Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

Testování plasmakosmetika

Dnes to jsou dva týdny, co mi kurýr doručil balíček a já ho s velkým nadšením rozbalila. Mé nadšení pokračovalo i po rozbalení, vykoukli na mě krásné lahvičky s krémem a gelem. Ještě ten večer po odlíčení jsem nanesla krém.

Jelikož mám pleť mastnou už normální, tak mi po nanesení krému vadil mastný film, kterému trvalo, než se úplně do pleti vstřebal. Ale zase se mi líbila krásná vůně krému. 

Druhý den jsem začala i s testováním gelu. Protože mám nenechavé ruce, měla jsem zrovna na tváři rozškrábaný pupínek. Místo se po pár dnech krásné zahojilo. 

Asi po týdnu testování se mi ale začali dělat pupínky. Což mě mrzelo už tak mám s nimi problémy. K tomu mi došel Plasmagel 😏. A žádný zázrak se zatím nekonal. A nekonal se ani po 14 dnech testování. 

Takže co se mi líbilo? 

✔️Krásné balení.

avatar
apacheeeAMBASADORKA
8. pro 2020    

Adventní kalendář s dm - soutěž číslo 6 🎉
--------------------------------------------------------------
V dnešní soutěži si zasoutěžíme o dárkový set pro muže - od privátní #dm značky alverde.
🎁 sprchový gel 3v1 & tělový fluid
🎁 certifikovaná přírodní kosmetika
🎁 set s výtažkem z ginkga a kofeinu obsahuje sprchový gelu a tělový fluid
-----------------------------------------------------------
Jak se do soutěže zapojit?
1. Dejte lajk této zprávě 🙏
2. Do komentáře mi odpovězte na otázku:
Pokud byste měly naprosto neomezený rozpočet na koupi dárku, čím byste svému muži/partnerovi/příteli udělaly největší radost?

Soutěžní komentáře můžete přidávat od této chvíle až do středy 9. prosince do 8:00.

Více informací najdete zde:
https://www.dm.cz/alverde-men-darkovy-set-men-s...

avatar
ivakalinova
Zpráva byla změněna    8. pro 2020    

SOUTĚŽ UKONČENA - Adventní kalendář s firmou #vileda - okénko číslo 8
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

Dnes budeme soutěžit hadřík ACTIFIBRE a balení houbiček PUR ACTIVE.
Hadřík je ideální pomocník pro všechny druhy materiálů - sklo, laminát, dřevo, kov, nerez.... Jedním tahem vyleštíte vše bez pomoci chemických prostředků. Stačí vám pouze voda.
Revoluční typ houbičky. Pur aktivní povrch odstraní špínu bez poškrábání. Ideální pro drahé nádobí, varnou deskou a jemné povrchy (i sklo).

🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

Jak se do soutěže zapojit?
🎄 dát lajk této zprávě
🎄 odpověď na soutěžní otázku komentářem pod tuto zprávu - napište mi tip na dárek pro muže

Soutěžíme od teď do dnešní půlnoci. Pomocí generátoru náhodných čísel zítra vylosuji jednoho výherce.

Hodně štěstí 🍀🍀🍀

(3 fotky)

Má závěrečná recenze k testování Plasmakosmetiky

Každá z nás chce být krásná. Každá z nás chce vypadat mladě a svěže. Jenže stres a shon dnešní doby mají opačný účinek. Práce, děti, nákupy, vaření, žehlení, uklízení, a nakonec ještě obšťastnit manžela (někdy 😂). Každá z nás to zná. Čas utíká a nám přibývá vráska za vráskou. Jelikož jsem ještě stále injekční stříkačkou neposkvrněná (zatím🤷‍♀️), šla jsem do testování plasmakosmetiky a očekávala alespoň malý zázrak, který se bohužel nekonal.

K testování jsem obdržela PLASMAGEL a PLASMACREME. Oba výrobky slibují silný regenerační účinek a omlazení. U plasmagelu jsem si asi špatně pročetla příbalový leták, má se zřejmě používat jen na poškozená místa, já patlala na celý obličej, taky proto bylo 5ml za 10dnů fuč. Bohužel u gelu za 10dnů nemohu posoudit, zda opravdu regenerační účinek má. 

Co se plasmacremu týče, používám dál, ale mám na obličeji čím dál více pupínků a co jsem pročítala příspěvky druhých, nejsem jediná. Manžel se mě ptal, jestli se vracím do puberty. Musím říct, že jinak je ale pleť hladká, krém příjemně voní, není přeparfemovaný. 

Dle všeho ale bohužel tato kosmetika nebude pro mou pleť to pravé ořechové.

Trošku mě mrzí, že nedávám zrovna kladnou recenzi, ale obal vypadá asi lépe, než je jeho obsah. 

Závěrem chci poděkovat, že jsem se mohla testování zúčastnit a všem ženám bych tímto chtěla říct, zůstaňte přirozeně krásné, vráska sem, vráska tam. Vždyť teď už je to Barbie vedle Barbie s kačeními rty. Raději pár vrásek, než vypadat stejně jedna vedle druhé. Buďme své. 😉

Mléčné zoubky jako základ pro zdravá ústa i v dospělosti

Už první zoubek je signálem pro koupi kartáčku. Péče o mléčné zuby je důležitá. Nejen, že se tvoří základ a návyky pro správnou péči o zuby i pozdějším věku. Ale bakterie zubního kazu z mléčných zubů mohou škodit i těm stálým. Jak je to možné? A jak se tedy správně starat?

Jako první se v ústech vaší ratolesti nejspíš objeví dolní řezák. Nejčastěji to bývá mezi 6. a 9. měsícem. Už v tuto chvíli byste měli mít při ruce zubní kartáček. Ten by měl být malý, s velmi drobnou hlavičkou a měkkými vlákny. Případně můžete používat i silikonové navlékací kartáčky na prst. 

Bez zubní pasty se obejdete až do dvou let. Obecně ale platí, že pasta může dětem čištění zpříjemnit. Pro ty nejmenší je dobré sáhnout mezi pasty bez chemie. Takovou nabízí například oblíbená značka Weleda nebo Jack N‘ Jill. Zatímco Weleda má nevýraznou přírodní chuť, u Jack N‘ Jill máte na výběr z několika příchutí. Mezi nimi najdete i žvýkačkovou nebo banánovou.

Kdy vyrazit poprvé k zubaři?

Není na co čekat. Mezi prvním a druhým rokem můžete klidně naplánovat první návštěvu u zubaře. Nejde o to, že by bylo potřebné v ústech nějak zasahovat. Podstatou je zvyknout dítko na prostory ordinace a také cizího člověka, který mu sahat do úst. Od té doby je dobré chodit na pravidelné prohlídky každého půl roku. Na zubního lékaře se také obraťte v případě, že vaší ratolesti nevyroste první zoubek do dvou let.

Na co si dát pozor?

Že jste dnes na něco zapomněli? 🤔

No jasně, je to SOUTĚŽ nejen o hračku Fisher-Price, ale takè o výhru od Barbie a Hot Wheels 🎄🎁

Nebojte, ještě není nic ztraceno 😉 Zapojit se můžete do dnešní půlnoci, tak neváhejte a mrkněte na odkaz 👉
https://www.modrykonik.cz/blog/petuliiik01/article/vanoce-s-ambasadorkami-soutez-s-mattel-n9xq7m/

Už zítra budeme vědět, kde bude pod 🎄 o dárek navíc 😍🎁
#fisherprice
#soutez

Copak nám to dorazilo?😮🤩 Výhra od @kristinandbaby!🥳 Děkujeme moc za super výhru, která se neztratí🤗 Malý objevitel dobře ví😅
#sterimar

avatar
kakba
7. pro 2020    

Asi to neni den blbec, ale den uplne na hovno. V zavrene kabelce jsem mela obalku s penezka a ne mejma, do toho nekolikrat holky, ze chcou napit, ze maji hlad atd.atd. Jak myslite, ze to dopadlo? Obalka nikde. S brekem jsem prisla domu, ze sem zratila penize, ktery musim vecer odevzdat. Muj uzasny muz me obejmul a rekl, ze se tim nemam stresovat, ze mi to za to nestoji. Vytahl z rezerv penize a at je vecer odnesu kam mam. No. Nemohla jsem si vybrat lip. 😘😘😘

Dnes vyšel můj článek “Vánoce v USA”, který se váže k akci #vanoce_s_ambasadorkami, ale také k akci “Dvanáct dní Vánoc”.

Moc a moc mě potěšily vaše reakce a odpovím na všechny komentáře při pauze v práci 🙂.

A pár informací ze zákulisí:
- Článek jsem psala skoro dva měsíce
- Chtěla jsem ho rozkouskovat, aby nebyl tak dlouhý a neunudila jsem vás k smrti
- Můj muž mi pomáhal si vzpomenout na různé tradice a vánoční zábavy
- Psala jsem ho vždy o poledním spánku našeho Mavericka. Když se probudil, muselo jít psaní stranou.

Článek: https://www.modrykonik.cz/blog/mariegroth/article/vanoce-v-usa-s0wc64/#comment-58995861

#dvanact_dni_vanoc

😂😂😂

Čím jsme starší👩‍❤️‍👨, tím máme kratší Vánoční seznam přání ... protože postupem🕰️ času pochopíme, že nejkrásnější ❣️a nejdůležitější♥️ věci v životě se koupit nedají ..... na🎀 Vánoce❄️ není důležité co je pod 🎄stromečkem🎄, ale kdo je okolo 👨‍👩‍👧‍👦👩‍❤️‍👩 něho ♥

Ahoj holky. Taková vánoční prosba, povzdech. Vy, co chodíte do lesa (ne vašeho) pro stromečky, buďte tak hodné a když už je kradete, kraďte aspoň ty, co v lese nebudou chybět. Ne krásně rostlé pravidelné solitery, ne krajní stromy. Dnes jsem byla v našem lese na kontrole a našla 8 označených stromků v námi nově vysázeném miniaturním lesíku u silnice. Na malém kousku lesa se to opravdu neztratí a je to prasárna. Vždyť ten smrk v obchodě nestojí majlant. Ty krajní a samostatné stromky v lese pak chybí, vítr pak vzrostlý les vyvrací, prostě se to nedělá. Když už nechcete za strom platit, berte aspoň náletové ze shluku, kde nebudou chybět:( a ne, opravdu to neni romantika.

avatar
apacheeeAMBASADORKA
7. pro 2020    

I když je letos všechno jinak než jiné roky, my si ten advent umíme udělat krásný i tak ❤

Místo na adventní trhy vyrážíme do hor za sněhem ❄

avatar
88petule
Zpráva byla změněna    7. pro 2020    

Můj drahý manžel je jedním slovem VTIPÁLEK. ❤ Musím přiznat, že i když jsme spolu 15 let, tak kolikrát nevím, zda cokoliv myslí vážně nebo zase žertuje. 😁
No ale s dětmi to umí. Právě díky svému důvtipu a smyslu pro hru ho děti milují. Na dětských oslavách je vždy v dětském týmu a ještě středem pozornosti. 🤡

No a tak vznikla i tato fotka. 😃

Ve skupince „Zdravý začátek s Nestlé“ (odkaz na konci KZ) jsme se s maminkami shodly, že tyhle NOVÉ bio sušenky jsou chuťově tak výtečné, že se občas neudržíme a pár si jich uloupíme pro sebe. A slyšela jsem 😁, že chutnají i tatínkům, před kterými se sůši musí schovávat, protože by je jinak slupli na posezení. A ne, o našem tatínkovi výjimečně nemluvím. 😂

Pokud je vašemu mrňouskovi víc jak 10 měsíců, může vyzkoušet LETOŠNÍ NOVINKU – jablečné sušenky 🍎řady NaturNes v BIO kvalitě od #nestle

https://www.modrykonik.cz/group/8769/

Adventní kalendář s firmou #vileda měl včera hodnotné okénko. Taky účast byla opravdu veliká. V okénku byla novinka roku 2020 - 1.2 Spray Max box - tento výrobek předčil očekávání všech z Viledy. Za letošek se ho prodalo neuvěřitelné množství.

A kdopak se z něj může těšit? Generátor náhodných čísel vylosoval @stratford

Moc gratuluji výherkyni a všem ostatním bych moc chtěla poděkovat za účast ❤️

(2 fotky)

Krásné ráno!

Dnes udělám radost dvěma z vás, které jste se v rámci akce #vanoce_s_ambasadorkami zapojily do soutěže s #pepco.

Chtěla bych moc poděkovat vám všem, které jste napsaly soutěžní komentář. Bylo vás neuvěřitelných 462 (do půlnoci vás to stihlo 460).

A teď poprosím famfáry!

Balíček č. 1 udělá radost: @michaelapopelkova
Balíček č. 2 vyhrává: @hanka1985

Z celého srdce gratuluji!

Nezapomeňte se dnes zúčastnit také soutěže @petuliiik01 o krásné dárky od Matella. <3

(4 fotky)

Skvělá parta Linkimals, která potěší každé dítě

Na úvod bych chtěla Modrému koníku moc poděkovat za to, že jsme byli vybráni k testování této skvělé party Linkimals od Fisher-Price. Když mi přišla zpráva, měla jsem obrovskou radost. A co teprve radost dětí, když dorazil a rozbalili jsme balíček! Takže ještě jednou, mockrát děkujeme, bylo to skvělé!

V krabici nám dorazili tři parťáci Linkimals od Fisher-Price – lenochod, los a lama. Můj favorit byl od začátku lenochod, starší syn, který má čtyři a půl roku, byl u vytržení z toho, jak spolu všichni tři komunikují a mladší, devítiměsíční syn si je dle mého názoru oblíbil všechny! Při prvním setkání je bedlivě zkoumal, ale jelikož už doma máme díky staršímu synovi spoustu hraček od Fisher Price, rychle vše pochopil a pak už u nich doslova výskal radostí. Krabici jsme rozbalili až odpoledne a bylo úžasné, jak starší syn hned pečlivě tomu mladšímu ukazoval a vysvětloval, na co přišel. Leželi u toho spolu dobrou hodinu, ani se od toho nehnuli.

Velice mě překvapilo, jak rychle se mladší syn naučil sám ovládat a pouštět lenochoda i losa! Jediné, co ho myslím trošku mátlo bylo, že los se mačká a pouští na bříšku a lenochod, i když mu bříško taky svítí, se tam pustit nedá. Pořád to zkoušel a zkoumal. 

U lamy si víc než kroužky oblíbil její hlavu, kterou neustále sundával a okusoval. 🙂

Má teď období, kdy se pořád u všeho staví a člověk ho nemůže nechat ani vteřinku bez dozoru. Málo co ho dokáže zabavit natolik, aby ho to udrželo na zemi a nesápal se na nožky u stolu, u židle, u gauče… Takže já jsem maximálně ocenila, že když jsem vzala tyhle tři parťáky Linkimals, položila je v kuchyni na zem, mohla jsem vařit a syn u nich opravdu třeba 20 minut vydržel! Navíc máme i období růstu zoubků, takže když byl v noci křik, Linkimals ho dokázali rozptýlit a pak zase usnul. Takže u nás frčeli i v noci. 🙈

Pojďme se teď podívat na jednotlivé parťáky víc zblízka.

avatar
ivakalinova
Zpráva byla změněna    6. pro 2020    

SOUTĚŽ UKONČENA - Adventní kalendář s firmou #vileda - okénko číslo 7

🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

Dnes budeme soutěžit o balení hadříků Microfibre ULTRA FRESH, novinku roku 2020.
Hadřík obsahuje antibakteriální složku chlorid stříbrný, která zabraňuje růstu bakterií a nežádoucího zápachu. Možno použít suchý nebo navlhčený. Jednoduše se ždíme, nepoškrábe a nezanechává žádné šmouhy. Má vynikající savost, schne 2x rychleji než bavlna. Nevyžaduje použití chemických prostředků, stačí opět jen voda. Uklizený povrch zanechá lesklý.

🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

Jak se do soutěže zapojit?
🎄 dát lajk této zprávě
🎄 odpověď na soutěžní otázku komentářem pod tuto zprávu - štědrovečerní bramborový salát s nebo bez salámu?

Soutěžíme od teď do dnešní půlnoci. Pomocí generátoru náhodných čísel zítra vylosuji jednoho výherce.

Hodně štěstí 🍀🍀🍀

(2 fotky)

SOUTĚŽ UKONČENA: Vánoce s ambasadorkami - soutěž s MATTEL

Druhá adventní neděle je za námi a Vánoce se už blíží🎄 Přípravy jsou v plném proudu, mnoho z nás má dárky už nakoupené nebo objednané 🎁Avšak našim dětem bychom nic neodepřeli a jeden dárek navíc by je jistě potěšil 😉 

Připravila jsem pro vás netradiční soutěž. Spojila jsem silnou trojku značky Mattel. Panenky od Barbie, auta od Hot Wheels a hračky pro nejmenší od Fisher-Price jistě všichni znáte 😉 Věřím, že vás můj výběr od Mattel zaujme a budu ráda, když se zapojíte do soutěže 🎁

Soutěžíme o 3 výhry (po kliknutí zjistíte podrobnosti z e-shopu):

  1. Barbie salon krásy
  2. Hot Wheels Monster Truck Škorpion - herní set
  3. Fisher-Price mluvící lenochod Linkimals

Prosím pečlivě si přečtěte a dodržte JEDNODUCHÁ PRAVIDLA SOUTĚŽE:

❄ 1) Dejte LIKE tomuto článku 👍

🇺🇸🎄Vánoce v USA🎄🇺🇸

Jedno z nejkrásnějších období roku je tady. Vánoční čas by měl být časem pohody, klidu a míru. Já doufám, že vám můj článek o Vánocích v USA navodí příjemnou atmosféru a pokud ještě nemáte na stole hrnek s čajem nebo horkou čokoládou a talíř s cukrovím, tak honem pro ně a užijte si je společně s tímto článkem. Článek je opravdu dlouhý... 

VÁNOČNÍ ČAS

Vánoční přípravy

Jakmile se ze stolu uklidí zbytky večeře na svátek Díkůvzdání (Thanksgiving), Američané začnou z půdy snášet vánoční dekorace. Díkůvzdání je vždy čtvrtý čtvrtek v listopadu, takže většinou se zdobí zhruba měsíc před Vánoci. Spousta rodin, včetně té naší, jde také vybrat vánoční stromeček. Tradičně se chodí na Black Friday, tedy pátek po Díkuvzdání, nebo v sobotu. Jezdíme na stromečkovou farmu, kde si stromek sami uřízneme. Letos jsme jeli ještě před Díkůvzdáním a bylo to dobré rozhodnutí.

Preferujeme stromek živý, ale dost tu letí i umělé stromky a poslední dobou jsou v módě ty se sněhem (flocked). Stříkají se i živé stromky.

Stromečky se tady zdobí velice podobně jako v Česku. Akorát se tady moc nevedou řetězy na stromky. Nevím, jestli je to v České republice stále populární. Řetězy tady v obchodech tedy také najdete, ale málokdo je používá. Líbí se mi tradice, kdy ozdobičky mají nějaký význam. Třeba ji vyrobily děti nebo jste si ji koupili někde na výletě. Pro mě hodně znamená ozdobička miminka s rokem 2019 - rok kdy se narodil Mav. Jinak mám ale stromek plný různých postaviček a tomu stylu říkám "modern christmas farmouse".

⭐️📷⭐️ Co je malé, to je milé... Ale platí to i pro tiskárnu Canon SELPHY QX10? ⭐️📷⭐️

Vytáhnout fotoalbum, uvařit si dobrou kávu, listovat si a vzpomínat. Ideální program na sychravé odpoledne, co říkáte? Představa je to pěkná, ale realita u mě lehce pokulhává. Ale nemyslete si, fotek mám k tomu přehršel, focení miluji. Zaznamenávám doslova každý prd a pak si fotky se slzou v oku procházím... V telefonu. Jeho paměť už je přehlcená, bez mála v něm mám k dnešnímu dni 44 000 fotek... 🤭😅Možná i díky tomu jsem byla neskutečně nadšená z možnosti otestovat tiskárnu Canon SELPHY SQUARE QX10, jak jich co nejvíc roztřídím, ty nejmilejší vytisknu.. A jak to všechno dopadlo?

Po rozbalení balíčku jsem byla nadšená ještě o kousek víc, pokud to je vůbec možné.  Přiznávám se bez mučení, že první dojem u mě většinou hraje velkou roli. A v krabici na mě čekala neskutečně roztomilá růžová roztomilost. Tiskárna je maličká (přibližně 102x143x31mm), takže nezabere moc místa a je ideální na cesty, na párty, oslavy... V balení na mě čekala nejen tiskárna, ale i tři sady fotografického papíru.

Tiskárnu jsem připojila pomocí USB kabelu do napájení a nemohla jsem se dočkat, až ji spustím. Součástí balení není koncová nabíječka, ale lze použít jakoukoliv z domova nebo ji můžete připojit k PC, když se vám doma zrovna žádná přebytečná neválí. Nabíjení netrvá dlouho, což je fajn, tiskárna vydrží nabitá na vytisknutí cca 20 fotek.

Pro samotné spuštění a využití je potřeba si do telefonu stáhnout aplikaci SELPHY Photo Layout, pomocí které přidáte různá ohraničení, razítka, texty a další. Ale k tomu se ještě za chvilku vrátím. Aby jste se dostali dovnitř uživatelského prostředí, musíte naskenovat QR kód, který má tiskárna schovaný u vstupu pro toner. Na jednu stranu to má nádech jedinečnosti, na druhou si ji dopředu neprohlídnete.

Hotovo, aplikace nainstalována (pro Android ji najdete zde a pro iOS zde), toner vložený, můžeme se spolu konečně kouknout, jak to tedy “uvnitř” vypadá. 

No, abych byla upřímná. Nic moc. S ohledem na vyšší pořizovací cenu zařízení a fotografického papíru bych očekávala mnohem propracovanější prostředí. Uživatelsky je velmi jednoduché, možná až moc. Jako první si vybere fotku či fotky, které chcete upravit a pak už je jen na vás, jak je doladíte k dokonalosti.

Mobilní tiskárna Canon SELPHY Square QX10

Testování mobilní tiskárny Canon SELPHY Square QX10 jsem měla jako předčasný dárek k Vánocům, měla jsem z toho radost, jako malé dítě z hračky!🤩🥰 Jsem fotomaniak a fotím stále a všude. 🙈😂 Mám doma i zrcadlovku, ale s příchodem dvojčátek na svět fotím hlavně na mobil, který je vždy při ruce a tak mi díky tomu neuniknou důležité vzpomínky a teď i díky mobilní tiskárně budu moci mít ty vzpomínky i hmatatelné, mohu si k nim doplnit datum nebo poznámku.

Tiskárna přišla hned v pondělí a já se nemohla dočkat, až dám děti po obědě spát a budu moci rozbalit a vyzkoušet. 🥰🤩 

Obsah balení 

V krabici přišla tiskárna a tři balení náhradních papírů i s barvou do tiskárny. Balení tiskárny obsahuje tiskárnu, kabel pro napájení, adaptér bohužel není součástí, ale tiskárnu jsem nabíjela pomocí adaptéru od mobilního telefonu, návod pro použití a 3 papíry s barvou do tiskárny. Balení náhradních papíru obsahuje 20 kusů papíru, které jsou samostatně balené ve dvou baleních po 10 a barvy, která stačí na tisk 20 fotek. Papíry a barvy do tiskárny se vkládají jednoduše a vše je v manuálu popsané. Tiskárna se vyrábí ve 4 barvách (bílá, černá, růžová a zelená). 

Ovládání pomocí aplikace 

Tiskárna se ovládá pomocí aplikace SELPHY Photo Layout. Instalace aplikace je jednoduchá. Aplikace je v angličtině, ale ovládání jednoduché a určitě pochopí každý i angličtinou nepolíbený člověk. 😉 V aplikaci si na fotku můžete přidat rámeček, razítko, text, vodoznak, vytvořit si koláž z více fotografií. Jen nabídka těchto možností mi přišla poněkud malá. Prozatím jsem nezjistila, zda se dá třeba množství razítek a dalších prvků nějak rozšířit. Aplikace spolu s tiskárnou komunikuje pomocí Wifi. 

Zkušenosti s tiskárnou Canon SELPHY Square QX10

Cca před dvěma týdny jsem byla vybrána na testování kompaktní tiskárny Canon SELPHY Square QX10. Pár dní po té, co mi byla oznámena tato skvělá zpráva, mi byl doručen balíček, který obsahoval tiskárničku, kabel k nabíjení, 3 ks fotopapírů a inkoustovou kazetu k vytištění 3 ks fotografií. K originálnímu balení tiskárny jsem obdržela ještě 3 sady fotopapírů po 20ti kusech (XS-20L), k nimž je vždy přibalena inkoustová kazeta, která vystačí na potištění právě tohoto množství fotopapíru.

Jak si můžete na přiložené fotografii všimnout, u nabíjecího kabelu chybí adaptér do zásuvky. Tato skutečnost mě zaskočila, je tedy potřeba počítat s tím, že nabíjecí adaptér NENÍ součástí balení. 

Rozměry a vzhled

Rozměry 102,2 x 143,3 x 31 mm a váha cca 445 g napovídají, že se jedná opravdu o "kapesní" tiskárnu. Vyrábí se ve čtyřech barvách - bílé, černé, růžové a mint, takže si troufám, říct, že si vybere každý. Já jsem měla štěstí, neboť mi byl vybrán odstín mint, který byl od počátku mým favoritem. V reálu se mi líbí snad ještě více než na obrázcích na internetu, takže za vzhled ode mě dostává jedničku s hvězdičkou. 

Ještě více než rozměry samotné tiskárny vás budou jistě zajímat rozměry výsledných fotografií, které činí 68 x 68 mm. 

Použití

Dneska nám končí testování kosmetiky PLASMA Future☝🏻
A je tedy na čase zbilancovat, jak se kosmetice u mě dařilo.⚖️

Musím hned ze začátku říct, že bych kosmetiku pochválila.
Jejími klady, a tedy co bych alespoň pozitivně ohodnotila a vyzdvihla, bylo:
👍🏻praktické balení s aplikátorem a zámkem
👍🏻docela nadčasový design - žádné těžké sklo a klasický uzávěr
👍🏻příjmná, decentní vůně
👍🏻rychle vstřebatelný krém, pokud se nanese přiměřené množství, nezanechá ani mastný film
👍🏻vhodný pod make-up
👍🏻po cca dvou týdnech první výsledky
👍🏻česká výroba
👍🏻Krému stačí nanášet malé množství a tak vydrží balení na delší dobu, i když se mažete pravidelně
👍🏻vhodný i na cesty

Co bych krému vytkla, nebylo mnoho:
👎🏻po nanesení na vyčištěnou pleť OBČAS štípe
👎🏻občas se mi aplikátor po otočení zámku zpět zaseknul a musela jsem zkoušet odmykat opakovaně
👎🏻někomu by mohlo vadit, že je krém výživnější, rozhodně nečekejte “vodnatou” či gelovou konzistenci

Gel byl tedy suprovní! Používala jsem jej několikrát denně na místo, kde se mi udělala fakt škaredá léze atopického ekzému a výsledky se dostavily už po týdnu. Léze se zmenšila a kůže se zjemnila, výsledek byl alespoň o 50 % lepší stav (viz foto, porovnejte i s předchozími příspěvky). Gelu je tedy v balení opravdu malinko, ale nanáší se jej rovněž tak.😉 Neštípe, nedráždí, bezparfémový, do kabelky, kamkoli. Za mě TOP produkt. ❤️

V porovnání, co do výsledků - u mě by o chlup zvítězil asi gel nad krémem. A to proto, že atopik ví, jak dloiho může trvat se lézí zbavita zmírnit příznaky. A taky proto, že hlubokých vrásek až tolik nemám (naštěstí). Jenomže moudrá žena ví, že je třeba s nimi zatočit hned z kraje, když se objeví. 😎 Proto jsem byla s krémem taky spokojená. Vím, že nemůže udělat zázraky po pár aplikacích a že je nutné být v aplikaci důsledná. Vrásky mě trápily především na čele a kolem očí, kde jsem zaregistrovala zlepšení. Myslím si, že po měsíci by byly výsledky zase někde jinde. Ráda jsem s krémem chodila spát a zase s ním vstávala.😊

Moc děkuji za možnost krémy vyzkoušet a ohodnotit!❤️ Snad někomu moje recenze přijde vhod. 🤗 Přeji krásný zbytek druhé, adventní neděle.🎄🌟

#test_plasmakosmetika

(4 fotky)

CANON SELPHY square QX10

Toto testování jsme si velice užili, a samozřejmě v průběhu tolik tiskli, že jsme jako rodina přišli na to, že takovýto výrobek, je skvělé mít doma při ruce 🙂

Balíček nám přišel velmi brzy, a jak jsem pochopila, je několik barevných variant, které jsou velmi hezké tedy všechny. 💕💚🤍🖤  My konkrétně jsme testovali černou barvu, 🖤🖨  kdy jsem za to byla nesmírně ráda. Protože věřím, že spousta rodin by si barvu samozřejmě vybrala podle bydlení, aby to ladilo. 🙂 A proto děkujeme za možnost této černé varianty. I tímto bych hned pochválila, že je možnost si vybrat z barevných provedení.  ☺️☺️🖨

Po nainstalování aplikace do MOBILU, přes kterou se toto všechno ovládá, se vkládá fotografie, s jakýmkoliv písmem, nebo rámečkem. Dají se vložit i hezké pozadí, podle toto jaká je na fotce příležitost. 🙂 Jako první jsem si se synem vytiskli rodinnou fotku, abychom přišli na to jak se Canon používá. 👱🏽‍♀️👶🏼👱🏽‍♂️ A bylo to velmi jednoduché a fotka během chviličky byla přilepená na lednici. 👏🏻❤️Jako první bylo nabití, které netrvalo ani moc dlouho, samozřejmě, vložení barev a foto papírků do tiskárny. 🙂 Vše bylo podrobně popsáno v návodu, takže opravdu nic těžkého. A myslím, že zvládne každý i školou povinný (kdyby někdo nevěděl co k Jěžíšku). 🙂


Pro mě bylo toto testování nejúžasnější v tom, že jsem vše mohla vyvolat z pohodlí domova. 🏠 A nemusela jsem stát na příklad v drogerii na rychlotisku, abych měla pár fotek do alba, tudíž jsem využila, večerní chvilky a konečně synovi dodělala DĚTSKOU KNIHU, 🖨📲👶🏼☺❤️ kde má konečně vylepené veškeré fotky a informace ohledně svého života od 1 roku až po 3 narozeniny. 🙂 Fotky z Canonu jsou lepící, takže obrovská výhoda, není potřeba izolepa nebo lepidlo, krásně se fotka přilepí na knihu bez jakýchkoliv problémů. ☺️⭐️

Také se dají vymyslet spousty, ale spousty dalších, krásných věcí, kde fotky udělají krásu, památku a hlavně radost. Udělali jsme si do ložnice úžasný dřevěný památeční obraz, kde je náš maličký od 1. měsíce, až po jeho první ROK. A také vše z pohodlí doma, v klidu a rychlosti. 👏🏻☺️⭐️ Také jsme si vybrali fotečky na kovový rámeček, 🖨📲 kde nám krásně zdobí ložnici. ☺️

Canon doporučuji všem, co mají rádi své zážitky viditelné a hmotné. 👶🏼👱🏽‍♂️👱🏽‍♀️🖨 Stejně jako my, kde fotky máme opravdu všude 🏠🙂 a tím i spousty zážitků. V tuto chvíli máme pro rodinu zjednodušené Vánoce, jelikož si přejeme jen balíčky s barvičkami a papírky na fotky 🙂 pro našeho nového člena rodiny SQUARE, který s námi teď tráví spousty času. ⏰ Těšíme se, až s námi poletí na letní dovolenou, ☀️✈️ kde si fotky hned můžeme vytisknout, a nalepit např. na kufr při cestě domů. 🙂 

Strana