíratelnosti, nemá totiž rád, když mu po přebalení syna zůstanou mastné prsty.

  S Bepanthen Baby jsem byla plně spokojena, v tubě nám ještě dost zbylo, takže jej budu používat i nadále a určitě jej přibalím do kufru i na plánovanou dovolenou u moře.

  #zkusenosti_bepanthenbaby8 #test_bepanthen #recenze

  princeznaj
  20. čer 2021    Čtené 14x

  Nejen prdelka v bavlnce ❤️

  Ahoj, 🙂

  děkujeme za možnost testovat Bepanthen Baby. 🙂 

  Pro testování byl vybráný náš třetí poklad, 😍 synek Matěj, ale protože mám dvě starší děti, krém byl podroben opravdu širokému a poctivému testu. 😁

  Hned z počátku musím vyzvednout jeho jemnou a nevtíravou vůni, konzistence je velmi příjemná, lehce se roztírá a nezanechává na pokožce žádné bílé mapy. 🙂 Balení je super. 🙂 Tuba neteče a je skvělé, že už není „kovová” jako před lety u syna, kdy se o ni syn poranil.

  Prvním testem prošel Bepanthen Baby hned zpočátku, synek měl lehkou rýmu a jak to bývá u miminek, hned se projevila i v plence, takže i na prdelce. 🙁 Takže jsme hned začali mazat a lehké začervenání bylo při příštím přebalení pryč. 🙂 A díky krému se už neobjevilo. 🙂

  Naše Anička je trošku 😅 divočejší holčička, a tak jsou lehké oděrky na denním pořádku. 🤦‍♀️ Bepanthen jsem měla v přebalovací tašce, takže když se na hřišti odřela, byl krásně po ruce, 🙂 takže jsme vydezinfikovali odřeninu a mázly. 🙂 Večer jsme ještě po koupeli vždy namazali a během pár dní byla odřenina krásně zahojená a bez škaredého strupu, který si děti vždy škrábou a hojení je tak horší a zdlouhavější 

  Nejstarší synek nemohl zůstat mimo, takže když jsem mazala ségru, potřeboval být taky zapojený, 😉 a tak jsem přemýšlela, kde by mohl být Bepanthen užitečný 🤔 a ono hle, vždyť má taky rýmu a odřený nosík od smrkání, tak jsme namazali a opravdu, pokožka byla spokojená a syn též. 🙂 

  Takže shrnutí:
  Za nás mohu krém Bepanthen Baby vřele doporučit. 🤩 Už teď vím, že bude nadále součástí naší výbavy, jak při přebalování, tak i jako součást našeho pohotovostního balíčku. 🙂

  #zkusenosti_bepanthenbaby8

  katka_dv
  20. čer 2021    Čtené 171x

  Závěrečná recenze DÁME (nejen) JÍDLO

  V týdnu od 14/6/2021 jsem měla možnost testovat nákup v obchodech (nikoliv restauracích) přes Dáme Jídlo.  

  Na mou adresu (Praha 9) bylo možné objednat si běžné jídlo jen ze dvou obchodů: Žabka a Tesco Expres. Ostatní obchody prodávaly různé speciality jako pralinky, mexické nebo tyrolské speciality, dále zde byly obchody s květinami, dokonce i Erotic City, ale úplně nejvíce jsou zastoupeny obchody s alkoholem.

  Podle instrukcí jsem měla 1x nakoupit v Tesco Expres a 1x v jakémkoliv mnou vybraném obchodě. Já jsem se rozhodla pro svůj druhý nákup otestovat jeden z mnoha „alkohol-shopů“, konkrétně House Party – noční rozvoz. Ani jeden z mých dvou nákupů se neobešel úplně bez problémů (viz níže).

  Předem je nutné nastavit si správná očekávání. Kdo je zvyklý nakupovat přes rohlik.cz, kosik.cz, nebo itesco.cz bude nejspíše zklamán – výběr je daleko menší, například v Tesco Expres můžete koupit jen 1 – 3 druhy ovoce (takové, které se prodávají na kusy, ne na váhu), dále pak ani v Tesco Expres ani v Žabce nelze koupit mražené produkty. Spíš než o velký rodinný nákup, zde tedy jde o malý, ale za to rychlý nákup s doručením cca za 45 minut od objednání. Nevolíte si tedy datum a čas dopravy jako u jiných e-shopů s potravinami, ale nákup vám bude dovezen do nejdříve od odeslání objednávky. Cena za dopravu se pak u každého obchodu liší, např. u výše zmíněného Tesca je to, celkem příjemných, 39 Kč.  

  Moje jednotlivé nákupy:

  Tesco Expres Sokolovská

  Sortiment

  O něco horší vesnická Jednota. Nekoupíte žádné mražené produkty, pro malé děti můžete vybrat pouze ovocné výživy, plenky ve vel. 5 a vlhčené ubrousky, u některých produktů (např. ochucený tvaroh) si nemůžete vybrat příchuť… Chápu, že to odpovídá logice, že má jít o rychlý nákup, a kdybych měla nákup o desítkách položek, tak ho za 30 minut sotva nabalí, natož doručí, ale třeba zmrzlina mi v těchto tropech v nabídce vyloženě chyběla.

  Ceny

  Srovnatelné s konkurencí.

  Během nakupování jsem narazila na celkem vtipný bug, kdy několik druhů kávy stálo přesně 1 000,- Kč. Tato chyba pak byla následující den vyřešena (vyřazením dotčených produktů z nabídky, nikoliv opravením ceny).

  Rychlost

  E-shop je přehledný, takže nákup máte v košíku „naklikaný“ rychle.

  Samotné doručení mělo trvat 40 – 50 minut (v sobotu dopoledne), kurýr byl u nás už za půl hodiny.

  Ovšem největší ALE se nachází v čase mezi samotným nakupováním a odesláním objednávky. Nebyla jsem sama, komu se stalo, že než nakoupím, naskočí hláška, že obchod je pro dnešek uzavřen.
  Bohužel čas, za jak dlouho obchod zavírá, systém nikde neukazuje. Ale vzhledem k tomu, že asi za hodinu bylo možné opět nakupovat, tak to vypadá, že systém nerozlišuje, zda je obchod pro dnešek opravdu uzavřen, nebo je jen momentálně nedostupný kvůli vytíženosti kurýrů. Další bohužel – košík se mi neuložil a než jsem do něj znova naházela nákup, bylo opět zavřeno. Chápu, že v tom případě nelze předem upozornit na brzké uzavření obchodu, ale ocenila bych, kdyby šlo alespoň uložit nákup, aby nebylo nutné v okamžiku opětovné dostupnosti znova „naklikávat“ celý nákup a riskovat znovu nedostupnost kurýrů.

  Kvalita doručení

  S kvalitou doručení jsem spokojená: doručeno bylo vše, žádné náhrady, pečivo měkké, chlazené produkty vychlazené, nic nebylo po datu spotřeby / trvanlivosti a ani se mu neblížilo.  

  House Party – noční rozvoz

  Stejný problém jako při nákupu v Tesco Expres: Obchod měl mít otevřeno od pátku 22:00 hod. Když jsem ale v tuto dobu chtěla nakoupit, naskočila mi hláška, že obchod je uzavřen a otevírá až v sobotu od 22:00 hod. Nakonec byl zřejmě problém v dočasném zaneprázdnění kurýrů, protože kolem půlnoci (z pátku na sobotu) jsem mohla nakoupit. Takže přece jen, komu se během oslavy stane, že dojde alkohol, na suchu nezůstane, i když to možná nebude slibovaný „rychlý nákup domů do 30 minut u vás“. 

  Já jsem neobjednávala alkohol, ale známou hru Activity (Jo, jsou i takoví blázni, které v noci napadne, že už dlouho pantomimicky nepředváděli třeba tlumič nebo Alcatraz). Cena (540,- Kč + doprava 69,- Kč) mě příjemně překvapila, obávala jsem se „vysokohorské přirážky“, ale byla obdobná jako u jiných e-shopů (dle Heureky se pohybuje v intervalu 499 – 649,- Kč). 

  Shrnutí: 

  Nakupování v obchodech přes Dáme jídlo není určeno pro větší rodinné nákupy, ale pro malé rychlé nákupy typu „zapomněla jsem koupit maso k obědu, navíc mám chuť na něco sladkého…“ a hlavně (vzhledem k typům obchodů), pro nákupy typu „DOŠLO PITÍ!“. 

  Vzhledem k tomu, že já preferuji velké nákupy (s velkým výběrem) a alkohol nepiju, tak asi nebudu častý uživatel těchto služeb, ale věřím, že své příznivce si určitě najde. Ovšem s podmínkou, že bude vylepšeno informování o dostupnosti obchodu.   

  #test_damejidlo a #recenze 

  #zkusenosti_damejidlo_nakup6

  malenka3
  20. čer 2021    Čtené 234x

  Závěrečná recenze DÁME JÍDLO. Nebo spíš DÁME NÁKUP?

  Na úvod mé recenze obligátní poděkování za to, že jsem dostala možnost se testování účastnit. Nehlásím se skoro nikam, ale testovat dovoz jídla mi přišlo super už jen kvůli porovnání s pro mě naprosto skvělým Rohlíkem.

  Druhou poznámkou bych ráda drobné vysvětlení. Byla jsem vybrána pro testování dovozu nákupů v Praze. Tedy v místě, kde je obchodů dostatek a možností mnohem víc než v zapadlých vesničkách nebo na malých městech. S tímto vědomím to prosím čtěte, protože se nechci rouhat a je mi jasné, že mnozí z vás (možná většina zde) by za tyto možnosti dali nevím co. Já už mám určité zkušenosti a nároky, s tím také k recenzi přistupuji.

  A omluva za délku, neumím být stručná, 🙈 tak snad to někdo bude číst.🙂

  Obecné hodnocení DÁME JÍDLO

  Web mi nepřijde moc uživatelsky přívětivý (appku jsem nestahovala, nejsem obecně příznivce appek). Je zaměřen na to, podle čeho se jmenuje, tedy na rozvoz jídla - rozuměj, z restaurací. My testovali ale pouze sekci Obchody, což je trochu matoucí, ani by mě nenapadlo to na takovém serveru hledat, což není pro marketing moc šikovné. Proklikat se k nákupům se mi povedlo až po zadání adresy a odbočení od restaurací k nákupům (já testovala pro Prahu Modřany). V nákupech pak 6 možností:

  * potraviny

  * nápoje

  * drogerie

  * květinářství

  * delikatesy

  * cukrovinky

  Celkově bylo ale pro mou adresu jen několik málo obchodů, které se v daných oblastech překrývaly. Už jsem psala v minipříspěvku, že jako hodnotitelku na serveru pro maminky a kojící skoro abstinentku mě moc nepotěšilo, že naprostá většina obchodů v mé oblasti se týká alkoholu. Pro potraviny mi zbyly v podstatě jen 3 obchody - Tesco Expres, Žabka a Dáme market. 

  Na rovinu přiznám, že jsem zhýčkaná dovozem z Rohlíku. Portfolio výrobků neskutečné, možnost dovozu ještě týž den častá (píšu to v neděli ráno a za 2 hodiny můžu mít nákup z Rohlíku doma). Oproti tomu jsou Obchody velmi limitované v nabídce, co se dá zakoupit. Když jsem zvyklá na konkrétní výrobky, mám dost často prostě smůlu. Žabka má výběr nejhorší, Dáme market ucházející, Tesco Expres největší, přesto pořád jen ve velmi základní rovině. Takže to nehodnotím jako vhodnost na běžné nákupy, ale spíš jako: „Zapomněla jsem mléko, je mi jedno, co přivezou, hlavně když něco bude."

  Co je pro mě zásadní problém, který se ukázal v praxi jako klíčový, že u obchodů chybí otevírací doba. U každého je uvedeno buď, že je otevřený (tedy teď), momentálně zavřený (s informací, kdy bude otevřen), nebo aktuálně nedostupný. A nakupujete v reálném čase. Takže si ráno cestou z dovolené plánovat, že budu chtít nákup odpoledne ve čtyři, není možné. Možná si ho připravit a snad zůstane nákup v košíku (dvě hodiny mi tam zůstal, ale nezavřela jsem okno), nakupovat v dané chvíli ale můžete jenom v jednom obchodě.

  Největší problém je varianta AKTUÁLNĚ NEDOSTUPNÝ, dopsáno „znovu otevírá později". To znamená, že obchod je sice otevřený, ale není zrovna možné objednat - resp. prohlížet a nakupovat můžete, ale nemůžete dokončit objednávku. Asi kvůli omezenému počtu kurýrů. Vtipné je, že když se o dokončení objednávky pokusíte, dostanete nabídku na přesměrování na otevřené obchody, jenže mě to hodilo do restaurací. Včera jsem tuhle aktuální nedostupnost ověřila u Tesco Expres. Chystala jsem se nakupovat, byl dočasně zavřený. Když jsem ho za hodinu našla otevřený, začala jsem nakupovat, mezitím mi obchod ale zase „dočasně zavřeli" a já musela dvě hodiny klikat a klikat a čekat, jestli budu moci objednávku vůbec dokončit. Málem jsem to vzdala, takhle si nepředstavuji rychlý nákup. Měla jsem tam věci na večeři, kterou jsem nakonec musela zvládnout jinak.

  • Doprava - skoro všude se za ni platí a obchody mají minimální hodnotu objednávky. 
  • Doba doručení - marketingově prezentované jako rychlý nákup do 30 minut. Testovala jsem Tesco Expres a Dáme market - v sobotu podvečer, tedy žádná dopravní omezení, ale jistě slabší personální obsazení. Ani v jednom případě to do 30 minut nebylo (Dáme market avizováno 30 - 40 minut, dorazilo do 40 minut, Tesco Expres 55 - 65 minut avizováno, dorazilo kolem 63. minuty).

   Hodnocení obchodu DÁME MARKET

  V porovnání s Tesco Expres se mi zdá menší vyběr. Nicméně, jako jediný obchod s potravinami nabízí aktuálně i zmrzlinu, což považuji v nadcházejících vedrech za klíčové.

  Obchod proběhl dobře, jako bonus dva stovkové kupony na další nákup (při nákupu nad 199 korun) a nealko Birel zdarma. Příjemnou tečkou pak kartička „poděkování za nákup".

  Hodnocení obchodu TESCO EXPRES VELENICKÁ

  Největší výběr potravin, ale i tak stále základní. Obyčejná houska tam včera nebyla (francouzská bageta ale ano). Doufala jsem, že objednám pleny, absolutně bez šance, v kategorii dětské pleny pouze vlhčené ubrousky. Vyhledávání mi taky nefungovalo dobře, zadala jsem hledat smetanu, našlo to jen 3 položky, ani jednu ke šlehání. Ale v kategorii mléčných výrobků jsem ji pak našla.

  Obchod proběhl také dobře, nemám co vytknout. Žádný příjemný bonus, jako u Dáme market, se ale nekonal.

  KONEČNÉ ZHODNOCENÍ

  Služba jako taková je jistě užitečná, o tom není pochyb. Ale musí si najít správné zákazníky. Otázkou je, jestli je to právě v Praze, kde jsou obchody na každém kroku a otevřené poměrně dlouho. Myslím, že tam, kde takové možnosti nejsou, by našla služba lepší uplatnění, ale cena dopravy by byla asi vyšší. Vzhledem k omezenému výběru potravin je to pro mě skoro totéž jako skočit do místní večerky. Takže v podstatě hlavní benefit je ten, že nemusím zvednout zadek z gauče a do té večerky dojít. Rozhodně to není na běžné větší (týdenní) nákupy, kde já vidím největší smysl a úsporu času a energie. 

  Nákupy přes DÁME JÍDLO, alespoň pro mě, jsou na ty rychlovky typu „Zapomněla jsem pečivo", „Dali bychom si zmrzlinu", „Jejda, nemám vajíčka". Vzhledem ke spokojenosti s Rohlíkem a jejich velkou flexibilitou v dodací době, asi nebudu pravidelným zákazníkem Dáme jídlo. I proto, že nabídka je opravdu velmi omezená a to mě limituje nejvíc. Ale slevové kupony na Dáme market zcela jistě využiji.

  #test_damejidlo a #recenze

  #zkusenosti_damejidlo_nakup6

  kytickaaa
  19. čer 2021    Čtené 27x

  Jak dopadlo naše testování Bepanthen Baby?

  Zdravím 🥰

  Předem bych chtěla poděkovat, za možnost testování Bepanthen Baby.

  Bepanthen Baby jsem testovala se svojí maličkou dcerou, které jsou 4 měsíce. Testovaly jsme opravdu poctivě při každém přebalování. Takže mohu přidat svou několikadenní zkušenost při používání masti na zadeček.

  Bepanthen Baby jsem používala opravdu úplně poprvé a to mám již své druhé dítě. Hned při prvním použití, jsem byla ráda, že Bepanthen neobtěžuje svou vůní a konzistence byla na dotek příjemná. Řekla bych, že je dost neutrální, což mi vyhovuje.

  Několikrát Bepanthen Baby prošel pořádnou zkouškou, jelikož měla malinká párkrát pořádně nabitou plínu. 🙂 Za první plus považuji to, že nebyla opruzená, další plus mohu dát za to, že vypadá, že hezky hydratuje pokožku.

  Bepanthen Baby považuji za jeden z těch lepších přípravků pro ochranu dítěte při přebalování.
  Také je velkou výhodou, že můžete použít nejenom při přebalování, ale také ho využije maminka při kojení nebo na suchá místa.

  Určitě mohu tento přípravek doporučit. 

  #test_bepanthen #recenze #zkusenosti_bepanthenbaby8

  dasara
  17. čer 2021    Čtené 20x

  Hladký zadeček miminka 🤩

  Měla jsem tu možnost, zapojit se do testování krému Bepanthen Baby. Ne, že bych tento produkt neznala. Používala jsem ho již u první dcerky před osmi lety. Nyní jsem i v porodnici v balíčku dostala vzorek krému, který vozím v příruční tašce na kočárku.

  Výrobce krému uvádí, že slouží pro každodenní jemnou péči a ochranu před začervenáním zadečku. Toto a všechno další jsem testovala 14 dní a nyní se s vámi chci podělit o moje zkušenosti. K testování jsem obdržela krém o velikosti 30 g.

  Bepanthen jsem používala především jako prevenci proti zarudnutí zadečku mé pětiměsíční dcerky. Suchý a čistý zadeček miminka jsem natírala každý večer po koupání, každé ráno po probuzení a po každé stolici miminka. 

  Musím vyzdvihnout jemnou a dobře se roztírající konzistenci masti. Velmi jemně se krém dostane i do veškerých záhybů, případně rozkošných faldíků, kterými moje modelka moc neoplývá. 😉 Krém je bez parfemace, což beru jako velkou výhodu! Krém obsahuje panthenol (vitamín, který podporuje přirozenou regeneraci pokožky), lanolin, glycerinový olej a další olejové i neolejové složky. Všechny tyto složky dodají krému krásně hladkou texturu mastného krému. U testování krému na zadeček miminka oceňuji vysoký podíl olejové složky, která jemnou pokožku chrání i při stolici miminka, která může být i velmi často řidší konzistence a tím způsobovat podráždění jemné dětské pokožky. Při nadělení v plínce jde vše hladce setřít, pokud byl před vykonáním potřeby zadeček namazaný Bepanthen krémem. 

  Vzhledem k vysokým teplotám venku je dětská pokožka na různých místech začervenalá (zapařená). I na tyto místa jsem krém v době testování mazala. Tato místa (např. podkolenní jamka, různé faldíky apod.) jsem namazala krémem vždy večer po koupání a ráno byla místečka zase ve své přirozené barvě a bez podráždění. V tuto chvíli ale musím přiznat, že mi zase mastná konzistence krému trochu vadila, proto jsem mazala vždy jen večer. 

  Bepanthen Baby krém jsem také použila na svůj ekzém na rukách. Ekzém vypadá jako suchá ložiska se šupinkami na různých částech dlaní a prstů. Je velmi nepříjemný, zvláště v době, kdy mám pečovat o tu nejjemnější pokožku miminka. Na ruce jsem si krém namazala párkrát. Při delším mazání Bepanthenem věřím, že by i na tento můj ekzém zabral. Nicméně mi na rukách hodně vadila mastná konzistence krému, která se nedá lehce vsáknout. Jako maminka nemůžu nečinně sedět a čekat, až se mi vsákne krém do kůže.

  Klady:

  • Jemná konzistence 
  • Bez parfemace 
  • Mastný krém
  • Dlouho vydrží na zadečku miminka
  • Při pravidelném používání velmi dobře eliminuje podráždění pokožky 

  Zápory 

  • Mastný krém

  Jednoduché shrnutí: Šla jsem do drogerie a koupila si krém o velikosti 100 g. 🤩

  Testování jsme si užily. 😘 Děkuji za tu možnost. 

  #zkusenosti_bepanthenbaby8 

  renata_davi
  15. čer 2021    Čtené 26x

  Zkušenosti s Bepanthen Baby

  Ahoj…

  Na úvod jsem se chtěla představit.

  Jsem na rodičovské a jsem maminkou dvou dětí

  Dostala se nám možnost testovat krém Bepanthen Baby.

  Krém bych mohla všem doporučit. Spokojenost na 100 %.

  Synovi se na tělíčku objevily pupínky a po namazání hned zesvětlaly a po druhém natření, už byly definitivně pryč. 

  Na suchou pokožku je taky velice dobrý, jelikož já mám často suché ruce a hlavně klouby na nich, tak jsem vyzkoušela namazat krémem. Po každodenním užívání mám ruce vláčné a suchá místa už nemám.

  Krém je na dotek velice příjemný, snadno roztíratelný a bez jakékoli vůně, což je pro mě a pro mé miminko zásadní.

  Mohu také doporučit v létě. Na spálená místa od sluníčka je také velice super .

  #zkusenosti_bepanthenbaby8 #test_bepanthen #recenze

  klovalka
  Zpráva byla změněna    14. čer 2021    

  Tak doručeno - 38 minut. To byla rychlost Jdu vybalovat🙂)
  #test_damejidlo

  klovalka
  Zpráva byla změněna    14. čer 2021    

  Tak objednávka odeslána, doručení by mělo být za 40-50minut, tak jsem zvědavá🙂)
  #test_damejidlo

  podvlivemcokolady
  Zpráva byla změněna    14. čer 2021    

  Nákup máme doma! I přesto, že na stránkách byl uveden čas doručení 55 minut, bylo to ve skutečnosti jen 42 minut, takže super!

  Děti mají odpolední svačinku, večeři a ještě nějaké mlsky navíc!🤗

  Moc děkujeme za příležitost! Čeká mě ještě jeden nákup, ale už teď vím, že když budu potřebovat nákup hned, je tohle super možnost!

  #test_damejidlo

  (2 fotky)
  podvlivemcokolady
  Zpráva byla změněna    14. čer 2021    

  Tak i já se dnes přidám s radostí z testování nákupu přes Dámejídlo.cz.

  Nákup jsem objednala z Tesco Expres v 13:57, tak uvidíme. Já tedy nakupuju v hypermarketu Tescu online každý týden, ale jsou to veliké týdenní nákupy, tak jsem zvědavá tady na ten malý 😀.

  #test_damejidlo

  kajajaf
  Zpráva byla změněna    14. čer 2021    

  12:02 objednano a 12:45 nakup doma ve dverich 😁 ty jo super, Dame jidlo z Tesco Expres. A to byla zrovna spicka a vytizeni kuryri. Za tuhle dobu bych s malym tak mozna stala zpocena u regalu a nahazovala nakup do kosiku. A muzu varit 😊
  #test_damejidlo

  Tak jsem zjistila, že jsem byla vybrána na testování rychlého nákupu od Dáme jídlo.
  Tak jdu zkoumat www stránky, ať vím, z čeho můžu vybírat 🙂)
  #test_damejidlo #recenze

  Když ,začala doba Covid a ruce se musejí mýt a stříkat dezinfekci, začala jsem trpět na suché ruce ,obzvlášť nahoře na kustkách.
  Tak jsem vyzkoušela přetřít krémem #bepanthen_baby
  A hned jde vidět zlepšení . Kůži nemám tak suchou 👏
  Sucha místa nemám tendenci vůbec škrábat ☺️
  #test_bepanthen #recenze

  (2 fotky)
  vodnarka2013
  25. kvě 2021    Čtené 71x

  Nová řada od Yves Roscher Pure Algue

  Lepší pozdě než nikdy - to se říká, že? 😁 

  Recenzi píší s krátkým zpožděním, ale okolnosti jako dovolená a později menší operační zákrok syna mi to dříve nedovolily. Tak se pro začátek za toto zpoždění omlouvám. A teď k recenzi...

  Jsem kosmetička, a co se týče kosmetiky, rada zkouším nové věci. Kosmetiku od Yves Roscher jsem tedy moc rada otestovala. 🌸 

  První, co jsem zkusila byl svěží čisticí gel a okysličující hydratační maska. Gel má za mě dobrou konzistenci a svou práci odvede na jedničku. Stačí trocha na prst a krásně vystačí na celý obličej. Maska se má používat dvakrát týdně, nechává se působit 5 minut a pak se odstraní vlhčeným vatovým tamponkem. Pleť jsem po ni měla krásně jasnou a hydratovanou. 😁 Na fotce mám zrovna masku. Je průhledná a je cítit jak tvrdne. 👍 Po třech týdnech používání jsem s ni moc spokojena a na domácí péči ji mužů jen a jen doporučit.

  Další na řadu přišel čisticí gel a peeling. Čisticí gel opět odvedl svou práci tak, jak měl. Peeling je parádní. Doporučuji používat jednou týdne, není to vyloženě drsný peeling, na který jsem většinou zvykla. Doporučuji ho spíše na citlivější, smíšenou nebo normální pleť.

  Čisticí pěna. ❤️ Za mě TOP. Miluji čisticí pěny. Jsou jemné a dobre se s nimi pracuje. Za mě nejlepší ze všech čisticích výrobku, které se mi v tomto testování dostali pod ruku. Krásně vyčistí, vůně je krásná, nemám ráda nic pronikavého a toto mi vyhovuje.

  Micelární voda - tak tu jsem ani nezkusila. Nemám ráda micelární vody. Důležité je upozornit, ze NIKDY, opravdu NIKDY si nenechávejte micelárku na obličeji bez řádného oplachnuti. Popravdě, nejlépe nepoužívat vůbec. Žádné micelární vody. Nejde jen o tuto konkrétní, ale o všechny výrobky, které mají v názvu micelární. Při velmi časté aplikaci hrozí vysoušení, narušení přirozeného biofilmu pokožky a její ztenčování, co může vést ke zvýšené citlivosti pleti a ztrátě přirozeného odstínu tváře, podpora tvorby vrásek atd. Micelární vody obsahují micely, což jsou shluky molekul tenzidů neboli saponátů, které na sebe dokonale vážou nečistoty a mastnoty. Používají se běžně do čisticích prostředků, prášků na praní, ale také i šamponů a mýdel. Při aplikaci micelární vody tyto tenzidy na naší pokožce zůstávají. Nikdy to dokonale neomyjete. Dalšími složkami v micelárních vodách jsou změkčovadla, které mají naší pokožce zajistit jemnost a hebkost. Ovšem to, že většina změkčovadel použitých v těchto zázračných vodách jsou velmi dráždivá a mohou způsobovat četné dermatitidy, zvyšují reaktivitu pleti, už výrobci na obalech samozřejmě nezdůrazňují.

  Závěrem tedy tuhle řadu mohu doporučit, až na micelární vodu. 🌸 

  #recenze #test_yvesrocher2 #zkusenosti_purealgue9

  vlaxyz
  16. kvě 2021    Čtené 138x

  Zkrášlování povoleno!!!

  Testování čistící řady Yves Rocher PURE ALGUE

  Ahoj tetky koníkovky ❤

  Jak jste některé stihly zaznamenat, měla jsem možnost otestovat produkty od Yves Rocher. Konkrétně čisticí řadu PURE ALGUE. No, co si budem. Po té vlně testování kojeneckých mlík, krémíčků pro batolata a podobně, jsem byla ráda, že se můžu zapojit i já. Ale věřím, že i Voldemort by rád ty mlíka zkusil. 😀 Je tu neděle, den zúčtování... Teda spíš napsání závěrečné recenze. 😀

  Začnu tedy s prvním produktem a to Odličovací micelární vodou 2 v 1

  Pro mě best produkt z celé řady. Můžete si všimnout, že už jí hodně ubylo. A není taky divu. Je fakt dobrá. Vyzkoušela jsem už hodně micelárních vod, ale hodně z nich štípalo v očích. Tahle je příjemná, neštípe (pokud si nešlehneš tamponek s vodou přímo do oka jako já) a nedráždí pleť. Ale... Musíš po ní použít nějaký krém, ale to po každé micelární vodě, co mi tak přijde. Nicméně, vyčistí dobře. Navíc se nemusí oplachovat, takže super věc tam, kde nemáte zrovna vodu. 

  Pak tu mám druhou pecku do TOPu. A to Odličovací želé 3 v 1.

  Jo, tak tohle mě taky mile překvapilo. Můžeš s tím brát celej obličej včetně očí. Neštípe, ale řasenku z řas moc dolů nedá, v porovnání s micelární vodou. Ale to taky dělá to, že tohle se nenanáší tamponkem, ale rukama. Na sundání make-upu ale stačí. 

  Další co stojí za zmínění je peeling z této řady. 

  Nemám s ním sebemenší problém. "Zrníčka" má tak akorát, dobře se umývá a pleť není podrážděná. Nic neštípe, dobře vydrhne. 

  Pak tu mám další dva produkty. Je to Okysličující čisticí pěna a Svěží čisticí gel. 

  Žádná pěna mě nikdy nezaujala. A bohužel, tady to není jinak. Jako všechny pěny, když je dáte na obličej se změní ve "vodu". Nevím jestli to přijde jen mě, ale pěny mi nesedí. Jestli opravdu čistí jsem ani u této nepoznala. Je to z mého pohledu zbytečný. 

  Oproti tomu, Svěží čisticí gel, to je jiná. Pleť je po něm opravdu svěží. Na takové to ranní čištění je ideální. 

  Jako poslední jsem vyzkoušela okysličující hydratační masku. 

  Vždy jsem byla zvyklá na plátýnko nebo na slupovací. Tahle je ale neviditelná. Což mi teď, po zjištění, vyhovuje nejvíc. Nemusím se trápit se slupováním nebo štelováním. Tohle se jednoduše setře tamponkem. 

  Z testování jsem byla hodně nadšená a nadšení také pokračuje. Se všemi produkty jsem byla spokojená a budu je nadále používat a dokupovat. 

  Na závěr bych chtěla moc poděkovat za tuhle možnost vyzkoušení produktů .❤

  #test_yvesrocher2  #recenze #zkusenosti_purealgue9

  monnane
  16. kvě 2021    Čtené 43x

  Testování kosmetiky Yves Rocher

  Kosmetiku Yves Rocher jsem hodně používala v dobách studií v Brně, kdy jsem měla obchod blízko a mohla jsem si vše koupit osobně, očuchat. 🙂 Proto jsem neváhala a zkusila jsem se přihlásit na testování této kosmetiky, abych po letech vyzkoušela novou řadu. 🙂
  K mému milému překvapení jsem byla vybrána. 🙂 Po rozbalení jsem vše hned očichala a těšila se na testování.

  MICELÁRNÍ VODA 2 v 1 

  Voda je příjemná, dobře odlíčí pleť i oči. Jen pro mě nebyla vhodná na denní používání, cítila jsem pak pleť víc vysušenou. 

  ODLIČOVACÍ ŽELÉ 3 v 1

  Tento produkt mě nadchnul nejvíc. Želé příjemné, dobře odlíčí a vyčistí pleť. A pleť po něm zůstala příjemně svěží.

  ROZJASŇUJÍCÍ PEELING PRO SVĚŽÍ PLEŤ

  Peeling jsem používala dřív jen příležitostně, ale tento mě nadchnul. Struktura byla tak akorát jemná / hrubá, pleť po použití svěží a bez podráždění. Na čištění jsem použila i ultrazvukovou špachtli a byla to dobrá volba. Určitě ji budu využívat spolu s peelingem dále.

  OKYSLIČUJÍCÍ HYDRATAČNÍ MASKA

  Masku používám ráda a pravidelně. Ale do teď jsem vyhledávala ty slupovací, protože mě bavily. :D Tato maska má výhodu, že po nanešení není vidět, takže se dá použít kdykoli a nemusí se žena bát, když někdo nečekaně zazvoní. Zbytky nevstřebané masky jsem setřela tamponkem. Ale i přesto jsem na pleti cítila, že ne vše šlo dolů a zbytky masky jsem slupovala i za pár hodin. Pleť byla po použití příjemně hydratovaná.

  OKYSLIČUJÍCÍ ČISTÍCÍ PĚNA

  Pěna vyčistila pleť dobře, ale spíš mi nevyhovuje tento typ čištění.

  SVĚŽÍ ČISTÍCÍ GEL

  Čistící gel mi přišel podobný želé, ale gel jsem používala nejvíc ráno, aby byla pleť od rána svěží. 

  Nejvíc jsem používala odličovací želé, peeling a čistící gel. K čemu bych se asi nevrátila, je čistící pěna, na tu jsem si nezvykla pro její konzistenci a neoslovila mě. A ani k hydratační masce se nevrátím, i přes odstranění zbytku masky tamponkem, jsem po několika hodinách slupovala zbytky masky, které zaschnuly. A víc mi vyhovuje maska slupovací.

  Děkuji za možnost otestovat tuto řadu kosmetiky.

  #zkusenosti_purealgue

  mimiveru
  15. kvě 2021    Čtené 56x

  Testování kosmetiky Yves Rocher

  Byla jsem vybraná do testování nové řady od mé oblíbené kosmetiky Yves Rocher, jupí!

   A jelikož tuto značku používám již pár let, velmi jsem se těšila. Balíček dorazil a já mohla začít. A zde máte mou recenzi a mé poznatky za 14 dní používání a opečovávání se. 🙂

  Začnu produkty, které jsou za mě ty nejlepší a to je:

  Odličovací želé 3 v 1, Svěží čistící gel a Micelární odličovací voda

  Svěží čistící gel jsem používala každé ráno. Je dáno, že odličovat a čistit si pleť máme nejen večer, ale právě i ráno. Pleť byla svěží a voňavá a hned po ranním rituálu jsem se vrhla na líčení. Tohle líčení jsem pak, po celém dni, dostala dolů Odličovacím želé. Gelová konzistence se příjemně roztírá a po opláchnutí obličeje jsem na zkušebním tamponku neměla žádné zbytky makeupu. Zkoušela jsem odlíčit i voděodolnou řasenku od YR a gel si s ní také poradil parádně. Každopádně, nijak zvlásť jsem si do očí nezasahovala, takže jsem vždy zbytek doladila micelární vodou. Micelární voda, jakožto i z ostatních řad této značky, je skvělá. Odličuje vše, co má, nepálí v očích a pleť je po ní svěží a voňavá, to já ráda. 🙂

  Okysličující hydratační maska se nanáší 2 x týdně a pouze nevstřebané zbytky masky se otřou kosmetickým tamponkem. Pleť je krásně hebká a vyživená, za mě spokojenost.

  Poslední dva produkty mě nijak zvláště nenadchly, bohužel.

  Rozjasňující peeling pro svěží pleť je na mě dost hrubý a jeho používání mi není příjemné. Pleť je začervenalá a pálí a to jsem pleť nijak zvlášť nedrhla, abyste si nemyslely... 🙂 To samé Okysličující čistící pěna. Pleť téměř okamžitě reagovala pálením a červené fleky jsem měla ještě celé dopoledne, takže jsem použila 1x a více už ne. 

  Každopádně miluji tahle testování! 🙂 Každá pleť je jiná a věřím, že své zákazníky si tato kosmetika najde. Já používám již léta od Yves Rocher make-up, rtěnky, řasenky, krémy a sprchové gely. Nedám na ně dopustit.

  Mějte se krásně,

  Verča

  #test_yvesrocher2 #recenze #zkusenosti_purealgue9

  pestas
  15. kvě 2021    Čtené 89x

  Čistá a spokojená pleť s Yves Rocher Pure Algue

  Yves Rocher je značka, kterou mám moc ráda, a proto jsem neváhala a zkusila štěstí, když se objevila možnost testování nové řady produktů péče o pleť. Přála jsem si to o to víc, že mojí oblíbenou řadu zrušili, respektive změnili významně složení.

  Jak moc jsem byla ráda, když mi přišla zpráva, že jsem byla na testování vybraná. 

  Produktů k testování přišlo, pečlivě zabalených, šest - Odličovací micelární voda 2 v 1, Okysličující čistící pěna, Svěží čistící gel, Rozjasňující peeling pro svěží pleť, Okysličující hydratační maska a Odličovací želé 3 v 1.

  Pro pořádek uvedu, že mám pleť spíše smíšenou a na péči o ní jsem trochu lempl. Většinou se spokojím s micelárkou, krémem, případně odličovačem a velmi sporadicky s peelingem a maskou, ale na to často zapomínám.

  Hned ten den jsem nadšeně začala s testováním. Po dobu celých 14 dní jsem opravdu nepoužila jinou pečující kosmetiku, abych tuhle náležitě vyzkoušela. Celá řada nádherně jemně voní. Je to vůně, kterou nedokážu úplně popsat, ale prostě svěžest, čistota... Pro mě velké plus této řady.

  Jako první jsem vyzkoušela rozjasňující peeling pro svěží pleť. Peeling je příjemně jemný, osobně nemám ráda příliš hrubé, takže tento mi velmi vyhovoval. Příjemně promasíroval a očistil pleť. Na rozdíl od jiných vyzkoušených peelingů jsem po něm nebyla červená jak rajče a na pohmat byla pleť hladká a svěží. 

  Další v pořadí ve zkoušení byla Okysličující čistící pěna a Okysličující hydratační maska. Pěna má úžasnou a lehoučkou konzistenci, stačí jí opravdu jedna dávka z pumpičky a krásně se jemně rozmasíruje po celém obličeji. Po použití jsem měla opět pocit svěží pleti a ani jsem nepociťovala potřebu obličej namazat krémem, což běžně po čištění dělám, jelikož mívám pocit suchého obličeje. 

  Co se týká masky, tak to bylo moje poprvé s tímto druhem masky. Ta se totiž nanese a po působení po dobu 5 minut se jen přebytek setře odličovacím tamponkem. Dosud jsem měla zkušenost jen se slupovacími nebo smývacími. Proto mě překvapilo, že maska na obličeji je vlastně téměř neviditelná, obličej vypadá spíše jen jako mokrý. V průběhu působení jsem pociťovala pak pnutí pleti (nikoli nepříjemné). Po uplynutí 5 minut byla opravdu většina masky vstřebaná a zbytek jsem opravdu pohodlně otřela a neměla jsem žádný ulepený pocit nebo potřebu si obličej umýt. Pleť se mi opět zdála svěží, jemná a lehce vypnutá.

  Na fotce už mám masku na obličeji nanesenou cca 2 minuty.

  Odličovací micelární voda 2 v 1 a Svěží čistící gel jsem používala denně, i když se teď na rodičáku doma nemaluji. A většinou jsem použila gel ráno a micelárku večer, ale někdy jsem to i prohodila. Micelární voda je příjemná, opravdu krásně vyčistí obličej (zaprášený například po práci na zahradě/staveništi) a už vím, že jsem našla vhodnou náhradu za mojí dosud oblíbenou, ale zrušenou, růžovou micelárku této značky.

  Čistící gel je jemný, ale můj favorit to nebude. I když, třeba po večerním běhání, byl velice příjemný a na obličeji opravdu osvěžující, ale mě prostě nebaví moc pak gel smývat (pokud ho zrovna nepoužívám ve sprše). 

  Jako poslední jsem testovala Odličovací želé a to opravdu důkladně - na voděodolném make-upu. Voděodolné linky a řasenku používám i na běžné nošení a odolnější make-up, včetně podkladové bázi a fixátoru, používám hlavně na plesy a akce, které zároveň chodím fotit, a tak potřebuju opravdu odolné líčení. A bohužel, tento způsob odlíčení mi nevyhovuje a hlavně, k mému velkému zklamání, si s voděodolným make-upem a fixátorem úplně dobře neporadilo. Na běžné denní lehké líčení bude asi super, ale pro mě ne. Voděodolné linky ještě odlíčit zvládlo, voděodolnou řasenku však pouze rozmazalo do stylu panda a ani po opakovaném nanešení se to nezměnilo. Stejně tak make-up s fixátorem odlíčilo tak možná z poloviny. Takže přišla řada na micelární vodu a tou se mi už povedlo doodlíčit vše. Takže na odličování se vracím ke svému oblíbenému dvoufázovému odličovači s chrpou od Yves Rocher.

  Tampónky jsou po doodlíčení micelární vodou.

  Celkově řadu hodnotím velice dobře. Příjemnou, svěží, ale nevtíravou vůni, jemnost produktů a to, že jsem po nich opravdu neměla pocit suché pleti, což po jiných čisticích produktech často mám, hodnotím jako klady.

  Zápory v rámci celé řady nevidím, jen odličovací želé nějak nesplnilo mé očekávání, ale to neberu jako nedostatek, jelikož někomu jinému to může vyhovovat.

  Mezi mé stálice se určitě zařadí micelární voda, maska a čistící pěna. Tyto tři produkty jsou pro mě opravdu TOP, i když i peeling a čistící gel jsou v těsném závěsu.

  Ještě jednou moc děkuji za možnost řadu vyzkoušet a určitě ji mohu doporučit dál.

  #test_yvesrocher2  #recenze #zkusenosti_purealgue9

  szabickovi
  13. kvě 2021    Čtené 69x

  Testování kosmetiky Yves Rocher Pure Algue

  S kosmetikou Yves Rocher mám poměrně dost zkušeností, proto, když jsem zahlédla, že se bude testovat, neváhala jsem.
  K mému milému překvapení jsem byla vybraná. 😁 Když dorazil balík, hned jsem si produkty prohlédla a “ovoňala”. Pro mě to byla velmi příjemná vůně.

  Začala jsem tedy testovat postupně produkty. První na řadu přišla MICELÁRNÍ VODA 2 v 1. Voda je příjemná, ale klasická, v podstatě mi nevadí, je příjemná na pleť i na oči. Dobře odlíčí.

  Další den jsem zkoušela ROZJASŇUJÍCÍ PEELING PRO SVĚŽÍ PLEŤ. Ten mě nadchl dost. Mám peelingy ráda, ale ne každý je příjemný. Tento je velmi příjemný, není hrubý. Je tak akorát a pleť po něm není nijak podražděná. Za mě palec nahoru.

  Další v řadě bylo ODLIČOVACÍ ŽELÉ 3 v 1. S tímto produktem jsem také moc spokojená, mám na pleť ráda odličovací gely, které můžu použít ve sprše a tento je naprosto příjemný.

  OKYSLIČUJÍCÍ ČISTÍCÍ PĚNA. 
  Podobně jako u micelární vody, ani s tou jsem neměla problém, pleť byla příjemně hebká.

  OKYSLIČUJÍCÍ HYDRATAČNÍ MASKA

  Masky používám velmi málo, tuto část čistení flákám. 😄 Maska je ale moc fajn, cítila jsem jak na pleti “tuhne”, zároveň se ale hezky pak stáhla odličovacím tamponkem.

  SVĚŽÍ ČISTÍCÍ GEL

  Tento produkt byl tak na stejné úrovni jako želé. Příjemný, pleť vyčištěná krásně.

  Když bych to měla vše shrnout, tak nejvíce jsem si oblíbila odličovací želé a peeling. Ostatní produkty byly taky super, ale tyto dva jsou za mě TOP a nejvíc vyhovují mému stylu čištění a odličování pleti. 🙂

  Děkuju za možnost testováni Modrému koníkovi.

  #zkusenosti_purealgue9