Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

Z deníku anonymní matky:
I. Intelektuálské večery

Děti spí. Dnes večer to oběma trvalo do čtvrt hodiny. Pohádka! Rýma odsátá, slzičky otřené, jedno dítě vyčůrané (kéž to vydrží až do rána), druhé přebalené (kéž to plína vydrží až do rána), prso nahradil dudlík (kéž to... no však to už znáte samy).

Děti spí. Nádobí umyté, hračky naházeny do kouta, abychom o ně v noci po cestě na záchod nezakopávali (ne, v tom lepším případě to sice do rána určitě nevydrží, ale aspoň to stihneme, navíc je jen otázka času, kdy budeme vzhůru i s druhým a zase odsávat rýmu). Čas na to, odložit mateřský plurál, sáhnout po kvalitní literatuře a pokračovat v sebevzdělávání. Haha. Ha. Ne. 

Už tu zase jak trubka sedím půl hodiny s mobilem v ruce, sjíždím mateřské weby, premýšlím nad nákupem nových bačkůrek, rozčiluji se u diskuzí na sociálních sítích a jsem v sedmém nebi, že po mně nikdo nic nechce. Můžu se zvednout a jít na záchod. Sama! Nikoho nemusím hlídat, aby si nerozbil hlavu o držák na toaletní papír, a nikdo se mě nepřijde na nic zeptat!

(A mami? Ano, miláčku?

Co teď je? Odpoledne.

A pod námi je co? Taky záchod.

Femibion je doplněk stravy pro ženy, které plánují miminko, jsou těhotné, nebo kojí (Femibion 1, Femibion 2 a Femibion 3).
Už jen svým zařazením – DOPLNĚK stravy, nám ukazuje jednu velmi důležitou informaci – tím zásadním, obzvláště v tomto období, by vždy měla být pestrá a vyvážená strava. Femibion ji pak doplní především o velmi důležitý folát (aktivní formu kyseliny listové) a další mikroživiny, pečlivě vybrané pro maminku i děťátko přímo v daném období.

#femibion

avatar
mariegroth
Zpráva byla změněna    13. led 2021    

Kde jsou ty časy, kdy jsem se dokazála sbalit třeba i do jednoho batohu. S dítětem to někdy vypadá tak, že musíme sbalit celý barák :D.

Snažím se tedy alespoň brát věci, které mají víc využití a/nebo jsou vysoce praktické. Cestovní mistička se nám osvědčila na lesní plody, ale i kašičku. Také se dá do ní zacvaknout plastová lžička. Lahvička z obrázku má ještě jednu savičku a to tzv.přechodnou, která je ideální pro děti, které se teprve učí pít z prvních hrnečků.

#drbrowns

Produkty:

lahev - https://bit.ly/39JPhDJ
miska -https://bit.ly/35OC6A7

Ahoj holky , neni tady mezi Vami právnička z oddělení zdravotnictví ? Potrebuji jen maly dotaz .. dekuji

avatar
apacheeeAMBASADORKA
13. led 2021    

POZORNOST za leden 🎁

Ani v novém roce nevynecháme to, že každý měsíc společně s #dm odměníme jednu aktivní maminku (uživatelku) v naší skupině 😍
https://www.modrykonik.cz/group/8708/

Tentokrát se můžete těšit na hodně praktickou záležitost, ale doufám, že vám to nebude vadit. Vybrala jsem pro vás svůj "nejoblíbenější" prací prostředek - Denkmit nature prací gel na barevné prádlo🛒
🍀 aktivní již od 20 °C
🍀 ekologická náhradní náplň - o 64% méně odpadu
🍀 speciální formule odstraňující fleky

Opět platí stejná pravidla hry - stačí se s ostatními podělit o svůj tip, ukázat svůj nákup, sdílet recept,... Prostě cokoliv, co může inspirovat ostatní. Tahle akce tak rozhodně není o tom přidat co nejvíce příspěvků, abyste "vyhráli", stačí klidně přidat jen jeden příspěvek.

Těším se na vaše příspěvky!❤ A děkuji, že jste 👏

avatar
sarkav
Zpráva byla změněna    13. led 2021    

Ahoj, prosím je tu někdo kdo má nevidomé dítě, nebo se zbytky zraku? Potřebovala bych se něco zeptat, děkuji ❤️

Nove paradigma

WEF: "Předpovědi" pro rok 2030 - Můžeme to udělat v konkrétních termínech!
Autor: Dirk Müller
https://www.cashkurs.com/demokratieplattform/beitrag/wef-vorhersagen-fuer-2030-was-koennen-wir-konkret-tun/?fbclid=IwAR2N9_v-zAHWKYlyDqz9BifYjiMkJnV26ilicQWaYjdsxZmaAQ13Ymi2Uko
Světové ekonomické fórum (WEF), mluvci orgán světových ekonomických elit, nam zveřejnilo sve cile cíle pro rok 2030 v neuvěřitelně upřímném video spotu. Jak se s tím můžeme vypořádat – a co může každý z nás skutečně udělat, aby se připravil?
Tato doporučeni "Co mohu dělat!?" – videné z mého osobního hlediska, jsem pridal na konci článku. Doufám, že vám pomohou.
1."You´ll own Nothing and you´ll be happy. Whatever you want you´ll rent.“
Nebudeš nic vlastnit a budeš šťastný... protože vám za poplatek půjčíme vše, co potřebujete. Samozřejmě, někdo musí vlastnit všechny věci, které si půjčíte. Budete zcela v naší moci, protože kdykoli jste neposlusni, zvýšíme poplatek za půjčku nebo vám to přestaneme půjčovat. Proč my tyto věci vlastníme a nepůjčime vam to, když nas to dělá tak šťastne!? ... Protože nejsme ani z poloviny tak blby jako ty!
2.„The US won´t be the world´s leading superpower. A handful of countries will dominate.“
USA už nebudou dominantní supervelmocí... a ani nikdo jiný... protože oslabíme ty do tedka silné státy do té míry, že už nikdo nebude moci dominovat. Tak budeme moci diktovat všem předním politikům, tem zavislym na nasich penezich a vlivu, co mají ve svych narodech prosadit. Tim budeme udrzovat rovnovahu sil a popř. je vyprovokujeme proti sobě. Žádný stát a ani budoucí politik uz nikdy nebude dost silný na to, aby se proti námi postavil.
3.„You won´t die waiting for an organ donor. We won´t transplant organs. We´ll print new ones instead.“
A samozřejmě my budeme rozhodovat o tom (ty už nic nevlastníš) kdo dostane orgány k transplantaci. Dostane to jenom ten jehož život stojí za to, aby žil – a nekdo bohužel nedostane nic protože byl zatřiděn jako zbytečný jedlík. Etika už nebude platná. Dárcovstvi orgánů uz nemusí být dostupné všem, protože tyto orgány budou pouhym ekonomickym předmetem na trhu nabídky a poptávky.
4.„You´ll eat much less meat. An occasional treat, not a staple. For the good oft he environment and OUR health.“
Jojo, my myslime nas, ne tebe. Prece jsme rekli MY!!! V budoucnu budete jíst hmyzí hamburgry a náhražky masa. . . skutečné maso bude pouze při zvláštních příležitostech. To vsechno budeme delat pro životní prostředí a NAŠE zdraví (teď mám na mysli NÁS
https://www.zerohedge.com/geopolitical/world-economic-forum-encourages-plebs-eat-weeds-drink-sewage
5.„A billion people will be displaced by climate change. We´ll have to do a better job welcoming and integrating refugees.“
Miliarda lidí opustí svou bývalou vlast a my budeme muset nad tim intenzivneji pracovat, aby se u tebe cítili dobře a abys ty proti tomu nekladl odpor. Každý má právo vybrat si své budoucí místo pobytu, protoze pro nas jste si vsichni rovni. Tedy stejne bez práva a nedůležiti. Nám to je jedno, kdo a kde nám bude sloužit. Protože nejste jeste vsichni stejni, udelame z kazdeho vas stejne rovnopravneho.
6.„A billion people will be displaced by climate change. We´ll have to do a better job welcoming and integrating refugees"
Znečišťovatelé ovzduši budou muset platit za emise oxidu uhličitého. Za uhlík bude celosvětove jednotná cena. Uděláme fosilní paliva všeho druhu tak drahá, že si je nikdo z vás už nebude moci dovolit. To pomůže, aby se fosilní paliva dostala do historie.
7.„You could be preparing to go to Mars. Scientists will have worked out how to keep you healthy in space. The start of a journey to find alien life?“
Připravte se na to, že se brzy potvrdi existence mimozemského života, protože pokud chcete lidi spojit do jedne komunity, vždy potřebujete "my" a "ty ostatní" a "Novou hranici" jako společný cíl. Brzo se nám povede ovládnout cely svět a k tomu potřebujeme vytvořit "Jeden svět" a "Jedno lidstvo", které nám budou oddani. A pak potřebujeme vytvořit take "ostatní"... a ti mohou samozřejmě pocházet pouze z jiné planety. Proti těm ostatním “tam venku" se musíme sjednotit a musíme vytvorit "Novou hranici" v nekonečném vermiru". Žádný vládce nikdy nevládl nad říší, aniž by nepoužil skutečného nebo imaginárního nepřítele zvenčí jako scénáře trvalé hrozby, který ospravedlňuje to či ono opatření nebo aby jednoduše lide staly za vládcem proti „společnému nepříteli“. Proč bychom se my měli bez teto vyhody obejít?
8. Western values will have been testet to the breaking point."
Západní hodnoty (Lidská práva a demokracie) selhaly.Výraz západní hodnoty zahrnuje lidská práva, zejména právní stát a demokracii, jakož i individualismus a toleranci. Ano, to vam rikame zcela otevrene. Západní hodnoty (Lidská práva a demokracie) selhaly.Byla to pěkná epizoda soudobých dějin, ale nás to nadlouho omezilo v plném výkonu moci. Ale teď, naštěstí pro nás, jsme to přivedli ke konci. Připravte se na opak každého z nich. Protože my víme, co je dobré a správné - pro nás - a budeme se organizovat centrálně tak, jak to dělali všechny rozumné elity před těmito směšnými západními hodnotami.
9.„Checks and balances that underpin our democracies must not be forgotten.
Nesmí se zapomenout na kontrolu a rovnováhu sil. Ani my nezapomeneme: -) ... určitě budeme kontrolovat ty z vás, na které přeneseme odpovědnost, a zajistíme, aby se nikdo z vás nestal příliš mocnym ... rozhodne se budeme řídit zásadou „Rozdel a panuj".
Jak jsem na zacátku zminoval, nadále uvádim mé myšlenky, co by každý jednotlivec mohl udělat pro naši společnost.
Ad 1) Sledujte, abyste získali co největší ekonomickou nezávislost. Žádné leasingové auto, ale platte v hotovosti... a pokud najdete starši model bez satelitního připojení, tím lépe. Ne Spotify, ale spíše CD s přehrávačem. Ne Kindle, ale kniha z papíru. Ne půjčovna kol, ale vlastni jizdni kolo, ktere je treba udrzovat v pojizdnem stavu.
Ad 2) Spolehněte se co nejméně na státní instituce. Posilujte soukromá osobní přátelství a sítě v analogovém (ne digitálnim) prostoru. Pokud máte pochybnosti, pomohou vám víc než státní instituce... Řekové to vědí po staletí.
Ad 3) Snažte se abyste zůstali zdraví tak dlouho, jak je to možné. Sport, výživa, pozitivní přístup k životu. Jakmile se stanete závislými na zdravotním systému, již nejste zcela nezávislý.
Ad 4) Méně masa není vůbec špatné. . . Pokud se nyní podíváme na dobrou kvalitu a původ a raději jíme méně a rozumne. Jestliže si na to zvykneme, pak to pro nás nebude tak těžké, až se to stane novou normou.
Ad 5) Soucastná národnost a etnicka přislusnost se rozpustí – i když ne zcela dobrovolně. Ale potřebujeme soužiti a komunitu, protože lidstvo odevždy existovalo ve společnosti. Tahle komunita je přímo kolem nás. Skuteční přátelé, rodina, sousedé, sportovní kamarádi a hobby komunity. Pojďme kultivovat nejdůležitější komunity přímo kolem nás. Členství ve skupinách v osobním prostředí bylo vždy cennější a důležitější než národní příslušnost.
Ad 6) udržujme si mobilní nezávislost v tomto elektrifikovaném světě. Ješte dlouho potrvá, než vozidla se spalovacim motorem a veteráni (!?) budou vykázány z ulic. Nechte si kolo a dejte se znova na turistiku. Každá forma individuálního pohybu je kus svobody. Když “jini” rozhodnou, kdo může nastoupit do letadla, vlaku nebo autobusu, kdy a za jakých okolností (zdravotní pas atd.), měli bychom být spokojeni s každým kusem individuální možnosti pohybu, která není závislá na vůli ostatních.
Ad 7) Již nyní se množí (pripravuji nas) články v renomovanych publikacich, údajně stejně renomovanych zdrojů o "kontaktu" s "něčím z venku". Buďme připraveni na to, že cetnost techto zprav se zvýší a v určitém okamžiku se stane to, co se tak často děje: včerejší konspirační teorie se stane obecnou znalostí zítřka. Nezáleží na tom, jestli je ten příběh pravdivý nebo ne. Je to nezbytný cíl, aby se lidstvo sjednotilo, tim že konečne všichni budou veřit na tu stejnou “pohádku”. Nenechme se z toho vyděsit, až se zprávy zhustí. Ale zaznamenáme to - a pokud k tomu dojde - lhostejně, aniž bychom se nechali pobláznit. "Mimozemšťané!? ... Ano, ano... Já vím... vyridte jim pekne pozdrabe, a odejdete...."musím jít na tenis".
Ad 8) Přestože velká část naší předchozí demokracie byla spíše iluzí než realitou, je důležité, abychom ji nenechávali zničit, ale abychom ji zachovali všude tam, kde je to možné - a především abychom ji žili.
Nemůžeme změnit velký svět, ale můžeme udělat tu malou část světa, kde se pohybujeme každý den. Pokud to udělá velke mnozstvi lidí, pak... a teprve potom... se zmeni celkový obraz.(Kaleidoskop)
Takže to je přesně to, co můžeme a musíme udělat. Každý den být příkladem pro naše bližní, žít a osvojit si hodnoty, které považujeme za cenné a žádoucí, a nenechávat se ovlivnovat iluzemi druhych.
Založme komunitu, přinášejme do našeho životního prostředí mír, respekt a porozumění. A co je nejdůležitější, zůstaňme pany našich myšlenek a emocí a nedovolme, abychom byli nuceni k negativním myšlenkám a emocím. Jsme to, co si myslíme, a naše myšlenky vytvářejí realitu.
A nakonec stále existuje naděje, že tento přehnaný kritický pohled na plány do budoucna je zcela neopodstatněný a že nakonec to bude skutečně tento odvážný a krasny nový svět, který nám muži, ženy Svetoveho ekonomickeho fora vykreslují. I to je mozna volba. Než to budeme vědět, zbývá ještě devět let. Do té doby si užívejme života s radosti a vdecnosti na teto krasne planete, infikujme tim druhe a predejme to dalsim generacim.
Delejme to, co bychom meli delat vzdy ..... to nejlepsi

To tak jdete s dítětem na očkování, na které vás pediatra pozvala a domů odcházíte BEZ očkování a s vyjádřením, že v ČR je těch dávek divně moc a další už píchat slovenská dr. nebude. 🤷‍♀️ Vím, že očkování je citlivé téma a nerada bych rozpoutala válku... Jen konstatuji, že mě to docela překvapilo. 😊 A dívenka usmátá a spokojená..

Holky prosím, už jsme doma lehce zoufalí, kdo má zkušenost či radu...Naše dvě děti (2 a 6 let) s námi spí v ložnici, malá v postýlce a starší s námi v posteli. Bylo by to všechno krásné, kdyby se malá několikrát v noci nebudila a neměla nějaké požadavky, které jsou většinou nesplnitelné (buď nelze nebo nechceme), jenže ona když prostě není po jejím tak řve tak, že jsme pak všichni několikrát za noc vzhůru a malej pak ráno do školky vstává a je jak přejetej parním válcem...Nemáte prosím někdo radu, aby malá spala klidněji, ideálně celou noc? Nebudí se na kojení ani flašku, to jsme odstavili už dávno, teď se budí jen na vodu (ale třeba 4x za noc) a pak kolikrát chce světlo, pak že je moc tma, pak chce zpívat....a to se prostě ve 3 ráno nedá :-/ Mě je hlavně líto toho staršího, že se nevyspí....A stěhovat ho do pokojíčku nechci, dokud nebude chtít on, takhle by to bylo že musí a bylo by to pro něj jako za trest. Říkám si, jestli by nepomohlo přestěhovat jí, ale zase abych si pomohla, když si představím že za ní budu x krát za noc lítat, to budu nevyspaná stejně jako jsem teď :-/

avatar
mariegroth
Zpráva byla změněna    12. led 2021    

Ptáte se mě a zároveň se divíte, že vlastně můžeme tady do těch zábavných parků jít a přijde vám to až neskutečné. Samozřejmě narážím na restrikce kolem covid.

Omezení, případné karantény a atd. je dané stát od státu. Obecně řečeno, demokratické státy USA mají mnohem víc omezení, než republikánské státy. Život ve Washingtonu je hodně omezený. Roušky, obchody na minimální kapacitě, restaurace otevřené jen na jídlo s sebou. Na Floridě se musí na mnohých místech nosit roušky, ale jinak je život poměrně normální.

Tady si dáváme oběd v Harry Potter World U Tří košťat. Roušky se v parcích mohou sundat jen u jídla. Ale musíte sedět. Žádné popíjení za pochodu. Výjimkou jsou malé děti.

Až se vrátíme do Washingtonu, budeme si dělat covid test a budeme v karanténě.

#drbrowns

Produkty:
Hrnek - https://bit.ly/3oW00kN
Taška - https://bit.ly/3qwx3MR

Víc nepotřebuju♥️🦋🙌🌞

avatar
88petule
Zpráva byla změněna    12. led 2021    

Abych dnes měla klid na vaření, vyslala jsem děti s taťkou před dům bobovat. 😋❄ Oni mi občas mávají během bobování do okna a já je zase na tajňačku pozoruji. 😁 Už od rána u nás božsky sněží a já musím uznat, že mě ta sněhová nadílka za oknem opravdu doplňuje ztracenou energii. 🤩❄
PS : Tatínek i holky teď stepují u radiátorů a kontrolují, zda už nemají oblečení suché, aby mohli do závějí skočit znovu.

Jelikož aktuálně prodejny PEPCO otevřené nejsou, rozhodla jsem se posvítit si na zboží #pepco dostupné online na mall.cz . Budu vám proto postupně přidávar tipy na námi ověřené zboží, které stojí zato koupit.

Začnu tím, co je u nás denně v provozu. PASTELKY. Úplně mě okouzlily pastelky z linku níže. Jsou to takové ty pořádné pasteky, které krom skvělé pigmentace nabízí i bytelnost, jelikož jsou hodně hrubé a s grácií přežívají denno-denní pády ze stolu. Tuha prostě pořád drží! Navíc je k nim i ořezávátko, což je obří výhoda, protože sehnat nějaké pro tenhle rozměr pastelek je nadlidský výkon!

Za nás pastelky Bambino mají 10 z deseti a mohu je doporučit. 🙂

https://www.mall.cz/pastelky/pepco-drevene-bamb...
https://www.mall.cz/pastelky/pepco-drevene-bamb...

Staň se moderátorkou bazaru

Ahoj 🙂 

V bazaru nám přibývá hodně inzerátů, přibývají nové kategorie a proto hledám nové moderátorky bazaru, které by v bazaru chtěly pomáhat.

Pokud ráda v bazaru nakupuješ/prodáváš a záleží ti na tom, aby byl náš bazar kvalitnější a bezpečnější, přidej se k nám. 

Všechno důležité se dozvíš ode mě a v naší skupině, kde si navzájem radíme a pomáháme.

Každá moderátorka má svou kategorii, které se podle vlastních možností věnuje. Větší kategorie mají více moderátorek, které mají dohodnutý systém spolupráce.

Další články o bazaru Modrého koníka:

Tvoření, hraní a zábava.
Děti můžou jak vystřihovat, tak psát a hlavně si zahrát.
Na kolečka jsme použili "pogumovaný papír" ( nevím jak to nazvat 😂) a hrací pole čtvrtka.
Výroba byla rychlá, jednoduchá a hra má úspěch i po několika dnech

avatar
mariegroth
Zpráva byla změněna    11. led 2021    

Jedna vec, kterou byste meli vedet o Disney a Universal parcich - cekaci doba na atrakce muze byt opravdu dlouha. Pokazde, kdyz otevrou novou drahu, tak je cekaci doba nekolik hodin. Na Harryho Pottera se pry stalo SEST hodin (na drahu v bance u Gringotu).

My meli vcera stesti. Bylo pomerne chladno, leden je pro ne tak trochu mimo sezonu, takze jsme nikde dlouho necekali. A samozrejme bych Mavericka v dlouhych frontach netrapila. Tady na fotce cekame na atrakci z Pandora sveta, projizdku po podzemni rece. Krasa! Maverick si porad chtel lehat na zem :D

Jestli je ale neco “must have” do techto parku, pak je to urcite pohodlne obleceni, boty, spousta piti a nabity telefon.

#drbrowns

Hrnek - https://bit.ly/3oW00kN

Holky co vam zabralo na molusky. Male se udelaly dva pupinky a sem tam uz se objevuji malicke dalsi dle vseho to molusky jsou ale rada bych se tomu odstraneni vyhla

avatar
apacheeeAMBASADORKA
11. led 2021    

Abych byly upřímná, tak v posledně době znám jen práci, práci a zase práci. Volný čas v podstatě nula. No a minulý pátek to na mě padlo a myslím, že je na čase trochu zvolnit 😇

Tuším, že dneska to bude moc krásný večer. Jen ráno budu po tomhle maratonu hodně těžko vstávat, protože u knížek nikdy nevím, kdy mám dost a čtu, dokud ji nedoctu 🙈

avatar
petuliiik01
Zpráva byla změněna    11. led 2021    

Občas přemýšlíme, kam bychom tu Nelču zavřeli 😃 Dnes nám dala horký tip 👍 Chtěla dovnitř i s Beatbem 😃 Vypadá to, že tu zimu teď už nějak přežijeme 😁
Kéž by tam chtěla být zavřená aspoň hodinu 😃🙏
#fisherprice

(2 fotky)

Jak se vyznat v dětských kočárcích? Poradíme vám!

Hluboká korbička, sporťák nebo golfáč. Nic vám to neříká? Nebojte – po přečtení tohoto článku už od sebe jednotlivé dětské kočárky v klidu rozeznáte. A navíc zjistíte, který z nich je pro vás a vaše miminko ten pravý.  

Kočárek vybírejte podle věku dítěte

Dětské kočárky se od sebe liší především tím, pro jak staré miminko jsou určeny. V hlubokém kočárku budete vozit několikaměsíčního kojence, ve sporťáku dvouleté batole a v golfovém kočárku svezete unaveného tříletého caparta.

Klasický hluboký kočárek

Kočárek s hlubokou korbičkou se zpravidla pořizuje ještě před narozením miminka, které v něm budete vozit přibližně 6–9 měsíců. Při výběru kočárku dbejte na to, aby byla korbička dostatečně prostorná – v zimních měsících do ní totiž budete miminko ukládat zabalené v objemném fusaku. Co potěší každou maminku, je odpružení, díky kterému uspí i toho největšího uplakánka, a spodní úložný prostor například na nákup. 

Připravte se ale také na to, že hluboký kočárek nepatří k těm nejpraktičtějším. Je poměrně těžký, hůře se s ním manipuluje a složit ho bývá takřka nadlidský úkol, zvlášť když v druhé ruce držíte miminko. 

Jsme si s detma koupili novou hru. Hral s nama manzel, ktery Harryho videl parkrat a jen tak jednim okem a uplne nas rozdrtil 😂😂😂

Hezký den, už jsem tak nasr..... Elektronickou cigaretu si koupíte ale dítěti bačkory prostě ne vše na objednání ale já je potřebuji hned 😭😭 ať už jde naše vláda do prd... s těma narizenima chce se mi z toho brečet

Snažím se teď používat Steam mop od firmy #vileda pravidelně a řeknu vám, je to na těch spárách neskutečně moc znát.

Dnes jsem dělala pravidelnou údržbu - je to opravdu důležité. Jednou za čas vyčistit mop jakýmkoliv přípravkem na čištění presovače. Přeci jen, trysky je potřeba čistit 🙂

Tropické MANGO. Díky své zajímavé chuti lidé buď toto ovoce milují nebo ne. Jak je tomu s tímto ovocem u vás? LIKE 👍, jestli máte mango rádi. Do komentáře mi napište, jak ho máte nejraději. 😍

Já vám na rozjezd tohoto ❄ týdne přínáším s Natálkou v bodech pár zajímavostí právě o tropickém ovoci mangu :

🥭 Mango zvyšuje obranyschopnost organismu.
🥭 Mango působí blahodárně na psychiku.
🥭 Mango má pozitivní vliv na nesoustředěnost, nespavost i nervozitu.
🥭 Mango kladně působí na kvalitu pokožky.
🥭 Mango je zásobárnou železa a dalších důležitých vitamínů. Doporučuje se tedy zařadit pravidelně do jídelníčku pro těhotné a kojící ženy. 💡

V kuchyni se mango hodí do ovocných salátů, smoothies, ale můžete z něj připravit i marmeládu.

Z naší 5 členné rodiny mají mango rádi všichni. Natálka si ho občas dopřeje i jako 100% mango pyré v kapsičce.

#nestle

Strana