Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

🌸NoTube doma_49🌸

Ahojky všichni,dlouhou dobu jsem nepsala. Popravdě, nemám teď na psaní tolik času. Ve volných chvílích se snažím co nejvíc věnovat Taťánce. Konečně máme krásné počasí a hned je to veselejší 🌞
Za posledních pár týdnů se toho událo celkem dost. Jak jsem vám již psala a posílala video, které jsem si prostě nemohla nechat jen tak pro sebe, Tánička udělala svoje první krůčky v prostoru. Mám z toho nesmírnou radost,kterou slovy snad ani nedokážu popsat. Od té doby to Táni každou chvíli zkouší. Vidím na ní, jak si víc věří. Snaží se sama pouštět, opatrně zkouší, co sama zvládne a když jsem na blízku, udělá pár krůčků,ktere se někdy podobají spíše řízenému pádu...ale coo😁🙈
Začali jsme opět chodit na hipoterapie. Na první lekci bylo znát, že Táni nebyla na koni delší dobu a bála se ho. Držela se tatínka kolem krku, jakoby ji ten kůň chtěl sežrat. 😂🐎 Nakonec se ale osmělila, nechala se na něj posadit a jezdila dobrých 20 minut. Pak se jí ani nechtělo dolů. 😁
Pořád poctivě navštěvujeme každý týden rehabilitace. Paní fyzioterapeutka je naprosto skvělá a přesně ví, co Tánička potřebuje a má ji ráda. V úterý jsme byli na protetice, protože Táni dost prolamuje kolena. Mohu říci, že jsem byla tedy z této návštěvy dost rozladěná. Nejen, že nás objednali na termín, kdy má protetička, věnující se dětem, dovolenou.....takže jsme tam jeli úplně zbytečně, ale ještě k tomu nás mezi dveřmi přivítala dost nepříjemná sestra, která evidentně neměla svůj den a dávala to dost jasně najevo. I přes to, že protetička nebyla k dispozici, podíval se na Táňu aspoň doktor. Hned v začátku suše konstatoval, že to prolamovani je naprostá hrůůůza a že dostane ortézu přes celou nohu. 😯😯😯 Jakože cože? Já s ní 2 roky dřu, jako blázen, abych ji aspoň trochu rozhybala a oni jí nacpou nohu do tvrdé ortézy, ve které nedokáže nic udělat? To v žádném případě. S tvrdou ortezu bychom ji totálně zastavili v pohybu. Nemohla by pokrčit nohu, aby lezla, při "chůzi" by tu nozku sice neprolomila, ale neudělala by ani krok. Tohle prostě nemohu dovolit. Říkala jsem to paní fyzioterapeutce a díky ní nás čeká návštěva na protetice v Motole, kde by měli Táničce udělat měkkou ortézu, která by ji neměla tolik omezovat v pohybu, ale zároveň by ji měla pomoci. Snad to vyjde a bude to tak, abychom byli všichni spokojení. 🙏
Co se týká jídla, jistě vás zajímá, jak nám to jde. Nooo.....nerada bych to zakrikla, ale teď papá moc hezky. Pořád u nás tedy vedou skleničky, ale začíná ráda ochutnávat. Maliny, sušenky, brambory na všechny způsoby, okurku, nedávno docela s chutí mi z talíře ujídala svíčkovou omáčku. Spousta maminek ráda pozoruje děti, jak spinkaji. Já se kocham pohledem na Táničku, jak s chutí papá. Jak jí ta pusinka jede, má nacpané tvářičky a když ji řeknu, že jdeme papat, tak začne mlaskat a říká HÁÁÁM. To je prostě splněný sen. ❤️😇
Teď se jí začíná klubat poslední chybějící zoubek, tak pevně doufám, že ji nebude moc dlouho trápit.
Přeji vám krásné jarní dny plné radosti ...jídlu zdar ✌️

(4 fotky)

Krásný slunečný den, maminky,

přicházím ještě před obědem s výsledky 🌟 ZÁBAVNÉ SOUTĚŽE 🌟 o super prémiová kojenecká mléka BEBA SUPREMEpro 💧

Moc vám děkuji za účast v soutěži. 🌷 A rovnou vám představuji 3 výherkyně. 💃
Generátor náhodných čísel dnes vybral tato čísla :
🌟 23 & 107 & 210 🌟
Pod těmito čísly vložily komentáře plné emocí maminky :
🎁 @maminakarol 🎉
🎁 @nixelka 🎉
🎁 @vopice1 🎉

MOC VÁM A VAŠIM MRŇOUSKŮM GRATULUJI K VÝHŘE! 🎉 🎁 Brzy se vám ozvu do soukromé zprávy. ✉

Vám ostatním posílám alespoň pár srdíček jako poděkování za účast. ♥♥♥

Ještě jednou děkuji a přeji vám krásný den,
Vaše Petra a #nestle
#soutez

Toto chceš prostě doma!! Protože i když jsi po flámu a vzbudíš se s řasenkou rozmazanou až pod bradou, protože jste si se svojí nejkou vzpomněli na toho týpka ze střední co vás odmítl, tohleto to všechno sundá!! (Stárkovi to vysvětlíš potom)Žádný tampónky a všelijaký serepetičky co ti ucpávají záchod, když to tam hodíš. Ne! Tohle prostě dáš na xicht rukama. Micelárku bys takhle těžko honila v dlani 🤣(teď jsem si to představila 🤦‍♀️😃😃) Tohle je prostě želé, ale nechceš ho sníst, protože zase nevoní po cukru 🤔 Ona to taky není cukrová řada, ale všechno to voní tak nějak po moři. Což je hodně fajn 👌 Za mě opravdu topka! Ne že by micelárka nebyla fajn, ale tady prostě nemusíš myslet na to, jestli máš někde ještě nějaký tamponky. Jednoduše Boží! 🙏😃 #test_yvesrocher2

avatar
tratatundra
Zpráva byla změněna    30. dub 2021    

Vždycky, když mi na mailu přistane nový leták #pepco , mám takový pocit, že se věci vrací do normálu, jelikož poslední měsíce těch letáků, vzhledem k situaci, moc nebylo. Tak se podívejte, co si prodejny PEPCO pro nás připravili v další kampani. Za mě jsou outfity matka&dcera a otec&syn naprosto boží, i když malinko infantilní. Zatím ale, bohužel, k mání pouze v dětské variantě.

(9 fotek)

Miminka prý mají ráda černobílé kontrastní vzory.. jak jste na tom vy s touto barevnou kombinací u lehátka Joie Dreamer?

Máte rády jednoduché univerzální barvy na dětských produktech, nebo spíše veselé barvy?

#joie #joie_czsk

Dubnová blesková soutěž

Nenechte si ujít tuto mimořádnou soutěž o hodnotnou cenu! Vyhrajte usínáčka Lumalou - mráček, který potěší vás i vaše děti. 

Lumalou je nejen usínáček, ale také velký pomocník pro motivaci dětí vykonávat denní rutinu - koupel, zoubky, převléknout do pyžamka apod. Děti tyto rutinní činnosti začnou skutečně bavit. S Lumalou si mohou odsouhlasit jejich splnění 👍

Lumalou usnadní usínání díky příjemným melodiím a světelným efektům. Velikou výhodou je široká možnost jeho nastavení. Chcete pro děti opravdu tichou hudbu a jemné tlumené světlo? Není problém. S aplikací SmartConnect to ve svém telefonu hravě nastavíte 😉

❗️❗️Pravidla soutěže ❗️❗️❗️ 

👉 Dej lajk tomuto článku.

👉 V komentáři nám napiš v kolik hodin se vám daří uložit děti k večernímu spánku.

Zábavná soutěž o super prémiové kojenecké mléko BEBA SUPREMEpro

Milé maminky, doufám, že vás potěším, protože jsem si pro vás zase připravila tu zábavnou soutěž, která Vás vždy tolik baví. 😊

Minulý měsíc jsme si v rámci soutěže i postů povídali o tom, jak jsou naše děti úžasné. Jaké dělají pokroky, jaká je to pro ně námaha a mnohdy dřina. Že se dokáží vyjadřovat pouze pláčem a jak dokonale vymyšlený celý ten fyzický i emocionální růst dítěte vlastně je. ♥

Tuhle soutěž bych ráda vzala z druhého konce. 😊 Jak vy, jako rodič, vnímáte všechny ty pokroky a rychlý růst vašeho mrňouska? Jaké emoce vámi mávají, když se třeba vaše dítko poprvé postaví? Když řekne poprvé „máma“? Co cítíte, když rozbije hrneček? Co když ho nestihnete chytit a spadne a následuje velký pláč? Je to emocionální smršť, souhlasíte? 😊♥

Pravidla soutěže jsou velmi jednoduchá :

1) Pod tento článek vložte komentář s maximálně 10 EMOTIKONY, které vyjádří vaši emocionální smršť, kterou jste pociťovali nebo pociťujete během všech poprvé vašeho malého miláčka ♥ 

2) Dejte LIKE tomuto článku. 👍

avatar
apacheeeAMBASADORKA
30. dub 2021    

Příklady táhnou. Přestože knížky ještě nečetl, filmy neviděl, maminčina láska k HP se projevila a dneska potřeboval jít nutně za Harryho 😍

Jen ta zaklínadla musíme ještě doladit. Zajímavý je, že Expecto patronum a Wingardium leviosa zvládne levou zadní, ale Mdloby na tebe jsou oříšek. Místo toho má "Soby na tebe, nebo Omdli na tebe" 😂 😂 😂

❤️🥰 na to, jak jsem byla při rozhovoru nervózní 🙈 to dopadlo nad očekávání dobře, řekla jsem snad vše podstatné.

Na večeři batátové hranolky v troubě se zeleninou a cesnekovym dipem.

avatar
petuliiik01
Zpráva byla změněna    29. dub 2021    

Místo počítání oveček slyším před spaním z pokojíčku - modrá, zelená, žlutá ... 😃 Naše malá slečna si hraje na důležitou, že umí barvy 😃👍 No, umí je zatím říct, ale správně je přiřadí spíš jen náhodou. Nicméně takový trénink před spaním s Lumalou usínáčkem bude bývat fajn 👍 Časem to jistě vypiluje 😉

Kdy uměli vaše děti základní barvy? 🙂

—————————————————————————-
O Lumalou usínáčka #fisherprice můžete SOUTĚŽIT u mne na blogu 🎁♥️

Soutěž o 2x Lumalou usínáčka je zde: https://www.modrykonik.cz/blog/petuliiik01/article/dubnova-bleskova-soutez-xzpazh/

Bližší info k Lumalou zde: https://www.mall.cz/nocni-osvetleni/fisherprice...

Milé maminky, jaké téma vás nejvíc trápí v souvislosti se ztrátou miminka?

Ráda bych v brzké době spustila YouTube kanál s rozhovory o tomto tématu.

Jednak s maminkami andělských dětí o tom, jaký byl jejich příběh. Jak ztrátu miminka zvládaly a co jim nejvíce pomohlo.

Pak také s inspirativními hosty o tématech, která se ztrátou souvisejí. S konkrétními tipy pro vás. Nachystaná mám například témata jako:
⚜️sebeláska
⚜️emoční jedení
⚜️hormonální nerovnováha
⚜️dechová cvičení
⚜️šestinedělí po ztrátě

Tak mi prosím dejte vědět, co zajímá právě vás, aby videa byla co nejvíc užitečná. Své náměty pište anonymně do dotazníku tady https://bit.ly/nametynarozhovory

A potěší mě, pokud se rozhodnete podělit se s ostatními o váš příběh. Rozhovor je možné natočit jak ve video, tak i jen audio formě. Takže není nutné, abyste byla vidět na kameře. Možná už máte svůj příběh sepsaný, pak ho můžu s vaším souhlasem zveřejnit na FB stránce projektu Když smrt předchází zrození.

Věřím, že čím víc různých příběhů a zkušeností se dostane mezi ostatní ženy (a nejen ženy), tím lépe se budou se ztrátou vyrovnávat. Vědomí, že nejsem jediná, komu se něco takového stalo, je hodně osvobozující.

Jste to vy? Zaklikněte svou volbu ve druhé otázce dotazníku (a nechte mi na sebe, prosím, kontakt).

#test_yvesrocher2 Dnes jsem zacla rano cistici penou, kterou jsem pouzila poprve vcera vecer. Pena je jemna jako oblacek a na obliceji je mi velice prijemna. Davkovani pumpickou je super, jedna davka je tak akorat na oblicej.
Druhy dnesni krok jsem dnes zvolila hydratacni masku. Trochu jsem mela obavy ohledne pouheho setreni po 5 min, jelikoz jsem dosud nemela s timto systemem masky zkusenost. Mile me to prekvapilo, po 5 minutach jsem setrela fakt jen zbxtecek, plet je vypnuta, hladka a pocitove svezi.

(2 fotky)
avatar
apacheeeAMBASADORKA
28. dub 2021    

Už dlouho nebyla anketa a #odpoved_za_srdicko, tak to pojďme honem napravit 😉

Když sledujete cizojazyčný film, seriál, dokument - zvolíte si radši verzi s dabingem, a nebo s titulkama?

Já dřív preferovala dabing, ale už tak 10 let si vždycky radši vyberu originální znění doplněné titulkama. A přijdou mi ty filmy (nebo třeba seriály, že jo La Casa de papel 😂) tak milionkrát lepší a zajímavější.

Jak to máte vy?

Včera jsme si vyjeli do sadů. V podstatě to je už naše tradice po několik let. Akorát jsme změnili lokaci a našli si sad na Slovensku. :-P

#pepco

(2 fotky)

Dítě ve školce nechtějí tak muselo se mnou do práce. A můj šéf je božan. Nejen, že mu to nevadilo, ale v kanceláři mu postavil bunkr! ♥️

Ahoj všem, čistě ze zvědavosti.. třeba tu někdo takový je.. teď jak se hodně píše a mluví o covid odměnách pro NEluzkove zdrav. Zařízení..víte o tom někdo něco víc? Jestli se vám třeba šéf nezmínil nebo tak? Děkuju 🙂

avatar
88petule
Zpráva byla změněna    28. dub 2021    

ღ ZÁBAVNÁ SOUTĚŽ BRZY KONČÍ! ღ

Minulý měsíc jsme si v rámci soutěže i postů povídali o tom, jak jsou naše děti úžasné. Jaké dělají pokroky, jaká je to pro ně námaha a mnohdy dřina. Že se dokáží vyjadřovat pouze pláčem a jak dokonale vymyšlený celý ten fyzický i emocionální růst dítěte vlastně je. ♥

Tuhle soutěž jsem pojala z druhého konce. 😊 Jak vy, jako rodič, vnímáte všechny ty pokroky a rychlý růst vašeho mrňouska? Jaké emoce vámi mávají, když se třeba vaše dítko poprvé postaví? Když řekne poprvé „máma“? Co cítíte, když rozbije hrneček? Co když ho nestihnete chytit a spadne a následuje velký pláč? Je to emocionální smršť, souhlasíte? ♥👍

Pojďte pomocí 10 EMOTIKONŮ vyjádřit vaši emocionální smršť, kterou jste pociťovali nebo pociťujete během všech poprvé vašeho malého miláčka ♥
⬇⬇⬇
https://www.modrykonik.cz/blog/88petule/article/zabavna-soutez-o-super-premiove-kojeneck-9ksofy/

#soutez s #nestle

Bitcoin a ti druzí: Které kryptoměny by měl znát každý?

Ještě v roce 2016 byly kryptoměny známé jen pro hrstku nadšenců a geeků. Jenže raketový růst v roce 2017 dostal kryptoměny na titulní stránky novin a internetových portálů, což situaci zásadně změnilo. Nejvíce sledovanou kryptoměnou je dodnes Bitcoin, avšak vedle něj existují stovky dalších kryptoměn. A tři nejznámější si dnes představíme.

Bitcoin

Nejznámější, nejdražší a nejvíce obchodovanou kryptoměnou je Bitcoin. Bitcoin vznikl v roce 2009 a stal se průkopníkem blockchainu, což je sdílený soubor se záznamy všech transakcí, které v bitcoinové síti proběhly. Navzdory své popularitě je ale bitcoinová síť poměrně zastaralá a neefektivní.

K potvrzování transakcí dochází vždy jednou za deset minut, takže ani rychlost sítě není nijak oslnivá. Kontrolu transakcí a chod celé sítě zajišťují dobrovolníci (tzv. těžaři), kteří si tak mohou vydělat nové Bitcoiny. Problémem je, že těžbu ovládly velké farmy a pooly, takže jedinci si těžbou téměř nic nevydělají.

Ethereum

Druhou nejznámější kryptoměnou je Ethereum. Síť Ethereum sice vznikla za jiným účelem než Bitcoin, ale využívá k tomu také technologii blockchainu. Blockchain Etherea není pouhou elektronickou účetní knihou, ale lze na něj nahrát i speciální programy (tzv. chytré kontrakty). Díky tomu lze přes Ethereum provozovat decentralizované směnárny, burzy, online hry, kasina, ale třeba i platformy pro sdílení aut nebo kol.

Proč si myslíte, že jsou Češi ve službách často tak nepříjemní? Mám sice pocit, že se to lepší, žiju v hl. městě, kde je spousta cizinců, ale pořád mám srovnání ze zahraničí - Německo, Rakousko, Anglie, Francie, USA a taky to probírám s kamarády, kteří v těchto zemích žijí, já v některých zemích také strávila delší čas a bohužel je to tu opravdu problém, nechovají se tu často k lidem jako k zákazníkovi, k partnerovi. Měla jsem nedávno konflikt v lékárně, prostě jsem si jen nenechala líbit chování lékárnice, která měla problém sepsat se mnou protokol o reklamaci. Jaké máte zkušenosti v této oblasti a umíte se ozvat, když se k vám někdo nechová mile ale s despektem?

Každý to svoje. 💪🚜 Od té doby,co nám hned pod barákem staví dálnici,neděláme nic jiného.Pořád jsme venku a koukáme na bagry, náklaďáky,tatrovky... každý den dopoledne i odpoledne. Dneska byl u nás na vesnici ve firmě na traktory den otevřených dveří,tak tam jsme samozřejmě nesměli chybět. 💙

Pojďme si ze sebe udělat trošku srandu. Máte nějakou úchylku, věc, kterou děláte, i kdyby na chleba nebylo?

Když se nad tím zamyslím. V životě bych si nevzala černé ponožky, toaleťák vždy jedním směrem!!! a ohledně Úklidu hrou s firmou #vileda každý den (opravdu každý) přejedu nerezové kliky hadříkem. Ošmataný kliky jsou má noční můra 😁

Co vy? Jooo a ještě v lednici, etikety vždy dopředu 🙏

avatar
bachovy_esence_poradna
Zpráva byla změněna    27. dub 2021    

Doping energie: čerstvý vzduch, pohyb, objetí, svoboda! 🙂

avatar
vodnarka2013
Zpráva byla změněna    27. dub 2021    

Hlášení z testování 😁👍 dnes jsem zkusila Svěží čisticí gel a okysličující hydratační masku od Yves Rocher, řada Pure Algue. Gel má za mě dobrou konzistenci a svou práci odvede na jedničku. Stačí trocha na prst a krásné vystačí na cely obličej. Maska se má používat dvakrát týdně, nechává se působit 5 minut a pak se odstraní vlhcenym vatovym tamponkem. Pleť jsem po ni měla krásné jasnou a hydratovanou 😁 uvidíme co to s tím obličejem udělá po delší době používání. Edit - na obličeji tady mám zrovna tu masku. Je průhledná a na obličeji je cítit jak tvrdne. 👍 #test_yvesrocher2

Rano jsem vyzkousela prvni vyrobek z testovani, a to micelarni vodu 🙂. Je to moje ranni rutina, oplachnout oblicej vodou a pak pouzit cistici produkt. Oblicej mam ted trochu podrazdeny a suchy, protoze jsem byla cely vikend na slunicku a trochu jsem se spalila 😁. Takze zaverem - plet vycisti hezky, plet neni napnuta ani podrazdena.
#test_yvesrocher2

(2 fotky)
Strana