Výsledky vyhledávání pro slovo “Tr”
Také se už těšíte na jarní vylétování? 🤩
(Na to já se extrémně těším!)
Jaro je tu a s ním přichází ve větší míře výletování. ❤
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Víte, že malému bříšku rychle vyhládne, tak nezapomeňte zabalit s sebou nějakou svačinku.
My jsme včera jeli zkontrolovat babičku s dědou ❤ a nezapomněli jsme přibalit naši #musthave #nestle hotovku BEBA COMFORT, kterou stačí jen přelít z tetrapacku do lahvičky nebo hrnečku a dítko je v cukuletu spokojené.
💬 Máte vy nějaké #musthave 😊, které na výlety nebo mimo domov musíte brát s sebou (jídlo, oblíbenou hračku atp.)? Bez čeho se neobejdete?
Natálka má v kabelce mimo jiné ještě z Lego Duplo princeznu Annu a Elsu. 🙂 ♥
Ahoj Vám 🙂
Mám dotaz. jsem nezkušená a tak moc prosím o radu zkušené. Jsem dnes 4 dny od vynechání menstruace. TT negativní. Prsa mě pobolívají, ale podbřišek ne. Nemůžu ted cítít česnek a po ránu mám návaly na zvracení, ale nezvracím. Psychický stres si poslední měsíce neuvědomuji že bych zažívala.... Co mám dělat? Vyčkat? Volat Dr.? kdy zopakovat test?.....
Děkuji Vám všem 🙂
Opravdové štěstí 🥰🥰😍😍 Moji malí božani. Je to pro nás všechno zvláštní období, ale semklo nás nesmírně a já děkuji vesmíru,že mi dal tak báječné skřítky. A přestože denně selhávám (i když jen v maličkostech), milují mě bezpodmínečně. ♥️♥️♥️
Důkladné čištění pleti je pro její celkový vzhled velmi důležité. O tom není třeba polemizovat 😄 Nyní od vás ale chceme trošku upřímnosti. Čistíte si před spaním pleť vždy a za všech okolností?
A. Bez toho neusnu.
B. Sem tam nad tím mávnu rukou.
C. Můj odličovač je po záruce dříve, než ho stihnu spotřebovat.
Za každou odpověď vám zašleme 3 srdíčka. Sledujte nás a nepropásněte výzvu pro testování nové produktové řady výrobků na čištění normální a smíšené pleti PURE ALGUE od francouzské značky rostlinné kosmetiky YVES ROCHER.

Vitamin D3 jako kvalitní základ pro vaše miminko
Vitamin D je pro lidský organizmus velice důležitý. Reguluje metabolismus vápníku a napomáhá jeho vstřebávání a využití v organizmu. Je potřebný zejména pro kojence a batolata pro růst a vývin pevných kostí, a hraje rovněž významnou roli při tvorbě a mineralizaci zubů.
Co je Vitamin D?
Vitamin D je vitamin rozpustný v tucích a primárně se nachází ve dvou formách: D2 (ergokalciferol) a D3 (cholekalciferol) jako aktivní forma nacházející se u lidí, která je tak lépe vstřebatelná. Často si ho lidi asociují se slunečním vitaminem nezbytným pro kosti, imunitu a pod.
V dávnější minulosti odborníci účinky vitamínu D spojovali zejména se zdravím kostí a zubů. Při jeho nedostatku v dětství vznikala známá křivice (rachitida), a protože se zjistilo, že mateřské mléko a mléko všeobecně obsahují poměrně málo déčka, proto i dnes pediatři předepisují dětem vitamín D v kapkách.
Vitamin D je nepostradatelný:
- pro vstřebávání využití vápníku a fosforu
- k zachování normální hladiny vápníku v krvi
- při mineralizaci kostí a zubů
- podporuje normální funkce svalů
- pro podporu imunity
Holky, nemáte tip na dárek pro pětiletou holčičku? Sportovní potřeby máme v podstatě komplet, hraček má bambilion, knížek taky, papírnictví by mohla vybavit sama... Ideálně by to chtělo něco co je duhové a svítí, nejlépe živý letaci slon nebo tak něco 🤣
Velikonoční pékarna... Jako každý rok, kolem nás Velikonoce jen tak projdou... Ale abychom měli trochu sváteční atmošky i my doma, hecla jsem se a upekli jsme pár perníčků...
Tuhle rodinnou kroniku jsem vám tu už kdysi doporučovala, protože pokud rády zaznamenáváte rodinné záležitosti, nemůže vám doma chybět 😇
Máme k ní i první díl, kde jsou přehledně zaznamenány tradice a události celého roku - z té s klukama čteme moc rádi a fakt musím říct, že i já jsem se díky ní dozvěděla spoustu nových informací 👏
Ráno na mě na instagramu vyskočila soutěž právě o tu zaznamenavaci kroniku, do které se zapisují rodinné tradice a zvyky, takže pokud se vám líbí, zkuste své štěstí 🍀 soutěž najdete přímo na profilu Smart Press nakladatelství a běží jen do dnešní 18. hodiny 🍀
Vím, že mi spousta z vás psala, že vás kniha zaujala, takže se třeba bude někomu hodit❤️
Ps: dneska jsem po dlouhé době zase vytáhla "malovatka" z #dm a udělala ze sebe člověka 😂 Není to špatný pocit 😇
Hurá hurá tak jsme se dočkali 😊🌸 Už je to třetí noc kdy Ellinka usíná mezi 20-21h a vstává mezi 5-6h ráno. Snad to teď nezakřiknu a vydrží to aspoň chvíli 🤭 Nejstarší kluci se už KONEČNĚ naučili spát sami v pokojíčku,jinak pořád v noci cestovali k nám do ložnice. Kolikrát jsme je přenesli zpět do pokoje ale stejně zase přišli 🤔 Jediný nejmladší syn od narození spí krásně celou noc v postýlce 🥰 Ten přijde k nám do postele ráno jak se vzbudí a to se přitulí, přikryje a spinká ještě. Někdy je to fakt těžké,jsou to zlobidla ale Milujeme je a ani jeden den už si bez nich nedokážeme představit. ❤️❤️❤️
Holky, poraďte, jak se oblékat🤔 mám po dvou porodech s opravdu velkým břichem rozestup břišních svalů a i přesto, že mám pas (siluetu) úzký, tak mám hodně vystouplé břicho dopředu, že pořád vypadám jak v 6.mesici těhotenství ☹️ nejsem čerstvě po porodu a na cvičení nebo dietu nemám dostatečnou vůli 🙄 ráda nosím legíny s vyšším pasem a hlavně na gumu. V zimě mi pomáhá stahovací pás pod trikem, ale v létě nevím co 🤔 prsa taky nijak velký nemám, aby maskovaly to břicho 😁 potřebuju něco, v čem nebudu pořád jak těhotná a co bude pohodlné...

Vyhlášení Velikonoční soutěže s Fisher-Price
Všem přeji krásné Velikonoční pondělí 🐣
Přináším vám vyhlášení soutěže o Velikonočního zajíčka, tedy usínáčka Fisher-Price 🤩 Už jste jistě moc zvědaví koho potěší 🥰
🍀 Na koho se tedy tentokrát usmálo štěstí? 🍀
Generátor náhodných čísel vylosoval komentář č. 27 a ten napsala @monika_david 🎁🎉
Moc gratuluji k výhře krásného zaječího usínáčka a věřím, že se bude klukům moc líbit🐰
Všem ostatním děkuji za účast v soutěži 😉
Prosím radu - jaké kvalitní magnesium užívat při kojení? Nebo něco jiného co by pomohlo proti špatné náladě a stresu?
Velikonoce_klapka II
Nevím, zda to již bylo.. ale je to jako ze snu.. kopírujeme snad minulý rok? Neříkal mi snad někdo abych vydržela Velikonoce 2020? pominou a bude lépe? Není to tak dávno..a hele máme tu opakování....:(
Jsem člověk, který řeší hodně věcí hned, teď, za minutu je pozdě. Okamžitě dát odpověď na otázku, reagovat, nečekat.. ale když nějaký čas pomine.. dám myšlenky dohromady.. snažím se přijít na nějaké pozitivum.. něco, co mne nakopne, dá mi sílu jít dál.
Nevím, jak to máš Ty.. ale moje věta "udělám to, až budu mít čas" se v mém životě objevuje dost často. Mám několik věcí rozpracovaných, nemám čas se k nim vrátit. Mám rozečtené knihy.. mám rozepsaný životopis, mám nedošité věci, mám rozmalovaný obraz.. mám, mám.. ale vlastně nemám čas.
VELIKONOCE. Možná si také kladeš otázku: co jak? kde s kým? proč?
Velikonoce letos pro mne budou a jsou klidné. Žádné návštěvy, žádný hromadný úklid všeho nemožného.. žádný stres. Snažím se to uchopit "jinak"
Vlastně každý žije "jinak". Já k životu potřebuji lidi kolem. Dobíjejí mi baterky. A tak mne lockdown doslova zabíjí... ale nenechám se. Jsem si vědoma, co může způsobit izolace člověka.. ale hold nařízení vlády je nařízení a i když se mi nelíbí, míním ho respektovat.
Krásný večer, už dlouho jsem tu pro vás neměla hádanku 😇 Tak to pojďme napravit - my dnes výletili po stopách pohádek a zajímá mě, zda víte v jaké pohádce si zahrál tenhle mlejn 😍
NEpište do komentářů jméno pohádky, ale pokud víte, dejte zprávě lajk 👍
PS: A mám tu malou nápovědu 😊
"Ať už peklo bylo, nebo nebylo, vymyšleno bylo dobře. Když se kolem sebe rozhlédneme, vidíme, že ještě dnes spoustě lidem peklo chybí. To víte, ono nikdy nedělá dobře, když si někdo může myslet, že zlo zůstane nepotrestáno! "
Už je na svém místě a vypadá skvěle 😍 Co myslíte?
A kdo? Přece nový Lumalou usínáček, který Nelinka dostala k 2. narozeninám od #fisherprice ❤ Přesně něco takového jsme teď potřebovali a úplně nám do toho pokojíčku zapadl. Časem vám napíši jaký má u nás úspěch a ohlas 😉
🌸NoTube doma_47🌸
Je začátek měsíce, venku konečně jaro. Užíváte si to také? My ano. Nasáváme krásné počasí a sluníčko, co to jde. Je to prostě paráda. 🌷🌞
Tánička se pořád snaží hezky papat. Jsou dny, kdy jí to jde hůř, ale vždycky sní prakticky vše, co jí dám. 🙂 Od doby, co jsme doma z NoTube papá dobře zatím nejdelší dobu v kuse. Pevně doufám, že ji to vydrží a bude se jen zlepšovat. 🙏
Kousání jí pořád moc nejde. Samotné kolečko okurky nebo křehké sušenky zvládá dobře, ale třeba kousek masa a vše, co je potřeba víc žvýkat, to ne. Kousky v jídle jsou pořád také problémem. Jakmile má v jídle větší kousky než rýže, dáví se. Proto vše pořád převážně mixuji. Nevadí mi to a snažím se být trpělivá. Jednou to snad půjde. 🙂
Jinak ale Táni papá a to je to hlavní. Sondu používáme jen na vitamíny 🙂
V týdnu jsme navštívili genetiku. Paní doktorka byla z Taťánky doslova nadšená. Líbilo se jí, jak je vnímavá a akční. Vlastně jsme se tam byli jen podívat, aby si mohli zaznamenat, vše, co Táni umí a jak se vyvíjí. Ptala jsem se jí, jestli v české databázi našla někoho, kdo má úplně stejnou diagnózu, jako Táňa. Věřte nebo ne....nenašla nikoho. V ČR není nikdo, kdo by měl stejnou mutaci na 17.chromozomu, jako naše dítě. Nebo aspoň nikdo, kdo by byl v databázi zapsán. Trochu mě to zamrzelo, protože se opravdu nedozvím, jak by na tom Tánička mohla v budoucnu být a co nás třeba čeká. No, nevadí....budeme věřit a doufat, že se vývoj nezastaví a ona bude pořád tak šikovná 🙂🙏
Jak jste si už možná všimli, dávala jsem sem jednu krásnou fotku s Taťánkou. Mám jich v rukávu mnohem víc a tak se o ně tada pochlubim. Musím na ně totiž pořád koukat. Ten náš malý vysmátý čert je na nich prostě boží 😍😍😍
Mějte krásné jaro a užijte si velikonoce 🐰🌷 a hlavně...jídlu zdar ✌️
Krásný sváteční večer 🙏
nezahálíme, takže posíláme do světa - právě teď novou pohádku 🌹

Jak a proč je důležitá péče o oční okolí?
Jak správně pečovat o oční okolí?
Pleti věnujeme pozornost nejvíce, ale často zapomínáme na oční okolí, které si zaslouží rozhodně mnohem více času a speciální péče, aby se eliminovala tvorba vrásek a tmavých kruhů.
Kůže kolem očí patří k té nejcitlivější a je velmi tenká. Protože kolem očí je malé množství mazových žláz, tak má tendenci k častějšímu vysušování, které zapříčiňuje projevy stárnutí.
Kdy věnovat očnímu okolí pozornost?
Ztráta hydratace se snižuje a začíná se projevovat po dvacátém roku života. I když vás vrásky zatím příliš netrápí, tak byste péči o oční okolí rozhodně neměli podceňovat. Čím dříve s péčí začnete, tím více oddálíte tvorbu vrásek.
Odličování
Hezký den, pamatuji si,že tu dříve byla nějaká bytová designérka. Potřebovala bych navrhnout kuchyň, je tu někdo takový?
Dle plánu za vámi ještě dnes běžím s výsledky 💙 MODRÉ SOUTĚŽE 💙 o DOBRŮTKY od Nestlé. V úvodu vám chci velmi poděkovat za krásnou účast s více než 400 komentáři. DĚKUJI. 💃
Teď udělám radost já vám a ráda bych vám rovnou představila 3 šťastné výherkyně. 💃
Generátor náhodných čísel dnes vybral tato tři čísla : 💙 66 💙 341 💙 421
Pod těmito čísly vložily komentáře tyto tři maminky :
🎁 @levandulina
🎁 @theolik
🎁 @mmmmmartinka
MOC VÁM A VAŠIM PRŤOUSKŮM GRATULUJI K VÝHŘE! 🎉 🎁 Brzy se vám ozvu do soukromé zprávy.
Všem zúčastněným za účast, která mě potěšila, posílám alespoň SRDÍČKO. 💙
No a jaké že byly odpovědi na soutěžní otázku : "Jakou domácí práci nevykonáváte rády?" 😊
Přesně 80 z vás napsalo, že nesnáší žehlení. TO JE TOP 1 NEJHORŠÍ DOMÁCÍ PRÁCE. A já musím jen souhlasit. 😀 Na dalším místě je UMÝVÁNÍ OKEN. To nemá rádo 51 z vás. UTÍRÁNÍ PRACHU nemá rádo 29 z vás a VYTÍRÁNÍ podlah nemá rádo 27 z vás. Tak zítra padla, jo? 🙂
A abych nezapomněla, ještě vás se mnou čekají dvě soutěže, těšíte se?? 😍 💙
Ženy znalé nakupování on-line v Ikee 😁 prosím vás když chci platit přes to jejich GoPay G co to je? Tam si musím zaregistrovat kartu nebo to prostě jen pošlu ze svého účtu jako klasický bankovní převod?
Mate někdo prosím zkušenost s nepadaci dekou do sportovního kočárku? Je to lepší než fusak ? Odkud případně mate - krom Pinkie 😂 kde jste si třeba nechali usit ?















