SOUTĚŽ UKONČENA - Adventní kalendář s firmou #vileda - okénko číslo 7
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Dnes budeme soutěžit o balení hadříků Microfibre ULTRA FRESH, novinku roku 2020.
Hadřík obsahuje antibakteriální složku chlorid stříbrný, která zabraňuje růstu bakterií a nežádoucího zápachu. Možno použít suchý nebo navlhčený. Jednoduše se ždíme, nepoškrábe a nezanechává žádné šmouhy. Má vynikající savost, schne 2x rychleji než bavlna. Nevyžaduje použití chemických prostředků, stačí opět jen voda. Uklizený povrch zanechá lesklý.
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Jak se do soutěže zapojit?
🎄 dát lajk této zprávě
🎄 odpověď na soutěžní otázku komentářem pod tuto zprávu - štědrovečerní bramborový salát s nebo bez salámu?
Soutěžíme od teď do dnešní půlnoci. Pomocí generátoru náhodných čísel zítra vylosuji jednoho výherce.
Hodně štěstí 🍀🍀🍀
Bez salámu
Bez salamu
Se salámem
Se salámem 🙂
Bez salamu
doma jsme dělali se salámem, u nás už bez salámu 😀
Bez salámu
Bez salámu.
Já to vlastně nikdy moc neřešila, ale letos budu dělat asi se salámem 🙂 mám ho tak radši.
U nas salat jedine se salamem.
Bez salamu
Určitě bez salámu
Se salámem
Salám v žádném případě! 😄
Se salámem
Jedině bez salámu.
jednoznačně se salámem 😍
Salám? Ani omylem...
Bez salámu
bez salámu
Salám? Nikde jsem neviděla, že by to někdo dělal. V široké rodině ani žádná z kamarádek.
Bez salamu
Se salamem
bez salámu
BEZ
Jednoznačně BEZ
Bez salámu
Vzdycky se u nas delal se salámem a pro mě bez, ale po mem druhém těhotenství kdy se mi chute změnily se delá už jen se salamem
Bez salamu!
Se salámem 🙂
u nás bez salámu🙂
Bez
Bez salámu
Bez salámu, popravdě se salámem ani neznám 🤔
Bez salámu.
Bez salámu
Se salámem
Se salamem
Bez salámu 👍
bez salámu
Bez salamu
Jedině se salámem.
Bez salámu
Se salámem
Bez salamu
Bez salámu
Bez salamu🙂
Bramborový salát bez salámu 😊
Rozhodně bez salámu😃
Bez salámu.
Bez salámu.
My dělali vždy bez salámu a byl výborný. Ale salámu se nebráním 🙂
Se salámem
Manžel bez salámu a já se salámem.
U nás bez salámu
Se salámem
bez salámu
Bez, se smaženým sýrem.
Bez salámu, ale možná je na čase to vyzkoušet. 😉
Se salamem 😉
Se salamem ☺
Bez salámu
Bez salamu
Bez salamu. O verzi se salamem jsem slysela poorve zde na MK.
Bez salámu
Se salamem🤣
Se salámem 😉
Se salámem
Bez salámu
Bez salámu
Bez salamu
bez salámu
U nás bez salámu.
Bez salámu
U nás bez salámu, ale slavíme u tchyně a ti mají se salámem.
Bez salámu
Bez! 😁
Jednoznačně bez salámu.
Bez salámu.
Bez
S osmaženou anglickou 😉
bez salámu🙂
Bez salámu
Bramborový salát se salámem.
Bez salámu
Bez salámu.
Určitě bez salámu
Se salámem
Bez salámu 🙂
Bez salámu 😊
se salámem...
Se salàmem
Se salamem
Bez salámu
Bez salámu, řízek z kapra k němu a tak to přece plně stačí !!!
U nás se dělá bez salámu.
Se salámem
Bez salámu
Bez
Pro me zásadně BEZ.
Rozhodně bez 👌🤤
Jedině bez salámu.
Bez salámu
Se salamem
Bez salámu 🙂
Se salámem
Ano, kousek salámu dáváme 😉
Samozřejmě bez!😉
Přiznám se, že nevím, asi se salámem.
Chutnají mi obe varianty,děláme doma s i bez😃
Podle momentální chuti...nelpím ani na jednom 🙂
bez salámu
bez salámu
Bez salámu
Bez salámu!
Bez salámu, čistě brambory,mrkev,hrášek,okurek,celer,petržel,cibulka nebo cibule a tatarka, sůl, pepř, případně odlehčit jogurtem či zakysanou smetanou
bez salámu, není to vlašský salát. 😂
Bez salámu
Urcite bez salamu.
Bez 🙂
Já bez, manžel se salamem
Se salamem
Bez salámu.
Bez salámu 🙂
Se salámem, konkrétně godhaj 😀
Bez salámu 😁
Se salámem
Se salámem🙂
bez salámu
Bez, a vlastně neznám nikoho, kdo by dělal s 🤷♀️
Se salamem 🙂
S, bez celeru.
Určitě bez salámu.....
Bez salámu
Môj recept je bez, manželovej rodiny s...zvykám si ešte teraz 😁
Jedině bez 🙂
Bez salámu. S si to vůbec nedovedu představit
My teda nedelame, ale u našich a tchanovcu bývá a se salámem 🙂
bez salámu
Bez salámu. 🙂
Kam mi paměť sahá, tak se u nás vždycky dělal se salámem a to se strouhaným poličanem nebo vysočinou 😁😁😁
Bez salámu
Se salámem
Dáváme šunku.
Se salamem 😀
Bez salámu
Bez salámu
U nás dlouholetý boj. Manžel má rád se salámem a já bez. Na Vánoce máme se salámem. Stává dřív než já, tak udělá salát a dá ho tam 😟. Po zbytek roku vařím já, tak si ho dělám podle sebe 😊.
Jenom ne salám 😁 i když u tchýně mi to s ním chutná
Jedině bez salámu 😁
Bez salámu
Bez salámu
se salamem
Se salámem
Se salámem. Ono to jde jinak ???😁
Bez. 🙂
Salát se salámem?😱😃to neznám
rozhodně bez salámu
Se salámem
Bez salámu
Určitě bez salámu. Se salámem ani neznám 😉
Bez salámu.
Se salámem
se salámem (šunka)
Se salámem 👍
Bez salámu, přidávám kukuřici 👍😋
Bez salámu
Já dělám bez salámu. Tchýně se šunkou, sousedka s vysočinou a chutnají mi všechny varianty 😁
Se salámem 😋
Bez salámu😉
Určitě bez
Ac salamy a podobne normalne nejim, tak brambrovy salat jedine se salamem😉
Bez salámu.
Bez salámu
bez salámu
Bez salámu, nikdy jsem se salámem nejedla bramborový salát
bez salámu
Bez salámu
Jedině se šunkou 🤩
Vzdycky se šunkou, takže se salamem.
Jedině bez salámu. A bez celeru. To bych nevzala do pusy.
Bez salámu, ani jsem netušila že ho tam někdo dává 😯
se salámem
Bez salámu.
bez salámu, bez šunky - prostě bez masa
se šunkou
bez salámu
Se šunkou
Jedině bez salámu.
Salam Anooo😍
Se salámem
Se salamem
se salámem🙂)))
Bez salámu
Bez salámu
Jedině se salámem 😁
Bez,jeme v ten deň len rybie mäso, žiadne iné.
Bez
Bez
Bez salámu
Bez
Pokazde bez salamu🙂
Bez
Se salámem
Bez salamu (a bez vajicka, ale s jablkem)
Bez salámu
Bez salámu
Se salámem (gothajem)
Bez salámu
Mám z dětství zažitý bez salámu,ale partner salám vyžaduje 😂 takže teď už s..
bez salamu
se salámem
Bez salámu 😊
Bez salámu
Bez salámu, tchyně má zase spíš salám s bramborama na vánoce 😂😂
Bez salámu
Určitě bez salámu...
Rozhodně bez
Jak se někdo může vůbec ptát 🙂 jasně že bez!
Bez salámu! 😉
My se salamem 😅
U nás dělá každý se salámem.
bez salámu
Bez salamu
Se salámem 😊
Bez salámu,se salámem jsem nikdy nejedla a ani nikdy neviděla...
Salát se salámem
Se salamem 😉
Já se salámem, manžel bez 🙂Takže děláme 2 bramborové saláty a budeme to nejspíš tak dělat až do konce našich dnů 😀😀
jezis bez!
Se salamem.
Bez salámu
Bez salámu.
Já bez, manžel s😀
bez salámu. nikdy jsem salát se salámem nejedla.
Bez!
Bez salamu
Se salámem 😉
Bez salámu!! 😂
Bez salamu
Bez salámu
S i bez, hlavne, ze je br. salat a ne nejake moderni vymysly. Ale delame se salamem.
bez salámu
Bez salámu 😁 ale salám si tam občas přidám na druhý den 🤤
U nás bez, ale když ještě žila babi, tak dělala se salámem.
Bez salamu
Bez salamu
Štědrovečerní bramborový salát se salámem 😄
Bez salámu.
Bez salámu
Bez salámu
Se salámem.
Bez salamu
se salámem
Ani jedno, nemam rada salat 🤣
Ja bez salamu. moji a manzelovi rodice zase se salamem.
Bez salamu
Bez salámu 🙂
Se šunkou
Jednoznačně a zásadně bez. 👍 S jsem ochutnala až od tchýně a nesedí mi to tam prostě. Však maso je pak k tomu. 😊
Bez salámu
Se salámem, když ho nezapomenu koupit 🙂
Bez salámu
Bez salámu.
Mám raději bez salámu.
Rozhodně BEZ!
bez salamu
Bez salámu
rozhodně bez salámu
bez
Určitě bez
S kvalitní šunkou
Jediné bez 🙂
Se šunkou
Se salámem.
Bez salámu
Se salámem
salát s gothajem - se salámem
jedině se salámem, jinak to není Štědrovečerní salát 😀
Musi byt se salamem gothajem, muz by to neprezil 😂
salát se salámem 🙂
U nás je salát se salámem, konkrétně šunkou. Ale zato bez hrášku. Manžel ho nemá rád
Bez 🙂
Bez salámu.
Maminka dělala s, tchýňka dělá bez a víc mi chutná ten od tchýňky, takže dělám její recept.
Bez salámu
U nás zásadně bez salámu.
za mne bez, ale sním všecko.
Se salamem
jedině bez salámu 🙂
jedině bez salámu
Bez 😊
Se salamem🙂
Se salámem, resp nějakou kvalitní sunkou
Doma když jsem byla malá jsme dělali se salámem , od té doby co delam salát já , dělám bez salámu 😊
Bez salámu
U nás bez salámu 😊
jeden s a druhý bez, od každého trochu 😀
se salámem (se šunkou)
Se salamem
Bez salámu
bez salámu
Bez salámu. Dělám jen brambory, okurky, lák z okurek a vajíčka.
Bez salámu.
Bez.
Jedině se salámem. 😃
Se salámem.
Se salámem
Se salámem 😉
Bramborový salát se salámem 😉
Bez salámu
Bramborový salát bez salámu
Bez salámu
Se salámem
Se salámem
U nás se šunkou ❤️ ideálně kvalitní
My jedině s kvalitní šunkou 🙂
Každopádně se salámem.
Manzel s, ja jedine bez. Prijde mi, ze prasarnicek za ten den co vek sni hodne 😁
jedině bez salámu
Bez salamu
Se salámem 🙂
U nás doma se vždy dělal se salámem 🙂
Se salámem
Se salámem
Bez salamu
Bez salámu
Se salámem
Bez salámu
Bez salámu!
Bez salamu
se salámem ne,ale s šunkou ano
Bez salámu, neni s už vlašák?
Bez salámu 🙂
vzdycky se sunkou. U nas je to rodinna tradice.
Se salámem.U nás tedy s uzenym.
Bez salámu
Bez salámu
Se salamem 😉
Jedině BEZ
Se salámem 😋
Se salámem
Bez salámu
Bez salamu
Určitě bez.
se salámem, ač já bych klidně mohla mít bez něj
Bez salámu
Bramborovy Salat vzdy S
u nás je to komplikovanější, já jsem zvyklá bez, manžel vyrostl na salátu se salámem. Takže na štědrý den máme s od tchýně a další den u našich bez salámu 😂
Ani jedno , nesnáším bramborový salát 😀
U nás se dělá BEZ... Stejně ho tam chuťově nepoznám....ale musí tam být hodně kyselých okurek 😃
bez salámu, ale v dětství býval se 😉
Bez salámu
Se salámem 🙂
Jednoznačně bez. Ale čumím kolik lidi ho tam dává 🤣
Bez salamu
@ivakalinova Se salámem ! Ale sním i bez salámu 😉
Bez salámu
Rozhodně bez salámu 😃
Bez salamu
Bez salámu
Teda nedávám salám. Ale spíše libove parky s vysokým obsahem masa. Ale s.
Bez salámu
jasně že BEZ salámu
Bez salámu 🙂
Bez salámu. Upřímně, do teď mě vůbec nenapadlo, že ho tam někdo dává.😄
Bez !!
Se salámem 🙂
U nás je zvykem bez salámu, ale mám ráda i se salámem
Se salámem
Salát bez salámu
Určitě se salámem 😋
Bez salamu
bez salámu
bez
se salámem
Bez salámu.
Bez salámu 🙂.
Rozhodně bez salámu 😉
Bez salámu!!
bez salámu
Bez salámu
Bez salámu
Bez
Se salamem 🙂
Salát jedině se salámem 😀
Rozhodně BEZ
Jediný, který mám ráda, je od tchyně a je bez salámu
Bez salámu, ale dle zvyklosti manžela musím se salamem 🥺
Ne se salámem, ale se šunkou 😁
Bez salamu
Bez, neznam nikoho kdo by delal s 😀
Bez salamu
Se šunkou nebo točeňákem, podle rozpočtu 😉
Se salamem.
Bez salámu
se salámem,
Bez salámu
Se šunkou
Se salámem
Se salámem teda spíš šunkou😊
Bez salámu
bez salámu ale s jablíčkem.
Bez salámu
Bez salámu
Bez salámu!
Zásadně bez!
Se salamem - davame kureci podkovu
Salát se salámem pro manžela a bez pro mne 😏
Bez...
bez salámu
Bez👍
Bez salámu
Bez salámu 😀
Štědrovečerní salát se salámem
se salámem 🙂
Bramborový salát SE salámem 🙂
U nás obě verze 🙂)
Bramborový salát nejím, tak třeba se salámem 🙂
u nás obě verze
S i bez.
Se salámem 😋.
bez salámu
bez 🙂
Bez
děláme bavorský, takže bez salámu
bez salámu
bez bez bez....jedině zelenina a vajíčko🙂
Bez salamu
Bez salámu
Samozrejme bez salamu. Proste tam nepatri 😁
Pro me bez, manzel ano.😀
Bez salámy 🙂
Se salamem
Bez salámu
Bez
Vždy bez salámu :o)
Bez salámu
Bez salámu.
Jednoznačně bez
Bez salámu.
Jedině bez salámu.
Bez salámu
Takový, co dělá maminka! Myslím, že tam nějaký salám je, ale asi ne nějak moc.
Se salámem
Bez salámu, jedině bez salámu...
Bez salámu
Jedině bez.
Samozřejmě bez salámu 🤗
Zásadně bez salámu, zato s uvařenými vejci navíc.
Bez salámu
Se salámem
Rozhodně bez salamu
Bez salámu,ale přidávám vejce,jablko,řapíkatý celer.
Bez salamu ale se sunkou
Bez
se salámem, ale strouháme ho, stejně jako mrkev
Bez!!!!! Teda se salamem by me v zivote nenapadlo 😀
bez salamu
Bez salamu
Bez salámu
U nas jedině bez..Ani mě nenapadlo, že by ho tam někdo dával, ale koukám dle odpovědí, ze docela dost lidí.
Bez
Mamka tam vždy salám dávala. Já ho tam nedávám, ale partner ho tam chce. Mně je to popravdě jedno, hlavně když je tam dost cibule 😀
bez salámu
Bez salamu
Bez
Bez salámu
Krajová i rodinná klasika se salámem.
Bez salámu
Bez salamu
Se salámem 😋
Se salámem
Se salámem.
bez salámu
se salámem
Se salámem 🙂
Se salamem
Se salámem 🙊
Se salámem
Se salámem 😁🐷
já dělám bez salámu, vím, že naši dávají kabanos
Se salámem
bez
Se salámem a musí být opečený
S troškou salámu.
Bez salamu
Bez salámu...
se salámem
KONEC?


salát se salámem